PDA

View Full Version : Kakvo iskat jenite?



sweety_hope
11-16-2006, 22:18
Kakvo iskat jenite ot 4oveka do tqx?

exelero
11-16-2006, 22:21
По точно питай какво искат малките момиченца за да ти отговоря че НЕЗНАЯТ какво искат понеже са лапета още и само нараняват :smt011

Cosmo
11-17-2006, 06:33
Какво струва женското щастие???
Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

Трябва само да си добър:

1) Приятел

2) Другар

3) Любовник

4) Брат

5) Баща

6) Учител

7) Възпитател

8) Майстор готвач

9) Механик

10) Водопроводчик

11) Дизайнер на интериори

12) Модист

13) Електротехник

14) Сексолог

15) Гинеколог

16) Психолог

17) Психиатър

18) Терапевт

19) Остроумен

20) Симпатичен

21) Атлетичен

22) Нежен

23) Внимателен

24) Кавалер

25) Интелигентен

26) С богато въображение

27) Съзидателен

28) Благ

29) Силен

30) Разбиращ

31) Толерантен

32) Благоразумен

33) Амбициозен

34) Даровит

35) Смел

36) Решителен

37) Заслужаващ доверие

38) Съобразителен

39) Страстен

40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението мо-та-мо на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!!!! ... НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ "РАЗБЕРЕТЕ ГИ".
:wink:

cveteto
11-17-2006, 06:47
Какво струва женското щастие???
Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

Трябва само да си добър:

1) Приятел

2) Другар

3) Любовник

4) Брат

5) Баща

6) Учител

7) Възпитател

8) Майстор готвач

9) Механик

10) Водопроводчик

11) Дизайнер на интериори

12) Модист

13) Електротехник

14) Сексолог

15) Гинеколог

16) Психолог

17) Психиатър

18) Терапевт

19) Остроумен

20) Симпатичен

21) Атлетичен

22) Нежен

23) Внимателен

24) Кавалер

25) Интелигентен

26) С богато въображение

27) Съзидателен

28) Благ

29) Силен

30) Разбиращ

31) Толерантен

32) Благоразумен

33) Амбициозен

34) Даровит

35) Смел

36) Решителен

37) Заслужаващ доверие

38) Съобразителен

39) Страстен

40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението мо-та-мо на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!!!! ... НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ "РАЗБЕРЕТЕ ГИ".
:wink:

haha tova e gotino I ZA SUJALENIE WQRNOOO :-D

bungle
11-17-2006, 06:50
Да ги уважават.

Miss`LoVe`
11-17-2006, 07:26
Mi...iskat ot 4oveka do tqh da e dobur,da gi obi4a,da im pokazva 4e gi obi4a,da se 4uvstvat sigurni do tozi 4ovek i razbira se da bude ne samo tehen intimen partnior no i priqtel !!! :D Tva e moito mnenie pone !!!

iiirish
11-17-2006, 11:05
просто да бъдат обичани и да бъдат накарани да се чувстват единственни, неповторими, незаменими и безкрайно силно желани. всичо останало като подкрепа, разбиране, помощ, опора и т.н. идва от само себе си

{Sweety_f}
11-17-2006, 11:16
разбиране,доказване на лубовта.....

panterata
11-17-2006, 23:23
аз искам да е умен , секси , сладък , да ме кара да изтръпвам , да е малко лош , да ме разбира и подкрепя , да е момче на място , но не мн сериозен малко лигавичък даже :) да ме кара да се усмихвам да ме обича и най -важното аз да го обичам , защото обичам ли го какъвто и да е за мен ще бъде най- най - най :)

IlLuSi0nS`
11-17-2006, 23:37
да бъдат обичани.. само това хаха

teenkopele
11-17-2006, 23:44
Какво струва женското щастие???
Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

Трябва само да си добър:

1) Приятел

2) Другар

3) Любовник

4) Брат

5) Баща

6) Учител

7) Възпитател

8) Майстор готвач

9) Механик

10) Водопроводчик

11) Дизайнер на интериори

12) Модист

13) Електротехник

14) Сексолог

15) Гинеколог

16) Психолог

17) Психиатър

18) Терапевт

19) Остроумен

20) Симпатичен

21) Атлетичен

22) Нежен

23) Внимателен

24) Кавалер

25) Интелигентен

26) С богато въображение

27) Съзидателен

28) Благ

29) Силен

30) Разбиращ

31) Толерантен

32) Благоразумен

33) Амбициозен

34) Даровит

35) Смел

36) Решителен

37) Заслужаващ доверие

38) Съобразителен

39) Страстен

40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението мо-та-мо на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!!!! ... НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ "РАЗБЕРЕТЕ ГИ".
:wink:

...и сега ако ми кажеш, че си си намерила такъв, ще ти дам 5 лева. :smt005 :lol:

Много претенции, много нещо бре. #-o :lol: :wink:

xsmilex
11-18-2006, 06:50
za jenite kato cqlo nz,no az li4no iskam s 4oveka,na koito sum dala sarceto si da mse vazmojno nai-blizkite priqteli ...kuv e smisalal ot gadje togava kato hodi6 s nqkoi,prai6 se na interesen i posle otiva6 pri friendkite ti,na kito darji6 pove4e i po4va6 da se hvali6 kvo si go izlagal i ala bala ...imala sum takuv slu4ai 1 friendka hode6e s 1 mom4e i go varte6e na malkiq si prast.... toi daje si misle6e 4e tq e 9 klas,a tq bila 11ti ....prosot tq mu go be6e kazala ... i kato idva6e pri nas tq po4va6e da se havali kak go bila izlagala,kak edi kvo si ...tapo e....

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 15:20
Искам... твърде малко :cry: , за някой хора това е ежедневие, а за мен това малко се оказва прекалено голямо и невъзможно, за съжаление... (НиКоЙ Не Си ИзбиРа РодИтЕлитЕ)

rali4ka91
11-18-2006, 16:30
Mi...iskat ot 4oveka do tqh da e dobur,da gi obi4a,da im pokazva 4e gi obi4a,da se 4uvstvat sigurni do tozi 4ovek i razbira se da bude ne samo tehen intimen partnior no i priqtel !!! :D Tva e moito mnenie pone !!!
И аз съм на същото мнение.

kiroo
11-18-2006, 16:31
няма човек на света който да отг на въпроса "какво искат жените"
само аз може да се доближа до праилния отговор-мен :lol:

FoReVeR_YoUnG
11-18-2006, 16:53
Ами момиче съм, но въпреки това мисля, че има наистина объркани момичета на тоя свят. Кофти ми е да призная, но има нещо вярно в това, че голяма част от днешните тийнвйджърки и те самите не знаят какво им се върти в главата...Голяма част, за съжаление, от 12-13 та дори и 14 годишните и повече мислите им се въртят около по-големите батковци и количките им и т.н. обърквация тотална им е на някои... вместо да си живуркат там и да се изяснят относно стойностните неща в живота...сори ама наистина е тва положението според мен... :roll: :mrgreen:

rali4ka91
11-18-2006, 17:51
Ами момиче съм, но въпреки това мисля, че има наистина объркани момичета на тоя свят. Кофти ми е да призная, но има нещо вярно в това, че голяма част от днешните тийнвйджърки и те самите не знаят какво им се върти в главата...Голяма част, за съжаление, от 12-13 та дори и 14 годишните и повече мислите им се въртят около по-големите батковци и количките им и т.н. обърквация тотална им е на някои... вместо да си живуркат там и да се изяснят относно стойностните неща в живота...сори ама наистина е тва положението според мен... :roll: :mrgreen:
Кво общо има тва че 12-13 годишните се заглеждат по батковци(което не е съвсем така) с това какво искат жените???

vvs_go
11-18-2006, 18:37
Какво струва женското щастие???
Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

Трябва само да си добър:

1) Приятел

2) Другар

3) Любовник

4) Брат

5) Баща

6) Учител

7) Възпитател

8) Майстор готвач

9) Механик

10) Водопроводчик

11) Дизайнер на интериори

12) Модист

13) Електротехник

14) Сексолог

15) Гинеколог

16) Психолог

17) Психиатър

18) Терапевт

19) Остроумен

20) Симпатичен

21) Атлетичен

22) Нежен

23) Внимателен

24) Кавалер

25) Интелигентен

26) С богато въображение

27) Съзидателен

28) Благ

29) Силен

30) Разбиращ

31) Толерантен

32) Благоразумен

33) Амбициозен

34) Даровит

35) Смел

36) Решителен

37) Заслужаващ доверие

38) Съобразителен

39) Страстен

40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението мо-та-мо на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!!!! ... НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ "РАЗБЕРЕТЕ ГИ".
:wink:LEKUVAI SE NEZABAVNO

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-18-2006, 20:11
Ами момиче съм, но въпреки това мисля, че има наистина объркани момичета на тоя свят. Кофти ми е да призная, но има нещо вярно в това, че голяма част от днешните тийнвйджърки и те самите не знаят какво им се върти в главата...Голяма част, за съжаление, от 12-13 та дори и 14 годишните и повече мислите им се въртят около по-големите батковци и количките им и т.н. обърквация тотална им е на някои... вместо да си живуркат там и да се изяснят относно стойностните неща в живота...сори ама наистина е тва положението според мен... :roll: :mrgreen:

za golqmo sujelenie e taka.. :-s

brutal_baby
11-18-2006, 20:26
много неконкретен въпрос!! и ние понякога не знаем

rali4ka91
11-18-2006, 20:45
и ние понякога не знаем
Хаха :smt005 :smt081 :smt023

kiroo
11-18-2006, 20:57
време беше да си го признаете.обаче това твърдение по скоро се отнася не за жените а за момичетата(както е в случая:))

rali4ka91
11-18-2006, 21:08
kiroo има и много жени дето не знаят кфо искат ;)

die_die_my_darling
11-18-2006, 21:36
Какво струва женското щастие???
Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!

Трябва само да си добър:

1) Приятел

2) Другар

3) Любовник

4) Брат

5) Баща

6) Учител

7) Възпитател

8) Майстор готвач

9) Механик

10) Водопроводчик

11) Дизайнер на интериори

12) Модист

13) Електротехник

14) Сексолог

15) Гинеколог

16) Психолог

17) Психиатър

18) Терапевт

19) Остроумен

20) Симпатичен

21) Атлетичен

22) Нежен

23) Внимателен

24) Кавалер

25) Интелигентен

26) С богато въображение

27) Съзидателен

28) Благ

29) Силен

30) Разбиращ

31) Толерантен

32) Благоразумен

33) Амбициозен

34) Даровит

35) Смел

36) Решителен

37) Заслужаващ доверие

38) Съобразителен

39) Страстен

40) но преди всичко... ПЛАТЕЖОСПОСОБЕН.

Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

1. Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
2. Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата,
3. Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...

Особено е важно да:

Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението мо-та-мо на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!!!! ... НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ "РАЗБЕРЕТЕ ГИ".
:wink:

haha tova e gotino I ZA SUJALENIE WQRNOOO :-D

ha tva e :)

DuraceLL
11-18-2006, 21:37
napylno sym syglasen s `JuSt_Me

11-19-2006, 07:14
abe kazano s edno izrechenie :arrow: jenite iskat lubov i nejnost! tiq deto gi razpravqte za uchitel, vodoprovodchik i t.n. sa pulni glupsoti..! q se zamislete malko #-o ! ot iskrenata lubov se porajda vs ostanalo....

kiroo
11-19-2006, 07:26
kiroo има и много жени дето не знаят кфо искат ;)
ми идва въпросът в каква степен са жени тогава, аз под жена асосиацирам зрял, умен и знаещ какво иска човек