PDA

View Full Version : Daite nekoi dr suvet !!!



Miss`LoVe`
11-16-2006, 16:24
Slu4aq e sledniq-Hodeh s edno mom4e(ili vse o6te hodq i az nz to4no) ne mnogo vreme,no mn go obi4ah i vse o6te produljavam da izpitvam mn silni 4uvstva kum nego.Problema e 4e sme ot razli4ni gradove i ne se vijdame mn 4esto.Ne moga da razbera dali tova e pri4inata 4uvstvata mu kum men da ohladneqt ili prosto tam si e nameril nqkoq druga.Predi nqkolko dena si pisahme v 4ata i se skrahme,ot togava nasam toi ne mi e zvunql ,ne mi e pisal,i vuob6te ne me e tursil,Az nqkolko puti sum se pitvala da go potusq i kogato go popitam kakvo 6te stava s nas dali 6te produljavame zaedno ili 6te se otkajem prosto ei taka.toi s leka ruka mi pi6e:Ne moga da govorq v momenta !!! Tova se povarq nqkolko puti ve4e i na men mi omruzna da 4akam otgovora mu,no vupreki tova ne moga da spra da mislq za nego i mn mi lipsva!!! Posuvetvaite me kvo da pravq pls... Da produljam li da 4akam otgovor ili da go zareja,6toto poprincip az ne sum ot momi4etata koito ti4at podir nqkoe mom4e,no prosto sega nz kvo mi stava,nqkak po razli4no e ot drug put i ne moga da se primirq s tova polojenie da nz kvo 6te stava!!! 10x prdvaritelno !!!

No_LiMiTe^f
11-16-2006, 16:40
Ам...според мен растоянието може да ви е отдалечило един от друг!Наистина когато не се виждате често и е много по-трудно1В случая мога да ти кажа да му се обадиш и да направиш абсолютно всичко възможно за да не ти каже "не мога ся"!Просто трябва да говорите!Ако ли продължава да не иска,съжалявам ама ще трябва да си търсиш нова любов,нали знаеш-не е последното момче на земята!;)

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 07:19
Ако любовта му към теб е била истинска,то разстоянието е щяло само да я засили.Но явно това момче не е имало никакви чувства към теб.И то всичко си е било за момента.По-добре потърси друг,той не е единствен.