PDA

View Full Version : да споделя само



mercedes_bentz
11-18-2006, 10:44
Незнам да ли е нормално но вече ми писна да съм сам немога да издържам идвами да се гръмна.на подчи 18 съм преди 2 месеца скъсах с гаджето си,и немога и немога да си намеря свестно момиче до мене обграден съм от приятелки ама гадже не ето ва просто ще си умрем сам,немога да разбера какво ми излизам нон стоп къде ли не ходя заобиколен съм от момичета грозен ли съм лош характер ли съм и аз немога да се разбера,знам че за всеки влак има пътници ама да ли за всеки пътник има влак това ми е въпроса.ей най накрая си излях мъката.

PaMit0
11-18-2006, 10:53
Има и такива моменти,но споко ще ти мине,не се затормозявай с такива мисли,излизай забавлявай се и ще видиш как си4ко ще се нареди :wink:

bibonka
11-18-2006, 11:11
ne se pritesnqvai i az si misleh che nqma da si namerq vlak ama si namerih ;] taka che ne my misli a si jivei jivota dokato si sam,zashtoto posle malko ili mnogo shte trqbva da se syobrazqvash s priatelkata ti ;]

11-18-2006, 11:13
Ako pita6 mene tva si e prosto maluk etap ot jivota! Na men su6to mi se e slu4valo ne vednuj i znaq kak se 4uvstva6 :smt009 Sigurna sum 4e nito si s lo6 harakter nito puk si grozen :wink: :wink: :wink: Gore glavata! Tva 4e spodelq6 govori mn hubavo za teb! :wink:

{Sweety_f}
11-18-2006, 11:53
moje bi ne si nameril podhodqshtoto momi4e....ne se ot4aivai

Cherlotte
11-18-2006, 12:21
И какво като нямаш гадже? Нормалното според мен е да ставаш гадже с хора, с които малко или много си допадаш, имаш нещо общо и така ... Това, че дори и заобиколен от много момичета не можеш да намериш някоя, което едновременно да те харесва и ти да намираш нещо у нея, нищо не означава. Когато най-малко очакваш, както се казва, ще намериш подходящо момиче или просто ще видиш по нов начин вече познато такова. :wink:

mercedes_bentz
11-18-2006, 13:00
ей хора добре че сте вие да ме успоките но и това няма да и помогне нищо че от 2 месеца съм сам а преди това откакто се помня все съм си сам писна ми да го чакам тоя влак имам си билет и всичко ама не идва

bungle
11-18-2006, 13:02
Усмихни се.
Някой,някъде там,чака точно теб и никой друг.
Въпрос на време е да се намерите.
:)