PDA

View Full Version : тук това момиче нещо...побърка се?



guy
11-16-2006, 16:14
нещо се побърка напоследък. в един клас сме от доста време, добре се познаваме, разбира ме се чудесно и почти винаги сме заедно в уще. и в последно време се държи с мен доста странно - просто от сякъде си личи, че ме чувства доста по-близък. поне аз не можах да си обясня разните случайни целувки по бузата, както си седим, разните дълги погледи, разните приказки, че не иска да си тръгвам, разните "дай да те гушна" и разни такива, дето му става ясно на човек, че тука има нещо повече. познавам я от доста време и определено се държи с мен все едно няма друг човек за нея, което не ми изглежда нормално, защото тя си има сериозен приятел от бая време, ама ми е казвала, че не го харесва вече чак толкова.

възможно ли е наистина да има някакви чувства чак сега към мен? или просто като й е кеф да сме заедно и се размекчава от компанията ми, но нищо повече?

mechtaq_za_teb
11-16-2006, 16:17
Spored men e po veroqtno da ima 4uvstva kam teb...taka 4e i ako ti imash takiva govori s neq

vladi_addict
11-16-2006, 16:17
женски прищявки... :x

TraPPed
11-16-2006, 16:18
Ami qvno ima 4uvstva ili e prosto ligu6tiq.

e_l_i_z_a
11-16-2006, 16:26
Квото и да е,ако ти чувстваш нещо към нея,сега е моментът да действаш! 8)

No_LiMiTe^f
11-16-2006, 16:36
Напълно възможно е да те харесва,но пък и както казаха по-горе може и "женски прищевки да са"!

kofti_nick
11-16-2006, 16:38
Определено има чувства 8)

guy
11-16-2006, 16:51
най-вярно наистина са женски прищявки и номерца, дори и да го прави неосъзнателно

koalka
11-16-2006, 17:23
Ами за чувства незнам,но най-малкото има симпатии.Защо не поговориш с нея?Не е много гот,ако те харесва да лъже така приятеля си.

ruff_rider_lady
11-16-2006, 17:40
koalka Пуснато на: Чет Ное 16, 2006 9:23 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами за чувства незнам,но най-малкото има симпатии.Защо не поговориш с нея?Не е много гот,ако те харесва да лъже така приятеля си.

Наистина поговори с нея , пък и ще е по - лесно , щом оттолкова време се познавате ....

Някой си
11-16-2006, 17:46
Непознати приятелю guy, ти май или не искаш да имаш по-дълбоки отношения с това момиче, или прекалено много държиш на нея и не би искал:
1.Да разваляте приятелството си, заради връзка, която все някога, ще се разпадне...
2.Да зарязва приятеля си, защото си мислиш, че това не би се отразило добре, на никой от тримата.

Каквато и да е причината, за да се успокояваш, че това са само женски прищевки и че не е нищо сериозно, погледни на нещата обективно, и най-важното погледни дълбоко в себе си, и разбери какво желаеш...

Дълбоко се извинявам за пунктуационните ми грешки, но запетаите не са ми най-силната страна...а триточията навик...

LO6IQ
11-16-2006, 17:53
Ами според мен има някакви чувства към теб ... и аз се държа така с момичета към които имам чувства :mrgreen:

die_die_my_darling
11-16-2006, 18:16
6to pita6 nas...pitai neq.....

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 18:21
имааааааа чувства към твее.. действай смелоооо и нека любовта ви озари живеота ви и да сте мн мн щастливиии .. амин.

Lorraine
11-16-2006, 18:22
Ами за чувства незнам,но най-малкото има симпатии.Защо не поговориш с нея?Не е много гот,ако те харесва да лъже така приятеля си.

KuReC
11-16-2006, 19:01
TI ILI SI TUP ILI SI PROST ILI SI TURBO IDIOT neznam moje bi 3toto
IBAH TOQ SMEHHH TI SI TRAGEDIA WEEEE ko 6a 4aka6 ti naprai 1 kaval i togaa predprieme6 ne6to li pf 4e si sme6nik

Някой си
11-16-2006, 19:43
Ах, колко интелигентно изказване...надявам се форума да не е пълен с такива изключително интелигентни, ерудирани, образовани и невероятно деликатни в изказа си личности...
KuReC приятелю, смятам че всеки от този форум, който е поне малко зрял, може да прецени, че това беше изказване на един недорасъл псевдогъзар, опитващ се да се направи на много интересен/печен/знаещ...

vandalz
11-16-2006, 19:58
Мен ми се струва че това е някаква прищявка има ги много такива момичета.....ако ти имаш чувства кам нея трябва да си поговориш с нея сериозно,за това което прави тя,пак може да има чувста кам теб говори..човек от питане не умира GOOD LUCK :D

SlasHDaFiveNine
11-16-2006, 21:12
TI ILI SI TUP ILI SI PROST ILI SI TURBO IDIOT neznam moje bi 3toto
IBAH TOQ SMEHHH TI SI TRAGEDIA WEEEE ko 6a 4aka6 ti naprai 1 kaval i togaa predprieme6 ne6to li pf 4e si sme6nik

май май ти си "TURBO IDIOT" и "TRAGEDIA"
ко си сложил тоя аватар бе копелдак ... с тва държание само усмиваш хип хоп културата бе келеш..........беее да еба и псевдо-гангстера дееба
ГАЗАААААААААААААААР

//ontoppic
Сеа тва дали са некви прищевки ти тряа да знайш най - добре ....
всмисъл колко често и са "прищява" да та гушка и т.н
ама щом са познавате мн отдавна явно сеа е осъзнала че и допадаш...
и т.н , любов ала-бала ....знайш си нататък :lol:

iiirish
11-16-2006, 21:45
не знам какво всъщност се крие зад поведението й, но мога да ти кажа моят опит от такава случка:
преди година и половина имах двама най-добри приятели (вече е един де). и със двамата аз се държах адски свободно! глезех им се, хващах ги под ръка, гушках им се... абе изобщо ги имах за супер близки хора! но и представа съм нямала през това време, че със поведението си аз не само съм ги накарала да се усъмнят в чувствата ми, но и съм ги "накарала" да ме харесват и ДВАМАТА - и то просто от едно свободно и непринудено отношение!
мина доста време докато убедя особено единия от тях, че грешат! с него сега сме просто познати, а другото момче си ми е постоянна дружка! :D
но ето виж какво може да си докараш на главата когато държиш много на някой човек, но започнеш да изразяваш привързаността си по погрешен начин...

NaSkO_
11-16-2006, 22:04
Sigorno prosto se ebava s teb :D

ATAKABG
11-17-2006, 00:13
И аз съм така с една състудентка. Има си гадже,ама като сме заедно в уни-то или някъде на кафе ми говори на "мило","пиле",гушка се в мене и некви такива. И аз се чудя чак кво да правя. Гледам много много да не я взимам насериозно,тъй като тя попринцип обича да се лигави. Но като го прави постоянно тва вече почвам да се чудя дали няма нещо... А е много готино момиче... Едно от най-готините,които познавам. С едно изречение - не е за изпускане. Но си има приятел,заедно са си всеки ден и просто не знам... :?
Твоят случай май е по-различен,щото тя ти е казала,че не го харесва вече много. Въпреки че може теб да те взима само като приятел...

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 07:24
А мойе би сега изживява труден период с гаджето си и има нужда от подкрепа....

Miss`LoVe`
11-17-2006, 07:34
Mi spored mene tq sus sigurnost izpitva nqkakvo vle4enie kum tebe i ako i ti izpitva6 takiva 4uvstvo kum neq prosto otidi i i go kaji razberete se i ako 4uvstvata vi sa vzaimni prosto tq da kusa s gadjeto i da trugvate.Tva e re6enieto brat,nema dr na4in !!! :P

{Sweety_f}
11-17-2006, 11:11
може би има някакви 4увства към тебно не може да ти ги покаже...

MaRtiTyY
11-17-2006, 11:50
Момичето явно има чувства към теб,ако и ти изпитва6 нещо към нея поговорете и действаит... :wink: :wink:

sexY_mackA90
11-17-2006, 11:53
TI ILI SI TUP ILI SI PROST ILI SI TURBO IDIOT neznam moje bi 3toto
IBAH TOQ SMEHHH TI SI TRAGEDIA WEEEE ko 6a 4aka6 ti naprai 1 kaval i togaa predprieme6 ne6to li pf 4e si sme6nik


хахахахахахаха!!!Абе я се научи да пишеш бе!!!! :lol: :lol: :lol: Изказа се!!!КолКото до темата ми има чувства ама щом вече не харесва така както преди гаджето си к къв е смисъла да ходи още с него :-s :?:

BeBencEto
11-17-2006, 11:56
amii chestno kazano mnogo zavisi ot tipa momiche...ako sudq po tova kakvo pravq az v takiva situaciii nqma po zadulbocheni chuvstva,a prosto durji mnogo na teb sled kato ste priqteli i si pozvolqva po-svobodno durjanie...zashto prosto ne popitash neq...nqma da zagubish nishto

ATAKABG
11-17-2006, 17:12
И аз съм така с една състудентка. Има си гадже,ама като сме заедно в уни-то или някъде на кафе ми говори на "мило","пиле",гушка се в мене и некви такива. И аз се чудя чак кво да правя. Гледам много много да не я взимам насериозно,тъй като тя попринцип обича да се лигави. Но като го прави постоянно тва вече почвам да се чудя дали няма нещо... А е много готино момиче... Едно от най-готините,които познавам. С едно изречение - не е за изпускане. Но си има приятел,заедно са си всеки ден и просто не знам... :?


По моя случай някой може ли да даде съветче :mrgreen:
Искам на някое момиче мнението,щото мисленето ви е сходно все пак...

guy
11-17-2006, 17:22
късно е според мене да се говори с нея по този въпрос, дори и наистина да има някакви чувства към мен. това е от онези невъзможните връзки, ако се сещате. иначе аз също изпитвам чувства към нея. и на мене и на нея са ни ясни нещата как стоят и без да сме говорили. дори и да се преструваме, че няма нищо между нас или нещо такова......

DevilWish
11-17-2006, 17:36
Mi da.Po4ti sym ubedena.Priznacite sym gi izpitvala.taka 4e spored men da -haresala te e!

MoHuTo
11-17-2006, 18:15
Еми говори с нея..ако те харесва и може да се получи нещо между вас..действайте...

sweety_hope
11-17-2006, 21:16
spored mene te bazika-tova sa jensi gluposti,koito sa neobqsnimi

bibonka
11-17-2006, 22:12
Mnogo veroqtno e i da si igrae s tebe,no ima i veroqtnost da izpitva neshto...Nai-dobre govori s neq - otkrito...Taka samo ti se izmychvash..Predpolagam,che v glavata ti se vyrtqt mnogo vyprosi,no nai-dobre nameri otgovorite kato govorish s neq!!! Uspehche...

panterata
11-17-2006, 22:33
аз мисля че те харесва , даже съм почти сигурна. засега остави нещата така , защото мисля че тя е все още объркана и не е сигурна какво чувства. остави тя сама ще ти каже ако има нещо , за да не стане да и кажеш и тя да ти каже "какво ти става ние сме само приятели с теб" и ще ти стане мн тъпо :) и все пак харесва те но засега се прави на ударен. аа ти харесваш ли я?

panterata
11-17-2006, 22:36
чак сега видях че и ти имаш чувства към нея.. та поизчакай малко и поговори с нея от нея ще зависи дали ще е с теб или не ако остави притятеля си и т.н супер ако ли не значи.. майната и :)

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 15:37
:roll: ... мисля си, че има чувства! Ама в днешно време ходи разбери кой те обича, и кой те харесва или те лъже, накрая... всеки с грешно представа за думи! :D

Krem4eto
11-19-2006, 05:46
нещо се побърка напоследък. в един клас сме от доста време, добре се познаваме, разбира ме се чудесно и почти винаги сме заедно в уще. и в последно време се държи с мен доста странно - просто от сякъде си личи, че ме чувства доста по-близък. поне аз не можах да си обясня разните случайни целувки по бузата, както си седим, разните дълги погледи, разните приказки, че не иска да си тръгвам, разните "дай да те гушна" и разни такива, дето му става ясно на човек, че тука има нещо повече. познавам я от доста време и определено се държи с мен все едно няма друг човек за нея, което не ми изглежда нормално, защото тя си има сериозен приятел от бая време, ама ми е казвала, че не го харесва вече чак толкова.

възможно ли е наистина да има някакви чувства чак сега към мен? или просто като й е кеф да сме заедно и се размекчава от компанията ми, но нищо повече?

Харесва те,но няма смелостта да ти го каже,ти реши дали ще поговорите за това!!!

guy
11-21-2006, 21:28
не знам какво е най подходящо да й кажа, за да не изглежда глупаво..... все пак се познаваме от много време :(

pampers
11-22-2006, 11:05
Ami qvno ima 4uvstva ili e prosto ligu6tiq.

напълно съгласна съм... :-D