PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ-БАРСЕЛОНА



teenkopele
11-18-2006, 04:21
Хора, големият мач наближава!!!

Кави са мненията, коментарите и прогнозите ви? Ще ходите ли на мача? Ако да, в кой сектор ще сте? :)

Прогнози: 1:0 (Мечтая за това. :) ) или 1:1 ! (Няма да спра да съм непоправим оптимист. :wink: ) :wink:

hamilcar
11-18-2006, 06:31
Да ще ходя, в сектор Б съм, резултат 0:3-4. Ще ни бият, но поне да направим нещо интересно.

koalka
11-18-2006, 06:33
Ами няма да хода,но според мен няма да завърши добре за нас...

teenkopele
11-18-2006, 07:01
Да ще ходя, в сектор Б съм, резултат 0:3-4. Ще ни бият, но поне да направим нещо интересно.

Да знаеш колко ти завиждам!...в добрия смисъл. :wink:

air_J
11-18-2006, 10:21
Ще ходя, да. В сектор Б съм, в центъра на сектора (все още не съм видял за кой вход са билетите, но са както ги желах - за центъра на сектора, горе-долу под таблото). Прогнозата ми е, че ще загубим, но за мен по-важно е, че ще си направя кефа и ще присъствам на мач от такова ниво. Европейският шампион ти идва на крака (действащия европейски шампион) и да не отидеш на стадионО да подкрепиш отбора - срамота! :-({|=

GossipGirl89
11-18-2006, 10:35
...

malone
11-18-2006, 10:43
Няма да мога да отида за жалост прогнозите са ми че Барса няма да има проблеми 0:3.Поне мечтите са безплатни така че се присединявам към прогнозата на p4elata_brumze.

PR0
11-18-2006, 12:04
0:6 ili 1:7 - nepopravim realist, kakvoto i da si govorim na BArca im trqbvat naistina mnogo 3 tochki, nqma da ni ostavqt 6ans

cveteto
11-18-2006, 17:41
Отивам И да паднем и да бием все тая щото все пак това е Барселона! Прогноза 5-0 поне за барса а ако е 5-1 това ще е радостна новина за левскарите мн искам да е така :D

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 21:21
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/

kiroo
11-18-2006, 23:37
очаквам поредна унизителна загуба на Левски....ама все пак нали са в ШЛ, това е най важното както викат сички

teenkopele
11-19-2006, 03:48
...най важното както викат сички...

Да, така е, защото въпреки резултатите, въпреки всичко, в историята ще остане- Левски- първият български отбор достигал до груповата фаза на Шампионската лига. :wink:

air_J
11-19-2006, 10:49
Абе, извинявам се, но какви са тези прогнози от ЛЕВСКАРИ от рода на 0:5 и отгоре? Вие чувате ли се? Това според мен е несериозно. Да, и аз самия смятам, че ще ни победят, но с далеч по-малък резултат. На тях им трябва победа, не резултат! Отделно ще са без доста титуляри, така че приказки от рода на 0:5 и нагоре си звучат здраво несериозно и ако видя такъв на стадиона ще му изчета здрав морал (освен ако преди мен някой по-радикален не му строши тиквата от бой).

the_o.c_girl
11-19-2006, 12:21
Хора, големият мач наближава!!!

Кави са мненията, коментарите и прогнозите ви? Ще ходите ли на мача? Ако да, в кой сектор ще сте? :)

Прогнози: 1:0 (Мечтая за това. :) ) или 1:1 ! (Няма да спра да съм непоправим оптимист. :wink: ) :wink:ти добре ли се,бе????????мразя барселона...но ти си загубил ума...бахти и левскаря!вердер ни вкараха такива смешни голове :smt005

11-19-2006, 12:32
На мача с Вердер спомняш ли се кой пазеше а? гелО дето само за цС*ка става...

koteto_1701
11-19-2006, 13:09
победа за Барса...
ami moqta prognoza e o za levsi i 3 za barca

maldini
11-19-2006, 13:56
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

Левски ще подцени Барса? :lol:

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола,ама за какво като има да мислят и за други мачове?Една победа с 2 или 3 гола ще им е съвсем достатъчна,за да запазят шансовете си за класиране напред....
Прогнозата ми е 0:3,както казах,след като Барса има толкова контузени футболисти,а и не ми се вярва,че ще искат да унижават толкова левски.

teenkopele
11-20-2006, 01:27
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

...

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола...

"Това беше изказване...". :-$ :smt005 :wink:

maldini
11-20-2006, 06:48
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

...

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола...

"Това беше изказване...". :-$ :smt005 :wink:
Какво по-точно е на мнението ми? Мислиш,че Барса ако им се играе няма да вкарат 10 гола ли? Е в момента с този състав ще им е трудно,защото липсват повечето им нападатели,но все пак това е Барса... :mrgreen:

niki000
11-20-2006, 10:56
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

...

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола...

"Това беше изказване...". :-$ :smt005 :wink:
Какво по-точно е на мнението ми? Мислиш,че Барса ако им се играе няма да вкарат 10 гола ли? Е в момента с този състав ще им е трудно,защото липсват повечето им нападатели,но все пак това е Барса... :mrgreen:

Pi4a sa vutre6no se puka ot qd 4e nie igraeme s edni ot nai dobrite otbori v sveta ama ne smee go pokaje :oops:

maldini
11-20-2006, 10:59
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

...

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола...

"Това беше изказване...". :-$ :smt005 :wink:
Какво по-точно е на мнението ми? Мислиш,че Барса ако им се играе няма да вкарат 10 гола ли? Е в момента с този състав ще им е трудно,защото липсват повечето им нападатели,но все пак това е Барса... :mrgreen:

Pi4a sa vutre6no se puka ot qd 4e nie igraeme s edni ot nai dobrite otbori v sveta ama ne smee go pokaje :oops:
Да ,разбира се че се пукам как няма да е иначе след като обичам ЦСКА?Как няма да се пукам след като титлата ви беше подарена от Божков и ви се падна колоса Киево в 3тия предварителен кръг ,а на нас Ливърпул?Пукам се от яд и затова,че сега цяла България страдата заради представянето на Левски в ШЛ.

gigi_00
11-20-2006, 11:54
Някои да продава билет за мача не съм от София и няма кога да ида да си зема билет някои да продава ако има някои плс. да каже.

PR0
11-20-2006, 12:20
За съжаление едвали да отида... но прогнозата ми е 0:1 или 1:1 не знам, аз съм оптимистка и вярвам в отбора... но не знам Барса не са зап одценяване и то вобще,нинка е надям се поне гол да им лийушнем! :P Аиде наштееее!!! \:D/
Ти добре ли си?

...

Те Барса,ако им се играе спокойно могат да вкарат 10 гола...

"Това беше изказване...". :-$ :smt005 :wink:
Какво по-точно е на мнението ми? Мислиш,че Барса ако им се играе няма да вкарат 10 гола ли? Е в момента с този състав ще им е трудно,защото липсват повечето им нападатели,но все пак това е Барса... :mrgreen:

Pi4a sa vutre6no se puka ot qd 4e nie igraeme s edni ot nai dobrite otbori v sveta ama ne smee go pokaje :oops:
Да ,разбира се че се пукам как няма да е иначе след като обичам ЦСКА?Как няма да се пукам след като титлата ви беше подарена от Божков и ви се падна колоса Киево в 3тия предварителен кръг ,а на нас Ливърпул?Пукам се от яд и затова,че сега цяла България страдата заради представянето на Левски в ШЛ.
I kakvo strada ako ne e taina, gledai si jalkoto otbor4e na BKP, kefi sa na ravenstva s otbori ot klasata na Hajduk ama nedei govori lo6o za otbor ot CL

kiroo
11-20-2006, 16:15
вижте изказването на Батков в Топспорт :lol:
тоя на колко ли питиета е бил, уникално е.Левски щял да бие Барса после и Челси и да се класира за Уефа :-D :-D

fake
11-20-2006, 16:27
Барса.
толкова ми се ходеше на тоя мач :smt010 :smt022 :smt022 :smt022

air_J
11-20-2006, 16:30
Барса.
толкова ми се ходеше на тоя мач :smt010 :smt022 :smt022 :smt022
О, то па само ти дето ни липсваше! :smt010

fake
11-20-2006, 16:42
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:

11-20-2006, 17:31
Ако на нас могат да вкарат 10 гола,на цС*ка сигурно щя вкарат 3 цифрен брой..

air_J
11-20-2006, 20:10
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:
Да, отдавна зацепих (все пак пуска и снимки на грозните си пиърсинги).
П.С.> Кога ще се ибеми? :smt017

fake
11-20-2006, 20:18
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:
Да, отдавна зацепих (все пак пуска и снимки на грозните си пиърсинги).
П.С.> Кога ще се ибеми? :smt017
:mrgreen: никога ахахахах
земи влезни по некви чатове някой ден
липсваш на мене и на крис и на ипсито :smt005

11-21-2006, 08:20
ПФК цС*ка АД професионален футболен клуб централен спортен клуб на армията акционерно дружество -

air_J
11-21-2006, 08:27
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:
Да, отдавна зацепих (все пак пуска и снимки на грозните си пиърсинги).
П.С.> Кога ще се ибеми? :smt017
:mrgreen: никога ахахахах
земи влезни по некви чатове някой ден
липсваш на мене и на крис и на ипсито :smt005
Е, разчувствахте ме! Ще вляза може би още днес. В кой канали, същите ли? :cry:
П.С.> Топчо, ходи да гониш да ебеш путките, брат! Недей се връзва на всяка провокация. Той експлойтед много на място ти го каза, че нарочно пуска такива коментари да те ядосва и ти продължаваш да се връзваш! По този начин излагаш и себе си и клуба, на който си фен! Това, че си на 14 и лесно палиш експлойтед го знае и затова те и дразни, ама отстрани смешния си ти, а не той. Айде, утре всички на стадионО! :-({|=

11-21-2006, 09:54
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:
Да, отдавна зацепих (все пак пуска и снимки на грозните си пиърсинги).
П.С.> Кога ще се ибеми? :smt017
:mrgreen: никога ахахахах
земи влезни по некви чатове някой ден
липсваш на мене и на крис и на ипсито :smt005
Е, разчувствахте ме! Ще вляза може би още днес. В кой канали, същите ли? :cry:
П.С.> Топчо, ходи да гониш да ебеш путките, брат! Недей се връзва на всяка провокация. Той експлойтед много на място ти го каза, че нарочно пуска такива коментари да те ядосва и ти продължаваш да се връзваш! По този начин излагаш и себе си и клуба, на който си фен! Това, че си на 14 и лесно палиш експлойтед го знае и затова те и дразни, ама отстрани смешния си ти, а не той. Айде, утре всички на стадионО! :-({|=

През курО ми в тоя форум ,че изглеждам смешен.ЗА МЕН НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА ПОДКРЕПЯМ ЛЕВСКИ.УТРЕ МОЩНО ЛЕВСКИ !!!

11-21-2006, 09:55
знам, че всеки ден ти липсвам, бе :mrgreen: айде ся кво се праиш :lol:
бтв мърдърдол е ако не си зацепил :mrgreen:
Да, отдавна зацепих (все пак пуска и снимки на грозните си пиърсинги).
П.С.> Кога ще се ибеми? :smt017
:mrgreen: никога ахахахах
земи влезни по некви чатове някой ден
липсваш на мене и на крис и на ипсито :smt005
Е, разчувствахте ме! Ще вляза може би още днес. В кой канали, същите ли? :cry:
П.С.> Топчо, ходи да гониш да ебеш путките, брат! Недей се връзва на всяка провокация. Той експлойтед много на място ти го каза, че нарочно пуска такива коментари да те ядосва и ти продължаваш да се връзваш! По този начин излагаш и себе си и клуба, на който си фен! Това, че си на 14 и лесно палиш експлойтед го знае и затова те и дразни, ама отстрани смешния си ти, а не той. Айде, утре всички на стадионО! :-({|=

През курО ми в тоя форум ,че изглеждам смешен.ЗА МЕН НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА ПОДКРЕПЯМ ЛЕВСКИ.УТРЕ МОЩНО ЛЕВСКИ !!!

LunaTriCk
11-21-2006, 10:12
същия резултат очаквам аз :?

air_J
11-21-2006, 12:43
за какво ме разконспирира... :cry:
За да се опитам поне да спася известно количество нерви на малкия. :-({|=

мечтател
11-21-2006, 13:34
айде стига сте се циганели. то е ясно, че Барса ша бие - има нужда от точки, за предпочитане 3. опитен отбор са и знаят как да си ги вземат от почти всеки, камо ли от отбор като Левски.
но ЦСКАрите да не злобеят. вижте класирането в група А на ШЛ и после в А група на българското първенство. вижте групите на УЕФА - там български отбори няма. извод - футбола ни е слаб като цяло. решение - гледайте волейбол :mrgreen:

PR0
11-21-2006, 13:50
tva prozvu4a malko stranno - "otbor kato levski" - az sam ot levski i ne mislq 4e sa slab otbor, da pyrvenstvoto ni e slabo . levski nqmat konkurenciq v A grupa. Ima nqkolko gore-dolu dobri otbora i tva e. Ostanalite samo popylvat broikata do 16. Levski prosto nqmat konkurenciq i tva pre4i da se razviqt pylnocenno

Fena
11-21-2006, 17:33
а
но ЦСКАрите да не злобеят. вижте класирането в група А на ШЛ и после в А група на българското първенство. вижте групите на УЕФА - там български отбори няма. извод - футбола ни е слаб като цяло. решение - гледайте волейбол :mrgreen:


Много точно казано :smt006

11-21-2006, 17:37
Каквото и да говорим в момента в България се развива само 1 отбор и той е ЛЕВСКИ...

maldini
11-21-2006, 17:39
Напротив.В повечето случаи всички си дават гъзовете на Левски.Голяма роля играят и съдийте в цялата система.Ако първенството беше честно щеше да е много по-оспорвано,но факт е че парите са основна роля в нашето първенство. :wink:

11-21-2006, 17:42
Я малдини :lol: Я ми кажи в това първенство дали ЛЕВСКИ ,има конкуренция?

maldini
11-21-2006, 17:43
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.

11-21-2006, 17:47
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.
За тва миналата година в УЕФА мачкахме наред и тая година сме в ШЛ и сме единствения БГ отбор играещ в Европа...

maldini
11-21-2006, 17:49
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.
За тва миналата година в УЕФА мачкахме наред и тая година сме в ШЛ и сме единствения БГ отбор играещ в Европа...

Да това го знаем,но все пак си говорихме за родното първенство.

11-21-2006, 18:10
Еми то си личи ,кой е най-добрия отбор в България..

niki000
11-21-2006, 19:01
temata ne be6e li ЛЕВСКИ-БАРСЕЛОНА ne ЛЕВСКИ-ЦСКА

teenkopele
11-22-2006, 06:46
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.

Ха-Ха-Ха! :smt005 :smt005 :wink:

11-22-2006, 07:11
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.

Ха-Ха-Ха! :smt005 :smt005 :wink:

Точно за такива ми е най-смешно.Дето казват ,че сме купували мачове..И Европа ли купуваме мачове???Отбора цС*ка на които повечето отбори в А група са им подлоги,а за купените мачове на цС*ка да не говорим колко са..Така ,че вижте се вие преди да ни коментирате нас..

maldini
11-22-2006, 08:47
Като си копувате мачовете и всички ви лягат кат курви естествено,че няма да имате конкуренция.

Ха-Ха-Ха! :smt005 :smt005 :wink:

Точно за такива ми е най-смешно.Дето казват ,че сме купували мачове..И Европа ли купуваме мачове???Отбора цС*ка на които повечето отбори в А група са им подлоги,а за купените мачове на цС*ка да не говорим колко са..Така ,че вижте се вие преди да ни коментирате нас..
В Европа нямате късмет виждаме и невероятните ви представяния в ШЛ,когато съдията не е с вас.
Срещу Киево-отменен гол за тях,дузпа за вас. :-D В другите мачове нямахте подкрепа дори напротив срещу Шалке ви преебаха и тогава ревахте,защото това ви беше мача на сезона,а в същия момент Нафтекс не трябва да реват?Все пак за нафтата тоя мач беше мача на сезона ама съдията беше облечен в синьо....
Родопа може би не са говедарски тим?Те винаги ни скачат на нас и ако трябва ще умрат само за да ни бият....
Локо СФ хич не са ви подлоги.....
И изобщо вие имате 2 мача на сезон срещу Литекс и срещу ЦСКА,другото всичко ви са подлоги...е айде добавям и Черно Море към сметката,защото и те ви играят доста настървено...
Сега пък,ако ми кажеш,че на ЦСКА не скачат всички отбори-повечето си ебаси и пристрастния фен...

11-22-2006, 09:49
http://images12.snimka.bg/001546740-big.jpg

maldini
11-22-2006, 09:54
Уви имаме само 30 титли. :lol:

И като поне спориш,спори нормално и отстоявай мнението си,а не като не можеш да кажеш нищо по темата да не пускаш снимков материал,който е абсолютно безсмислен. :wink:

malone
11-22-2006, 10:03
Дойде деня най очакваното домакинство на футболен отбор в европейски турнири за изминалите 16 години от прехода.За тези три месеца които минаха и мачовете които Левски изигра се разбра,че българския футбол е във възход.Макар загубите досега всички видяха че Левски се държа достойно бори се търсеше голове и игра така че след края на мачовете играчите на Челси да кажат с ръка на сърцето "беше един наистина труден мач Левски ни затрудни максимално."Дано днес да можем да чуем как играчите на Барселона казват същото.Дано да можем да чуем,че Левски успя да отбележе гол на Европейския Шампион и ако господ отново рече да е българин да чуем Левски измъкна равен(победи)колоса на европейския футбол.

teenkopele
11-22-2006, 20:12
ХАЙДЕ ЛЕВСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ !!! С ТЕБ СМЕ!!! :wink:

teenkopele
11-22-2006, 20:15
Ейййй, червените!!!
Трябва да ви е срам от това, което правят няколко от вас в борисовата!!! :evil: :evil: :wink:

skate_warrior
11-22-2006, 20:21
Ейййй, червените!!!
Трябва да ви е срам от това, което правят няколко от вас в борисовата!!! :evil: :evil: :wink: ? :-k

teenkopele
11-22-2006, 20:33
Ейййй, червените!!!
Трябва да ви е срам от това, което правят няколко от вас в борисовата!!! :evil: :evil: :wink: ? :-k

Слушай Гонг и ще разбереш, стига да го кажат отново. :wink:

skate_warrior
11-22-2006, 20:40
еми ще пропусна.. :roll:

kiroo
11-22-2006, 20:42
нещата не вървят на добре :evil: очаквах поне с 3 гола да паднат Левски днеска, не може с по малко да се отърват, нали трябва да стигнат 1:20 голова разлика :mrgreen:

teenkopele
11-22-2006, 20:45
нещата не вървят на добре :evil: очаквах поне с 3 гола да паднат Левски днеска, не може с по малко да се отърват, нали трябва да стигнат 1:20 голова разлика :mrgreen:

:-$ ...

teenkopele
11-22-2006, 21:07
При всеки гол на Барса, заря от борисовата!
"Браво", нямам думи...направо "похвално"!!!:evil: :evil: :wink:

PR0
11-22-2006, 21:20
При всеки гол на Барса, заря от борисовата!
"Браво", нямам думи...направо "похвално"!!!:evil: :evil: :wink:
Tipichno za sfinq, izob6to ne se u4udvam da ti kaja li. Zavista nqma granici pri tqh[/b]

kiroo
11-22-2006, 21:36
добре де, левскари, като прослава на България или като позор приемате това което става с Левски в ШЛ

teenkopele
11-22-2006, 21:46
добре де, левскари, като прослава на България или като позор приемате това което става с Левски в ШЛ

Аз го приемам, като прослава, защото въпреки негативните резултати, Левски показа много добра игра, показа, че в България има футбол, на който тепърва му предстои все по-голямо развитие. :wink:

kiroo
11-22-2006, 21:48
добра игра заради нехайството на противниците, които във всеки мач си пестят силите и играят на по 20% буквално от силите си :)
А дали Левски щеше да е в ШЛ ако не бе срещнал средняшки изпаднал в криза италиански отбор а Рома или Интер, които щяха да са без скандалите в Италия...до късмет си еше всичко според мен

teenkopele
11-22-2006, 21:55
добра игра заради нехайството на противниците, които във всеки мач си пестят силите и играят на по 20% буквално от силите си :)
А дали Левски щеше да е в ШЛ ако не бе срещнал средняшки изпаднал в криза италиански отбор а Рома или Интер, които щяха да са без скандалите в Италия...до късмет си еше всичко според мен

А, ако баба ти беше мъжка? :wink:

kiroo
11-22-2006, 21:58
и да беше мъжка тва не би било помогнало на Левски :lol:

teenkopele
11-22-2006, 22:17
и да беше мъжка тва не би било помогнало на Левски :lol:

Левски няма нужда от помощ, за разлика от теб. :wink:

kiroo
11-22-2006, 22:19
и да беше мъжка тва не би било помогнало на Левски :lol:

Левски няма нужда от помощ, за разлика от теб. :wink:

от чудо имат нужда, добре че това е 1вото и последно тяхно участие в ШЛ...след 10г пак, сега не са узрели

teenkopele
11-22-2006, 22:26
и да беше мъжка тва не би било помогнало на Левски :lol:

Левски няма нужда от помощ, за разлика от теб. :wink:

от чудо имат нужда, добре че това е 1вото и последно тяхно участие в ШЛ...след 10г пак, сега не са узрели

Смешен си... :-$ :smt005 :wink:
Ако имаш да ми казваш нещо, пиши ЛС и стига си флъдил темата. То покрай тебе и аз почнах. :wink:

GossipGirl89
11-22-2006, 23:04
добра игра заради нехайството на противниците, които във всеки мач си пестят силите и играят на по 20% буквално от силите си :)
А дали Левски щеше да е в ШЛ ако не бе срещнал средняшки изпаднал в криза италиански отбор а Рома или Интер, които щяха да са без скандалите в Италия...до късмет си еше всичко според мен

Айде пак се почва с оправданията!! Абе защо не си гледате работата ?!?! Кво Ви бърка вас как сме стигнали до там-верно сте си прасета само ровите... Ама тоя отбор бил в криза,ама другия играл с резерви ... ама SHUT UP!!!! Много добре се представяме даже-за възможностите на нашата държава се представяме чудесно. А вас толкова ви е яд,че няма някъде... ебати злобата,ебати завистта... И тва неска къдет го направихте със зарята на всеки отбелязан гол на Барса показва само колко ограничен е умствения Ви багаж... Место да се радват,че Европа разбра за съществуването на България те си показват селянията и простотията... Ма мене ме е яд на друго-като дойде мач Левски-ЦСКА що не ви натрескат 5-6 гола ми ви съжалявят се.... Вкарайте им там десетина гола па да си пускат заря колко искат...

ПП Поне усетихме тръпката от играта в ШЛ,а вие си я гледайте по телевизията!!! :smt005 :wink:

Ziezi
11-23-2006, 00:09
При всеки гол на Барса, заря от борисовата!
"Браво", нямам думи...направо "похвално"!!!:evil: :evil: :wink:

АААААААААААААХАХАХАХАХАХА ,тва ми напълни душата!

teenkopele
11-23-2006, 05:11
сега се прибирам и съм размазан... хахахаха
мача не ме изкефи... Левски даже не са дразнител, а камо ли достоен съперник на Барса...

иначе:
пчела много си нахитрял бе душо...

я кажи нещо и за моята баба и се върни в Бг...

тези от Борисовата са тъпаци- за какво си дават кинтите за простотии, не мога да ги разбера...

Еми покрай форума поумнявам. :mrgreen:

Какво да казвам за баба ти? :wink:

11-23-2006, 08:19
След мача с няколко човека минахме през Борисовата градина нямаше прасета...Защо не бяхте останали малко по-дълго...

ASPARUHOV THE PRIDE OF BULGARIA
STOICHKOV THE WHORE OF CATALONIA

Amayo
11-23-2006, 08:41
България за пореден път опозорена... Аз защо през живота си не съм стъпвал на мач :wink: ..?

Fena
11-23-2006, 08:44
След мача с няколко човека минахме през Борисовата градина нямаше прасета...Защо не бяхте останали малко по-дълго...

ASPARUHOV THE PRIDE OF BULGARIA
STOICHKOV THE WHORE OF CATALONIA

Ха-ха ти не си ли бил с баща си на мача? Под 16 пускат ли без придружител? :shock:

Аман от хулигани бе ....

11-23-2006, 08:46
АСПРУХОВ-ГОРДОСТТА НА БЪЛГАРИЯ!
СТОИЧКОВ-КУРВАТА НА КАТАЛУНИЯ !

maldini
11-23-2006, 09:21
Оставете го да се радва. :lol: Отивай при Гунди битч :mrgreen:

11-23-2006, 09:23
АСПРУХОВ-ГОРДОСТТА НА БЪЛГАРИЯ!
СТОИЧКОВ-КУРВАТА НА КАТАЛУНИЯ !

велик си ;) :lol:
Разбира се,не отричам... :lol: Тия фоерверки от миналата година ли си ги пазите или просто поведохте на Хайдук и за тва ги пуснахте?Топчо каза,че зарята е дошла от стадион, който е бил тъмен и празен, докато на "Васил Левски" е имало 40 хиляди Левскари...

maldini
11-23-2006, 09:27
Пич оправяй си подписа или чакаш да излезне новата снимка в гугъл. :lol: :lol: :lol:

11-23-2006, 09:44
Вие пък на мачовете сте скучни...
Пролетта ще ви видим и нали вие сте "домакини" ..

11-23-2006, 09:45
Пич оправяй си подписа или чакаш да излезне новата снимка в гугъл. :lol: :lol: :lol:

Кво да чакам?То на тая снимка даже се и виждам....

PR0
11-23-2006, 11:53
Jalko 0:2 ](*,) Petkov napravi macha. No fakta si e fakt - zaguba. Radvam se vse pak 4e stadiona be6e pylen. Levski moje i da zagubiha no polojenieto na Cecka si ostava v................................................
http://www.agr.state.nc.us/cyber/kidswrld/general/barnyard/jpgs/vet228.jpg

maldini
11-23-2006, 13:47
То не може без обиди.....

Пич ти от Ливърпул ли си? :mrgreen:

PR0
11-23-2006, 15:04
То не може без обиди.....

Пич ти от Ливърпул ли си? :mrgreen:
Ne prosto sam si slojil toq izrod za avatar, toi igrae v Liverpool. Ina4e sam ot Olympik Lyon :-D :wink:

Fena
11-23-2006, 15:56
За Лион сме поне на едно мнение с теб :lol:

4o4ko_president
11-23-2006, 15:57
кфи лион бе
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ! :mrgreen:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-23-2006, 17:43
и кфо като напраиха 2:0 мм играхме много много добре и дадохме почти най-доброто, което можехме, изпуснахме няколко голови положения, но все пак това е отбор от световна величина...

Ziezi
11-23-2006, 23:13
защото тези, които са го направили дойдоха да правят мизерии при нас...
и добре, че не сте ги видяли.. ;)

Мисля,4е знам отговора,но все пак да попитам кои са били?

teenkopele
11-24-2006, 06:12
каквото и да е...

Не ме занимавай с глупости. :wink:

Unknow
11-24-2006, 10:16
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости

PR0
11-24-2006, 11:55
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости
Tva s foeverkite e bilo sigurno 6toto sa uspqli da vkarat gol na Hajduk Kula i trqq da se otpraznuva. A pred Hajduk Kula Barca prosto blednee.
http://www.brandsoftheworld.com/brands/0014/3790/brand.gif[/b]

niki000
11-24-2006, 17:55
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости

Ama padame ot Barca s 2:0 ne Be6ikta6

OtherDimension
11-24-2006, 18:02
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости
Tva s foeverkite e bilo sigurno 6toto sa uspqli da vkarat gol na Hajduk Kula i trqq da se otpraznuva. A pred Hajduk Kula Barca prosto blednee.
http://www.brandsoftheworld.com/brands/0014/3790/brand.gif[/b]



eeeeeeeeeee ae stiga de ?
veche si mega banalen s tiq Hajduk
ako vseki pochne s Olimpia x 2 i t.n.
tochno tri lafa si znaete : vas vi e qd , vie igraete s rodopa , nie s barca..
daite neshto novo ?
stanahte smeshni v celiq svqt s plakata protiv Stoichkov - otnovo se prochuhte , pak s negativno
bravo na vas
chestita vi solena globa zaradi taq prostotiq , rodena ot teleshkite vi mozuci , foierverkite i svastikite

idioti , samo vredite na lubimoto si otborche
:smt012

GossipGirl89
11-24-2006, 18:39
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости
Tva s foeverkite e bilo sigurno 6toto sa uspqli da vkarat gol na Hajduk Kula i trqq da se otpraznuva. A pred Hajduk Kula Barca prosto blednee.
http://www.brandsoftheworld.com/brands/0014/3790/brand.gif[/b]

Не бе,както се изказа Мъри - сигурно са им останали фоерверки от приготвените зе играта им в Европа и са решили да ни поздравят нас :smt005 :smt005 :smt005

И кво? Да не говориме кой прасе и кой не пък да ни наричаш говеда така ли? :smt005 :smt005 Еххххх смешковци,смешковци... плюйте колко щете...

Unknow
11-24-2006, 20:48
И кво? Да не говориме кой прасе и кой не пък да ни наричаш говеда така ли? :smt005 :smt005 Еххххх смешковци,смешковци... плюйте колко щете...

Смешковци?? Цяла България знае кои са говедата ...левскари...ЦСКА-ри...Нима незнаеш??? Че си едно просто говедо? Не го ли знаеш пиле? Не ми говори глупости...защото си смешна.Не смешна...а много повече.Изложихте България...изложихте нас!!!! Не ми говори тъпотии....ами бягай си играй с парцалените кукли и не се излагай!

OtherDimension
11-24-2006, 20:51
... za govedata , vragove na pobedata , unishtojili futbola u nas :mrgreen:

Unknow
11-24-2006, 20:55
:smt005 :smt005 :smt008 Именно :wink:

PR0
11-24-2006, 21:51
И кво? Да не говориме кой прасе и кой не пък да ни наричаш говеда така ли? :smt005 :smt005 Еххххх смешковци,смешковци... плюйте колко щете...

Смешковци?? Цяла България знае кои са говедата ...левскари...ЦСКА-ри...Нима незнаеш??? Че си едно просто говедо? Не го ли знаеш пиле? Не ми говори глупости...защото си смешна.Не смешна...а много повече.Изложихте България...изложихте нас!!!! Не ми говори тъпотии....ами бягай си играй с парцалените кукли и не се излагай!
kompleksari kolkoto iska6..................jalko naistina :smt011

Ziezi
11-24-2006, 22:01
защото тези, които са го направили дойдоха да правят мизерии при нас...
и добре, че не сте ги видяли.. ;)

Мисля,4е знам отговора,но все пак да попитам кои са били?

емммммм от легендите...

А информативно да попитам слу4айно с тях да имаше едно моме,дребно такова,но много готино с татус на гърба?Щото в момента не съм в България и нема как да разбера....

Unknow
11-24-2006, 23:28
Блондинка вика "Само Левски" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

teenkopele
11-25-2006, 02:03
Фоеверките най-вероятно са били от радост...какво се впрягате толкова. Този път САМО 0:2.Какво щастие...каква радост. :smt005 :smt005 :smt005 Само 2 гола... как да няма фоеверки :twisted: И не говорете глупости - кой прасе кой незнам си какво....всички знаем кои са говедата :twisted: :smt005 . Тръгнали да се хвалят....айде бягайте да си играете с колички....и не се занимавайте с глупости
Tva s foeverkite e bilo sigurno 6toto sa uspqli da vkarat gol na Hajduk Kula i trqq da se otpraznuva. A pred Hajduk Kula Barca prosto blednee.
http://www.brandsoftheworld.com/brands/0014/3790/brand.gif[/b]

eeeeeeeeeee ae stiga de ?
veche si mega banalen s tiq Hajduk
ako vseki pochne s Olimpia x 2 i t.n.
tochno tri lafa si znaete : vas vi e qd , vie igraete s rodopa , nie s barca..
daite neshto novo ?
stanahte smeshni v celiq svqt s plakata protiv Stoichkov - otnovo se prochuhte , pak s negativno
bravo na vas
chestita vi solena globa zaradi taq prostotiq , rodena ot teleshkite vi mozuci , foierverkite i svastikite

idioti , samo vredite na lubimoto si otborche
:smt012

А вие колко имате?!..."Имахте голям късмет, за да влезнете в Шампионската"...само една. :wink:
Глобата, която сме получили не е нито първата, нито последната, но няма да ни бръкне кой знае колко в джоба. :) :wink:

kiroo
11-25-2006, 07:07
Беверен рулз :twisted:

GossipGirl89
11-25-2006, 08:32
И кво? Да не говориме кой прасе и кой не пък да ни наричаш говеда така ли? :smt005 :smt005 Еххххх смешковци,смешковци... плюйте колко щете...

Смешковци?? Цяла България знае кои са говедата ...левскари...ЦСКА-ри...Нима незнаеш??? Че си едно просто говедо? Не го ли знаеш пиле? Не ми говори глупости...защото си смешна.Не смешна...а много повече.Изложихте България...изложихте нас!!!! Не ми говори тъпотии....ами бягай си играй с парцалените кукли и не се излагай!

Е нека излагаме България.Нека я излагаме като падаме от Барса,Челси и Вердер :wink: И ако обичаш спри да си избиваш цесекарските комплекси като обиждаш :P Не друго ми си жалък/жалка...

ПП Като излагаме България защо стадион Васил Левски беше пълен? След като твърдиш,че излагаме цяла България защо беше пълно с провинциалисти???? Аре нали излагаме държавата - що тогава и на 3-те мача,които се играха тук всичко беше фуул макс ??????

kiroo
11-25-2006, 09:38
ама не може да се отрече, че беше весело това със зарята :lol: добра идея

teenkopele
11-25-2006, 10:10
ама не може да се отрече, че беше весело това със зарята :lol: добра идея

Защо ли не се учудвам, че мислиш така... [-( :-k :wink:

PR0
11-25-2006, 10:34
ама не може да се отрече, че беше весело това със зарята :lol: добра идея

Защо ли не се учудвам, че мислиш така... [-( :-k :wink:]
da az su6to :smt017

maldini
11-25-2006, 12:47
GoLdEn`GirL
Ти си много забавно момиченце.Незнам на 14 ли си на 15 ли ,но си ми много забавна да ти чета постовете.Аз с момиче не споря за футбол затова ще си замълча в случая и няма да кажа нищо просто исках да искажа моите съболезнования към момиче като теб. 8) Надявам се като пораснеш да си обогатиш речника и не във всеки пост да чета клишираната ти думичка "комплексари".

PR0
11-25-2006, 12:50
mardani 4uvsta6 se zasegnat li, napravo q nabii

maldini
11-25-2006, 12:51
Няма от какво да се чувствам засегнат от едно псевдо фенче като нея,а и ми омръзна да споря за едно и също. :roll:

GossipGirl89
11-25-2006, 13:06
...

maldini
11-25-2006, 13:14
Защо да ти отговарям след като веднага ще ми кажеш,че съм комплексар? :lol:

Fena
11-25-2006, 13:36
Аз още си чакам отговора от niki00 :lol: :lol:

OtherDimension
11-25-2006, 13:53
statistika na postijeniqta na "velikiq turniren boec" levskispor :

1.12.09.1965 г. „Юргорден” – „Левски” 2-1
2.20.09.1967 г. „Милан” – „Левски” 5-1
3.18.03.1970 г. „Гурник” – „Левски” 2-1
4.02.09.1970 г. „Аустрия” – „Левски” 3-0,след 1 – 3 в първия мач
5.13.09.1972 г. „Университатя” – „Левски” 4-1
6.25.10.1972 г. „Динамо” - Берлин – „Левски” 3-0
7.18.09.1974 г. „Левски” – „Дожа Уйпещ” 0-3
8.12.09.1974 г. „Дожа Уйпещ” – „Левски” 4-1
9.02.10.1974г. „Дуйсбург” – „Левски” 3-2. от 1 - 2
10.03.03.1976 г. „Барселона” – „Левски” 4-0
11.04.11.1980 г. „АЗ-67” – „Левски” 5-0
12.16.09.1981 г. „Динамо”Букурещ – „Левски” 3-0
13.28.09.1982 г. „Левски” – „Севиля” 0-3
14.02.11.1983 г. „Левски” – „Уотфорд” 1-3, след продължения
15.07.11.1984 г. „Днепър” – „Левски” 2-0
16.16.09.1986 г. „БК 1903” – „Левски” 1-0
17.05.10.1986 г. „Вележ” – „Левски” 4-3, за 7 минути от 1-3
18.30.09.1987 г. „ОФИ” – „Левски” 3-1
19.26.09.1989 г. „Антверп” – „Левски” 4-3, до 89 минута резултата е 1-3
20.18.09.1991 г. „Левски” – „Ференцварош” 2-3
21.02.10.1991 г. „Ференцварош ” – „Левски” 4-1
22.30.09.1992 г. „Люцерн” – „Левски” 1-0, „Люцерн” е във втора дивизия на Швейцария
23.09.08.1994 г. „Олимпия” – „Левски” 3-2
24.23.08.1994 г. „Левски” – „Олимпия” 1-2, след 1-0 във втората минута
25.22.08.1995 г. „Левски” – „Динамо”-Букурещ 0-1
26.12.09.1995 г. „Левски” – „Аалст” 1-2
27.26.09.1995 г. „Аалст” – „Левски” 1-0
28.08.08.1965 г. „Юргорден” – „Левски” 2-1
29.12.09.1996 г. „Олимпия” – „Левски” 1-0
30.22.08.1996 г. „Левски” – „Олимпия” 1-0,след дузпи 2-4
31.17.08.1997 г. „Левски” – „Слован” 1-1
32.28.08.1997 г. „Слован” – „Левски” 2-1
33.17.09.1998 г. „Левски” – „Копенхаген” 0-2
34.01.10.1998 г. „Копемхаген” – „Левски” 4-1

OtherDimension
11-25-2006, 13:54
statistika na postijeniqta na "velikiq turniren boec" levskispor :

1.12.09.1965 г. „Юргорден” – „Левски” 2-1
2.20.09.1967 г. „Милан” – „Левски” 5-1
3.18.03.1970 г. „Гурник” – „Левски” 2-1
4.02.09.1970 г. „Аустрия” – „Левски” 3-0,след 1 – 3 в първия мач
5.13.09.1972 г. „Университатя” – „Левски” 4-1
6.25.10.1972 г. „Динамо” - Берлин – „Левски” 3-0
7.18.09.1974 г. „Левски” – „Дожа Уйпещ” 0-3
8.12.09.1974 г. „Дожа Уйпещ” – „Левски” 4-1
9.02.10.1974г. „Дуйсбург” – „Левски” 3-2. от 1 - 2
10.03.03.1976 г. „Барселона” – „Левски” 4-0
11.04.11.1980 г. „АЗ-67” – „Левски” 5-0
12.16.09.1981 г. „Динамо”Букурещ – „Левски” 3-0
13.28.09.1982 г. „Левски” – „Севиля” 0-3
14.02.11.1983 г. „Левски” – „Уотфорд” 1-3, след продължения
15.07.11.1984 г. „Днепър” – „Левски” 2-0
16.16.09.1986 г. „БК 1903” – „Левски” 1-0
17.05.10.1986 г. „Вележ” – „Левски” 4-3, за 7 минути от 1-3
18.30.09.1987 г. „ОФИ” – „Левски” 3-1
19.26.09.1989 г. „Антверп” – „Левски” 4-3, до 89 минута резултата е 1-3
20.18.09.1991 г. „Левски” – „Ференцварош” 2-3
21.02.10.1991 г. „Ференцварош ” – „Левски” 4-1
22.30.09.1992 г. „Люцерн” – „Левски” 1-0, „Люцерн” е във втора дивизия на Швейцария
23.09.08.1994 г. „Олимпия” – „Левски” 3-2
24.23.08.1994 г. „Левски” – „Олимпия” 1-2, след 1-0 във втората минута
25.22.08.1995 г. „Левски” – „Динамо”-Букурещ 0-1
26.12.09.1995 г. „Левски” – „Аалст” 1-2
27.26.09.1995 г. „Аалст” – „Левски” 1-0
28.08.08.1965 г. „Юргорден” – „Левски” 2-1
29.12.09.1996 г. „Олимпия” – „Левски” 1-0
30.22.08.1996 г. „Левски” – „Олимпия” 1-0,след дузпи 2-4
31.17.08.1997 г. „Левски” – „Слован” 1-1
32.28.08.1997 г. „Слован” – „Левски” 2-1
33.17.09.1998 г. „Левски” – „Копенхаген” 0-2
34.01.10.1998 г. „Копемхаген” – „Левски” 4-1


vijdat se "gordi" rezultati sreshtu titani kato : velej , ofi , doja uipesht i t.n.

GossipGirl89
11-25-2006, 14:12
...

PR0
11-25-2006, 15:17
Ето част от срамното представяне на цС*ка в евротурнирите :

КЕШ 1957/1958г.
ЦДНА - Васас ( Унгария ) 2:1 ( в София ) и 1:6 ( в Унгария ) ( общ резултат 3:7 за Васас )

КЕШ 60/61
Малмьо ( Швеция ) - ЦДНА 1:0 и 1:1 ( 2:1 )

КЕШ 61/62
ЦДНА - Дукла Прага 4:4 и 1:2 ( 5:6 )

КЕШ 62/63
ЦДНА - Андерлехт 2:2 и 0:2 ( 2:4 )

КЕШ 69/70
цС*ка - Ференцварош 2:1 и 1:4 ( 3:5 )

КЕШ 72/73

цС*ка - Аякс 1:3 и 0:3 ( 1:6 )

КЕШ 76/77
цС*ка - Сент Етиен 0:0 и 0:1 ( 0:1 )

УЕФА 77/78
Цюрих ( Швейцария ) - цС*ка 1:0 и 1:1 ( 2:1 )

КЕШ 80/81
Ливърпул - цС*ка 5:1 и 1:0 ( 6:1 )

УЕФА 84/85
Хамбургер - цС*ка 4:0 2:1 ( 6:1 )

УЕФА 86/87
Тирол Инсбрук - Средец 3:0 и 0:2 ( 3:2 )

КЕШ 87/88
Байерн М - ЦФКА Средец 4:0 и 1:0 ( 5:0 )

КЕШ 90/91
Ка Акурейри от Исландия успява да победи цС*ка с 1:0. В реванша са елиминирани,но стават най-слабия отбор побеждавал български тим в евротурнирите,а именно цС*ка.

Байерн М - цС*ка 4:0 и 3:0 ( 7:0 )

УЕФА 91/92
Хамбургер - цС*ка 2:0 и 4:1 ( 6:1 )

КЕШ 92/93
Аустрия - цС*ка 3:1 и 2:3 ( 5:4 )

УЕФА 94/95
цС*ка - Ювентус 0:3 (служ. ) и 1:5 ( 1:8 )

ШЛ ( 1-ви предварителен кръг ) 97/98
Стяуа - цС*ка 3:3 и 2:0 ( 5:3 )

УЕФА 98/99
цС*ка - Атлетико М 2:4 и 0:1 ( 2:5 )

УЕФА Про Къп 2000/2001
цС*ка - Нюкасъл 0:2 и 2:2 ( 2:4 )

УЕФА 2001/2002
цС*ка - МТК 1:2 и 1:0 ( 2:2 ) -
цС*ка отпада от МТК,който е най-слабия отбор,елиминирал някога български тим в евротурнирите,а именно цС*ка.

ШЛ ( 3-ти предв. кръг ) 2003/2004

цС*ка - Галатасарай 0:3 и 0:3 ( 0:6 )

УЕФА 2003/2004

Торпедо - цС*ка 1:1 и 1:1 ( 2:2 )
Торпедо Москва елиминира цС*ка след изпълнение на дузпи

УЕФА 2004/2005
цС*ка - Стяуа 2:2 и 1:2 ( 3:4 )

Fena
11-25-2006, 15:45
А що не извадиш успехите, а ? Точно в този КЕШ, където са повечето от мачовете които така старателно си копирал, ЦСКА имат 2 полуфинала и 4 четвъртфинала.

А и като ще говорим за представяне в Европа:

"Общата сметка от участието на ЦСКА в европейските клубни турнири (КЕШ, УЕФА и КНК) е 182 мача, 76 победи, 33 равни и 73 загуби при голова разлика 280 - 255, което го прави единствения български тим с положителен баланс в евротурнирите. "


Така че представянето на ЦСКА като цяло изобщо не е срамно. Неслучайно имат прякора "убиец на европейски шампиони". :D

PR0
11-25-2006, 16:00
А що не извадиш успехите, а ? Точно в този КЕШ, където са повечето от мачовете които така старателно си копирал, ЦСКА имат 2 полуфинала и 4 четвъртфинала.

А и като ще говорим за представяне в Европа:

"Общата сметка от участието на ЦСКА в европейските клубни турнири (КЕШ, УЕФА и КНК) е 182 мача, 76 победи, 33 равни и 73 загуби при голова разлика 280 - 255, което го прави единствения български тим с положителен баланс в евротурнирите. "


Така че представянето на ЦСКА като цяло изобщо не е срамно. Неслучайно имат прякора "убиец на европейски шампиони". :D
"ubiec na Hajduk Kula" sy6to stava. i Sam go napisal zashtoto onq selqnin sy6to mi kopirva nqkvi gluposti

11-25-2006, 17:48
Я виж статистиката от мачовете ЛЕВСКИ-цС*ка и тогава говори..

maldini
11-25-2006, 17:53
И все пак са по-важни мачовете в евротурнирите нали?

PR0
11-25-2006, 18:00
kazva6 go shtoto statistikata na levski e po dobra

maldini
11-25-2006, 18:14
Напротив добре в България имате повече победи срещу нас,но какво от това?Кажи ми какво ви носят те освен радост за няколко дни?Какво ви носят след като и в България ЦСКА има повече успехи отколкото Левски?

11-25-2006, 19:16
Спорът ЛЕВСКИ-цС*ка се свежда до това кой от двата отбора е по-добър.Статистиката показва ,че ЛЕВСКИ е по-добър от цС*ка!

PR0
11-25-2006, 20:41
Levski - Cska, Levski imat pove4e pobedi i sa po rezultatni 7:1,7:2,5:0.......t.n. Da Cska imat pove4e titli i ne ti li e minavalo prez uma 4e nqkoi titli sa vi podareni drugi otkradnati

Amayo
11-25-2006, 21:09
Ма вие простите левскарчета от левски Гъ никога няма да разберете. За нас не е важно че имаме титли. Важно е че играеме с страст в сърцата ни и огън в душата ни. Аре бегайте да зимате парите от манаф еврейски.

machoka
11-25-2006, 21:53
Спорът ЛЕВСКИ-цС*ка се свежда до това кой от двата отбора е по-добър.Статистиката показва ,че ЛЕВСКИ е по-добър от цС*ка!

Въздържай се занапред от подобни изписвания, за да не получиш бан!

PR0
11-25-2006, 22:00
machoka ot cska li si

machoka
11-25-2006, 22:04
От футбол не се интересувам.

teenkopele
11-25-2006, 23:41
вечният въпрос...
от кой отбор е модератора, за да може после да се жалваме от некоректност...

типично за левскарите, на които все някой им е виновен... я съдия, я полицията...
1 път, защо им бие смахнатите фенове
2 защо не ги озаптява
3 защо не ги пребърква
4 защо ги пребърква


то от толкова левскарски конспирации как ви остава време да погледате и малко футбол не мога да си обясня....

Време има за всичко. :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-25-2006, 23:56
вечният въпрос...
от кой отбор е модератора, за да може после да се жалваме от некоректност...

типично за левскарите, на които все някой им е виновен... я съдия, я полицията...
1 път, защо им бие смахнатите фенове
2 защо не ги озаптява
3 защо не ги пребърква
4 защо ги пребърква


то от толкова левскарски конспирации как ви остава време да погледате и малко футбол не мога да си обясня....

почти като проблема на ЦСКАрите дето се си измислят некфо оправдание, че имат копита и не могат да ритнат как тряа топката и най-интересното е,че все са от рода на "Черепа е Левскар за тва съсипва отбора" и още по-смислени...
все някой друг ви е виновен...незнам как от толкова ЦСКАрски конспирации имате време да гледате и ЛЕВСКАРСКИТЕ...http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/shablon_04.gif

11-26-2006, 08:24
Спорът ЛЕВСКИ-цС*ка се свежда до това кой от двата отбора е по-добър.Статистиката показва ,че ЛЕВСКИ е по-добър от цС*ка!

Въздържай се занапред от подобни изписвания, за да не получиш бан!

АхаХАХА за друго мнение можеше да ме предупредиш,а тука просто казвам,абе нема да ти се обеснявам ...

Абе вие били играли със страсти някви глупости :lol: Затова пеете само за победа нали...А ние пеем за ЛЕВСКИ !!!

machoka
11-26-2006, 08:36
Правилно, не ми се обЕснявай, ами просто не го прави повече ;)

... пък напоследък чета за някви лекета - София - Запад... туй май на левскарите 'запалянковци'.. ей, аман от простотия значи.. съвсем се опорочи футбола..

11-26-2006, 09:08
Правилно, не ми се обЕснявай, ами просто не го прави повече ;)

... пък напоследък чета за някви лекета - София - Запад... туй май на левскарите 'запалянковци'.. ей, аман от простотия значи.. съвсем се опорочи футбола..

Това не е опера,нито театър.

нямЪ дЪ тЬ сА обЕснявам :lol:

air_J
11-26-2006, 10:20
Правилно, не ми се обЕснявай, ами просто не го прави повече ;)

... пък напоследък чета за някви лекета - София - Запад... туй май на левскарите 'запалянковци'.. ей, аман от простотия значи.. съвсем се опорочи футбола..

Това не е опера,нито театър.

нямЪ дЪ тЬ сА обЕснявам :lol:
Рано, или късно ще стане опера и театър, при добро желание. Справка - Англия. При липса на желание ще сме си Абсурдистан на квадрат.
П.С.> Внасянето на бомбички е съгласувано с полицията, така че за това не са виновни нашите привърженици, а те, че доброволно пускат хората с бомби. :-({|=

maldini
11-26-2006, 11:09
Стига глупости сте си говорили мама му стара.

Все едно ,ако ЦСКА бяха в ШЛ феновете на Левски след всеки мач щяха да реват ,че сме паднали ли? :lol:

Разберете,че това са двата най-добри отбори в България и винаги ще има вражда между тях,където и да играят и двата отбора. :wink:

Надявам се най-сетне тези малоумни спорове да престанат.

machoka
11-26-2006, 11:34
Правилно, не ми се обЕснявай, ами просто не го прави повече ;)

... пък напоследък чета за някви лекета - София - Запад... туй май на левскарите 'запалянковци'.. ей, аман от простотия значи.. съвсем се опорочи футбола..

Това не е опера,нито театър.

нямЪ дЪ тЬ сА обЕснявам :lol:

Вярно, това си е жив цирк, повдигащ простотията и ограничеността в култ.

PR0
11-26-2006, 13:21
фенчето на Левски да се поинтересува кои хора мятаха димки и глупости, защо ги мятаха и откъде ги взеха... 8)
exxx razbira4o..............trqq da igrae6 v cska spored men shtoto im trqbva oshte edno popylnenie na kluba bez mozyk i estestveno da ne moja da igrae

Fena
11-26-2006, 13:54
http://cska.net/content/view/456/26/

11-26-2006, 14:52
фенчето на Левски да се поинтересува кои хора мятаха димки и глупости, защо ги мятаха и откъде ги взеха... 8)

Ей верно кой мятаха да се замисля???Май ги познавам...

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 16:32
фенчето на Левски да се поинтересува кои хора мятаха димки и глупости, защо ги мятаха и откъде ги взеха... 8)
мисля че мятаха София-запад. Бомбите незнам, мисля, че бяха самоделки. Факлите се купуват...даже един приятел вкара 1:) и все пак не разбрах какво значение има, по дяволите?!
А хайде фенчето на Ц(*КА да се поинтересува кой и кога действа срещу българи!
Поинтересувай се и кои са София запад и какво правят!

PR0
11-26-2006, 17:55
te sega oshte se radvat nad pobedata sre6tu Belasica dadena im ot sydiqta

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 18:06
еми що да не се радваме, победа - победа:)
аз уважавам и победите на ЦСКА и винаги като са играли с чуждестранен отбор съм била за тях...защото са българи. Кофти е, че вие не проявявате същата солидарност.

PR0
11-26-2006, 18:08
еми що да не се радваме, победа - победа:)
аз уважавам и победите на ЦСКА и винаги като са играли с чуждестранен отбор съм била за тях...защото са българи. Кофти е, че вие не проявявате същата солидарност.
Belasica Petrich otbor ot "A" PFG

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 18:11
оф забогаааа знам откъде е беласица спокойно бях на мача в петрич...
Просто...оф не няа се опитвам да обяснявам няма смисъл

PR0
11-26-2006, 19:01
фенчето на Левски да се поинтересува кои хора мятаха димки и глупости, защо ги мятаха и откъде ги взеха... 8)
мисля че мятаха София-запад. Бомбите незнам, мисля, че бяха самоделки. Факлите се купуват...даже един приятел вкара 1:) и все пак не разбрах какво значение има, по дяволите?!
А хайде фенчето на Ц(*КА да се поинтересува кой и кога действа срещу българи!
Поинтересувай се и кои са София запад и какво правят!

Бомбите и димките са самоделки и са правени от... :mrgreen:
нас...

ахахахахаа
bash pyk ot tebe nqma da sa praveni........ama aide

n0 CoNnEc7i0n =)
11-26-2006, 19:08
Бомбите и димките са самоделки и са правени от... :mrgreen:
нас...

ахахахахаа

какво да кажа освен...поклон пред вас http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/048.gif

bobkata
11-27-2006, 15:12
Бомбите и димките са самоделки и са правени от... :mrgreen:
нас...
ахахахахаа
Добре а как ше обясниш че и на мача със Сиони и на мача с барца бомбите идваха от там където бяха София Запад
Айде да приемеме че със Сиони чорбарите са ги направили,но как и двата пъти идваха от към Запад и кой ще се осмели за втори път да направи това.Ще го приема ако обясниш на мене и на no connection
Освен ако ти не си правил бомби и димки :smt011

bobkata
11-27-2006, 15:29
моето момче- казах ти, че за мача с Барса ние забъркахме нещата и ги дадохме на тези, които ги мятаха...

все пак сме армейци... разбираме ги тези неща... 8) :lol:
чакай първо не съм ти твоето момче щото едва ли съм по-малък от тебе казвам ти само че си доста наивен за да си мислиш това ако не ми обясниш как точно е станало според тебе
кой глупак ше земе бомби и димки от противници кажи как сте го напрвили и тогава ше си помисля но това което аз знам си е казано на много места

PR0
11-27-2006, 16:27
ooo повече няма да ти кажа нищо...

а за годините... дреме ми... даже и да си ми батко :shock:
bobkata bace toq e opasen az ti kazvam, Zyl e kato Mr. Been, glei go kyf e huligan, ekstremist

OtherDimension
11-27-2006, 20:56
"EKSTREMIST" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

XAxAXAXaxXXaxxAXAxaxAXaxXAXxaXAxXAAXAXXAXxa

idiot..

Ziezi
11-27-2006, 21:58
Добре е,тия димки с амониева силитра ли се праят?Едно време на ма4овете на локото ставаха доста добре,ама са май тоя метд остаря...

PR0
11-28-2006, 13:09
"EKSTREMIST" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

XAxAXAXaxXXaxxAXAxaxAXaxXAXxaXAxXAAXAXXAXxa

idiot..
Jaluk si naistina..... :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
da be exploited i az te obi4am

niki000
11-28-2006, 18:15
мне...

едно време ги правехме така, но са много неудобни за палене и внасяне на стадиона... пък и не димят достатъчно...

тези са друга рецепта, ама тя е тайна...
ще кажа, че има нафталин само :)

znam edna recepta za dimki s pleksiglas malka kompaktna i mnoogo po dobra ot amonkata ama ne sum vkarval takava na ma4

11-28-2006, 18:37
Аз пък знам една с глицерин и дими яко,ама смърди на лайна.. :? :lol:

PR0
12-01-2006, 17:32
тц... друга е...
всеки си има тайни :)
za tvoite taini se dose6tam :smt047

teenkopele
12-02-2006, 03:05
Според мен, темата е за заключване. :wink: