PDA

View Full Version : Цитати От Филми



IKisseDAGirL
11-18-2006, 08:43
сигурно и преди е имало такава тема, но нещо не я откривам
та, аз като гледам някой филм и винаги си записвам цитати и фрази от него, които са ме впечатлили.. дори някой път ако съм в кофти настроение, обичам да си ги препрочитам и да се замислям над тях :roll: :idea:

сигурна съм, че не съм единствена, така че в тази тема можете да напишете всичко, което ви е харесало, което сте запомнили или е имало някакъв смисъл за вас.. :) по-късно и аз ще пост-на някои работи :wink:

BrokenHeart
11-18-2006, 09:15
"Не е важно да познаваш врага...важно е да познаваш себе си"
Това го чух от филма "Брониран монах" и ми направи голямо впечатление...много ми хареса и мисля,че има смисъл

SinisterDoll
11-18-2006, 09:16
Имам още много цитати,но незнам точно къде са,а и не ми се търси..намерих този :
"На света има милиони хора.Но в крайна сметка всичко се свежда само до един.Понякога все още ме хваща страх и дъхът ми секва..
Но знам,че със всяко несъвършенство има нещо красиво.Красота,която той ми разкри.Сила,която никой не може да отнеме."

Boot
11-18-2006, 09:19
Victims. Aren't we all?

Момента е супер як - Ерик го казва точно преди да убие ТинТин

ме
11-18-2006, 09:38
"2fast 2 furious - "Избирайки кой да е около теб
ти дава възможност да разбереш кой си" , една анимация но не помня коя беше - "Плачеш за кръвта на птицата,но не и за кръвта на рибата", "Това което човек създава е изражение на самия човек,
така както човек е изражение на гените си." Дяволът в емили роуз - "Веднъж погледнеш ли в тъмнината...носиш я в себе си за цял живот.Ами ти?Вярваш ли, че и ти си видяла тъмнината?"

11-18-2006, 09:40
No Brain,No Pain.ne pomnq ot koi film be6e to4no. :twisted:

Inn0c3nCe
11-18-2006, 10:39
V For Vendetta (от този филм могат да се вземат толкова много хубави цитати, че да напълнят цялата тема :])

[after a hail of gunfire doesn't stop V]
Creedy: Die! Die! Why won't you die?... Why won't you die?
V: Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof.
(и сега не толкова добрият превод от мен ;])

[след като един куп патрони не успяват да спрат V]
Creedy: Умри! Умри! Защо не искаш да умреш?... Защо не искаш да умреш?
V: Под тази маска има много повече от плът. Под тази маска има идея, Mr. Creedy, а идеите са бронирани.


да много неща се губят в превода ;щ

sladka_niki
11-18-2006, 11:03
:D az pak si sabiram citati ot bg filmi :D
edin ot nai-velikite : " sega 6te vidim kon bob qde li" tva e ot xitar petar :smt006

sherry
11-18-2006, 11:36
"Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..."
One Tree Hill

rusalkata_
11-18-2006, 12:00
супер тема! =D>

страшно много ми харесва цитата от "A walk to remember"
:arrow: Love is like the wind. You cannot see it but you can always feel it.

както и стихотворението,което главната героиня от "10 things I hate about you " беше написала и го чете пред класа. :D
:arrow: 1. I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair.
2. I hate the way you drive my car.
3. I hate it when you stare.
4. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind.
5. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme.
6. I hate the way you're always right.
7. I hate it when you lie.
8. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry.
9. I hate it when you're not around, and the fact that you didn't call.
10. But mostly I hate the way I don't hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all.

:-D

moonbeam
11-18-2006, 13:08
супер тема! =D>

страшно много ми харесва цитата от "A walk to remember"
:arrow: Love is like the wind. You cannot see it but you can always feel it.

pak ot A Walk To Remember:
"love is always patient and kind it is never jealous love is never boastful nor conceded it is never rude or selfish it does not take offense and it is not resentful love takes no pleasure in other peoples sins but delights in the truth it is always ready to excuse to trust and to hope and to endure whatever comes..."

"If there is a higher power, why can't he get you a new sweater? becasue he's too busy looking for your brain."

A Cinderella Story no nz dali to4no taka be6e:
"Never Let The Fear Of Stiking Out Keep You From Playing The Game"

Addicted__x
11-18-2006, 14:09
"Are you talking to me?!" :::
"And now ... i'm gonna hug you" От ... If only (май беше мног ме кефи тона с който го каза ..абе цялата тая сцена)
"Talk to the Hand cuz the face is not listnenig" ...и Ali G си подава ръката напред хАхАх

100% не се сещам за най хубавите ..особнно от Властелина на пръстените ...

IKisseDAGirL
11-18-2006, 15:18
ето и от мен:

"Be the change you want to see in the world." - Prison Break

"Знам, че човекът, който ми изпрати тези имейли, е някъде в теб. Но аз не мога да го чакам... защото да те чакам е все едно да чакам дъжд в пустинята - безполезно и разочароващо." - A Cinderella Story

а това са любимите ми от One Tree Hill:

"Който поеме предизвикателството, управлява щастието си. Но върховете и пътешествията в живота граничат с паденията и нещастията... Носейки се по течението, трябва да поемем по пътя, който ни се предлага, и да рискуваме."

"Съдбата си има своите начини да те намери."

"Не позволявай на героя в душата ти да изчезне в самотното осуетяване на живота, който заслужаваш и никога не си могъл да достигнеш. Светът, който желаеш, може да бъде спечелен. Той съществува. Той е реален. Той е възможен. Той е твой."

:!: "Да бъдеш никой, но себе си, в свят, който прави всичко възможно, ден и нощ, да те превърне в някой друг, означава да се биеш в най-трудната битка, в която някое човешко същество може да се бие... и да не спира да се бие." :!:

fresa
11-18-2006, 15:22
"Животът е такъв какъвто е и ще намериш щастието единствено ако го възприемеш"

BrokenHeart
11-18-2006, 16:03
"Карай да върви,пък каквото ще да става"
"Животът си е твой,направи го по-интересен"
"I Just Wanna Be With You"

само че не мога да се сетя от кои филми бяха тези...

kati_0513
11-18-2006, 16:11
" Не позволявай на страха да погубва живота ти"
не помня името на филма точно, но мисля че беше " Съвременна приказка за Пепеляшка" или нещо такова, много хубава тинеджърски комедия. :wink:

http://www.bgportal.net/i/katri/259078ea63.jpg

Victorya
11-18-2006, 16:38
"По-добре да имаш син,защото се тревожиш само за една пишка.А когато имаш дъщеря се тревожиш за всички пишки в града"-филм:My own country Филма между другото е много хубав и го препоръчвам горещо на всеки,който иска да преосмисли по някакъв начин живота си и за това за какво всъщност живее.

evil_lady_in_black
11-18-2006, 17:17
Значи не помня точно името на филма.Тийнеджърска комедия:
"И сега мама какво ще каже като разбере че си пръснал сливата " :lol:

Imaginar4e
11-18-2006, 18:05
"..нравствената същност е да намериш това, за което наистина те е грижа.Онова специално нещо, което означава за теб повече от всичко друго.И когато я срещнеш се бориш за нея, рискуваш всичко.Поставяш я над всичко.Над бъдещето, над живота, над всичко.И може би нещата, които правиш, за да й помогнеш не са много почтени.Но това няма значение.Защото в сърцето си знаеш, че сокът си струва изстискването..."
(The girl next door)

Victorya
11-18-2006, 18:09
"I just know...I have to do this"-The O.C. 4 sezon 1 epizod.Prosto tazi replika zvauchi neveroqtno-da znaesh che prosto trqbva da napravish neshto...

Iviqna
11-18-2006, 18:43
"миличка като пораснеш ще станеш страхотна мацка!но освен красота трябва да имаш и малко акъл" нещо такова беше от филма "щрак" които не го е гледал да го гледа,страхотен е :)

Th3WildAng3l
11-18-2006, 18:53
Темата е наистина страхотна и много мога да напиша. Имам навика когато си харесам цитат от филм като качвам филма на диск да си записвам върху диска и цитатите.
Няма да мога да напиша всички, които ми харесват.. но все пак ето няколко:
:arrow: "ако не се върна до 5 минути, изчакайте още малко" (Ейс Вентура)
:arrow: "Той кара ли те да се смееш, така както аз??" - "Не ме кара да плача" (Бандата на Оушън)
:arrow: "Той беше сакат, но само тялото му беше увредено. Не е просто и е трудно да се обясни. Да забравим това" - каза тя и затваря книгата си с лъжи. Покрива очи и отрича това, което знае, че е." (Тринадесет)
:arrow: "Една птица може да обича една риба, но къде ще живечт двамата?? - "Тогава ще ти направя крила" (Ever After)
:arrow: "Сега ли?" - "когато станеш на моите години, за теб ще има само сега!" ( Ever After)
:arrow: "Няма съвпадения. Има само илюзия за съвпадения." (V for Vendetta)
:arrow: "Честността е капка в морето, но е единственото, което имаме. То е всеки сантиметър от нас." (V for Vendetta)
:arrow: "Ще се видим в друг живот, когато и двамата сме котки" (Ванила Скай)
:arrow: "Всяка отминаваща секунда е потенциален шанс да преобърнеш живота си" (Ванила Скай)
:arrow: "Трудно ме запомнят, но след тов ане могат да ме забравят" (Елизабет таун)
Има и много други, но в момента н се сещам.

In4iTu_
11-18-2006, 19:39
[i] "Не позволявай на страха да провали животът ти" - филма е "Приказка за Пепеляшка". Ако се сетя за дуги, ще пиша :wink:

Inn0c3nCe
11-18-2006, 22:03
V for Vendetta (http://www.imdb.com/title/tt0434409/)
----------------------------------------------------------
V: People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
--------------------------------------------------------------------------------------
V: Хората не трябва да се
страхуват от правителството си. Правителството трябва да се страхува от хората си.
----------------------------------------------------------
V: This may be the most important moment of your life... commit to it.
--------------------------------------------------------------------------------------
V: Това може да е най важният момент в живота ти... отдай му се.
----------------------------------------------------------
V: But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror.
--------------------------------------------------------------------------------------
V: Но както и да е, да си го кажем направо, ако търсите виновникът вия трябва просто да погледнете в огледало.
----------------------------------------------------------
V: Violence can be used for good.
Evey Hammond: What are you talking about?
V: Justice.
--------------------------------------------------------------------------------------
V: Насилието може да се използва за добри цели.
Evey Hammond: За какво говориш?
V: Справедливост.
----------------------------------------------------------

[last lines]
Evey Hammond: No one will ever forget that night and what it meant for this country. But I will never forget the man and what he meant to me.
--------------------------------------------------------------------------------------

[последни реплики]
Evey Hammond: Никой никога няма да забрави тази нощ и какво тя значеше за страната. Но аз никога няма да забравя човекат и какво той значеше за мен.
----------------------------------------------------------
http://torrents.linkos.bg/ (http://torrents.linkos.bg/details.php?id=46862), http://www.arenabg.com/ (http://www.arenabg.com/details.php?id=47913)

niGGa
11-19-2006, 11:27
Juice:

Бишоп: Да, луд съм. И знаеш ли какво? Не ми пука.


ОС:

"Да очакваш смъртта е по-лошо от самата смърт"

rusalkata_
11-19-2006, 11:36
[b]ето още малко от мен.

'What good would wings be if you couldn't feel the wind on your face?"
"When they ask me what I liked best,I'll tell them it was you."
(City of angels)

"True love lasts a lifetime"
(Love actually)

"Някога разпервал ли си ръце и просто да се въртиш,да се въртиш?Е,и с любовта е така.Всичко в теб ти казва да спреш преди да паднеш,но ти просто продължаваш."
(Приложна магия)

rusalkata_
11-19-2006, 11:37
ето още малко от мен.

'What good would wings be if you couldn't feel the wind on your face?"
"When they ask me what I liked best,I'll tell them it was you."
(City of angels)

"True love lasts a lifetime"
(Love actually)

"Някога разпервал ли си ръце и просто да се въртиш,да се въртиш?Е,и с любовта е така.Всичко в теб ти казва да спреш преди да паднеш,но ти просто продължаваш."
(Приложна магия)

RoyTheReaper
11-19-2006, 11:46
аз тъй като съм Star Wars маниак доста обичам да рецитирам реплики от филма (всеки епизод съм гледал средно по 20 пъти). най-ключовия цитат за мен е "Поемеш ли веднъж по тъмната пътека, навеки е съдбата ти решена" (Йода). помня само превода, на английски все ми излиза от главата.

~~`MaLaK-b3b40`~~
11-19-2006, 13:21
ето и от мен :



BREAK IN.
BREAK OUT.
SAVE YOUR BROTHER`S LIFE.

това е от фила Prison Break дето го дават по нова тв от понеделник до петък от 20:00 много е як гледаите го

the_viki
11-19-2006, 14:22
Ето и от мен:

The O.C. :
Summer: What do you want from me Cohen?
Seth: I just want you.

Ryan: Sometimes I think you talk just to make sounds.
Seth: Well, sometimes I do.

Pay it forward:
What did you ever do to change the world?

Cruel intentions:
Kathryn: Keep your friends close, and your enemies closer.

Gia:
You scare the shit out of people so they can't seе how scared YOU are.

The hours:
Someone has to die in order that the rest of us should value life more.

[m!s$_k@pr!$]
11-19-2006, 14:59
"Never let the fear straking out keeping playing the game"
в превод:
"Никога не позволявай на страха да провали живота ти"
Тва е от филма "Историята на Пепеляшка-перфектен филм!! \:D/ :smt055

midnight...
11-19-2006, 16:37
от българските филми:

"и ние можем да ядем бонбони тик так и да пушим цигари кент" - "оркестър без име"

"-куче касички, коте касичка, куче касичка, коте касичка
- а това куче защо е зелено
- това е крокодилче госпожа "
мисля че беше от "опасен чар'

от чуждите филми:

"совите не са това което са" - от туийн пийкс

"страхът може да те затвори - надеждата да те освободи" - изкуплението шоушенк

общо взято по памет цитирам, така че съжалявам ако има грешки :wink:

IlLuSi0nS`
11-19-2006, 17:39
Най-големият ни страх не е, че сме неспособни.
Най-големият ни страх е,че имаме неконтролируема мощ.
Това, което най-много ни ужасява, е нашата светлина, не тъмнината.
И когато оставим собствената ни светлина да сияе,ние непосредствено даваме на другите хора разрешение да направят същото.Когато се освободим от собствения си страх,нашето присъствие автоматично освобождава останалите.
( Coach Carter )


Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

Ние сме поколнието Х на историята. Без цел и място. Ние нямаме велика война. Нямаме голяма депресия. Нашата велика война е духовната. Нашата голяма депресия е нашият живот. Всички сме възпитани от телевизията да вярваме, че един ден ще сме милионери и филмови идоли и рок звезди.Но няма да бъдем. Малко по малко разбираме това. И това страшно много ни вбесява.

До къде стигна, психарче ?
- Исках да унищожа нещо красиво.

Престани да контролираш всичко и се пусни по течението !

(Fight club)

OtherDimension
11-19-2006, 17:41
"Othvurli civilizaciqta , nai-veche materialnite blaga"

"Samo kogato zagubim vsichko sme sposobni da napravim kakvoto i da e"

Fight CLub.

IKisseDAGirL
11-20-2006, 11:08
"Не можеш да откриеш нещо, което не е там." - One Tree Hill

"Съдбата си има своите начини да те намери." - One Tree Hill

"Няма нищо срамно да се страхуваш. По дяволите, ние всички се страхуваме. Това, което трябва да направиш, е да разбереш от какво се страхуваш. Защото когато се изправиш срещу него, можеш да го победиш. Или по-добре - да го използваш." - One Tree Hill

Smiley_Girl
11-20-2006, 16:23
Can't rain all the time... - Гарванът
They are all dead...they just don't know it yet. - пак Гарванът :smt007
Жените са кравите при хората. - Малкълм

IdiOtKa
11-20-2006, 19:02
хмм сетих се за нещо ....
значи не си спомням как се казваше филма ..но крадяха един дето се къпеше на няква лигава музика ...и следкато му прибраха всичко от сеифа единия отиде до касетофона и пусна едно мно яко рапче ...и остави бележка в сеифа вместо парите
"това е по скъпо от всичкото злато на света... "

мисляче филма се казваше ямакаши или нещо такова .. готино филмче ... надяям се да сте ме разбрали ... хух : )

bulgarche
11-20-2006, 20:31
"Сега ще видите кон боб яде ли"
"Чичо Манчо, снех те"
"Ай уилл би бек"
"Ар ю толкинг то ми" (бахти колко е олигофртенско да го напишеш на кирилица)

Моника
12-05-2006, 18:18
Аз се сетих за "Жега" - "Не позволявай в живота ти да влезе нещо, от което да не се отървеш за 30 секунди ако усетиш жегата за ъгъла...!"

Emocore
12-05-2006, 18:39
"Е сега ще видите вие , кон боб яде ли!"

IKisseDAGirL
12-06-2006, 12:25
"Успехът, а не величието, е единственият Бог, на който служи целият свят." - Elizabethtown

"Смъртта се усмихва на всички нас. Единственото нещо, което човек може да направи, е да й отвърне с усмивка." - Gladiator

"Look, if you had one chance, one opportunity to seize everything you've ever wanted, in one moment, would you capture it... or just let it slip?" - 8 Mile

"В този момент има 6 милиарда, 470 милиона, 818 хиляди и 671 души (souls) по света. Някои бягат уплашени. Някои си идват в къщи. Някои лъжат, за да мине деня. Други просто не се изправят пред истината. Някои са зли мъже във война с доброто. А някои са добри, измъчвайки ги зло...

Шест милиарда души на света. Шест милиарда души. И понякога всичко, от което се нуждаеш, е една." - One Tree Hill

"Лошите момчета лъжат, за да влязат в леглото ти, а добрите - за да влязат в сърцето ти." - One Tree Hill

"Когато ти се прииска нещо, затваряш очи и се молиш за него. Бог е този, който не чува молбите ти." - The Island :lol:

това е от Ефектът на Пеперудата, но всъщност си се води Теория на хаоса :arrow: "Казват, че нещо толкова дребно,като пърхането на крило на пеперуда може да причини тайфун в другата половина на света." много ми харесва :)

S_T_E_V_E
12-09-2006, 13:46
Сега единственно се сетих за едно...
"- what will gonna` do ?
- we gonna` kill them all sir!!!"
xaxa мн смешно ми стана тогава :)

12-09-2006, 17:13
"Казват, че нещо толкова дребно,като пърхането на крило на пеперуда може да причини тайфун в другата половина на света."
еи това нещо може ли някои да ми го каже на англииски точно както е вав филма

12-09-2006, 17:18
"..нравствената същност е да намериш това, за което наистина те е грижа.Онова специално нещо, което означава за теб повече от всичко друго.И когато я срещнеш се бориш за нея, рискуваш всичко.Поставяш я над всичко.Над бъдещето, над живота, над всичко.И може би нещата, които правиш, за да й помогнеш не са много почтени.Но това няма значение.Защото в сърцето си знаеш, че сокът си струва изстискването..."
(The girl next door)
kam gornoto mnenie 6te pribavq i tova kajete gi na angliiski kakto sa v originala plss

12-09-2006, 19:06
[/i] това са цитати от любимият ми филм -Танко и Кеш мн.малко хора са го гледали но си заслужава гледала сам го над 30пъти ето цитатите :
"Да ти го ...."-" Предпо4итам блондинки"
"Мислил ли си да се ожениш?"-"Предложение ли ми правиш"
"ОДНЕ - О4укан до неознаваемост "
Засега са маи това филма е невероятна екшан-комедия заслужава си да бъде гледан \:D/

TikiraYang
12-09-2006, 19:08
[/i] това са цитати от любимият ми филм -Танко и Кеш мн.малко хора са го гледали но си заслужава гледала сам го над 30пъти ето цитатите :
"Да ти го ...."-" Предпо4итам блондинки"
"Мислил ли си да се ожениш?"-"Предложение ли ми правиш"
"ОДНЕ - О4укан до неознаваемост "
Засега са маи това филма е невероятна екшан-комедия заслужава си да бъде гледан \:D/

Филмът е просто невероятен един от любимите ми филми.

А по темата : "Immortality take it - it's yours !"

Juicy_Lucy
12-09-2006, 19:44
няколко цитата от "Domino":

Ed: Love is a battlefield, baby

Domino Harvey: [voice-over] I decided to never invest too much emotion in one thing. It's always a set-up to the pain of losing them.

Domino Harvey: There is only one conclusion to every story... We all fall down

12-09-2006, 22:21
Виждаш ли, на света има два типа хора, приятелю... тези със заредените пистолети и тези, които копаят.

Exi
12-09-2006, 22:30
"Накрая се научаваш да плачеш смеейки се" - Sea inside

BrokenHeart
12-10-2006, 08:08
"...някой, в който да намирам най-доброто.....и някой, който да намира най-доброто у мен." (The Perfect Man)

kati_0513
12-10-2006, 12:00
" Охана значи семейство, а семейство значи, че никой няма да бъде изоставен... или забравен! "

Лило и Стич

ThePainIsReaL
12-10-2006, 12:04
Адски много са , но сега ще напиша само една:

"I gave you my heart , and if my heart is not enough for you , then I am not enough too "
(Хейли на Нейтън в One Tree Hill)

i'm so excited!
12-10-2006, 12:12
сещам се само за един цитат в момента, сигурно има и още.

"в храма има поема, която се казва "загуба". била е издълбана на един камък. съдържала е 3 думи, но поетът ги е заличил. не можеш да прочетеш "загуба". можеш единствено да я усетиш."

Juicy_Lucy
12-10-2006, 12:14
Just because you can't see something, doesn't mean it isn't there.

You can either take the hard way and make your life better or make it worse


just because someone doesnt love you the way you want them to doesnt mean they dont love with all they have.

Life's a tradeoff. It's finally legal to smoke dope, but you got to have cancer.........

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-10-2006, 14:44
tozi mn`mi haresva "obi4am taka zashtoto ne znam drug na4in po koito da obi4am" oba4e ne pomnq filma :smt017 mai be6e saw 3 ne sum sig...

gabi_gabi
12-10-2006, 16:57
Какво е нравствената същност?
Мислех, че е винаги да казваш истината,
да вършиш добри неща...
да си един бойскаут общо взето.
Но вече го виждам по друг начин.
Вече мисля, че нравствената същност
е да намериш това, за което наистина те е грижа.
Онова специално нещо, което означава
за теб повече от всичко друго.
И когато я срещнеш...
се бориш за нея.
Рискуваш всичко.
Поставяш я над всичко.
Над бъдещето, над живота, над всичко.
И може би нещата, които правиш,
за да й помогнеш не са много почтени.
Но това няма значение.
Защото в сърцето си знаеш...
... че сокът си струва изстискването.

"The girl next door"

обожавам го това... :oops:

sladka_niki
12-10-2006, 20:45
ot barzi i qrostni - tokio drift :
"jivota e mn prost! pravi6 svoq izbor i ne se obra6ta6 nazad!"

Briseis
12-10-2006, 20:50
-Защо се държиш с мен като с машина? Аз не съм машина!
-Точно там ти е проблема, не в хардуера, а в софтуера...

Serial Experiments of Lain

priti_kiti
12-10-2006, 21:04
страшно много ми харесва цитата от "A walk to remember"
:arrow: Love is like the wind. You cannot see it but you can always feel it.

Ziezi
12-11-2006, 04:37
"И нека тези,които идват след нас,и носят нашето име я обичат и пазят!Казах!"

Величието на Хана...

piFka_LP
12-11-2006, 15:40
”Времето отмива всичко неза-висимо дали го искаш или не.Вре-мето отмива всичко,времето отне-ма всичко и накрая има само мрак.Понякога намираме другите в този мрак,а понякога ги губим в него.”

ONE TREE HILL :wink:

pussycat
12-11-2006, 17:18
от One tree hill:

От време на време хората праявят крачка напред. Издигат се над възможностите си. Понякога те изненадват. И понякога те разочароват. Животът понякога е странен. Може да те притисне доста силно. Но ако се вгледаш по - отблизо ще намериш надежда... в думите на децата... в стиховете на някоя песен... и в очите на някой, който обичаш. И ако имаш късмет, ако си най - големия късметлия в цялата планета - човека, който обичаш ще реши да отвърне на чуствата ти.

Всички творим съдбата си, живеейки между стените оградени от времето. Затова не се вторачвайте в миналото. То не се връща никога.

Любовта не е любов, която се променя когато се намерят промени. Тя е трудно поправим белег. Устояваи на най - силните бури и никога не се разклаща. Любовта не се променя за кратки часове и седмици, но издържа... дори острието на смъртта.

Th3WildAng3l
04-07-2007, 13:20
:arrow: .. Не, това не е любовна история, но е история за любов и силата която тя има над живота. сила да лекува или разрушава... Не. Това не е любовна история, но е история за любовта, за тези, които се предават и цената, която плащат и за тези, които бягат от нея, защото се страхуват или защото вярват, че са недостойни за нея. Тя избяга ... Той се предаде. (Original Sin)

:arrow: Как би я мразил толкова, ако не я обичаше... Няма такова нещо като любов. Има само заблудени чувства. (Original Sin)

:arrow: 50 % от хората, които казват че се шегуват, всъщност искат точно това. Имаш толкова много причини да отидеш, но си твърде изплашена да ги приемеш. Така че шегувайки се искаш да кажеш това, което искаш, без да станеш уязвима. (The Sweetest Thing)

:arrow: .. Усещането за близост.. Когато вървиш из някой голям град, разминавайки се с хора, случайно се сблъскваш с някой. в Лос Анджелис никой не те докосва. Винаги скрити зад метал и стъкло. Толкова много ни липсва близост, че се сблъскваме помежду си, само и само за да почувстваме нещо. (Crash)

:arrow: Тъгуването е по-лесно, защото се предаваш. (Elizabethtown)

:arrow: Когато бяхме женени нв правех секс толкова често колкото ти. (Liar Liar)

:arrow: Има Само един вид мъже. (Heartbreakers)

:arrow: Съжелявам. - Не не съжеляваш. Ти не знаеш какво е това. За теб това е .. остарял израз за чувство, което никога не си изпитвал. (Equilibrium)

sanyTheSunshine
12-20-2008, 10:19
"..нравствената същност е да намериш това, за което наистина те е грижа.Онова специално нещо, което означава за теб повече от всичко друго.И когато я срещнеш се бориш за нея, рискуваш всичко.Поставяш я над всичко.Над бъдещето, над живота, над всичко.И може би нещата, които правиш, за да й помогнеш не са много почтени.Но това няма значение.Защото в сърцето си знаеш, че сокът си струва изстискването..."
(The girl next door)
kam gornoto mnenie 6te pribavq i tova kajete gi na angliiski kakto sa v originala plss
"It has been said, that something as small as the flutter of a butterfly's wing, can ultimately cause a typhoon halfway around the world." В превод: "Казват, че нещо толкова дребно, като пърхането на крило на пеперуда... може да причини тайфун в другата половина на света."
"..moral fiber's about finding that one thing you really care about. That one special thing that means more to you than anything else in the world. And when you find her, you fight for her. You risk it all, you put her in front of everything, your life, all of it. And maybe the stuff you do to help her isn't so clean. You know what? It doesn't matter. Because in your heart you know, that the juice is worth the squeeze..." В превод: "..нравствената същност е да намериш това, за което наистина те е грижа.Онова специално нещо, което означава за теб повече от всичко друго.И когато я срещнеш се бориш за нея, рискуваш всичко.Поставяш я над всичко.Над бъдещето, над живота, над всичко.И може би нещата, които правиш, за да й помогнеш не са много почтени.Но това няма значение.Защото в сърцето си знаеш, че сокът си струва изстискването..."
и още няколко

A Cinderella Story:
"Never let the fear of striking out, keep you from playing the game. "
"I know that guy that sent those emails is somewhere inside of you, but, I can't wait for him... because waiting for you is like waiting for rain in this drought. Useless and disappointing."
10 Things I Hate About You:
"I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair. I hate the way you drive my car. I hate it when you stare. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme. I hate it, I hate the way you're always right. I hate it when you lie. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry. I hate it when you're not around, and the fact that you didn't call. But mostly I hate the way I don't hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all. "
One Tree Hill:
"People who are meant to be together always find a way to each other." - Brooke Davis
"Let’s play truth or dare, or maybe just dare, because nobody knows how to tell the truth anymore. " - Brooke Davis
"Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. " - Brooke Davis
"Don't cry for a guy, let a guy cry for you. Cause girls give and forgive, but guys get and forget." - Brooke Davis
"You have one chance, one life and what you do with it is up to you. " - Peyton Sawyer
"Imagine a future moment in your life where all your dreams come true. You know, it's the greatest moment of your life and you get to experience it with one person. Who's standing next to you?" - Peyton Sawyer
"Every song ends but is that any reason not to enjoy the music?" - Peyton's Mom
"As happens sometimes, a moment settled and hovered and remained for much more than a moment. And sound stopped and movement stopped for much, much more than a moment. And then the moment was gone." - Lucas Scott
"Have you ever had a dream that seemed so real, you didn't know what to believe?" - Lucas Scott
"But if you're always looking for reasons not to be with somebody, and you always find 'em, then I guess at some point maybe you should let go and give your heart what it deserves." - Lucas Scott
"I gave you my heart.
That's all I give you.
And if that's not enough for you,
I'm not enough for you." - Haley James Scott
"When you turn out the lights it's all the same darkness." - Nathan Scott

:grin: :smt110 :smt056 :smt023

xXxXSweetDreamsxXxX
12-20-2008, 11:53
"Аз не вярвам на науката. Всички тези частици и молекули, които никой никога не е виждал. Аз вярвам само на очите и сърцето."

"Има само едно нещо по-могъщо от злото и това сме ние!"

"Не е важно насилието, важна е силата"

Buffy,the vampire slayer :)

Sensuality
12-20-2008, 15:35
"Ако скочиш ти,скачам и аз.Помниш ли ?" - Титаник

pifiella
12-20-2008, 16:11
"Един за всички,всички за един " Тримата мускетари :lol:

LINKNOT
12-20-2008, 16:35
"Само мъртвият не се бои от нищо. Сигурно затуй не се боиш,Страхиле,защото си отдавна мъртъв. Пресветли са ти корените и стърчиш изсъхнал."

stop_looking_at_me
12-21-2008, 05:03
SAW
"GAME OVER!"
"I want to play a game."
"Live or die, make your choice."

Cruel Intentions
Sebastian: ur a hypocrite and i dont associate with hypocrites
Annette: how am i a hypocrite
Sebastian: oh come on annette u spend all your time preaching about waiting for love well here it is right in front of you and your about to turn your back on it. ill move on but u will have to spend the rest of your life knowing that you turned your back on love and that makes you a hypocrite so i guess we're just fucked

Doctor Who

Rose: Am I ever going to see you again?
The Doctor: You can't.
Rose: What are you going to do?
The Doctor: Back to the TARDIS. Same old life.
Rose: On your own?
The Doctor: Yes.
Rose: I- .... I love you.
The Doctor: Quite right too. [pause] And I suppose, if it's my last chance to say it: Rose Tyler...
[The transmission cuts, and the Doctor fades away from Rose. He stands in the TARDIS, with his mouth open mid-syllable, a tear streaming down his face. He regains his composure, while Rose runs crying into her mother's arms.]

I'm burning up a sun just to say goodbye.

Are you my mummy?

azz_azz
01-02-2009, 16:35
"Families forgive , but one thing i know there's no motherfucker care less about us right now"(Семейтвата прощават , но 1 нещо знам..няма 1 скапан човек на който да му пука за нас в момента)---> От Outpost

И се сещам за една от Пърл Харбър когато японците направиха плана за нападение и единия дръпнат каза на командира "Вие сте мъдър човек" а той "Истински мъдрият щеше да избегне войната"

"Не ставаш полицай заради значката а защото ти дават пистолет...НЯКОЙ ХОРА УВАЖАВАТ ЗНАЧКАТА , НО ВСИЧКИ УВАЖАВАТ ПИСТОЛЕТА" --->От Righteous Kill

Dumb
01-02-2009, 16:40
-Мога да те обичам.
-Можеш да ме обичаш.
(крещейки) филма е "Мога да те обичам" :)
– Жив и здрав.
По- добре жив, че много здарви си отидоха.
"Ти гониш"
И едно поразително "Не" От "Ах, този джаз"
Безкайно много са

Dumb
01-02-2009, 16:50
"Сега ще видите кон боб яде ли"
"Чичо Манчо, снех те"


Велико :)
ииии
- "Бате,къде е твоят приятел?"
- "Замина за Глостър при докотр Фостър"
–" Кога замина"
-"Вчера"

DJEB
01-02-2009, 17:10
,,BAD SQUISHY,BAD SQUISHY!!!'' от ,,НЕМО'' тая реплика ми е в главата от повече от месец и не излиза :D

Timbaland
01-02-2009, 17:33
'I'm on the ground pumping gass...'
http://www.youtube.com/watch?v=wK1CcFxAEAA&feature=channel
'damn it feels like 2'
http://www.youtube.com/watch?v=y1Io71imdpQ&feature=related

:razz:
Това ме изкърти.
'hey aran
when i say weak ass, you say bitch... WEAK ASS... bitch'
http://www.youtube.com/watch?v=iXp2ruZoxK8
На това останах без думи: :lol: :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:ecde7cc5
:razz:
Това не са от филми,но има яки лафове. :)

ScorpionS
01-02-2009, 18:06
Asta'la Vista Baby 8)
I Will Be Back

mokka
01-02-2009, 18:43
"-Това за ни запасите за Ледниковия период! Студ и ниски температури ще владеят земята за милиони, милиарди години!!!
-И събрахте 3 дини!?"
Ледена Епоха :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

JustMe23
01-10-2009, 10:15
Повечето ми любими са от OTH,този сериал ме научи на много неща ;-)


„В този момент има 6 милиарда 470 милиона,818 хиляди и 671 души по света.
Някои бягат уплашени .Някои си идват вкъщи.Някои лъжат за да мине деня. Други просто не се изправят пред истината .Някои са зли мъже, във война с доброто.А някои са добри, измъчвайки ги зло.Шест милиарда души на света Шест милиарда души.И понякога всичко, от което се нуждаеш е една.”(Пейтън)

CtrlAltDel
01-10-2009, 11:01
"Совите не са това, което са."
- Туин Пийкс

TERRORMACHINE
01-11-2009, 16:30
Не знам какво да ви кажа.Остават 3 минути до най-голямата битка в професионалната ни кариера.Днес е решителният ден.Или ще станем отново отбор, или ще ни смачкат.Ще ни смачкат сантиметър по сантиметър, мач по мач.В момента сме в Ада, господа.Повярвайте ми.И можем да си останем там и да се оставим да ни бият или можем с бой да си пробием път към слънцето.Можем да се измъкнем от Ада сантиметър по сантиметър.Аз не мога да го свърша вместо вас.Вече съм прекалено стар.Когато се огледам и видя младите ви лица си мисля, че направих всички възможни грешни избори в живота.Не знам дали ще ми повярвате, но пропилях всичките си пари.Прогоних всички, които някога са ме обичали.Напоследък дори не понасям лицето, което ме гледа от огледалото.Когато човек остарее, той губи някои неща.Това е част от живота.Но ние го разбираме, чак когато започнем да ги губим.Накрая разбираш, че живота е игра на сантиметрите.Също като футбола.Защото и в двете игри и в живота, и във футбола имаш ужасно малка възможност да грешиш.Една стъпка в грешната посока и всичко отива на вятъра.Една секунда закъснение и изпускаш момента.Сантиметрите, които ни трябват са навсякъде около нас.Те са във всяка малка възможност, във всяка минута и секунда.Целта на нашия отбор е да се бори за сантиметъра.Трябва да разкъсаме себе си и всички около нас в името на този сантиметър.Ние се борим за него със зъби и нокти, защото знаем, че когато съберем
всички спечелени сантиметри, те ще определят границата между победата и поражението!Между живота и смъртта.Във всяка битка този, който е готов да умре, ще спечели сантиметъра.И ако аз продължавам да живея, това е защото не съм се отказал да се боря до смърт за сантиметъра.Защото това е животът! Сантиметрите, наредени пред теб!Не мога да ви накарам да победите!Погледнете човека до вас!Погледнете го в очите! Ще видите очите на човек, който ще се бори заедно с вас! Ще видите очите на човек, който ще се пожертва за отбора, защото знае, че когато се наложи, ще направите същото и за него!Това означава отбор, господа!Сега от нас зависи дали отново ще станем отбор или всеки от нас ще умре сам.
Това е футболът, момчета.Това е всичко!!!

Ал Пачино

raduna
01-11-2009, 16:40
"Когато отнесеш няколко тупалки разбираш, че не си направен от стъкло..."
Green Street Hooligans

lips of an angel_F
01-11-2009, 18:16
The past is always with us,just waiting to mess with the present... tFA e Ot Gossip Girl-mn gotino serial4e :-) :-)

lips of an angel_F
02-15-2009, 13:09
Somebody told me that is the place where everything's better and everything's safe.-OTH

Пътешествието продължи дълго.Понякога пътувах сама,понякога имаше други които даржаха волана и ми взеха сърцето.Но когато целта бе достигната,не бях аз тази която пристигна.Въобще не бях аз.-OTH

Да загубиш своя път през пътешествието е лош късмет.Но да загубиш своята причина за пътуване е къде къде по жестоко.-OTH :-)

Lunatique
02-15-2009, 13:55
"How do you wake up from a nightmare if you're not asleep?"
("The Machinist")

sadsad
02-15-2009, 14:35
"Когато в ада вече няма място, то тогава мъртвите ще се разхождат по земята."

RiseGirl
02-15-2009, 15:38
"Леон"
[size=3]
[i]Mathilda: Is life always this hard, or is it just when you're a kid?
[b]L

love_enrique
10-04-2009, 11:21
"The vanity and the happiness are incompatible" Marquise de Merteuil (Опасни връзки)

sophia_bush
03-29-2010, 16:05
Цитати на Брук от ОТХ

The bad guys lie to get in your bed; the good guys lie to get in your heart.

Someone once said; "It's the good girls who keep diaries. The bad girls never have the time." Me? I just wanna live a life I'm gonna remember, even if I don't write it down.

Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh, somebody you can trust, somebody that, y'know, turns you on... And it's really, really important that these three people don't know each other.

I'd punch you in your fake nose right now but you'd just go out and buy another one.

I suggest you leave. Unless you would like your next period to come out of your nose!

qhuu
03-31-2010, 18:57
Аз като фен на научната фантастика ще дам малко цитати от Stargate SG-1 :)

1 - В царството на надеждата няма зима!!!!

2 - Истинската същност на мъжа се определя в битка м/у неговото съзнание и желанията не неговото подсъзнание.

3 - Those who fight and run away live to fight another day. / Тези, които се борят и след това бягат, живеят за да продължът борбата.

За сега толкова са ми в главата :) !

December
03-31-2010, 19:07
В момента се сещам само за едино нещо от каси от скинс
"I didn't eat for three days so I could be lovely"
Не съм яла от 3 дни,така че би тябвало да съм прекрасна :D

DollDaggaBuzzBuzz
03-31-2010, 20:39
-Макс,човек се качва на метрото и умира,дали някой ще забележи ? (Съучастникът)

ImTheBest
07-24-2010, 14:13
от "Дневниците на вампира" :D :

Деймън и Елена:
E -Where are we?
D -In Georgia...
E -Now serious where are we?
D -Now serious...we are in Georgia.

от един филм:

-you always try to break up with me and we're not even together!!!
-we're not?
-Noo!

от South Park :razz: :razz: :razz: :

Oh my god they've killed Keny. You bastard!!!

xWandereRx
07-24-2010, 14:49
от един филм:

-you always try to break up with me and we're not even together!!!
-we're not?
-Noo!



това ми е познато, от къде е ? 8-)

иначе:
If you gonna be a bear, be a grizly. (нещо такова ;д)
и от Gossip girl
Chuck: Next time you forget that you're Blair Waldorf, remember that I'm Chuck Bass and I love you. (мисля, че така беше)

има и други, но сега не се сещам

ImTheBest
07-24-2010, 18:42
от Elizabethtown е 8-)

Сетих се за още един.От Анализирай това е:
Лекаря: Добре, защо имаш любовница
Де Ниро: Ами защото с нея правим разни неща
Лекаря: Ами прави ги с женати де!
Де Ниро: Ти да не си луд бе, нали с тази същата уста после ще целува децата

:D :D

Colouring
07-24-2010, 19:36
The Vampire Diaries

Damon: I like being a living dead person

Elena: I made it through the day. I must have said "I'm fine" 37 times.

Damon: What's so special about this Bella girl? Edward's so whipped!
Caroline: You've gotta read the first book first. It won't make sense if you don't.
Damon: I miss Anne Rice. She was so on it.

Elena: If you wanted me dead, I'd be dead.
Damon: Yes.
Elena: But I'm not.
Damon: Yet.

Tyler: Screw you, dude.
Damon: Dude? Really? Dude?!?

Damon: Is it skunk? Saint Bernard? Bambi?

Damon: Stefan is different. He wants to be human. He wants to feel every episode of How I Met Your Mother

Gossip girl

Chuck: Who the fuck are you ?!? - I'm Chuck Bass. And even in Europe that means something.

B: "You say that, but I know you. You're Chuck Bass."
C: "I'm not Chuck Bass without you."

Chuck: You were right. I was a coward running away again, but everywhere I went, you caught up with me. So I had to come back.
Blair: I want to believe you, but I can't. You hurt me too many times.
Chuck: You can believe me this time.
Blair: Oh. That's it?
Chuck: I love you too.
Blair: But can you say it twice? No i'm serious, say it twice!
Chuck: I love you, I love you, that's three, four, I love you.

Blair: I had sex with Chuck in a back of a limo.
Chuck: Several times.
Nate: I had sex with you (Serena) in a wedding while I was Blair's date. ONCE.
Chuck: I'm... Chuck bass.

Blair: "Three words, eight letters. Say it and I'm yours."

Blair: Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Blair: "Whoever said that money doesn't buy happiness, didnt know where to shop."

И един много,много любим:
A walk to remember
''But our love is like the wind. I can't see it, but I can feel it.'

xWandereRx
07-24-2010, 20:08
http://www.imdb.com/title/tt0108778/quotes

тук са всичките ми любими цитати от Приятели, че и още много много други 8-)

BlueKnife
07-24-2010, 23:06
хубава и неангажираща тема, браво
"we're here in a yellow truck, a road in front of us and nothing but opportunities"
следващия път - повече

cunt
07-25-2010, 00:58
"Нещата които притежаваш,в крайна сметка притежават теб."
Fight club

Hate is baggage. Life's too short to be pissed off all the time. It's just not worth it
American History X

любимите ми

Smrazqvashta
07-25-2010, 01:48
]"Never let the fear straking out keeping playing the game"
в превод:
"Никога не позволявай на страха да провали живота ти"
Тва е от филма "Историята на Пепеляшка-перфектен филм!! \:D/ :smt055

Или по - точно " Никога не позволявай страхът да удариш топката , да те лиши от удоволствието на играта. "

--

Ice Age 3
Сид : " Сам самичък , крепост не усамотението в леда , завинаги. Най - самотният самотен самотник. "

mimssss
07-25-2010, 09:09
бързи и яростни 4 - карай или УМРИ :grin:

s3nsual
07-25-2010, 10:37
People that are meant to be together always find their way in the end :smt007 oth

SuperBadSuperFresh
07-25-2010, 11:34
От "Leap Year" ("Високосна година") Много добро филмче,както и да е.Това го казваше някаква жена на сватбата си.

"Скъпи,нека никога не крадеш,лъжеш или мамиш.Но ако крадеш,открадни моите болки...Ако излъжеш,лъжи с мен през целия ми живот...И ако мамиш,нека да измамиш смъртта,защото не мога да живея и един ден без теб !"

TwoFace
07-26-2010, 14:29
The Dark Knight ~> Или умираш като герой , или живееш достатъчно дълго да се превърнеш в негодник..

DqVoLsKoJeLaNiE
08-11-2010, 08:39
Наскоро гледах Цар Лъв, страшни глупости. Тия сценаристи са..номер едно. 8-)

Зазу: "Ще останеш без много неща, скъпи ми приятелю, царят е бесен като хипопотам с херния!!"
Зазу:"Ехх,всяко семейство си има черна овца, в моето са даже две...,помисли си, от него става луксозна постелка, а когато се напраши..., грабваш го и почваш да го тупаш!"

Симба:Зазу, но нали каза, че те са мършави и пършиви бракониери?!
Зазу:Трай си бе, гламчо!
Хиената:Ти кого наричаш гламчо,бе?! :lol:

Муфаса:Аз съм смел, само когато се налага. Симба, да си смел не означава сам да търсиш неприятности.И...,Симба, днес се уплаших. Мислех, че може да те загубя.
Симба:Значи дори царете се плашат, а?

Тимон:Симба, намерихме дъщеря ти, но изпуснахме прасе върху нея..То-о-ва притеснява ли те? :lol:

Скар:Пригответе се за смъртта на царя!
Хиената:Що, болен ли е? :lol:
Скар:Не, глупако, ще го убием!!!
Хиените: Да, и защо ни е цар?! Без цар, без цар, алалалаллалаллаа!
Скар: Идиоти!!! Пак ще има цар, аз ще бъда царят. :lol:

Тимон: Аз съм напълно щастлив ето тук, уединено е, обособено, никакви неочакване посетители! *в това време се появява една група танцуващи хиени*...Това определено не са ирландските танцьори от Ривър Данс...

estrellademar
08-15-2010, 19:26
Does this darkness have a name? This cruelty, this hatred, how did it find us? Did it steal into our lives, or did we seek it out and embrace it? What happened to us? That we now send our children into the world like we send young men into war…hoping for their save return but knowing that some will be lost along the way. When did we lose our way? Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness. Does this darkness have a name, is it your name?
Този цитат е от One tree hill трети сезон ,когато Дан уби Кийт. По-скоро не самият цитат ми харесва колкото този епизод и смисълът му ,но все пак ^^

bloodfrozen
08-15-2010, 19:52
"Всеки магьоснически трик се състои от три части, или действия.Първата част се казва "прелюдия". Магьосникът ти показва нещо обичайно. Второто действие се нарича "поврат". Магьосникът взима обичайното нещо и го превръща в нещо необичайно.Но ти все още не ръкопляскаш, защото да накараш нещото да изчезне не е достатъчно. Трябва и да го върнеш обратно. Сега започваш да се оглеждаш за тайната. Но няма да я откриеш, понеже, разбира се, ти в действителност не гледаш. Изобщо не ти се иска да откриеш истината.Ти искаш да бъдеш изигран."
The Prestige

vaniliika
08-15-2010, 20:10
"Всеки магьоснически трик се състои от три части, или действия.Първата част се казва "прелюдия". Магьосникът ти показва нещо обичайно. Второто действие се нарича "поврат". Магьосникът взима обичайното нещо и го превръща в нещо необичайно.Но ти все още не ръкопляскаш, защото да накараш нещото да изчезне не е достатъчно. Трябва и да го върнеш обратно. Сега започваш да се оглеждаш за тайната. Но няма да я откриеш, понеже, разбира се, ти в действителност не гледаш. Изобщо не ти се иска да откриеш истината.Ти искаш да бъдеш изигран."
The Prestige


мм това страшно ми хареса... :)

unknown7
08-15-2010, 22:20
И ВЪПРЕКИ, ЧЕ ИМАХА МНОГО РАЗЛИЧИЯ.. ЕДНО ГИ СВЪРЗВАШЕ - УМИРАХА ЕДИН ЗА ДРУГ
Мисля, че така се пишеше от "Тетрадката - The notebook" :)

бтв имам и от ONE TREE HILL ест как да нямам това ми е любимият сериал :


„Някои вярват, че гарваните водят пътешествениците по пътя им. Други вярват, че да видиш самотен гар...ван носи късмет.А ято гарвани предвещава нещастие.А гарван преди битка предвещава победа.”„Някои вярват, че гарваните водят пътешествениците по пътя им. Други вярват, че да видиш самотен гарван носи късмет.Докато повече от един заедно предвещава неприятности.”

Peyton : I want to believe in it all again.Music and art.Fate and love,and I want to believe that I've made t...he right choices,and I'm still on the right path,and there's still time to fix some mistakes I've made.I guess I want hope.

В този момент има 6 милиарда, 470 милиона,818 хиляди и 671 души по света.Някои бягат уплашени.Някои лъжат за да мине деня.Други просто не се изправят пред истината.Шест милиарда души на света.Шест милиарда души.И понякога...Всичко, от което се нуждаеш е една. :smt007

Inkognoto
08-16-2010, 15:50
От сериала Герои почти вс си бях записала от първия сезон дето ги казват накрая. Ще напиша само най - готините

Герои еп.7 сезон1
Човек не може сам да избере съдбата си.Тя го избира. И тези, които са те познавали от преди, тя да те приеме под крилото си, не могат да разберат промените в теб.Те не могат да проумеят, колко много може да изгубиш, ако се провалиш.Но ти си продукт на безупречен дизайн.И целият ти живот може да бъде балансиран. Героят научава бързо, кой може да го разбере и кой просто седи на пътя му.

Герои еп.8 сезон 1
Земята е достатъчно голяма, за да се подлъжеш, че можеш да се скриеш от всичко. От съдбата си. От Господ. Намираш достатъчно отдалечено място и бягаш. Стигни до края на земята, където всичко е топло и тихо. Почувствай утехата на соленият въздух.Спокойствието от загърбената опасност. Луксът от скръбта. И може би за миг…ще повярваш, че си избягал.

Можеш да избягаш далеч. Да вземеш предпазни мерки. Но избягал ли си наистина?Можеш ли някога да се измъкнеш? Или е истина, че нямаш силата и умението да се скриеш от съдбата си.Светът не е малък.Малък е човека. И съдбата може да тe открие навсякъде.

Герои еп.23 сезон 1
От къде произлиза? Това търсене? Нуждата да разгадаваме мистериите на живота, когато най простите въпроси не намират своя отговор. Защо съществуваме? Какво е душата? Защо сънуваме? Може би е най- добре въобще да не търсим отговори.Да не се ровим, да не копнеем за тях.Но това не е в природата на човек, не това ни е заложено. Не за това сме тук. Продължаваме борбата да променим света, да копнеем за надежда,без да сме сигурни кого ще срещнем. Кой, измежду всички непознати, ще ни поведе. Ще се докосне до нас.И ще сподели болката от опита.

Мечтаем за надежда, за промяна. За огън, любов и смърт. И тогава се случва. Мечтата се превръща в реалност. И отговорът на търсенето, на тази нужда от разгадаване на тайните на живота, най- накрая излиза наяве. Като ярката светлина на изгрева.Толкова усилена борба да разберем значението. Целта. И накрая открихме, че тя е единствено в самите нас.Нашите преживявания в света на фантастичното. И на обикновеното .Простата човешка нужда да открием себеподобни.Да се свържем. И да знаем… че не сме сами.

cunt
08-16-2010, 19:41
Might I have your first name, Mr. Head, and tell me it isn't Dick. :lol:
Джак Никълсън в Anger Management

xoxi
08-16-2010, 22:44
От двама мъже и половина:

Чарли: Никой не иска бившите любовници да са щастливи.
Челси: Така ли?
Чарли: Подяволите не! Повечето мои ме искат мъртъв. Някои са опитвали да ме убият..
------------
Челси: Мисля, че Алън е прав.
Чарли: Не, не, не! Алън никога не е прав, питай който и да е!! Той е като учен-идиот, само дето не е учен.
------------
Бърта: Как е с новата сестричка?
Джейк: Яде, спи, сере. Не съм впечатлен.
Бърта: Ако е и с лоша прическа, ще сте лика прилика.
-------------
Бърта към Алън: Какво има Скокьо? Секс куклата избяга с някой надуваем дюшек?
-------------
Чарли: Бърта, хубава къща имаш. Кога ще ни разведеш из нея?
Бърта: Ходи ли до кенефа вече?
Чарли: Да!
Бърта: Значи си я обиколил.
-------------
Бърта: И Чарли те прие обратно, а?
Алън: Е, не с отворени обятия или отворено сърце, или дори отворена врата.. След като ме изхвърли навън, трябваше да вляза през прозореца.
--------------
Миа: Обичам теб, не парите ти, къщата ти, колата ти или уменията ти в леглото.
Чарли: Че какво остана?
--------------
Алън: Невероятно! Живея тук от две години, а ти още ме възприемаш като гостенин.
Чарли: Не. Моите гости носят бутилка вино със себе си и правят секс с мен.
Алън: О, съжалявам. Ще отида да взема шардоне и ще заема позиция.
Чарли: Не позволявай устата ти да пише чекове, които задникът ти не може да осребри.
---------------
Джейк: Тате?
Алън: Да?
Джейк: Ти имаш ли проблеми с ерекцията?
Чарли: Е Алън. Имаш ли?
Алън: Джейк, какво знаеш за проблемите с ерекцията?
Джейк: Не много. Свързано е с пениса, нали?
Алън: Да.
Джейк: Казват, че всеки трети мъж страда от това. Аз съм си наред, така че трябва да е някой от вас.
----------------
Евелин: Чарли, какво е станало с чучурчето ти?
Чарли: Какво???
Евелин: Едно птиченце ми каза, че вчера си бил при уролог.
Чарли към Алън: Много благодаря, Туити!
---------------
Джейк: Чичо Чарли, покажи на мама как миеш пода с косата ми.
Чарли: Е, не бих го нарекъл миене, по-скоро метене.
Джудит: Ами ако си падне на главата?
Чарли: Тогава ще трябва да мия.


Любимите ми цитати. :P :lol:

vampirregirl
08-17-2010, 23:10
От "If Only" [прекрасен филм]

Ian Wyndham: I Love you.
Samantha Andrews: Ooh I Love you too.
Ian Wyndham: I wanna tell you why I love you.
Samantha Andrews: It's... It's raining, you know that right.
Ian Wyndham: I have to tell you this and you need to hear it. I loved you since I met you, but I wouldn't allow myself to truly feel it until today. I was always thinking ahead, making decisions soaked with fear... Today, because of you... what I learned from you; every choice I made was different and my life has completely changed... and I've learned that if you do that, then you're living your life fully... it doesn't matter if you have five minutes or fifty years. Samantha if not for today, if not for you I would never have known love at all... So thank you for being the person who taught me to love... and to be love.
Samantha Andrews: I don't know what to say.
Ian Wyndham: You don't have to say anything... I just wanted to tell you

mzon4479
08-18-2010, 21:29
undisputed Юри Бойка ...Там от кадето идвам,е прието хората да не говорят освен ако нямат какво да кажат.

Ge7OverHere
08-18-2010, 21:58
Predator:
Poncho: "You're hurt. You're bleeding, man."
Blain: "I ain't got time to bleed."

Pirates of the Caribbean:
Joshamee Gibbs to William Turner: "Aye, the compass doesn't point north, but we're not trying to find north, are we?"

Има и още :}

brutaLxxbunny
08-19-2010, 09:22
"Карибски пирати" :
Eлизабет: - Има моменти,в които можем да направим правилния избор!
Джак: - Оо обичам ги тези моменти...Винаги им махам кото минават покрай мен.

Джак: - Скъпа, това е лодка. Моят кораб е великолепен и страховит. И огромен. И... изчезнал.

- Можете да хвърлите шапката ми.
- Да, капитане. Урааа!
- Сега отидете да я намерите.

- Ти си най-жалкият пират,който съм виждал !
Джак: - Ее..поне си ме виждал!

Джак : - Сега пък ме преследват камъни.Не се е случвало преди.

- Това е ключ !
- Нее,много по-добре е!Това е рисунка на ключ!

със съдействието на : Фейсбук :D

ImTheBest
08-19-2010, 13:27
:smt007 F R I E N D S :smt007

ФИЙБИ: ОТИДОХ ДО СТАРИЯ СИ АПАРТАМЕНТ, ЗА ДА ВЗЕМА РЕЦЕПТАТА ЗА КУРАБИЙКИТЕ, НО ТЪПИЯТ ПОЖАР Я Е УНИЩОЖИЛ!

МОНИКА: НЕ! ЗАЩО НЕ НАПРАВИ КОПИЕ, КОЕТО ДА ПАЗИШ В ОГНЕОПОРНА КУТИЯ НА ПОНЕ 100 МЕТРА ОТ ОРИГИНАЛА?

ФИЙБИ: ЗАЩОТО СЪМ НОРМАЛНА!

xoxi
08-19-2010, 15:46
Д-р Стратфорд: Здравей, Катарина. Разплака ли някого днес?
Кат: За съжаление, не… но е само 4:30.
^ 10 неща, които мразя в теб
----

„Години наред се опитваш да поквариш детето, да му напълниш главата с глупости, а то вземе, че стане човек.“
^ Голяма риба
----

"Падаш си по нея от гимназията. Покани я на среща, да ти откаже и да се приключва!"

"Разбираме се прекрасно, защото и двамата обичаме едно и също нещо- МЕН!"

"Искаш ли да поиграем на мозъчни хирурзи? Донеси ми брадвата!"
^Гарфилд
----

"Братовчеде, каква муха ти бръмчи в гащите?"

"Братовчеде, знаеш ли кой си ти? Ти си Томополис Неверни."
^Напълно непознати
----

"Имате ли стаи под заем?"

"Татко все ме подхвърляше във въздуха, но не беше там, когато падах."

"Знаете, че няма правила - бой до последен дъх. Който умре пръв, губи."
^Попай
----

hrisikelly
08-19-2010, 17:45
Rush Hour: Do you understand the words that coming out from my mouth? :D
Kung Fu Panda: Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, but today is a gift.
Има много реплики, които са ми се отпечатали но засега тея помня. :-D

gLoRcHi
08-20-2010, 08:55
Romeo + Juliet

Romeo:Eyes,look your last!Arms,take your last embrace!
And,lips,o you the doors of breath,seal with righteous kiss! :)

notlike
08-20-2010, 20:17
Ами, моите са следните

"Това не е нито началото, нито краят на моята история"

"Смъртта е само началото на моя живот"

"Понякога се налага да правим немислимото"

settingSun
08-20-2010, 21:10
"Всички лъжат."
House M.D.

hotxxmess
08-26-2010, 22:38
"Fire Of Unknown Origin " 8-) :oops:

Frutex
08-27-2010, 13:27
''Remember those posters that said, "Today is the first day of the rest of your life"? Well, that's true of every day but one - the day you die''. -American Beauty

''Did you know that eating alone could cause kidney damage? And that's BAD''. -21 Grams

''28 days... 6 hours... 42 minutes... 12 seconds. That... is when the world... will end''. -Donnie Darko

''The salt balance has to be just right, so the best fat for making soap comes from humans''. -Fight Club

''Mama always said, dying was a part of life. I sure wish it wasn't''. -Forrest Gump

Rory Breaker: Your stupidity may be your one saving grace.
Nick the Greek: Uuugh?
Rory Breaker: Don't "uuugh" me, Greek boy! -Lock,Stock and Two Smoking Barrels

''Erasing my memory and telling me to find the truth was cowardly. I won. So die like you promised. '' Oldboy

и много други

iPurple
08-27-2010, 17:40
[b] Gossip Girl

Chuck: The reason Blair attacked you is because she misses you.
After 18 years, you can

vampire_girl_9
08-29-2010, 20:24
Vanity,definitely my favorite sin. - Любимият ми цитат ;]]
http://www.youtube.com/watch?v=qGXvj2BjZLA

Hayden
08-29-2010, 21:31
Филмът е "If Only" , а цитатът е супер хубав и те кара да се замислиш над някои неща , ето го и него :

"Обичам те откакто те срещнах... но до днес не си позволявах
да го почувствам истински.Винаги мислех за бъдещето.
Взимах решенията от страх.Днес, заради това което
научих от теб... всеки избор който направих беше различен
и животът ми се промени напълно.Научих, че ако го правиш
живееш живота си пълноценно.Няма значение дали имаш
5 минути или 50 години.Саманта, ако не беше днешният ден...
ако не беше ти... Никога нямаше да
разбера любовта.Благодаря ти, че беше човека
който ме научи да обичам."

те думите сами говорят понякога само трябва да се вслушаме в тях ;]


:) :)

Monnie
08-30-2010, 09:27
Много ме изкефи 11 епизод на Дневниците на вампира когато Деймън каза на Елена :Ние не можем да се размножаваме,ноо с удоволствие опитваме! :D :smt007

Pascal
08-30-2010, 16:19
СЕДЕМ-"Що за болни нелепи кукли сме ние, каква е тази гадна малка сцена, на която танцуваме. Що за забавления имаме - да се чукаме и да танцуваме. Не ни пука за света. Не осъзнаваме, че сме едно нищо. Не сме това, което беше предвидено."

ImTheBest
03-17-2011, 12:33
Да възродим темата :D

ДЖОУИ: СЕТИХ СЕ! ВСЕКИ ДА ИЗБЕРЕ ЧИСЛО ОТ ЕДНО ДО ДЕСЕТ И КОЙТО Е ИЗБРАЛ НАЙ-ГОЛЯМОТО ЧИСЛО, ПЕЧЕЛИ.

МОНИКА: ДОБРЕ, ДЕСЕТ.

ДЖОУИ: МОНИКА КАЗА ДЕСЕТ, АЗ ИЗБИРАМ ДЕВЕТ. НЯКОЙ ДРУГ?

ФИЙБИ: НЕКА ДА ТЕГЛИМ КЛЕЧКИ.

ДЖОУИ: ИЛИ... МОЖЕМ ДА ХВЪРЛЯМЕ МОНЕТА И ПОСЛЕ ДА УМНОЖИМ...

ЧАНДЛЪР: МОЛЯ ТЕ, СПРИ.

------

ЧАНДЛЪР: ДЖОУИ, СЛОЖИ СИ ВРАТОВРЪЗКАТА? МОНИКА ЩЕ ДОЙДЕ ВСЕКИ МОМЕНТ!

ДЖОУИ: НО ВРАТОВРЪЗКАТА УБИВА НА ДЖОУИЕВАТА МИ ЯБЪЛКА.

ЧАНДЛЪР: [ЯДОСАН] ДОБРЕ, ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ: ЯБЪЛКАТА НЕ СЕ НАРИЧА СПОРЕД ИМЕТО НА МЪЖА.

------

[КАРЪЛ КЪРМИ БЕН]

РОС: ТОВА Е НАЙ-КРАСИВОТО И ЕСТЕСТВЕНО НЕЩО НА СВЕТА.

ДЖОУИ: ДА, НО БЕБЕ СУЧЕ ОТ НЕГО!

------

ДЖОУИ: НЕ МОГА ДА ОСТАНА МНОГО, УТРЕ ЩЕ СТАВАМ РАНО И ЩЕ СЕ ЯВЯВАМ НА ПРОСЛУШВАНЕ. ТРЯВБА ДА ИЗГЛЕЖДАМ ДОБРЕ. ЩЕ ИГРАЯ 19-ГОДИШЕН.

[ВСИЧКИ МЛЪКВАТ]

ЧАНДЛЪР: ЗНАЧИ КОГАТО КАЗА "ЩЕ СТАВАМ РАНО", ИМАШЕ ПРЕДВИД 1986-ТА?

------

ФИЙБИ: АКО Е МОМИЧЕ, ЕСТЕСТВЕНО - ФИЙБИ. А АКО Е МОМЧЕ - ФИЙБО.

РОС: РАЗБИРА СЕ, НО ДА НЕ СЕ ОГРАНИЧАВАМЕ САМО ДО ЕДНО ИМЕ.

РЕЙЧЪЛ: ДОБРЕ, СЕТИХ СЕ. АКО Е МОМИЧЕ - САНДРИН, ФРЕНСКО Е.

РОС: ЧУДЕСНО ИМЕ... ЗА ИНДУСТРИАЛЕН РАБОТНИК.

РЕЙЧЪЛ: ИМАШ ЛИ ПО-ДОБРО ПРЕДЛОЖЕНИЕ?

РОС: ДА, ЧУЙТЕ. АКО Е МОМЧЕ - ДАРВИН.

РЕЙЧЪЛ: ДА, РОС, ИСКАМ ДА БИЯТ СИНА МИ ВСЕКИ ДЕН В УЧИЛИЩЕ.

ФИЙБИ: САНДРИН ЩЕ ГО БИЕ.

------

[РОС И ЧАНДЛЪР МЕРЯТ СИЛИ НА КАНАДСКА БОРБА ДЪЛГО ВРЕМЕ]

ПРИЯТЕЛКАТА НА РОС: ЕХА, СИГУРНО И ДВАМАТА СА МНОГО СИЛНИ.

ДЖОУИ: ИЛИ ЕДНАКВО СЛАБИ.

------

ДЖОУИ: ИГРАЯ ДОКТОР ДРЕЙК РАМОРЕ.

САРА: СЪЖАЛЯВАМ, НЯМАМ ТЕЛЕВИЗОР.

ДЖОУИ: НЯМАШ ТЕЛЕВИЗОР? А КЪМ КАКВО СА ОБЪРНАТИ МЕБЕЛИТЕ ТИ?

RaisedOnRock
03-17-2011, 13:41
От "Коса"/1979/
The draft is white people sending black people to make war on the yellow people to defend the land they stole from the red people!

Steff9423
03-17-2011, 13:50
Never Let Me Go:
Miss Lucy: None of you will go to America. None of you will work in supermarkets. None of you will do anything, except live the life that has already been set out for you. You will become adults, but only briefly. Before you are old, before you are even middle aged, you will start to donate your vital organs. And sometime around your third or fourth donation, your short life will be completed.
Avatar:
Jake Sully: All I ever wanted was a single thing worth fighting for.

Dying
03-17-2011, 22:16
"И не казвай, че не съм ти дал нищо" - One Tree Hill
"Хората винаги си отиват, по един или друг начин го правят.. ок?!" - One Tree Hill

SlowDownBaby
03-18-2011, 09:17
Why so serious son ? Let's put a smile on that face .. 8)

slashhhhx
03-18-2011, 13:28
''Go to hell you motherfucking peace of shit ...''

ex7azy
03-19-2011, 08:22
My precious.. http://www.jimbo.info/weblog/2009/10/05/gollum-and-the-precious.jpg :D

BrokenInnocence
03-19-2011, 15:42
"All men would be cowards if they only had the courage." - The Libertine

"I will not swap my certain glory for your undependable love" - The Libertine

"The long way is easier... but it's longer." - Big Fish

ValLoveYa
03-19-2011, 16:13
"No. World's still the same..it's just..less in it." - Карибски пирати

"Some men have died
and some are alive
and others sail on the sea
– with the keys to the cage...
and the Devil to pay
we lay to Fiddler's Green!"- част от пиратската песен от филма Карибски пирати

"Ама, че си глупава дърта кукумявке" - сериалът Ало, Ало

"Слушайте внимателно няма да повтарям!" - отново Ало, Ало

"Това съм аз - Льоклер." - Ало, Ало

Rowoh
04-03-2011, 20:06
When so many are lonely as seem to be lonely it would be inexcusably selfish to be lonely alone.
From One tree hill...

cunt
04-03-2011, 20:10
Man, I see in fight club the strongest and smartest men who've ever lived. I see all this potential, and I see squandering. God damn it, an entire generation pumping gas, waiting tables; slaves with white collars. Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need. We're the middle children of history, man. No purpose or place. We have no Great War. No Great Depression. Our Great War's a spiritual war... our Great Depression is our lives. We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.

просто велико!

ch0c0late44
04-04-2011, 08:20
Заедно умираме сами. (LOST)

"Приятели"

Рос : Как можа да го направиш с Рейчъл в съня и ?
Чандлър : Ами не знам ... бях пиян .. и просто се случи :D

dontcare
04-04-2011, 08:28
Ако жените са от Венера,мъжете са от Марс,то барабанистите са от Юпитер!-Still crazy (maybe)

nikitka_
04-04-2011, 08:54
..

kireca
04-05-2011, 11:19
- А камикадзе :)
- Ками.. КАКВО ?!?!?! :shock:

Такси ама коя част не се сещам :D

sluty
04-05-2011, 23:59
"Понякога правим грешки.... Няма значение, колко се борим,винаги носим тъмното си минало!" - Talento de Barrio

fanpire
04-06-2011, 10:43
The vampire diaries:
Caroline-How can you not sparkle?
Damon-Cuz I live in the real world where vampires don't sprakle. ;d

fanpire
04-06-2011, 15:19
The vampire diaries:
Damon-What you are crazy?It was in 1864.
Wake up women the world move done.

The vampire diaries:
Taylor-Screw you dude.
Damon-Dude?!REALLY!!!...

The vampire diaries:
Elena-So I found my mother.
Damon-Ughh..who cares..she left you..she sux!

The vampire diaries:
Caroline-And you want me to eat bunnies?! ;d

DqVoLsKoJeLaNiE
04-16-2011, 20:26
-Ама, кво ще ги правя тия умрели цици?!
-Просто покрий циците!
Лоши момчета :D :D :D :D

-Шефе, какви са тия рапъри?
-Не са рапъри, а ченгета!
Лоши момчета

Дневниците на вампира:Кatherine, in this house there are another 6 bedrooms.. Go find one!! :D

Властелинът на пръстените:
-No man kan kill me!
-I am not a man!! :wink: *следва убийство :D *

Colouring
04-17-2011, 11:44
Prison Break
"Be the change you want to see in the world."

Dr. Sara Tancredi: You should see my apartment.
Michael Scofield: Woah. We haven't even had our first date yet and you're already inviting me in. I thought you were a nice girl.

Linc: You ready?
Michael: No, you?
Linc: No.
Michael: Let's go.

Michael: You threw away your flowers.
Sara: Like I said, they don't last.
Michael: I don't think they're dead yet.
Sara: I don't like getting attached to things if I know they won't last.
Michael: Why are you so cynical?
Sara: Michael, I think there's cynicism and then there's realism -
Michael: - and there's optimism? Hope? Faith?
Sara: This coming from an eight-toed guy locked away in a penitentiary!
Michael: (smiles) Toes are over-rated.
Sara: Thank you for trying to make me smile. Not today.
Michael: You never know.

"Just have a little faith"

"When I was young I couldn't go to sleep cause I thought there was a monster in my closet and my brother would say that it was just your fear and that fear is nothing fear was just like air and when you open the door there wouldn't be anything there but in here when you open that door there another door and another and the monsters in there are all real.
Sara: Brother sounds like a smart man.
Michael: He is. In here though, you face your fear, you open that door and there’s a hundred more doors behind it. And the monsters that are hiding behind them are all real."

Tweener: 19 cents? That's slavery, yo!
Michael Scofield:It's prison, yo.

Всички са ми любими! :smt007

Colouring
04-17-2011, 11:59
Тhe Vampire Diaries
1.Damon: Katherine, there are six other bedrooms in this house. Go find out.
2.Vanessa: Can he read minds too?
Damon: No, if you wanna see me naked, all you have to do is ask..
3."Stake her, Rip her head off...something poetic."
4."It's cool not growing old. I like being the eternal stud."
5."Vampires can't procreate... though we love to try"
6.Stefan: Stay away from Elena.
Damon: I take that as an invitation.
7."The only one I count on is... me"
8."Doesn't it always come down to the love of a woman?"
9“-You look um…”
“-Dashing? Gorgeous? Irresistible?”
10.Andie: What do you want, Mr. Tall, Dark and Handsome?
Damon: I'm not that tall.
11."I will always choose you."

Gossip Girl:
"3 Words, 8 Letters - Say It And I'm Yours"
"Love isn't finding a perfect person. It's seeing an imperfect person perfectly."

LOST
"Son of a bitch!!"
"Live together, die alone."

FRIENDS
"How you doin'?"

"Joey: You can't have Thanksgiving without turkey. That's like Fourth of July without apple pie, or Friday with no two pizzas."

и всичко оттук - http://www.imdb.com/title/tt0108778/quotes 8-)

A WALK TO REMEMBER
"Love is like the wind, you can't see it but you can feel it"

DEAR JONH
"No matter where you're in the world,the moon's never bigger than your thumb"

10 THINGS I HATE ABOUT YOU
I hate the way you talk to me,
and the way you cut your hair.
I hate the way you drive my car,
I hate it when you stare.
I hate your big dumb combat boots
and the way you read my mind.
I hate you so much it makes me sick,
it even makes me rhyme.
I hate the way you’re always right,
I hate it when you lie.
I hate it when you make me laugh,
even worse when you make me cry.
I hate it when you’re not around,
and the fact that you didn’t call.
But mostly I hate the way I don’t hate you,
not even close…
not even a little bit…
not even at all.

и единствения по-забавен,за който се сещам е от Easy,a?:
Marianne: There's a higher power that will judge you for your indecency.
Olive Penderghast: Tom Cruise?

gabri3lla
04-17-2011, 17:52
Бягство от затвора.

You know...we spend so much of our lives not saying the things we wanna say, the things we should say, we speak in code and we send little messages... origami... so now... plainly... simply... I want to say that I love you both... very much. And I want you to promise me that you're gonna tell my child... that you're gonna tell my child... how much they're loved every day. And remind them how lucky they are to be free. Because we are. We're free now... finally! We're free!

Concussion
04-17-2011, 18:03
Sometimes there is so much beauty in this world...
-Американски прелести

BlackEyedPeas
04-17-2011, 20:01
Любимите ми за днеска от Supernatural:

“Accidents don’t just happen accidentally.” - Dean Winchester

Sam: “Who’s Celine Dion?"
Balthazar: “Oh, she’s a destitute lounge singer somewhere in Quebec, and let’s keep it that way, please."

Dean: “Did Balthazar really unravel a sweater over a chick flick? Wow, it might be time to take away his cable privileges. Besides, Titanic didn’t suck that bad.
Sam: “You like Titanic?"
Dean: C'mon, Titanic wasn't that bad. It did at least have Kate Winslet's rack.” :D :D

Jumbie483
04-18-2011, 07:32
Phoebe: [Right after playing a song in the coffee shop ] If you want to receive e-mails about my upcoming shows, then please give me money so I can buy a computer.

Ross: What are you doing?
Chandler: Making chocolate milk. You want some?
Ross: No thanks, I'm 29.

Monica: You can't fire me. I make your decisions and I say, "I'm not fired." Ha.

[Monica knocks]
Chandler: You can't come in.
Monica: Why not?
Chandler: Because, uh, Ross is naked.
Ross: What?
Chandler: Well, I couldn't tell her *I* was naked. She's allowed to see me naked.
Ross: Why does *anyone* have to be naked?

Rachel: Hey, you guys wanna go see a movie?
Ross: Yeah, sure.
Rachel: How about you, Phoebe?
Phoebe: No, thanks, I've already seen one.

[doing a crossword puzzle]
Ross: Heating device.
Phoebe: Radiator.
Ross: Five letters.
Phoebe: Rdatr.

Chandler: Can you see my nipples through this shirt?
Rachel: No, but don't worry. I'm sure they're still there.

Joey: Why do you have to break up with her? Be a man. Just stop calling.

[Rachel complaining about her father]
Rachel: Oh, it was horrible. He called me "young lady".
Chandler: Ugh, I hate when my father calls me that.

Joey: Pheebs, you wanna help?
Phoebe: Oh, I wish I could, but I really don't want to.

Chandler: [taking duck out in the hallway] Now you stay out here and you think about what you did.
Ross: That's a duck.
Chandler: That's a bad duck.

Joey: I can't believe Ross is going out with Rachel's sister. Ya know, when Chandler made out with my sister, I was mad at him for, like, ten years.
Chandler: That was five years ago.
Joey: I know. You got five more years.
Chandler: Joey...
Joey: You want to make it six?

Monica: I CAN'T STOP SMILING.
Rachel: I know, it looks like you slept with a hanger in your mouth.

Colouring
06-05-2011, 14:55
Аз пък ще си позволя да изкарам една хубава тема,в което не е писано от април,на първа страница,защото тя трябва да е там.
И се включвам с цитат от HIMYM,който започнах да гледам наскоро:
Barney:It's gonna be LEGEN...wait for it..DAAARY!
И пак Barney:SUIT UP! :smt025

OddBird
06-13-2011, 20:39
Той е малко песен, но все пак:

"There's only us, there's only this. Forget regret, all life is yours to miss. No other road, no other way, no day but today." - Rent

Ge7OverHere
06-13-2011, 20:42
"I ain't got time to bleed." - The Predator

0y7ofCon7roL
06-14-2011, 04:29
"You Think You Know Who You Are? You Have No Idea!" - Crash (2004

Lincheto
06-15-2011, 16:37
Tom: I'm going to die.. I'm going to die!
Izzi: Together we will live forever.

Mirage3
06-20-2011, 17:00
Моите любими цитати:
'Cause things look beautiful when they're away from you
Things look beautiful when they're so new [Disco Pigs, това е откъс от песен от този филм]
~~~
The beauty is a curse on the world [Nip/Tuck]
~~~
Sometimes there's so much beauty in the world [American beauty]
You can't understand the pain of betrayal until you've been betrayed.
Everybody does harm.
If you have to ask, you're not ready to know yet.
~~~
Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
[Phone Booth]
“Just remember it takes eight minutes for light to travel from sun to Earth, which means you’ll know we succeeded about eight minutes after we deliver the payload. All you have to is look out for a little extra brightness in the sky. So if you wake up one morning and it’s a particularly beautiful day, you’ll know we made it.”
- Capa, from Sunshine

ex7azy
06-20-2011, 18:08
- Вече ми липсва...
- Очарователен е, нали!?
- Никой да не мърда! Изпуснах си мозъка. :D

xoxi
06-20-2011, 20:48
Alex: I want to sleep with you because I'll never fall in love with you.
---
Victoria: I want it to be the right time, the right place...
Jessica: It's not a space shuttle launch, it's SEX.
---
Forrest: I may not be a smart man, but I know what love is.
---
Harry Wormwood: I'm smart; you're dumb. I'm big; you're little. And there's nothing you can do about it.
---
Vada Sultenfuss: Why is it boys talk so much, when they have nothing to say? And girls have plenty to say, but no one will listen?
---
Josie Geller: That thing, that moment, when you kiss someone and everything around becomes hazy and the only thing in focus is you and this person and you realize that that person is the only person that you're supposed to kiss for the rest of your life, and for one moment you get this amаzing gift and you want to laugh and you want to cry because you feel so lucky that you found it and so scared that that it will go away all at the same time.

Colouring
07-10-2011, 15:00
http://store.picbg.net/pubpic/92/E5/e77bb0f7c82c92e5.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/7C/95/535cb6eb7b3e7c95.jpg
:lol: :smt049

TheX
07-11-2011, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=mTiAS7cdsYc - Това трябва да го гледате!

"I came here to chew bubblegum and kick ass...And I'm all out of bubblegum" 8)

Kickboxer
07-16-2011, 16:59
1.To save life in defeat, is to earn victory and honour - Да запазиш живот с цената на поражение, е да заслужиш почит и уважение с това.-Най -добър от най- добрите.
2.По отделно те са силни.
Заедно НЕПОБЕДИМИ. Най -добър от най- добрите.
3.Six reasons why the west was wild.-Шест причини запада да е бил Див-Млади стрелци

kokosety
07-16-2011, 18:39
Surely it was a good way to die, in the place of someone else, someone I loved. Noble, even. That ought to count for something. Twilight-Bella Swan

Harry Potter... The Boy Who Lived!!! Voldemort-Harry Potter

Beware the stare of marry Show,
She has no children only dolls,
If u see her in ur dreams,
Make sure u`ll never ever scream!!! Dead Silence- поемата за Мери Шоу

Some ppl will tell u u can`t live your dreams.And this is what i tell'em:
NEVER SAY NEVER!!! Never Say never дори да мразите Джъстин филма е як , а цитата още повече 8-)

И естествено - My precioussss.... Ам Гъл - Lord of the Rings

TokioHotelFen4e
08-09-2011, 15:46
Бейлиан:Как може да си в ада, когато си в сърцето ми? - Небесно кралство

Маляка (към момичето което му зашлеви шамар) : Що са бийш ма ? - Войната на таралежите

Скар и Хиените [заговора срещу Муфаса.]
- Чакай знак.
- Да, чакай знак. За какво?!
- За смъртта на царя!
- Що, болен ли е?! -Цар Лъв

И сега цитати от любимият ми сериал "Анатомията на Грей"

За да е истинска една целувка, тя трябва да значи нещо за теб. Трябва да е с някой, който не ти излиза от ума. Така че, когато устните ви се докоснат, да я почувствате навсякъде. Да е толкова страстна и дълбока, че да не ти се иска да поемеш въздух. Не можеш да се престориш за първата си целувка, Никол. Повярвай ми, Не можеш! Защото когато откриеш човека,първата целувка е всичко!

В животът всяка минута е време назаем... И всеки човек, за когото си разрешаваме да ни стане близък е още една загуба някъде в бъдещето...

Не разпознаваш най - големият ден в живота си, не и докато не се окажеш по средата му. Денят, в който се отдаваш на нещо или на някого. Денят, когато сърцето ти е разбито... Денят, в който срещаш сродната си душа. Денят, в който разбираш, че няма достатъчно време, защото искаш да живееш вечно. Това са най - големите дни... Перфектните дни!

Каза ли го? Обичам те! Не искам да живея без теб, ти промени живота ми. Каза ли го? Правете планове, поставяйте си цели, работете за тях. Но от време на време се оглеждайте - живейте! Защото това е - утре всичко може да изчезне!

TheNewReligion
08-09-2011, 21:24
"Толкова е откачен, че е влязъл с взлом в затвора."
"Всички мразят Крис"

- Обичам те.
- Кажи.
- Ти ми кажи.
- Какво?
- Ми, обичаш ли ме?
- Повече отколкото може.
- Колко може?
- Не може.
- Въобще?
- Изобщо.

"Мила от Марс"

- И помни, сине, няма кратък път към щастието.

"Shortcut to happiness"

sp33der
08-09-2011, 22:15
Ще му направя предложение на което не може да откаже! (like a boss)
Кръстникът

fenkaaa
08-10-2011, 08:18
When you loved the one who was killing you,
it left you no options.
How could you run, how could you fight,
when doing so would hurt that beloved one?
If your life was all you had to give, how could you not give it?
If it was someone you truly loved? :smt007

NC
08-10-2011, 12:31
Bandit: What do you think they do for excitement in this town?
Cledus Snow: Probably sit around and watch the cars rust.

Smokey and the Bandit 8)

wanessa94
08-10-2011, 15:10
Does this darkness have a name? This cruelty, this hatred.How did it find us? Did it steal into our lives or did we seek it out and embrace it? What happened to us? That we now send our children out into the world like we send young men to war, hoping for their safe return but knowing that some will be lost along the way. When did we lose our way? Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness. Does this darkness have a name? Is it your name? (Lucas Scott, One Tree Hill)

Someone once told me, every song has an ending Jake, but is that any reason not to enjoy the music? (Peyton Sawyer, One Tree Hill)

At this moment there are 6,470,818,671 people in the world. Some are running scared. Some are coming home. Some tell lies to make it through the day. Others are just now facing the truth. Some are evil men, at war with good. And some are good, struggling with evil. Six billion people in the world. Six billion souls. And sometimes -- all you need is one. (Peyton Sawyer, One Tree Hill)

I want to draw something that means something to someone. You know, I want to draw blind faith, or a fading summer, or just a moment of clarity. It's like when you go and see a really great band, live for the first time and, you know, and nobody's saying it, but everybody's thinking it, we have something to believe in again. I want to draw that feeling, but I can't. And if I can't be great at it then I don't want to ruin it. It's too important to me. (Peyton Sawyer, One Tree Hill)

Sometimes I wonder if anything's absolute anymore. Is There Still right and wrong? Good and bad? Truth and lies? Or is everything negotiable, left to interpretation, grey. Sometimes we're forced to bend the truth, transform it, cause we're faced with things that are not of our own making. And sometimes things simply catch up to us. (Lucas Scott, One Tree Hill)

Truth is still absolute. Believe that. Even when that truth is hard and cold, and more painful than you've ever imagined. And even when truth is more cruel than any lie (Lucas Scott, One Tree Hill)

There comes a time when every life goes off course. In this desperate moment you must choose your direction. Will you fight to stay on the path while others tell you who you are? Or will you label yourself? Will you be honored by your choice? Or will you embrace your new path? Each morning you choose to move forward or to simply give up (Lucas Scott, One Tree Hill)

Do not let your fire go out, spark by irreplaceable spark in the hopeless swaps of the not quite, the not yet, and the not at all. Do not let the hero in your soul perish in lonely frustration for the life you deserved and have never been able to reach. The world you desire can be won. It exists. It is real. It is possible. It is yours. (Lucas Scott, One Tree Hill)

Suddenly it was if the roar of the crowd, the echo of the final buzzer, or the cheers of my teamates were sounding from a thousand miles away. and what remained in that bizarre, muffled silence was only peyton. the girl whose art, passion, and beauty had changed my life. in that moment, my triumph was not a state championship, but simple clarity. the realization that we had always been meant for each other, and every instinct to the contrary had simply been a denial of the following truth. i was now and would always be in love with Peyton Sawyer. (Lucas Scott, One Tree Hill)

Effy: Don't do that! I went crazy when I was with you. I can't let that happen again. Love's not supposed to do that! You made me go mad.
Freddie: You're making me mad..now, Effy. And that's exactly what love's supposed to do. (Skins)

Truth begins in lies. (House MD)
I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask. (House MD)
Humanity is overrated (House MD)
I was never that great at math, but next to nothing is higher than nothing, right (House MD)
It's one of the great tragedies of life — something always changes. (House MD)
There is not a thin line between love and hate. There is --- in fact --- a Great Wall of China with armed sentries posted every 20 feet between love and hate. (House MD)
It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what. (House MD)

We're young. We're supposed to drink too much. We're supposed to have bad attitudes and shag each other's brains out. (Nathan, Misfits)
I know I'm better than this, and if I'm not, I'd probably have to kill myself. (Nathan, Misfits)
Come on. Look, we're a bunch of young offenders and not one of us knows how to steal a car? That is pathetic. (Nathan, Misfits)

I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair. I hate the way you drive my car. I hate it when you stare. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme. I hate it, I hate the way you're always right. I hate it when you lie. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry. I hate it when you're not around, and the fact that you didn't call. But mostly I hate the way I don't hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all. (10 things I hate about you)

Blair: Chuck! Stop! Don't go. Or if you have to leave, let me come with you.
Chuck: I appreciate the concern.
Blair: No. You don't. You don't appreciate anything today. But I don't care. Whatever you're going through, I want to be there for you.
Chuck: We talked about this. You are not my girlfriend.
Blair: But I am me. And you are you. We're Chuck and Blair. Blair and Chuck. The worst thing you've ever done—the darkest thought you've ever had—I will stand by you through anything.
Chuck: And why would you do that?
Blair: Because I love you.
Chuck: Well that's too bad. (Gossip Girl)

nikchity
08-10-2011, 18:28
Six billion people in the world. Six billion souls. And sometimes all you need is one. - One Tree Hill

If two people are meant to be together, eventually they'll find their way back. - Chuck Bass, Gossip girl

Three words, eight letters - say it and I'm yours! - Blair Waldorf, Gossip girl

Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here. - Blair Waldorf, Gossip girl

-You're Chuck Bass!
-I'm not Chuck Bass without you! ♥ - Gossip girl

просто от този филм мога да напиша още много цитати, които мноого ми харесват :)

Colouring
08-13-2011, 10:14
:arrow: "I didn't come here to tell you that I can't live without you. I can live without you. I just don't want to. "

zaichyy
08-13-2011, 11:04
Живей за нищо или умри за нещо

Рамбо 3

Yankee
08-13-2011, 11:34
When you loved the one who was killing you,
it left you no options.
How could you run, how could you fight,
when doing so would hurt that beloved one?
If your life was all you had to give, how could you not give it?
If it was someone you truly loved? :smt007

Фенка,това от кой филм е? :-)

wanessa94
08-13-2011, 11:43
When you loved the one who was killing you,
it left you no options.
How could you run, how could you fight,
when doing so would hurt that beloved one?
If your life was all you had to give, how could you not give it?
If it was someone you truly loved? :smt007

Фенка,това от кой филм е? :-)

Това е от Зазоряване (Breaking Dawn), 4тата книга от поредицата Здрач :)

Yankee
08-13-2011, 11:45
^Мерси :-)

kokkitoy
09-02-2011, 20:09
if u want to be the best u have to take out the best ! :]

pisenceto90
09-02-2011, 20:19
:D az pak si sabiram citati ot bg filmi :D
edin ot nai-velikite : " sega 6te vidim kon bob qde li" tva e ot xitar petar :smt006


Хахах сериозно си в грешка обаче 8-) Лелей Пхахах от филма "Вчера " е !!!

pisenceto90
09-02-2011, 20:55
"Бог не дава никому повече ,от колкото може да понесе"

"Сет: -Мери ти си добър доктор
Мери: -Но как може да говориш така ,ти не ме познаваш дори!
Сет:-така го чувствам.
Мери: -чувствата често мамят.
Сет: -Искам да ти покажа нещо.Затвори очи Мери,а сега ми подай ръката си.
(милва ръката и) ...Е Мери ,кажи ми какво правя в момента без да отваряш очи.
Мери: -Мммм докосваш ме ...
Сет: -Добре ,но опиши ми докосването...
Мери: -Немога ..това е чувство,трудно е да се опише!
Сет: - Е,виждаш ли Мери трябва повече да се доверяваш на чувствата си!!!" - От "Град на ангели"


"- Ако знаеше ,че ще я загубиш ,би ли избрал отново да се лишиш от безсмъртие,безчувстеност,б ез болка,без глад и жажда и вечна младост ,само за това кратко време прекарано с нея.
-Бих предпочел една нейна целувка,една нейна прегръдка,едно нейно докосване ...една усмивка дори ...Отколкото цяла вечност без всичко това" - "Град на ангели"


"Мисля си къде е мястото ни в този свят ако дълбоко в душата си осъзнаваме това ..Защо обикновенно нищо не правим ,за да заемем мястото си" - Отвъд граници


"Не се опитай да огъваш лъжицата ,това е невъзможно!Опитай се просто да осъзнаеш истината! Каква е истината ? Тя е че няма лъжица!
Тогава ще разбереш че не лъжицата се огъва ,а самият ти!" - Матрицата


:)

Colouring
12-25-2011, 19:55
"I'm fine.I'm just not happy."

"The advantage of being a freak is it makes you stronger."

"Mistakes are as serious as the result they cause."

"It's a basic truth of the human condition that everybody lies.The only variable is about what."

"Our bodies break down.Sometimes when we are 90,sometimes before we're even born,but it always happens and there's never dignity in it.I don't care if you can't walk,see,wipe your own ass.It's always ugly.Always!You can live with dignity,you can't die with it."

You talk to God-you're religious.God talks to you - you're psyshotic."

"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probaby the last person you should ask."

"Things change,doesn't mean they get better."

"I like being alone.At least I convince myself that I'm better off that way."

От House M.D са.Просто в момента съм нещо като обесебена от сериала..
Но всичките са ми любими!

ambition
12-25-2011, 20:10
Обичам филмите, имам доста любими цитати, но най-мотивиращия е : "don't give up, never give up, never back down - c'mon picked up ...... " - Never Back Down :)

Zui
12-25-2011, 20:17
Improvise Adapt Overcome Импровизирай Адаптирай се Превъзмогвай Undisputed 3

sPri7e
12-26-2011, 14:48
"Красотата уби звяра" :)

tomboy
12-27-2011, 08:34
''Time to nut up or shut up!..'' - Талахаси от ''Зомбиленд''...
''You look familiar... have I threatened you before?'' - Джак Спароу от ''Карибски пирати''
..Има и още много , може би после ще добавя още!..:)

djudje70
02-20-2012, 16:34
Мммм ,, и аз търсих такава тема, но не намерих. И аз търся цитати от филми, но да са със кадрите. Имам предвид нещо такова:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=365014780182916&set=a.270313312986397.73301.185329324818130&type=1&theater

xXxAngerfisTxXx
02-20-2012, 18:04
You wanna play rough??? Say hello to my lil friend !!!
Scarface <333

BloodyDreamer
02-22-2012, 17:50
---Alice in Wonderland---
" - Hatter, why *is* a raven like a writing desk?
- I haven't the slightest idea."
" - Charles, you have lost your senses? This picture is impossible!
- Precisely. Gentlemen, the only way to achieve the impossible, is to believe it's possible."
и още един билюк подобни...
---The Imaginarium of Doctor Parnasus---
" - Does it come with a good ending?
- Sorry, can't guarantee that."

Също така от Big Fish има страхотни цитати. Всъщност и трите филма са на Тим Бъртън и са уникални! Ако не сте ги гледали, горещо ви ги препоръчвам. Особено Big Fish и The Imaginarium of Doctor Parnasus.

broken_arrow
02-24-2012, 21:26
I just called to say I don't love you. :D

petito93
05-27-2012, 17:41
Като заваля дъжд,та цяла неделя.Тихо,кротко,ден и нощ,вали,вали,вали.Напои хубаво майката земя.

"На браздата" Елин Пелин

Black.Cherry
05-27-2012, 18:38
"It's on you.It always have been." -Never back down

"And may the odds be ever in your favor." -The hunger games

"Be not afraid of greatness. Some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them." -She's the man

<333

Er4
05-31-2012, 23:58
"Има две големи трагеди в живота. Едната е да не получиш това,което искаш.Другата е да го получиш."- Lord of war.

"Хората продават времето си за пари, сякаш ипотекират живота си!" - 3rd rock from the sun.

ULTIMATE
06-01-2012, 00:29
"We kill them all" - Spartacus

abso0lut_
06-01-2012, 02:22
"Животът е такъв какъвто е и ще намериш щастието единствено ако го възприемеш"