PDA

View Full Version : И ТОВА АКО НЕ Е ПРОБЛЕМ



REGGAETON_PLD
11-18-2006, 13:01
Първо спортист съм ама кво от тва, много съм добър на CS ама кво от тва, уча си добре ама кво от тва???
На 16 и половина съм и си нямам гадже ама кво от т`ва?
Проблема ми е баце, че не мога да се целувам и мога само на реггаетон да танцувам ама кво от тва?
До сега съм харесвал само 3 момичета през живота си 2 само съм харесвал в 3-тото съм влюбен и е от моя клас обаче си има приятел от повече от 2 год. Немога секи ден да я виждам и тя да ме вижда, че я гледам и пак да я гледам защото я обичам немога да я забравя и не искам да го направя, не искам щастието и да проваля и незнам какво да правя, ето един от стиховете който написах за нея..

Обичам те, ти си всичко за мен
и това не е увлечение
Обичам те, ти си всичко за мен
и това не е просто мнение
а е една необикновенна любов
несравнима с нищо в този кратък живот.
Ти си повече от всеки мой идеал
Ти наистина залужаваш любовен медал.
Как да го перафрезирам за да ме опознаеш
Как да го декларирам за да знаеш
Че аз не те харесвам, а те обичам!
Знам, че не съм моден
Знам, че аз за теб съм нищожен
Знам, че си имаш приятел
И просто няма да бъда предател
Защото аз не искам да те нараня
а искам да си искински щастлива
и да ставаш все по-красива
Защото явно това ще ми остава
да те виждам, само колко си различна
от всички най-готина и екзотична.

11-18-2006, 13:23
ако си има приятел и си го обича.. се опитай да я забравиш , ако ли не може и да имаш някакъв шанс.. бъди смел :) стихотворението е мн хубаво успех :)

Cherlotte
11-18-2006, 13:30
Да, това, че поставяш нейното щастие над личните си интереси определено показва, че наистина я обичаш. Щом си има приятел от 2 години няма причина да смятаме, че не са щастливи заедно. Но не мисля, че трябва да се отказваш напълно от нея. Все пак тя ти допада и като човек - бъдете приятели. Знам, че звучи банално и т.н., но мисля, че не е никак малко. Опитай се да не гледаш на нея така, както в момента, а най-лесният начин да я забравиш е, ако откриеш някое друго момиче. Успех. :P

SINDEL
11-18-2006, 13:37
АВтора, слу4айно Цецо да се казваш?!? :-D

REGGAETON_PLD
11-18-2006, 14:26
SINDEL, не се казвам Цецо [-X
иначе charlotte^ мн благодаря за съветчето! :D

11-18-2006, 17:27
Аз ще кажа бори се за нея,ако найстина я обичаш

{Sweety_f}
11-18-2006, 17:58
tova e mnogo gadno...a tova 4e si tolkova vluben v neq 4e daje i stihove da pishesh tova mnogo govori za teb...4e si romanti4en tip....spored men de...no tova nqma nikavo zna4enie...nz kak moga da ti pomogna zashtoto ako si ima pritqel i g oobi4a ne moja da ispitva nqkakvi 4ustva kym teb...ne iskam da te ot4aivam no ot realna gledna to4ka e to4no taka...:(

Ninska
11-18-2006, 18:39
qko stihotvorenie.Bori se za neq

rali4ka91
11-18-2006, 19:05
Това което си съчинил за нея е страхотно.Поздравления!!!А иначе относно момичето, не мисля че можеш да направиш нещо, след като си има толкова сериозна връзка.И все пак, както каза някой преди мен опитай се да си останете приятели ;)

koalka
11-18-2006, 19:09
Стихотворението ти е хубаво.Относно целуването...има доста такива темички,не е зле да се поинтересуваш и ще разбереш,че няма за какво да се притесняваш.Всичко ще си дойде от само себе си.Ти не искаш да забравиш това момиче,но ще е по-добре да я забравиш,защото 2 години са доста време и просто си се обичат.Не е добре да им се бъркаш,както си и направил,така трябва.Казваш,че си щастлив...не мога да си го обясня?

vvs_go
11-18-2006, 19:35
pi4 ti si unikalen otiai pri mackata kazvai i kvotot 6te i kazva6 i da ne ti puka

11-19-2006, 09:57
Да, това, че поставяш нейното щастие над личните си интереси определено показва, че наистина я обичаш. Щом си има приятел от 2 години няма причина да смятаме, че не са щастливи заедно. Но не мисля, че трябва да се отказваш напълно от нея. Все пак тя ти допада и като човек - бъдете приятели. Знам, че звучи банално и т.н., но мисля, че не е никак малко. Опитай се да не гледаш на нея така, както в момента, а най-лесният начин да я забравиш е, ако откриеш някое друго момиче. Успех. :P

Напълно съм съгласен с това мнение.Аз съм момче и съм в подобно на положението на автора от близо 2 години.В крайна сметка вече се примирих с това да сме приятели пък знае ли човек какво следва занапред.

brutal_baby
11-19-2006, 10:12
мии виж кво ще ти кажа!няма начин да я забравиш но можеш да пренасочш чувствата си към др момиче!можеш да й споделиш каво изпитваш но не очаквай нищо! поне да знае за какво става на въпрос!така ще затвориш тази страница от живота си!туко виж е станало нещоо