PDA

View Full Version : Цветови режими на сайта?



impress
11-17-2006, 07:59
Как да си направя няколко цветови режими на сайта без да се налага да бърникам целия сайт. Ще попитате защо са ми цветови режими? Ми ако можеше да мина без тях - щях ... Като ходиш на състезания има такива тъпи условия, че просто нямам думи...

~XaKePa
11-17-2006, 11:08
Ти като ходиш на състезания за CSS чувал ли си ?!?

christina_aguilera
11-25-2006, 21:16
Еми мило тука естествено както винаги никой няма да помогне.Явно никой не разбира от компове :roll: Пък ти май трябваше да я питаш тая по информатика дето ходихме. :smt008.. love you... :smt008

Forslor
11-25-2006, 21:58
Еми мило тука естествено както винаги никой няма да помогне.Явно никой не разбира от компове :roll: Пък ти май трябваше да я питаш тая по информатика дето ходихме. :smt008.. love you... :smt008
Ми "мило" не всеки който разбира от компове е длъжен да знае css , php перфектно . Ти като си простичка не значи ,че всички са такива.

impress
11-26-2006, 20:58
Еми мило тука естествено както винаги никой няма да помогне.Явно никой не разбира от компове :roll: Пък ти май трябваше да я питаш тая по информатика дето ходихме. :smt008.. love you... :smt008
Ми "мило" не всеки който разбира от компове е длъжен да знае css , php перфектно . Ти като си простичка не значи ,че всички са такива.

А никой не е длъжен да разбира от компютри.