PDA

View Full Version : А дали го заслужавам....?



Butterfly^
11-18-2006, 06:47
Случвало ли ви се е да имате прекрасен човек до себе си, на който ужасно много държите и въпреки това да имате някакво чувство че не заслужавате него и всички прекрасни неща, които ви говори и прави за вас? Не съм му изневерила и за това да се чувствам така...ако това ще си помислите. Даже не мога да го обясня това чувство...просто някакво странно усещане, че не заслужавам това, което той ми дава. Не ви моля за съвет...просто ако ви се споделя..

xsmilex
11-18-2006, 06:54
ami da slu4valo mi se e.prosto s 1 mom4e bqhme tolkova dobri priqteli,kato brat i sestra.vsi4ko si spodelqhme.posle taka se slu4i,4e plamna ne6to m/u nas.no se razbrahme,4e ako nqkoi den nqkoi se vlubi v drug 6te ostanem priqteli... i taka parvo se pre4upih az...kazah mu vsi4ko i imah 4ustvoto,4e dori i da sme se razbrali toi nqma da se primiri...toi oba4e pogledna tolkova vedro na vsi4ko,4e sega sme po-blizki i ot predi...ta misulta mi e slednata...ako moje da se nare4e taka az go predadoh parva.sledovatelno po4nah da si mislq,4e ne go zaslujavam,4e toi e prekaleno dobar za men .... nz de prosto togava bqh i po-malka i izjivqvah vsi4ko ...sega gledam da ne se vprqgam na vsi4ko...

Ninska
11-18-2006, 07:32
bravo na vas

HopeLesss
11-18-2006, 08:22
Не ми се е случвало. Бившият ми приятел постоянно повтаряше, че не ме заслужава, че трябва да си намеря друг, по-красив, по-умен, по-добър... това честно казано много ме тормозеше.

А ти защо си мислиш, че не заслужаваш това, което имаш? Всеки човек заслужава да бъде щастлив и да бъде обичан!!! Радвай се на това, което имаш, защото не всичко е с нас завинаги!

Cherlotte
11-18-2006, 10:09
А откъде знаеш как изглеждаш ти в неговите очи? Нима ти не му даваш също, както и той на теб - любов, разбиране, подкрепа ... По същия начин той може да реши, че не те заслужава. Избрали сте да бъдете заедно, така че не се тормози с подобни неща - за да е с теб, значи е видял достатъчно положителни неща и те обича, а това е напълно достатъчно. :wink:

bibonka
11-18-2006, 10:23
postoqnno mi e slychva,kogato ne my obyrna dostatychno vnimanie ili kogato toi se trydi pochti edin chas da sgotvi a az seda na komputura...ili kogato se dyrja gadno i se karame ...lichno smqtam che kogato obichash nqkoi izpitvash takova chyvstvo,zashtoto si mislish che ne si dostatychno idealna za nego...to idealni hora nqma,no e vajnoto che za nego si idealnata...kakto i toi za teb !!!

Kate
11-18-2006, 13:41
Единственото нещо,което ми хрумва,за да си мислиш,че не го заслужаваш е че не си разбрала,че те обича.Защото за да е с теб значи той е преценил,че го заслужаваш.Или пък може би се страхуваш,че не можеш да му дадеш това,което той очаква от теб?Може би те е страх нещата да не се задълбочат прекалено много.. :wink:

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 14:05
:roll: Случвало ми се е... и то много пати, да се чуствам така, но от една страна се радвам, че прави такива неща моя, защото ясно личи, че ме Ловка... :) Знам, че мн. неща не заслужавам, който е направил, ама ще се опитам да сме квит с него! :wink:

{Sweety_f}
11-18-2006, 16:32
ne sym go ispitvala tova 4uvstvo i ne moga da ti pomogna.....no az mislq 4e ako ne si napravila neshtu za koeto da se 4ustvash taka zna4i spored men nqma smsyl da izpitvash tova 4uvstvo

GalleNo_MoMi4eNce
11-18-2006, 17:08
ami chesno kazano ne mi se e sluchvalo daje v nqkoi momenti si mislq che toi ne me zaslujava...neznam zashtoo...

koalka
11-18-2006, 18:12
Ами,за мен той е толкова перфектен и прекрасен,че още не мога да повярвам какво ми се случи.Ами,мислила съм си го,но сега не,защото той ме убеди в това.Накара ме да се чувствам най-прекрасната на света.

sme6ko0o
11-18-2006, 22:03
Za6to ne go ostavi6 nego da preceni dali tova koeto ti dava go zaslujava6... , ne pravi ne6ta ot sorta da kusa6 s nego zaradi glupavite ti sumneniq... posle moje da sujalqva6 za tazi glupost.

iiirish
11-18-2006, 23:13
изпитвала съм това чувство, но то не е постоянно, а като че ли е на моменти - на приливи и отливи, както се вика. понякога мисля, че той прави твърде много за мен, мисля че пракелно много се жертва за да бъдем заедн... и е прекалено добър за мен. друг път мисля, че аз съм тази, която прави повече за него, че аз съм тази която се жертва в дадени случеи... и съм прекалено добра за него...

според мен всичко е въпрос на емоции и на моментно състояние