PDA

View Full Version : Не мога да го разбера



PaMit0
11-18-2006, 10:51
На моменти се държи мноо яко с мене,а моменти се държи сякаш не ме познава.Когато го попитах дали имам шанс с него и той ми вика че си има приятелка и тн,и моите priqtelki ми казват ми сигорно я обича,а оня ден го гледам прегръщаше некфа от мойто даскало и оная му се натискаше лелее побеснях,но както и да е,смисал аз се отказах от него но просто се дразня уж заради гаджето не ми каза дали имам шансове с него, а са го гледам се натиска с някфа пача,а ходи с гаджето си,просто ми иде да го убия и като си помисля 4е пове4ето мом4ета са същите и лошо ми става.Просто побеснявам като го видя и не мога да разбера защо го прави,нали си има приятелка кфо иска пове4е ](*,)

nifa
11-18-2006, 11:03
mi ostavi go praimu se na tejka i izob6to da ne ti puka zaradi toq jenkar4o pyk predstavi si kolko obi4a priqtelkata si 6tom se natiska s drugi

Shadow_Walker
11-18-2006, 11:07
Хах ти ли искаш да си на мястото на пачата и да се натискаш с него?

PaMit0
11-18-2006, 11:23
Ne,но просто се дразня щото на мен нищо не ми каза то4но защото си има гадже а са се натиска с други,мноо ме нерви,нали си има гадже кфо ги зарибява и другите ](*,) [-(

bibonka
11-18-2006, 11:28
ne e za tebe,shtom si ima priatelka i se natiska s drygi...izvadi si izvoda shto za chovek e toi i dali si zaslyjava da se nervish zaradi nego...
Predstavi si che si na mqstoto na priatelkata my i znaesh che se natiska s tezi ...pachi...Za mene tozi e tipichen jenkar,koito ne ceni chyvstvata na tezi,koito go obichat !!! ZABRAVI za nego,zashtoto trygnesh li s nego shte syjalqvash sled vreme..

Kate
11-18-2006, 14:48
Сама си направила така,че да не ти обърне внимание.Какъв е този тъп въпрос "Имам ли шанс с тебе?" ](*,) Адски глупаво си поставила нещата!Нормално е като е разбрал,че си му в кърпа вързана да не ти прояви интерес.Това,което ти е казал,че си има приятелка е чисто и просто оправдание,за да не е с теб,при положение,че на всичкото отгоре на въпросната си приятелка и се натиска с други зад гърба :smt011 Следващия път недей да задаваш така въпроса!Ти трябва да си тази,която да дърпа конците,а не да му се хвърляш веднага с предложения и шансове :) Успех и този го забрави най-добре,защото не струва по това което разказваш за него :wink:

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 15:00
Еми :roll: ..вади си сама издовите той, к'во момче е, и ти дали искаш да си с такова? А ако си, дали няма да прави така с теб както зад гърба на сегашното му гадже! :smt011

{Sweety_f}
11-18-2006, 17:39
ami i az mnogo sym se pt4aqla ot tezi mom4eta...no nie kvo mojem da napraim...nishto taka 4e nqma kvo da se qdosvame....

koalka
11-18-2006, 19:20
Той не е сериозен и не знае какво иска?За какво ти е такъв човек?А и не те харесва достатъчно,че да остави приятелката си и да бъдете заедно.Прави си изводите.

iiirish
11-19-2006, 00:29
по действията ужасно много ми прилича на женкар, с единствената разлика, че изявава явно доста "предпочитания" към момичетата. според мене приятелката му служи като параван за такива като тебе, на които се налага да отказва. а останалите, които ги приема с отворени обятия са просто поредните зарибявки.
откажи се от него и недей си пропилява времето с такъв човек

rali4ka91
11-19-2006, 10:17
по действията ужасно много ми прилича на женкар, с единствената разлика, че изявава явно доста "предпочитания" към момичетата. според мене приятелката му служи като параван за такива като тебе, на които се налага да отказва. а останалите, които ги приема с отворени обятия са просто поредните зарибявки.
откажи се от него и недей си пропилява времето с такъв човек
Хаха BINGO!!! И аз мисля така :wink: