PDA

View Full Version : Приятели?или нещо повече...



11-17-2006, 09:23
Здравейте сладури!МОята история е малко объркана,но ще с еопитам да я пресъздам накратко.С едно момче бяхем заедно от 10 месеца,обичахме се силно,но се карахме досрта често,имаше цупкане и т.н. но въпреки всичко се обичахме и не му отдавахме такова значение.До преди 2-3 седмици когато ми каза че ми е казвал че ем обича за да не ме нарани..адски много се засегнах от тази негова постъпка..После пък той ми каза че малко илки много винаги ще ме обича...После пък се разбрахме да опитаме отново,но като че ли само аз бях тази която полагаше усилия-аз го търсех,аз му звънях,аз му пишех първа...изобщо усещах че не екакто преди и той е от студен по-студен!Не издържах и поисках да се разделим.Помислих си че ще ме спре,но уви не го стори.Каза че се радва че съм приела нещата толкова добре..СЕга той иска да си останем приятели,да се цункам епо бузките,да се гушкаме и да сме в една компания..НИма това е възможно?И искам да попитам дали е възможно тези негови чувства да се върнат/Дали ще е по-добре да сме в една компания и да се виждаме често и той да разбере че пак иска да е с мен или пък ще е по-добре да му кажа че не искамд а сме приятели и по този начин да му залипсвам?т.е. Въпроса ми е как са по-големи шансовете ми с него-когато съм близо до него или когато съм далече? :|

HopeLesss
11-17-2006, 09:33
Възможно е да сте само приятели, само ако и двамата се приемате за такива. Ако един от двамата има по-специални чувства няма как да стане. Иначе е възможно пак да си върне чувствата към теб, още повече ако сте често заедно. Ако те вижда с други момчета, сигурно ще му бъде неприятно и ще се опита да си те върне... :roll:

NaDuFcHe
11-17-2006, 09:33
Spored men shansove da se suberete otnoo nqma nesikam da ubivav vsqkakvi nadejdi no shtom venduj e poiskal da se razdelite i sled tova ne e polagal nikakvi usiliq otnovo da si te vurne..prosto nai dobre go zabravi..Pri vsichki polojeniq obache e po dobre da se vijdate..ako ne drugo pone znaesh che moje da se razchita na nego dori samo kato na priqtel...Ostavi neshtata takiva kakvito sa izlziaite zaedno zabvalqvaite se i ne se nadqvai na nishto poveche a ako neshto se poluchi trqbva da e ot smaosebe si...prosto ostvai vremeto d apokaje kakvo shte stane...

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:15
според мен когато сте по близо е възможно отново да му се върнат 4увствата към теб,но трябва да се постараеш да запо4не да ревнува и да те смята за нещо пове4е от приятелка...успех:)

Miss`LoVe`
11-17-2006, 10:21
Spored men e po-dobre da se dvijite v edna kompaniq i da ste po-4esto zaedno,togava vuzmojnostta da mu pokaje6 kakvo e zagubil e mn po-golqma otkolkoto ako ste razdeleni.A i trqbva da se postarae6 da go nakara6 da revnuva,nameri si nqkoe mom4e ot va6ata kompaniq s koeto da se celuva6 da se gu6ka6 i neka starata ti lubov da si misli 4e ve4e ne se interesuva6 ot nego,taka ako toi naistina produkljava da te obi4a 6te napravi vsi4ko vuzmojno da vi razdeli s tozi ot kompaniqta vi i 6te poiska pak da se suberete.Znam 4e stana malko oburkano,ma karai,nadqvam se da razbere6 kvo se opitvam da ti kaja i mislq 4e 6te e taka !!! 8)

iiirish
11-17-2006, 10:21
не разбирам защо питаш при кое положение шансовете ти ще са по-големи :-s от думите ти съдя, че той не изпитва чувства към теб, или поне не такива, които могат да го накарат да поиска да се съберете отново. с неговите действия (когато само ти си полагала усилия) той явно е целял да стане така, че ти да си тази, която ще се откаже първа. но не съжалявай! това не е грешка! след като той не те обича няма смисъл нито ти да се тормозиш, нито той да изпитва някакви угризения спрямо теб!

няма нищо лошо в това да останете приятели, но приятели в истинския смисъл на думата, а не ти да му оставаш един вид резерва, защото обикновенните приятели не се гушкат и цункат по бузката за щяло и нещяло! той не иска да сте заедно, а просто иска да разчита, че във всеки един момент ти ще го приемеш с отворени обятия тогава когато той поиска :?

He3HauKa
11-17-2006, 10:28
Едва ли ще може да сте приятели.....Едва ли ще ти е лесно да го виждаш с други момичета и да се правиш все едно не е било нищо. Никой неможе да ти каже дали момчето ще си върне чувствата,ако наистина го обичаш най-вероятно ще опиташ,но мисля че не трябва.

No_LiMiTe^f
11-17-2006, 10:42
И аз не мисля че е възможно да си останете приятели,като имам впредвид твоите и неговите чувства!Честно да ти кажа,по-добре да се разделите отвсякъде,защото така ще ти е по-лесно да го забравиш!Щом до сега не те е обикнал истински-едваа ли ще го направи като сте приятели,а и така на тебе ще ти е много по-тежко!Забрави го и си продължи напред!

koalka
11-17-2006, 10:44
Не е възможно да сте притятели,щом ти имаш чувства и му го кажи.Явно не те обича,а и незнам дали и те е обичал,поне по неговите думи.Просто се опитай да продължиш напред и да го забравиш.Не си струва.

tedinkata_
11-17-2006, 17:25
Едва ли ще може да сте приятели.....Едва ли ще ти е лесно да го виждаш с други момичета и да се правиш все едно не е било нищо. Никой неможе да ти каже дали момчето ще си върне чувствата,ако наистина го обичаш най-вероятно ще опиташ,но мисля че не трябва.

MoHuTo
11-17-2006, 18:19
Щом имаш чувства към него..на този етап не може да сте приятели! [-( Ако той има само приятелски чувства към теб,за него ще е лесно..но за теб..не!Може би след време като го позабравиш.. :-k

LO6IQ
11-17-2006, 18:27
Не е възможно да сте притятели,щом ти имаш чувства и му го кажи.Явно не те обича,а и незнам дали и те е обичал,поне по неговите думи.Просто се опитай да продължиш напред и да го забравиш.Не си струва.

teardrop
11-17-2006, 19:04
няма нищо лошо в това да останете приятели, но приятели в истинския смисъл на думата, а не ти да му оставаш един вид резерва, защото обикновенните приятели не се гушкат и цункат по бузката за щяло и нещяло! той не иска да сте заедно, а просто иска да разчита, че във всеки един момент ти ще го приемеш с отворени обятия тогава когато той поиска :?

11-18-2006, 08:41
Не,той ме обичаше!Обичаше ме истински и аз бях първото момиче в което той се влюби!Просто..не мога да повярвам че след 9 месеца любов той за 2-3 седмици решава че ме обича само като приятелка..Незнам аз си мисля че той иска малко свобода и ако е така аз ще му я дам..НО..питам се струва ли си да го чакам и как да се държа с него когато сме близо един до друг?да се опитам да го спечеля или да се правя че не ми пука? :roll: