PDA

View Full Version : da spq li s nego?



ot4aqanaaaaaa
11-18-2006, 15:55
vijte sega,na pat sam da trugna s edno mom4e koeto e s 4-5 god po golqmo ot men,no problema e 4e 6te iska 100% i ne6to pove4e it kiss i takiva.da riskuvam li da buda s nego i ako toi iska tva zna4i li 4e 6te mu e samo za sexa ili tva e savsem normalno.az sam na 15g

kiroo
11-18-2006, 15:58
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

cS_LaMeRkA
11-18-2006, 15:59
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

Подкрепям те!

:arrow: Как може да мисли пердварително!? :?

rali4ka91
11-18-2006, 16:01
Че ще го иска, ще иска, се пак не е момченце,а е мъж.Ако не си готова за такъв тип връзка, по добре си намери някой на твоите години.И ако поиска секс,това не значи, че е с теб само заради това.

kiroo
11-18-2006, 16:07
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

Подкрепям те!

:arrow: Как може да мисли пердварително!? :?
направо да иде на врачка, там ще и кажат кога ще и е 1я път, с кого, къде и т,.н :)
П.С на ЦС щи пръсна кофата :lol:

The Interceptor
11-18-2006, 16:08
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

{Sweety_f}
11-18-2006, 16:10
ami ako se 4uvstvash gotova za tova i naistina go obi4ash nqma problemi...:P

11-18-2006, 16:17
По начина по който говориш стигам до извода че не си готова за това.Ако той те обича ще е готов да изчака докато си готова

teardrop
11-18-2006, 16:26
Ами то е ясно, че ще иска, но въпросът е дали ще бъде с теб само за това. То ще си проличи, ако иска само секс. Но щом питаш сега тук дали да го направиш, значи не си сигурна и не го искаш, следователно недей да го правиш.

koalka
11-18-2006, 18:19
Ако смяташ,че си още малка и не той е правилния човек просто не го прави.Той не може да те задължи.Ако мислиш,че това е наистина човека,е,ти сега няма как да знаеш,но като походите повечко време ще разбереш..Така че просто виж как ще се развият нещата и после пиши.

Mimka_sweet
11-18-2006, 19:04
mi da ako poiska seeeeeeeeeex i ako si gotova ve4e sled kato ste se opoznali 6to pak ne ?!?!?

Fire_LaDy
11-18-2006, 20:27
Bez da sa ubijdash ama si mnogo zle!Ne ste trygnali a ti mislish kakvo moje da iska ot teb!A kak mojem nie da ti kajem dali da spish s nego?Ako nie ti kajem da spish a ti ne si gotova za tova,kakvo?Shte go napraish shttoto nie sme ti kazali taka? Ako sa chuvstvash gotova i go iskash go napravi!Nie ne mojem da ti kajem dali da go napravish ili ne! ](*,)

love_sdv
11-18-2006, 20:48
абе... и аз съм на 15... и не спя с приятеля си... въпреки че той иска, макар да не ми го е казвал направо... не знам защо, просто не съм почувствала момента. Мисля, че не трябва предварително да си казвап "ще спя с негоЩ или Щняма да спя"... щото то това си е ТВОЯТА девственост и зависи как ТИ ще се чувстваш...

die_die_my_darling
11-18-2006, 21:37
i kvo iska6 ot nas? da ti kajem koga da pravi6 sex li? omfg.....

panterata
11-18-2006, 21:40
ако не си готова да правиш секс не тръгвай с него защото аз ако съм няма да изтрая някой мн време без да ми пуска :) ако те харесва може би ще издържи няколко месеца , но може ли да стои 1 год на сухо напр. реши дали си готова и го направи когато си! а не заради някакво си момче.

iiirish
11-18-2006, 21:42
за неговите години е напълно нормално да иска по-голяма физическа близост. не че секса е най-важното нещо, но определено е безусловна част от една връзка, стига и двамата да споделят това мнение. а както ми се струва, ти явно се двоумиш! ако не си сигурна, че искаш да спите заедно, просто не тръгвай с него! защото няма никакъв резултат да му кажеш "ще тръгна с теб, но не искам секс". той разбира се в началото ще уважи желанието ти, но по-нататък... [-X и отново ще се окажеш изправена пред дилемата "с него или без него"

така че мисли от рано :-k

Jose
11-18-2006, 21:44
Че ще го иска, ще иска, се пак не е момченце,а е мъж.Ако не си готова за такъв тип връзка, по добре си намери някой на твоите години.И ако поиска секс,това не значи, че е с теб само заради това.

:arrow: Недей да мислиш от сега [-X

sme6ko0o
11-18-2006, 21:59
Az su6to se zaburkah s mom4e po golqmo ot men s 5 godini.Az su6to sum na 15 a toi na 20.Pri nas ne uspq da se stigne to4no do vruzka,no predpolagam 4e ako be6e 6te6e da iska da spq s nego.Moq suvet kum teb e 4e ne trqbva tolko lesno da pada6 v krakata mu,trqbva da go nakara6 purvo dosta da hlutne po teb i po vuzmojnost trqbva da si dade6 pove4e vreme dokato si dosta sigorna v nego i 4ak togava.Si4ko tova ti e nujno za6toto sled vreme moje da sujalqva6 za tova i o6te pove4e ako ima veroqtnost da ti e 1viq.

Amayo
11-18-2006, 22:02
Лелеелелелелелелеле ами ако ПОИСКА????? Ко чи прайиме???? :shock:

die_die_my_darling
11-18-2006, 22:57
Лелеелелелелелелеле ами ако ПОИСКА????? Ко чи прайиме???? :shock:
nedei 4e detoto ako mu poiskat sex 6e se samoubie ... :lol:

12-05-2006, 14:47
i kvo iska6 ot nas? da ti kajem koga da pravi6 sex li? omfg.....
pravilno! puk i kfo na 15 godini.......mnoo sme goleemi ve4e

vvs_go
12-05-2006, 15:27
samo sex

gerinceto
12-05-2006, 17:13
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

ziky
12-05-2006, 17:16
vijte sega,na pat sam da trugna s edno mom4e koeto e s 4-5 god po golqmo ot men,no problema e 4e 6te iska 100% i ne6to pove4e it kiss i takiva.da riskuvam li da buda s nego i ako toi iska tva zna4i li 4e 6te mu e samo za sexa ili tva e savsem normalno.az sam na 15g


Не се занимавам с такива случаи!Мразя връзките от типа аз съм на 15 той на 5456456.....След като си пред избор и си на 15 "се предполага" че имаш малко здрав ум и можш да си прецениш!ТОва с епоказва и от мисълта че само може да си помислиш да си с него...обикновено тия батковците смао тва искат...ше с еувериш след време!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,)

12-06-2006, 12:21
ami spored mene e napulno normalno da go iska na negovata vyzrast.ama vie purvo trugnete i 6te preceni6 togava.4e i az bqh v takava situaciq,hodihme 2 sedmici ,toi mn go iska6e,az ne mu 'pusnah'....i nakraq osyznah 4e sum nqmala istinski 4uvstva kum nego,daje nikakvi seriozni i skusahme i sa sum mn 6tastliva 4e ne go napravih :wink: taka 4e vnimavai da ne te precaka,4e pove4eto mom4eta sa takiva-samo tva im e v glavata.....mislqt s onaq si rabota.....kakto se kazva........liubovta na muja minava prez h*q mu :wink:

nasty_f
12-06-2006, 13:08
Xaxaaxa...Ako iskash da spish s nego,spi.Ako obache ne iskash,shte napravish mnogo golqma greshka.A i spored men vuobshte ne e hubavo da spish s nqkogo,kato ste hodeli malko vreme...A ako iskash da ti izlezne prqkor KURVA,prai go oshte sega.Abe kuv e toq tup vupros???Ti sama moje6 da si preceni6.Az i da ti kazvam da ne pravish,ti ako si reshila i iskash e tupo da pitash,shtoto she si go napravish!No bih te posuvetvala da ne go pravish s takiva hora,koito iskat samo tova(glavno).Nadqvam se da si me razbrala.

IKisseDAGirL
12-06-2006, 13:58
че какво му е толкова лошото да правите секс.. спокойно, не хапе :lol:
а то винаги си има опасност някой да е с теб само заради това, но не може да се крие вечно и с времето си проличава на кого какви са му намеренията :wink:

katrina88
12-07-2006, 06:33
Ако си готова го направи,няма значение че първо ще иска само секс,то е нормално после ще се влюби в тебе ще видиш......

pampers
12-07-2006, 07:02
ми 6те си напраи6 сефтето когато си сигурна 4е си готова за6тото сега не ми изглежда6 такава.. напротив ... ](*,) ами виж ся то като тръгнете 6те си проли4и дали е с теб само за секса ако не е..то 6те из4ака

feshankaa
12-07-2006, 14:03
Че ще го иска, ще иска, се пак не е момченце,а е мъж.Ако не си готова за такъв тип връзка, по добре си намери някой на твоите години.И ако поиска секс,това не значи, че е с теб само заради това.

Подкрепям!!

cS_LaMeRkA
12-07-2006, 20:20
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова

Подкрепям те!

:arrow: Как може да мисли пердварително!? :?
направо да иде на врачка, там ще и кажат кога ще и е 1я път, с кого, къде и т,.н :)
П.С на ЦС щи пръсна кофата :lol:

"Умен си, баце" :? A btw ела ми я прасни, глей да не ревеш после! :smt019 \:D/

I_ve7o
12-08-2006, 06:12
kiroo написа:
cS_LaMeRkA написа:
kiroo написа:
още не сте тръгнали а мислиш какво ще иска и т.н.
Тръгнете, опознайте се и тогава сама ще разбереш що за човек е и какво ще иска..То е ясно че ще иска както казваш повече от кисс, всеки мъж го иска, въпросът е дали ще те чака да станеш готова


Подкрепям те!

Как може да мисли пердварително!?

am i as tei mislq....

tanita_g
12-08-2006, 08:55
Абе не мога да разбера какво питаш,ти знаеш какво да правиш.Каквото и да ти кажем ти ще решиш съвсем друго нали?Значи е напълно безмислено да ти даваме съвети и идеи.........