PDA

View Full Version : Странна история



Косто
11-18-2006, 12:07
Дали ме ревнува.
Ние скъсахме с "Х" преди 1 седмица аз съм и 1-т в леглото,и 1-та и любов и тя още много ме обича но скъсахме взаимно по-скоро тя с мене щото имахме много караници напоследък.Като скъсахме тя продължава да ми казва че ме обича почти всеки ден и че иска съвсем малко разнообразие с някой за кратко време(тя си е такава малка) и иска да си намери гадже за разнообразие и че иска съвсем скоро пак да се съберем защото си обещахме повече да не се дразним и караме и че не може да ме забрави и не иска най-вече и не може да обикне никой докато ме обича.Тя дори си хвана преди няколко дена гадже,оттогава пак ми е казвала мн пъти че ме обича дори снощи не успя да се сдържи и ме целува.
Аз също и казах че ако си хвана гадже ще е само за разнообразието и ще си продължа да я обичам.
С бившето ми гадже "Х" по принцип си излизаме всеки ден като приятели и с компанията ми докато съм си тука щото съм студент и от понеделник до сряда включително ме няма.Говорим си безплатно и си говорим нон стоп дори докато е била с гаджето си в клуб излиза навънка и ми се обажда.Кат стане кат тръгне на даскало,кат се върне от даскало кат се прибере от кафета и вечерта също.
Вчера аз излизах с едно момиче през деня.И Вчера ние имаме среща с "Х" в 8 часа цяла компания и тя нали,в 7 часа ми звъни и ме пита 'имаш ли нещо да ми кажеш' и аз нз какво,Тя ме пита 'да си излизал с някое момиче' и аз ми да аре после ще ти обясня...После като се видяхме си лафихме смеехме се само за малко си подхвърлихме тва за момичето и и казах че нямам нищо към него но от интерес съм излязъл с нея.И "Х" ми казва "Мене кво ме интересува кат искаш тръгвай с нея се ми е тая" ... Аз я питам 'нали ме обичаше как не те интересува' и тя ми отговаря 'Ми да обичам си те мн ясно ама не ме интересува с кой си излизал'.
Според вас наистина ли не я интересува.Даже преди тва ми се е обадила да ме пита.Или това са момичешки номера.След това на кафето после на билярд и така нататъка сме си в супер приятелски отношения.вика ми 'мн ми се е доебало' и аз и викам приятелско ли и тя 'Ооо не просто ще чакам' (демек мене) и я изпращах до у тях и там тя пак се целуваме и се изпратихме с думите че се обичаме.Тая вечер пак ще си излизаме.

Кво мислите като цяло.Ревнува ли ме.Обича ли ме (аз знам че ме обича 5 месеца ходим за първи път ходи с някой толкова време за първи път се влюбва и за първи път спи с момче).Показва ли си чувствата кво мислите като цяло по тая история.

11-18-2006, 12:16
харесва те , обича те , ревнува те :) мн се радвам за вас :) скоро ще се съберете и всичко ще е ок :) сигурна съм... просто ви трябва малко почивка от караници.. и малко разнообразие :)

sherry
11-18-2006, 12:18
Баси обърканото :shock: нищо не разбрах.
Значи с едно момиче се обичате, ама сте скъсали и си излизате отделно с други хора. Тя има ли си гадже сега?

{Sweety_f}
11-18-2006, 17:05
ami mislq 4e te obi4a mnogo i 4e te revnuva...ot li4en opit ti kazvam 4e tova sa nomera...100%ne se predavai i prodyljavai da si q obi4ash...

11-18-2006, 17:17
харесва те , обича те , ревнува те :) мн се радвам за вас :) скоро ще се съберете и всичко ще е ок :) сигурна съм... просто ви трябва малко почивка от караници.. и малко разнообразие :)


споделям =;

Ninska
11-18-2006, 17:33
Ami mai te obi4a :smt008

Bloodlust
11-18-2006, 17:40
Малка и заблудена... Вразуми приятелката си. Нека къса с нейното "гадже за разнообразие" и да се вземате пак. Излишно е да се мотаете по тоя начин.

rali4ka91
11-18-2006, 18:00
Тая мацка е нещо нередовна :lol:
Начи обича те...къса с тебе...намира си друг, ама пак те обича...интересува дали си излизал с момичета, пък после изведнъж не я интересува...Доебало и се било....Кфо иска това момиче бе???

koalka
11-18-2006, 18:04
Ами може и да те обича,незнам,но тогава защо ще търси разнообразие,защо ще излиза с други?Ето това не мога да разбера...А пък и постъпва гадно с гаджето си,че го лъже,както и ти ще постъпиш гадно,ако обичаш нея,а не например приятелката си.По-добре се съберете и бъдете щастливи.Това,че ти го е казала,че не я интересува може да е,защото е изревнувала.

rali4ka91
11-18-2006, 18:12
Ааа и да добавя...Според мен ако обичаш наистина някого, няма да се разделиш с него заради караници и проблеми, а ще се опиташ да ги разрешиш и да постигнете някакъв консенсус.Аз не мога да го приема това: "Аиде да се разделим временно,за да разнообразим,пък после пак ще се съберем" :smt018 За мен това не е доказателство за любов!!!