PDA

View Full Version : Как да си намираме песни без да флудим за глупости..



BornFromPain
11-17-2006, 21:26
Абе добре що тука 99% от темите са "дайте линк за еди коя си песен" и следващия просто пише в дата.бг и пейства линка.. Инсталирайте си DC++ или Soulseek и няма да имате такива проблеми..
А още по-елементарното решение.. Влизаш в www.google.com и пишеш "безплатно търсене в data.bg" и гледаш кво се появява, цъкаш и готово.. Т'ва направо не се трае, дето гледам 1000 нови теми и всичките са как някой дето няма и обща представа от компа си иска линкове.. Питайте бе братче.. Аз имам хиляди емпетройки(т'ва не е нещо с което да се хваля деа.. мп3 съкс) и ако за всяка е трябвало да питам по форуми ще дойдат разни админи с чукове да ми разбият компа... :>

MauMyHkaTa
11-17-2006, 21:37
1. Вярно е, че съм виждала не една тема за коя да е песен, пусната не на място, но ако е в точно отредения й отдел("Музика и ТВ"), не виждам какъв е проблема някой да помоли за линк към нея.
2. Може пък и да има реална причина(не отричам че може и да НЕ е така!) човекът да не си я е намерил и затова да я търси тук!
3. Не е ли И за това този фОрУм в крайна сметка?!

BornFromPain
11-17-2006, 21:42
Добре при положение че 99% от линковете които са им давани, са от дата.бг защо да не се научат да си ги търсят сами.. Като е форум та дай да го пълним със всевъзможни излишни глупости..

MusicIsTheKey
11-17-2006, 21:51
Добре при положение че 99% от линковете които са им давани, са от дата.бг защо да не се научат да си ги търсят сами.. Като е форум та дай да го пълним със всевъзможни излишни глупости..

Не всеки може да си позволи да дава по 2.40 на месец за някаква търсачка.Има два главни сайта за фрий теглене от дата.бг - dada2.com и търсачката на свилен.Първият сайт е гаден и много хора са ми се оплаквали,че не могат да теглят от там.Вторият - има една четвърт от нещата в дата.

Не можеш да наречеш глупост рикуестът на някой!Изобщо не виждам...кое му е глупавото?Както каза MauMyHkaTa -този форум е за да си помагаме,а не да казваме,че рикуестите на другите са едва ли не 'безмислени'.Пък и никой не те кара да гледаш темите...

Наистина е досадно,когато има десет еднакиви рикуеста...но това става поради липса на правила и на модератори.Не можеш да виниш потребителите.

BornFromPain
11-17-2006, 22:08
Хахахах абе вие можете и да четете или се правите на луди :>
Да не мислите че аз плащам на дата.бг.. Просто тия същите работи ги пиша в алтернативните търсачки за дата.бг и ми ги изкарва.. Чаткаш ли? Демек тия хора дори не подозират за тях, и е по-добре да я напиша тая тема за да могат да се образоват.
Т'ва че вие се чудите кво да кажете ей така колкото да се види че пишете във тоя форум не ме интересува :> Аз квото тряя съм написал и пояснил така че без тъпи коментари моля ви :П

MusicIsTheKey
11-17-2006, 22:12
Не разбирам защо се заяждаш?Никъде не съм споменала,че ти плащаш за датата.И обясних за алтернативните сайтове за търсене в дата.бг,прочети ми постът отново.Изобщо не ми пиши 'чаткаш ли',защото бъди сигурен,че чаткам поне 20 пъти повече от теб.В тази тема ти не си написал нищо със което може да се образова човек.



Т'ва че вие се чудите кво да кажете ей така колкото да се види че пишете във тоя форум не ме интересува

В този форум съм от три години,тъй че не ми говори защо аджеба пиша.


Т'ва че вие се чудите кво да кажете ей така колкото да се види че пишете във тоя форум не ме интересува

Единственият тъп коментар тук е твоят.

ПП: Повече нямам никакво намерение да си губя времето с теб.

BornFromPain
11-17-2006, 22:16
Хаха явно и ти си от тия класическите юзъри/лузъри дето трябва да им се пише едно и също за да разберат за какво става въпрос :>
Кажи ми какво си обяснила като аз пък ти написах, че няма проблеми с алтернативната търсачка която ползвам, просто не изкарва повече от 6 страници, но ако знаеш какво търсиш както е при тия хора тука - 6 страници са ти много повече от достатъчни..

2. Ама ти можеш и от 30 години да пишеш тука и пак да не си наясно с нищо

Ще продължаваш ли да пишеш отново едно и също, и аз да ти отговарям пак със същото или нещо ти влезна в главата?

MusicIsTheKey
11-17-2006, 22:17
Жалък си.
Както писах в горният ми пост- много по-умна и компетентна съм от теб,бъди сигурен в това.

Това е последният ми пост в малоумната ти и безмислена тема,аз със глупаци не си губя времето.

rosskata
11-17-2006, 22:19
Хахахах абе вие можете и да четете или се правите на луди :>
Да не мислите че аз плащам на дата.бг.. Просто тия същите работи ги пиша в алтернативните търсачки за дата.бг и ми ги изкарва.. Чаткаш ли? Демек тия хора дори не подозират за тях, и е по-добре да я напиша тая тема за да могат да се образоват.
Т'ва че вие се чудите кво да кажете ей така колкото да се види че пишете във тоя форум не ме интересува :> Аз квото тряя съм написал и пояснил така че без тъпи коментари моля ви :П

Аз пък никога не съм намирала в алтернативните търсачки това което ми трябва(неща, които преди съм намирала в датата, не ми излизатр в дада2), а от диси тегля гадно бавно... В бол.бг има много малко неща,а в торент- сайтовете са цели албуми в повечето случаи, а и там няма много.
Не че съм искала някакви линкове тук, но разбирам тези които го правят...

BornFromPain
11-17-2006, 22:20
Хей ако ще се опитваш да ми кажеш нещо поне се обосновавай защото нали знаеш какво става с нещата които не са опряни на нищо? Падат и се губят :>

Дори да повториш 10 пъти че си умна и компетентна това не те прави такава нали? (или света се е променил от последния път когато съм бил там..)

Хей и аз нямам зор да пиша едно и също на 12 годишни, ама се постарах да се обосновавам и да кажа нещо.. Хайде сега и ти подвий опашка както повечето от умниците спорещи тука ;П

азз
11-17-2006, 22:23
Това ли успя да измислиш ?Че съм на 12...браво,поредната заучена фраза.Каквото имах да казвам, го казах....ако ти не си го разбрал не е мой проблем.

BornFromPain
11-17-2006, 22:27
Хаха заучена фраза или констатация на очевидни факти? Ще остане загадка(за малоумните).. хаха
То е ясно че квото имаше да казваш го каза.. Даже го каза 3-4 пъти, което беше глупаво вместо да прочетеш кво ти пиша и да се замислиш :> Кво каза иначе?
Че търсачката била кофти.. Еми тая която аз ползвам ЕДИНСТВЕНИЯ й проблем е че изкарва само(хаха смешно звучи тва само) 6 страници.. Какъв е проблема.. Няма нещо което да го има и да не ми го е изкарвала..
Ти друго нещо каза ли? А да че съм жалък, че си умна, и че съм глупак хахах Евала ти правя за смислените коментари :>

11-17-2006, 22:29
Последният ми пост - мнението на rosskata,защо го пропусна ,ако не е тайна ?


Аз пък никога не съм намирала в алтернативните търсачки това което ми трябва(неща, които преди съм намирала в датата, не ми излизатр в дада2),

Или целата ти беше да се правиш на умен,като веднага се заядеш и оспориш това,което казах?

BornFromPain
11-17-2006, 22:33
http://iwjsaddcgf.data1-bg.info/
И другото - това че някои неща не са излезнали не значи че 99% от нещата които са писани в тоя форум не излизат с тая.. Напиши ги всичките и ще видиш ако хората знаеха за т'ва колко от тия тъпи теми щяха да се спестят.. Това имам в предвид ако още не си го разбрала..

koalka
11-18-2006, 05:15
http://iwjsaddcgf.data1-bg.info/
И другото - това че някои неща не са излезнали не значи че 99% от нещата които са писани в тоя форум не излизат с тая.. Напиши ги всичките и ще видиш ако хората знаеха за т'ва колко от тия тъпи теми щяха да се спестят.. Това имам в предвид ако още не си го разбрала..В тая търсачка почти нищо няма.

the_destiny
11-18-2006, 05:57
BornFromPain, единствено, което разбрах от 7-те ти поста в темата от 2 страници, беше че обвиняваш хората, че не четат това, което си написал, а въпросът ми е ти правиш ли го? MusicIsTheKey ти обясни гледната си точка по нещата, а ти разбра ли я, прие ли я?

По темата мога да кажа само едно: форумът се казва teenproblem. За да те осветля, тази възраст включва от 13 до 19 годишни. Да не говорим, че тук със сигурност има и под 10 годинки. Ти когато си пусна за пръв път компа, знаеше ли вече всичко? Научен ли си се родил? Защото представи си има хора, които не са. И когато някой тинейджър поиска помощ (независимо линк или не), някой може да иска да му помогне, видиш ли. Това, че на теб не ти харесва си е абсолютно ТВОЙ проблем.

Естествено не говоря за хората, които НЕ ползват търсачката ВЪВ ФОРУМА преди да искат линк. Те са без коментар.

И сега, моля те, кажи, че и аз съм на 12!

scion_of_Storm
11-18-2006, 06:38
Донякъде обаче е прав. Не само за търсенето на музика, а за повечето случаи с търсенето на текстове. Добре, по-дяволите, все текста на Whitesnake- IS this love ще се намери лесно, обаче мани- пише се тема и това е. След като като щракнеш гугъла и веднага ти излиза...

the_destiny
11-18-2006, 06:43
Донякъде обаче е прав. Не само за търсенето на музика, а за повечето случаи с търсенето на текстове. Добре, по-дяволите, все текста на Whitesnake- IS this love ще се намери лесно, обаче мани- пише се тема и това е. След като като щракнеш гугъла и веднага ти излиза...

Да, за текстовете и преводите е съвсем друг случая. Напълно съм съгласна с теб. Но за жалост има и хора, които не искат да се научат, тях няма какво да ги защитавам :evil:

MauMyHkaTa
11-18-2006, 07:44
Браво на the_destiny! Поздравявам я за точно изказаните й мнения и напълно ги подкрепям!

BornFromPain
11-18-2006, 09:31
Хубаво бе, като пускат компа за първи път да прочетат т'ва и да се образоват за да им е и на тях по-лесно.. Щото ако искат да имат музика на тоя комп по-добре да се научат как да си я намират вместо за всяка една мп3, която в 90% от случаите могат да намерят и сами(и то по елементарни начини които написах), да питат..