PDA

View Full Version : питане



11-16-2006, 18:05
Значи аз и приятелката ми сме на 18 - и двамата бяхме детствени.
Една нощт след много целужки , се стигна до повечко обарване , събличане , излизах е , и накрая и го вкарах (нз ама много лесно беше)
Правхме сех около 30мин , през тва време сменихме 3 презерватива и усетих че на нея и беше уникално яко. Та въпроса ми е може ли от първия път са испита ораггазъм , и може ли като сега съм е отворил да го правим всеки ден , и ще и яко ли. Моля само не ми казвайте да е питам , че съм много срамежлив :oops: :oops: :oops: Дайте съвет момичета , как е според вас, как е бил вашия първи път ?

Kitana
11-16-2006, 18:11
ми горе долу по същия на4ин :) мн любов целувки нежности пръст4ета игри :) шоколад. :) не ме болеше изобщо.. (или беше съвсем малко).. не но съм свършила ... все пак незнам може и да има такива слу4ай но процента им е много малък.. поне нито една от познатите ми не е свършвала от 1 път :)
а за секса всеки ден :) идеята не е лошо СТИГА ДА ИМАТЕ много идеи за разнообразяване , желание за експерименти и мн свободно време ;) а това дали е хубаво или не прецени сам :)............(НО ЗАВИСИ И ОТ ДВАМАТА ПАРТЬОРИ :))

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 18:32
даже и по два и три пъти на ден.. се пак колкото повече толкова повече ( мечо Пух го каза тфа и мн кефи) хах

sexy_tigar4e_MM
11-16-2006, 18:42
Значи аз и приятелката ми сме на 18 - и двамата бяхме детствени.
Една нощт след много целужки , се стигна до повечко обарване , събличане , излизах е , и накрая и го вкарах (нз ама много лесно беше)
Правхме сех около 30мин , през тва време сменихме 3 презерватива и усетих че на нея и беше уникално яко. Та въпроса ми е може ли от първия път са испита ораггазъм , и може ли като сега съм е отворил да го правим всеки ден , и ще и яко ли. Моля само не ми казвайте да е питам , че съм много срамежлив :oops: :oops: :oops: Дайте съвет момичета , как е според вас, как е бил вашия първи път ?
na vseki purviqt put e razlichen;)vsi4ko e vuzmojno. mojete da si go pravite kogato i kolkoto si poiskate :smt008 \:D/ :smt006 :smt016