PDA

View Full Version : Стриптийс клуб



Cena
11-18-2006, 00:06
Кажете каде е Пловдив има Стриптийс клуб ,от доста време искам да ида да се позабавлявам малко . \:D/

11-18-2006, 06:30
Пише се стриптийз :!:

bungle
11-18-2006, 06:46
кАде?
Вземи порастни или поне се научи да пишеш грамотно и тогава разпитвай по разни малоумни форуми, посещавани от 13-14 дечица за стриптийз клубове.Освен това има една такава търсачка,Google се нарича.

11-18-2006, 07:19
Кажете каде е Пловдив има Стриптийс клуб ,от доста време искам да ида да се позабавлявам малко . \:D/

У вас, когато майка ти влиза да се къпе в банята. Даже входа може да ти излезе и без бой!

NaDuFcHe
11-18-2006, 07:28
Offf we mnogo ste zle all...kfo pishete bez da kazvate nishto po temata da ne ste vrachki da znaete na kolko godini e Cena...A po temichkata ne sum ot Plovdiv zatova nemoga da ti help mnogo obache mislq che imashe nekuf bar kamasutra

bungle
11-18-2006, 07:32
Ти се научи да четеш, скъпа.
Не съм казвала въпросния на колко е,а от колко годишни главно се посещава форума.
Извинявай,обаче толкова неграмотно да пише...
И какво ми четеш морал,като ти самата не казваш нищо по темата. :D
Мир братя и сестри.

Cena
11-18-2006, 21:48
bungle , Умнияя-Дъ Ретърн! Не знам първия момиче ли е момче ли е или някой мелес,но е права за едно стриптийз се пише с "з", понякога човек от бързане прави грешки.
Умнияя-Дъ Ретърн - само ще ти кажа едно , като си толко голям мъж,кажи каде да се срещнем да се разберем като мъже....Или си кучка която стои и се праи само зад компа...ти си страхливец , вместо да стоиш и да ме обиждаш зад компа,ела да се разберем като мъже..кажи каде и кога .. от моя страна няма проблем .. само кажи

11-18-2006, 23:03
bungle , Умнияя-Дъ Ретърн! Не знам първия момиче ли е момче ли е или някой мелес,но е права за едно стриптийз се пише с "з", понякога човек от бързане прави грешки.
Умнияя-Дъ Ретърн - само ще ти кажа едно , като си толко голям мъж,кажи каде да се срещнем да се разберем като мъже....Или си кучка която стои и се праи само зад компа...ти си страхливец , вместо да стоиш и да ме обиждаш зад компа,ела да се разберем като мъже..кажи каде и кога .. от моя страна няма проблем .. само кажи

Хахаххахах ей дечурлигата хахахахаха първи клас май ти е бил доста слаб. Мелес е всъщност Мелез ако измисляш нов български заповядай в публичния дом.
Мога да ти направя характерискика от 2-3 казани думи от теб.
1 ти си ебати неграмотното пишлеме
2 щом се пишеш Cena значи гледаш кеча а кеча го гледат единствено пишлеметата
3 от неграмотността ти и от тва че гледаш детски предавиния мога да заключа че си на поне 12 години

Само не ме бий моля те! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Относно поканата ти да се срещнем и да се разберем като "мъже" както казваш.
1 аз момичета не удрям
2 всеки път когато ме канят по този начин си седя сам на улицата и никой не идва
3 ако си толкова надъхан да се скиф само ми прати пари да си платя самолетния билет и после билета до Пловдив и нямаш проблеми
Прати и пари за тва че ще ти опъна задника

mIROman^
11-19-2006, 02:54
баси тъпия форум ... пълно с деца с акъл на 5-6 годишни, обаче са напъпили тинейджъри, които се мислят за "много големи и много умни" и за тва никой не му отговори на човека :evil:

Поне доколкото хвърлих един бърз преглед на отговорите не видях нищо по темата. А по темата - Плейбой бар-а в Тракия е по-известен така, иначе съм сигурен, че има още поне 50, ама ще са някви бардаци. А ако отидеш на мъжки стриптийз в Инфинити, доколкото ми разправяли правят няква игра и карат жените ( посетителки ) да се събличат и ставало мн интересно :)

Ако искаш пиши едно лично и да се съберем една голяма тайфа и да ходим :mrgreen:

11-19-2006, 08:26
баси тъпия форум ... пълно с деца с акъл на 5-6 годишни, обаче са напъпили тинейджъри, които се мислят за "много големи и много умни" и за тва никой не му отговори на човека :evil:

Поне доколкото хвърлих един бърз преглед на отговорите не видях нищо по темата. А по темата - Плейбой бар-а в Тракия е по-известен така, иначе съм сигурен, че има още поне 50, ама ще са някви бардаци. А ако отидеш на мъжки стриптийз в Инфинити, доколкото ми разправяли правят няква игра и карат жените ( посетителки ) да се събличат и ставало мн интересно :)

Ако искаш пиши едно лично и да се съберем една голяма тайфа и да ходим :mrgreen:

Лесно ще се слеете в публиката от жени

11-19-2006, 13:52
баси тъпия форум ... пълно с деца с акъл на 5-6 годишни, обаче са напъпили тинейджъри, които се мислят за "много големи и много умни" и за тва никой не му отговори на човека :evil:

Поне доколкото хвърлих един бърз преглед на отговорите не видях нищо по темата. А по темата - Плейбой бар-а в Тракия е по-известен така, иначе съм сигурен, че има още поне 50, ама ще са някви бардаци. А ако отидеш на мъжки стриптийз в Инфинити, доколкото ми разправяли правят няква игра и карат жените ( посетителки ) да се събличат и ставало мн интересно :)

Ако искаш пиши едно лично и да се съберем една голяма тайфа и да ходим :mrgreen:

Лесно ще се слеете в публиката от жени

TI mai si nqkyv prost kompleksar deto ne e staval ot PCto ot meseci i ne se e poglejdal v ogledalo :evil:

11-19-2006, 15:33
bungle , Умнияя-Дъ Ретърн! Не знам първия момиче ли е момче ли е или някой мелес,но е права за едно стриптийз се пише с "з", понякога човек от бързане прави грешки.
Умнияя-Дъ Ретърн - само ще ти кажа едно , като си толко голям мъж,кажи каде да се срещнем да се разберем като мъже....Или си кучка която стои и се праи само зад компа...ти си страхливец , вместо да стоиш и да ме обиждаш зад компа,ела да се разберем като мъже..кажи каде и кога .. от моя страна няма проблем .. само кажи

Хахаххахах ей дечурлигата хахахахаха първи клас май ти е бил доста слаб. Мелес е всъщност Мелез ако измисляш нов български заповядай в публичния дом.
Мога да ти направя характерискика от 2-3 казани думи от теб.
1 ти си ебати неграмотното пишлеме
2 щом се пишеш Cena значи гледаш кеча а кеча го гледат единствено пишлеметата
3 от неграмотността ти и от тва че гледаш детски предавиния мога да заключа че си на поне 12 години

Само не ме бий моля те! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Относно поканата ти да се срещнем и да се разберем като "мъже" както казваш.
1 аз момичета не удрям
2 всеки път когато ме канят по този начин си седя сам на улицата и никой не идва
3 ако си толкова надъхан да се скиф само ми прати пари да си платя самолетния билет и после билета до Пловдив и нямаш проблеми
Прати и пари за тва че ще ти опъна задника!


1 Как няма да удряш момичета,като ти самия си момиче (или се изживяваш като такова)
2.Дали не става точно обратното,теб да те чакат
3.Предполагам че живееш в чужбина,искам да те питам - Нямаш ли си друга работа , а по цял ден се заяждаш с другите хора, маи трябва да си намериш маистора !
4 щом се пишеш Cena значи гледаш кеча а кеча го гледат единствено пишлеметата - а ти щом знаеш кои е Cena значи и ти гледаш кеча и ти си пишлеме :?

scion_of_Storm
11-19-2006, 15:39
Пахахахахахахха
АХахахахахаххаха
Фхахахахахахахахха
....
Пич, потърси някъде, не е толкова трудно. Ае стига сте се хапали сега, спокойничко :) Без агресия, мир, щастие и здраве на всички ахаххехехахх :mrgreen:

tequila
11-19-2006, 18:39
OMG ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

11-19-2006, 19:06
Моля те само не ме бий. Много ме е страх от тебе наплаши ме. Цяла нощ немога да спъ. Не ме бий :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пловдив е твоя град дите. Земи си вдигнеш дебелия гъз и се разходиш малко из тоя град. Не моя гъз е дебел че неможеш да се сетиш да излезеш малко навън. На умрял гъз ли ти прилича лицето че немож си намериш приятелка ами ходиш по стриптийС барове(каквито и да са тия СтриптийС)
Всъщност тепърва ще ходиш, ако успееш да минеш през вратата с тия сланини.
И сестричке не говори за мен без да си ме виждал. Относно тва откъде знам как изглеждаш - като поотраснеш и следваш психология ще разбереш...

11-19-2006, 20:50
Моля те само не ме бий. Много ме е страх от тебе наплаши ме. Цяла нощ немога да спъ. Не ме бий :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пловдив е твоя град дите. Земи си вдигнеш дебелия "задни части" и се разходиш малко из тоя град. Не моя "задни части" е дебел че неможеш да се сетиш да излезеш малко навън. На умрял "задни части" ли ти прилича лицето че немож си намериш приятелка ами ходиш по стриптийС барове(каквито и да са тия СтриптийС)
Всъщност тепърва ще ходиш, ако успееш да минеш през вратата с тия сланини.
И сестричке не говори за мен без да си ме виждал. Относно тва откъде знам как изглеждаш - като поотраснеш и следваш психология ще разбереш...

Значи нищо не разбираш от психология,защото описанието което си дал за мен , отговаря за теб! Вместо да стоиш и да се чудиш как да раздразнеш някой , вземи стани малко от компа , не живеи в виртуалния свят,знаем че си комплексар,но иди на психолог може и да се оправиш кои знае :roll:

11-20-2006, 02:31
Моля те само не ме бий. Много ме е страх от тебе наплаши ме. Цяла нощ немога да спъ. Не ме бий :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пловдив е твоя град дите. Земи си вдигнеш дебелия "задни части" и се разходиш малко из тоя град. Не моя "задни части" е дебел че неможеш да се сетиш да излезеш малко навън. На умрял "задни части" ли ти прилича лицето че немож си намериш приятелка ами ходиш по стриптийС барове(каквито и да са тия СтриптийС)
Всъщност тепърва ще ходиш, ако успееш да минеш през вратата с тия сланини.
И сестричке не говори за мен без да си ме виждал. Относно тва откъде знам как изглеждаш - като поотраснеш и следваш психология ще разбереш...

Значи нищо не разбираш от психология,защото описанието което си дал за мен , отговаря за теб! Вместо да стоиш и да се чудиш как да раздразнеш някой , вземи стани малко от компа , не живеи в виртуалния свят,знаем че си комплексар,но иди на психолог може и да се оправиш кои знае :roll:

ОК ОК

gotinam
11-21-2006, 10:41
Кажете каде е Пловдив има Стриптийс клуб ,от доста време искам да ида да се позабавлявам малко . \:D/

Поне се научи да пишеш правилно , преди да бръмчиш по клубовете.
А и за твоя случай май има по-добро място в Пловдив и то е т.нар. улица "Курвен щрасе"

TraPPed
11-21-2006, 11:56
Ima v Trqkiq do kinoto.

[LP]
11-22-2006, 18:07
Offf we mnogo ste zle all...kfo pishete bez da kazvate nishto po temata da ne ste vrachki da znaete na kolko godini e Cena...A po temichkata ne sum ot Plovdiv zatova nemoga da ti help mnogo obache mislq che imashe nekuf bar kamasutra

Ahhhh ama kakvi ste i vie samo se kritikuvate edin drug a vaprosniq 4ove4ec si 4aka otgovora! NE taka [-X
(E ne 4e i az moga da pomogna de poneje ne sam ot pld ama samo da im kaja da sprat s teq gluposti :mrgreen:
Aide po jivo po zdravo

( \ / ) МИР
\ \ / /
\ \/ /___
|__ ) ) )
(___) / /_/
\ (_ / /
| |