PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е



Слъцето
11-18-2006, 16:01
Абе искам да разбера тези от форума които са обвързани Когато откажете на гаджето секс той сърди ли ви се?Защото на мен вчера ми се случи да му откажа и сега той ми е сърдит.Не се случва за първи път да ми се сърди за такова нещо.Ама в крайна сметка нали трябва да уважава и мойто мнение неможе винаги да ми се иска...А пак с него от много време сме заедно.Кажете си вашето мнение...

kiroo
11-18-2006, 16:10
за сърдене си е :lol: макарче аз повече ще се сърдя ако не ми се наорави нещо за ядене

Слънцето
11-18-2006, 16:19
И да уточня Отказах му 1-во защото не ми се правеше секс и 2-защото страшно ми се спеше и бях уморена а не заради нещо друго.

kiroo
11-18-2006, 16:25
ако си говорим сериозно постъпката ти е уместна и той би трябвало да те разбере

sladoled
11-18-2006, 16:28
Ти имаш право да казваш НЕ.Колкото по-рано свикне, толкова по- добре.Това да не му е да се сърди на майка си :smt019

11-18-2006, 16:51
Ami qvno ne6to ne si normalna da ne ti se pravi sex!Spored mene ti se surdi zakonomerno!Az bih si pomislil,4e mi izneverqva6 i bih ti pokazal putq,no sega 4ovekut moje da e s po-meko surce i da mu mine!Uspeh,dano ne te zareje zaradi ediniq sex,kolkoto i vajden da e toj!Ve4e zavisi i kak si mu go kazala,no ako si bila po-gruba ne o4akvaj da se vurne pri teb...

krem4et0
11-18-2006, 16:55
не ми се е случвало аз да откажа,но на мен да откажат-да и какво правя-съблазнявам го. да видим ще ми устои ли? Е,не успява.

MiSS_Bee
11-18-2006, 17:21
spored mene si napulno prava da mu otkaje6 pri tova polojenie!!! ako naistina durji na tebe a ne iska samo sex 6te te razbere!!

teen_girl4e
11-18-2006, 17:55
moje da si mu otkazala netakti4no i toi da se e po4uvstval zasegnat mom4etata se surdqt ot vreme na vreme 4e gi prenebregvat prosto sledva6tiq put go gu6ni i mu kaji 4e si izmorena ako ne te razbere zna4i ili mn mu se pravi sex ili ne uvajava re6eniqta ti

koalka
11-18-2006, 18:24
Не е прав,че ти е сърдит.Не може винаги да си в кондиция за секс,макар че досега не ми се е случвало :D .Обясни му ги тези неща...просто не е честно заради тая глупост.

brutal_baby
11-18-2006, 18:28
амии ще ти дам съвет или да му теглиш една майна или да говориш с него!няма абсолютно никакво право ако наистина държи на теб!но явно не е така и мисли само с долната си глава и как да задоволи желанията си!ти си като вид играчка за него!

HagpycaH
11-18-2006, 18:30
Еми ако те обича ще те разбере и няма да ти се сърди за такова нещо.

evil_lady_in_black
11-18-2006, 18:32
Ако наистина те обича няма да се сърди за тези неща а ще те разбере според мен в случея е с тебе само за едното е*ане

Kitana
11-18-2006, 18:35
ми за сега съм отказвала и то не е хич на шега за 2 месеца.. ама той и думичка не каза само му беше мн коти то се вигдаше ама щом ч път ме дочака си ми го върна тъпкано... незнам зависи от 4овека.. може да не се 4увства сигурен 4е го желаеш достатъчно и със секса да потвърждава 4е 4увствата ти към него не са охладнели .. има разли4ни хора и т.н. ама според мен не би било хубаво да ти се сърди.. въпреки 4е ако приятеля ми ми върже за 2 месеца аз ли4но бих била малко сърдита ... явно не съм мн толерантна

brutal_baby
11-18-2006, 18:39
ми за сега съм отказвала и то не е хич на шега за 2 месеца.. ама той и думичка не каза само му беше мн коти то се вигдаше ама щом ч път ме дочака си ми го върна тъпкано... незнам зависи от 4овека.. може да не се 4увства сигурен 4е го желаеш достатъчно и със секса да потвърждава 4е 4увствата ти към него не са охладнели .. има разли4ни хора и т.н. ама според мен не би било хубаво да ти се сърди.. въпреки 4е ако приятеля ми ми върже за 2 месеца аз ли4но бих била малко сърдита ... явно не съм мн толерантна
а ще споделиш ли по каква причина си отказала че ми стана мн интересно!
аз 2 месеца ако съм на сухоо даже не мога да си представяяя!!!

Kitana
11-18-2006, 18:49
ми за сега съм отказвала и то не е хич на шега за 2 месеца.. ама той и думичка не каза само му беше мн коти то се вигдаше ама щом ч път ме дочака си ми го върна тъпкано... незнам зависи от 4овека.. може да не се 4увства сигурен 4е го желаеш достатъчно и със секса да потвърждава 4е 4увствата ти към него не са охладнели .. има разли4ни хора и т.н. ама според мен не би било хубаво да ти се сърди.. въпреки 4е ако приятеля ми ми върже за 2 месеца аз ли4но бих била малко сърдита ... явно не съм мн толерантна
а ще споделиш ли по каква причина си отказала че ми стана мн интересно!
аз 2 месеца ако съм на сухоо даже не мога да си представяяя!!!
ми първо бях мн ядосана на него .... незнам точно как стана не казвам 4е смао той е виновен ама хванах губи4ки (бяло те4ение) КОЕТО СЛАВА БОГУ МИНА ! но 1 месец бях на хапове и 1 седмица на ваг.таблетки.... след това нямах нищо против да правя секс с него след като свърши и неговото ле4ение.. но се скарахме и още на сухо 2 седмици .. след което заминахме с наще и така.. мн дълго е ... ама СИ ГО ЗАСЛУЖАВАШЕ ... в смисал мисля 4е затова не е мрънкал ина4е щеше да ме тормози .... :) амакато си гузен мъл4иш хахахах

brutal_baby
11-18-2006, 18:51
е мн яснооо!!! щеше да бъде мн нагло от негова страна да изразява каквито и да е било претенции:)