PDA

View Full Version : [color=green]Oburkana sum.color]



sme6ko0o
11-18-2006, 11:57
Zapoznah se s edno mom4e predi nqkolko meseca.Izvesno vreme izlizahme s nego,zaka4ahme se,no v su6toto vreme se i kriehme ot moi rodnini.Sled tova bqhme na 1 rojden den,tam bqhme zaedno:tancuvahme,celuvahme se..kato vsi4ko stana mnogo romanti4no i hubavo.Na drugiq den priqtelite ni bqha razbrali i zapo4naha da ni bazikat i toi nqkak si se otdrupna i az su6to bqh stresirana i kogato ostanahme na same za 5min mu kazah 4e vsi4ko e gre6ka..,no vsu6tnost ne go misleh.Togava toi si otide na Sofiq i az ne znaeh sega kak stoqt ne6tata.Sled mesec toi otnovo si doide,az imah nqkakvi nadejdi no toi mi kaza 4e ni6to nqma da se polu4i za6toto ima mnogo pre4ki.I tezi pre4ki sa moite rodnini,priqtelite ni i moje bi razstoqnieto. Kajete mi kak da postupq,ot edna strana az su6to ne iskam da sum s nego za da si nqma toi problemi,no su6to taka sum i gotova da se protivopostavq na vsi4ko zaradi nego... Blagodarq vi :?:

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-18-2006, 12:21
Druj se kakto toi s teb.Pravi taka 4e vse edno nqma6 4ustva,makar 4e ima6.Sama kaza ,4e imate mnogo pre4ki.. no te mogat da se prekra4at.A 6to se otnasq za nego toi ni6to ne predpriema za kakfo ti trqbva da mu ti4a6 po gyza/s izvinenie/ ?Ostavi go..ne misli i ne go tursi makar da e mnogo trudno daje da da iska6 ..6te stre6tne6 nqkoi po-dobur,po-krasiv i nai... za teb.USPEH!

Cherlotte
11-18-2006, 12:26
А защо роднините ти и приятелите ви да са пречка? Не би ли трябвало те да ти мислят най-доброто? Кажи на момчето, че си казала, че всичко е било грешка без да го мислиш и, че съжаляваш. Предполагам при това положение, ако той има някакви чувства към теб, ще разбере. Най-малкото говорете, защото най-неприятното в подобни ситуации е, че нещата остават недоизяснени.

{Sweety_f}
11-18-2006, 17:00
ami obmisli hubavo kakvo 4uvstavash kym nego i ako naistina go obi4ash ne moje da im apre4ki mejdu vas....sledovatelno ako se obi4ate bydete zaedno...:P

koalka
11-18-2006, 18:13
Явно не държи толкова на теб,защото тези пречки тогава нямаше да са пречки.

sme6ko0o
11-18-2006, 22:28
Mai ste pravi sega kato se zamislq i kakto ne sum go vijdala ot 2 meseca... mislq 4e 4ustvata mi sa stanali po slabi,silno se nadqvam da e taka.. :)

iiirish
11-18-2006, 22:46
след като той вече веднъж ти е казал, че между вас нищо няма да стане и след като е изтъкнал причините за това, най-добре ще е да се примириш. хубаво е човек да се бори за това, което си струва и за това което ще го направи щастлив, но понякога е хубаво да слагаме граница между мечтите за щастие и реалността