PDA

View Full Version : Как да я накарам да ми "прости"



-ГосТ-
11-16-2006, 18:54
Хмм пробвах с извинения смс и т.н
Но тя пак се праииии.......

Проблема идва че аз преди отказах да тръгна с неи заради друга ....
И сега тя ми връща същото така да се каже..

Ако опитвам да направя нещо тя ме избягва или се праи че не ми обръща внимание [-X

Идеи че аз изчерпах моите...

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 19:01
оооо не очаквай да те погледне повече.. да не си я рязал.. момичето си има достойнство се пак..

assd
11-16-2006, 19:02
нема да се молиш, само това недей
може само да се прави за да ти го върне, а да изпитва чувства към теб

LO6IQ
11-16-2006, 19:04
нема да се молиш, само това недей
може само да се прави за да ти го върне, а да изпитва чувства към теб
Може би е това :mrgreen:

NaSkO_
11-16-2006, 19:21
Hvashtqsh q nqkade na tqsno kudeto nema kude da bega i i se izvinqvash :wink:

-ГосТ-
11-16-2006, 21:01
Не съм тръгнал да се моля на никоя..
И аз така си мисля че иска да си го върне...
И треа време за да ми прости ама ... ;-)

Barbie
11-16-2006, 21:41
A moje ve4e da ne te haresva? Ili puk da si q naranil (dori i da ne si go razbral...) i da ti nqma doverie? Ne budi tolkoz samouveren, poneje samo 6te q podrazni6. Ako naistina durji6 na tova momi4e i go pokaji...kato estestveno proqvi6 turpenie i si poeme6 posledicite, 4e qvno ve4e vednuj si q otblusnal...
Ne q karai da ti pro6tava, budi do neq dori i da ti e surdita, pokaji i 4e moje da raz4ita na teb...i tq sama 6te ti prosti
Uspeh :)

iiirish
11-16-2006, 21:49
ако момичето е решило да ти го връща едва ли ще можеш точно ти да я убедиш, че сега предпочиташ нея пред която и да е друга! единствения начин е постоянството! няма значение какви методи използваш стига да си постоянен и тя да осъзнае сериозноста на намеренията ти! но помни, че между постоянство и натрапчивост има разлика!

exelero
11-16-2006, 22:49
ако момичето е решило да ти го връща едва ли ще можеш точно ти да я убедиш, че сега предпочиташ нея пред която и да е друга! единствения начин е постоянството! няма значение какви методи използваш стига да си постоянен и тя да осъзнае сериозноста на намеренията ти! но помни, че между постоянство и натрапчивост има разлика!


Я ме светни мене как се прави това постоянство :) щот ся реших да не и обръщам внимание се едно я няма и може би така ще стани.

п.п. моя случей е друг :mrgreen: ама подобен

He3HauKa
11-17-2006, 03:59
Купи и голям букет рози :lol: или някакво подараче или.. да не си я рязал :twisted:

Miss`LoVe`
11-17-2006, 07:29
Mi,az ti predlagam da ne i se moli6,pravi se 4e ve4e i tq ne te interesuva i ako tq vse o6te te haresva 6te se pointeresuva sama ot teb.A srugiqt variqnt e ve4e da ne te haresva !!! :wink:

sexy_tigar4e_MM
11-17-2006, 08:11
ami ignorirai q i 6te vidi6 kak 6te po4ne da tru4ka sled teb :twisted: :twisted: 95%garanciq... :twisted: \:D/ ae USPEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :smt006 :smt006 :smt008 \:D/ \:D/

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:45
ак оима някави 4увства може и да ти прости но шанса е мн малък...

koalka
11-17-2006, 10:49
Ами тя още си мисли,че харесваш другата и е обидена и разсърдена не,че има защо.Ами опитай да говориш с нея на живо,е,и ако тогава не ти прости,то няма за какво...тегли й една майна.Много мразя като някои момичета се правят на голямата работа.

iiirish
11-17-2006, 10:52
ако момичето е решило да ти го връща едва ли ще можеш точно ти да я убедиш, че сега предпочиташ нея пред която и да е друга! единствения начин е постоянството! няма значение какви методи използваш стига да си постоянен и тя да осъзнае сериозноста на намеренията ти! но помни, че между постоянство и натрапчивост има разлика!


Я ме светни мене как се прави това постоянство :) щот ся реших да не и обръщам внимание се едно я няма и може би така ще стани.

п.п. моя случей е друг :mrgreen: ама подобен

постоянството се изразява с това непрекъснато да показват и да й доказваш, че любовта ти към нея не е угаснала. ако в даден момент ти се откажеш от нея, тя ще си помисли, че любовта ти е била преходна и нетрайна! и няма да съжали, че не сте вече заедно! а знае ли човек... може да си помисли и че никога не си я обичал...

tedinkata_
11-17-2006, 17:20
Проблема идва че аз преди отказах да тръгна с неи заради друга ....
И сега тя ми връща същото така да се каже.. :arrow: pri takuv problem i az bix se darjala kato neq :!: ama vseki si e s razli4en xarakter de ::: ina4e po problema-
ак оима някави 4увства може и да ти прости но шанса е мн малък...