PDA

View Full Version : Бившия..



умираща от любов
11-16-2006, 18:49
Искам да си върна бившето гадже обратно но незнам как :(

KuReC
11-16-2006, 18:50
emi vari q pitai ko pita6 nas

sOutH^pArk
11-16-2006, 20:11
И ние как да разберем от едно изречение кво е станало, че да ти помогнем. Кажи защо сте се разделили, колко време сте ходили...дай малко повече инфо...то така...

onzi
11-16-2006, 20:17
kaji neshto pove4e ta da ti pomogneme malko ina4e taka ni6to ne stava,kaji si mukite

PoisoNGirL
11-16-2006, 20:18
emi kak otivash govorish s nego/neq v prav tekst mu kazvash vsichko!zashtoto da pitash drugite edva li nqkoi shte ti kaje pri polojenie,che ne znaem nito kakvo e stanalo,nito koi e vinoven za razdqlata i t.n. Riskut si e golqm i se iska mnogo sila da idesh pri choveka,no pone shte znaesh dali e vuzmojno da ima pak neshto mejdu vas! taka che deistvai!

Atika
11-16-2006, 20:35
Prati edin sms na Orakul 8-[

iiirish
11-16-2006, 21:53
не можеш да си върнеш даден човек ако той няма чувства към теб! пък и понякога е по-добре да оставим някой неща в миналото и да приемем, че изгубеното си е изгубено и не можем да го върнем!

Miss`LoVe`
11-17-2006, 07:46
4estno da ti kaja 6te ni e dosta trudno da ti pomognem,kato ti si napisal samo edno izre4enie !!! A bez da zn kvvo e stanalo moga da ti kaja ili q zabravi ili prosto otidi i govori s neq !!!

koalka
11-17-2006, 10:54
Ако няма все още чувства не виждам как ще стане...

{Sweety_f}
11-17-2006, 11:07
ако той има някакви 4увства към теб няма какво да се у4диш но ако няма ве4е нз какво можеш да направиш...

11-17-2006, 11:26
еми значи ходихме 2 месеца някъде след което скъсахме защото просто разстоянието пречеше тои е от друг град и се виждахме адски рядко..след което се опитваме да останем приятели тои се интересува от живота ми сега в смисъл кои харесвам, за кои толко страдам и някви такива но аз не мога да бъда приятелка с човека които обичам вярно че два месеца са доста кратък период даже не си обяснявам как се влюбих до такава степен просто още 1 път като го видях и...но докато ходихме имах чувството че тои хем е с мен хем нещо му пречи никога не ме гледаше в очите...после като се разделихме тои ми каза че маи харесвал друго момиче ем общо взето тва са нещата сега поддържаме връзка но незнам как да му кажа за чувствата си кажете ми някви намечета да му направя или да му кажа в прав текст както казахте но не мисля че ще имам смелост при условие че незнам тои как ще го приеме :cry:

BeBencEto
11-17-2006, 11:42
prosto mu kaji che iskash otnovo da ste zaedno....ama az ne mislq che tova e nai-pravilnoto reshenie...sled kato dori sega imash silnichuvstva kum nego,a toi s cqlota si naglost ti e kazal che haresva i drugo momiche...nqma smisul...toest,zashtoto ste ot razlichni gradove...toi tam moje da si pravi,kakvoto si posika..ti tuk sushto...a tova ne e vruzka...

11-17-2006, 12:06
ем начи не е точно така понеже тои учи в моя град и има роднини тук и приятели в моя град но аз не познавам никого от неговия благодаря ти за мнението :cry:

panterata
11-17-2006, 23:29
кажи му в прав текст не се страхувай да бъдеш искрена не се страхувай от отговора положението в което си сега е мн гадно да нз какво ще стане питай го направо :) успех

teenkopele
11-17-2006, 23:35
Искам да си върна бившето гадже обратно но незнам как :(

Обаждаш му се и се разбираш да се видиш някъде с него (Ако те пита защо- имаш да му казваш нещо важно. Ако ти каже- "Кажи ми го сега..." му кажи, че трябва да се видите, че не е за по телефона. :) :wink: ). Отиваш на срещата и говориш с него очи в очи- по-добре така, от колкото с смс-и, чатове и т.н.
Успех. :wink:

mgxpower
11-18-2006, 01:03
Забрави миналото изтрий го с гумичка намери си ново гадже няма какво да тичаш след д-то...му !
Но зададе въпрос и трябва да ти дам отговор...точен ...излезте и го питай има ли някакъв шанс отново да бъдете заедно...то много трудно ,че ......

11-18-2006, 19:35
Според мен ти трябва да продължиш напред и да съумееш да се пребориш с чувствата си към него (знам че това не е никак лесно )

MaRtiTyY
11-18-2006, 19:56
Prati edin sms na Orakul 8-[
хихиихихихи :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: