PDA

View Full Version : Neredovna menstruaciq i seks



-*-*-*-*-*-
11-18-2006, 16:50
Ami koito moje da pi6e neshto po vyprosa ste sym mu mn blagodarna .
Moet vypros se systoi v tova ima li zna4enie kogato sa minali 2-3 godini i cikylyt ti ne se e normaliziral , i ot vreme na vreme ti preska4a po nqkolko meseca v smisyl ste povliae li otricatelno na seksa , osobeno ako si devstvena vse oste , v smisyl da 4akam li ,,nqkoga'' da se normalizira ili da pravq seks s predpazni merki zadyljitelno , bez da se pritesnqvam , 4e ste ima otricatelno zna4enie za men i tqloto mi , po nqkakyv na4in ????????

lunnoto_momi4e
11-18-2006, 17:03
Спокойно-и аз съм така.Използваме презервативи и пак си ми е нередовен-то за всяка жена си е индивидуално...

smacky_f
11-18-2006, 18:07
don't worry!I az po sa6tiq na4in gore-dolu.Za predpaznite merki zadaljitelno.Na edna priqtelka ginekolog i kaza 4e nqma da i se normalizira dokato ne rodi tai 4e nqma ni6to stranno!

rali4ka91
11-18-2006, 18:56
Ами да ти кажа чувала съм коментарчета че трябва да започне да ти идва редовно и тогава да започнеш полов живот,оообаче виж сега..братовчедка ми е на 18 идва и от 6 години и все пак още не и е напълно редовен(Не говоря да и прескача месец,но всеки път и идва през различен интервал от време)И все пак монахиня ли да става,щото не и е редожен цикъла?На мен лично през 30 дни ми идва,ама зависи...всеки месец ми се измества с от 2 до 5 дни,а ми идва вече 3 години.На много мой приятелки още на първата година е започнало да им идва всеки път през 28-30 дни и никога не им е закъснявало...Много зависи от организма и за това не съм съгласна, че тряба да чакаш.Ако го искаш...направи го!!!

panterata
11-18-2006, 21:02
няма какво да чакаш :) прави си квото искаш :)

kiroo
11-18-2006, 21:05
не ти завиждам обаче кат почнеш да праиш секс и ще се чудиш що не ти идва-дали от нередовността или от опасността от ваша грешка при акта, ще се видиш в чудо

rali4ka91
11-18-2006, 21:11
не ти завиждам обаче кат почнеш да праиш секс и ще се чудиш що не ти идва-дали от нередовността или от опасността от ваша грешка при акта, ще се видиш в чудо
Да, има го и това :D

SINDEL
11-19-2006, 11:09
Прави си секс без изобщо да се притесняваш. Както някой каза може да ти се нормализира даже 4ак след като родиш. Само 4е винаги с презерватив, 4е да няма после "Защо не ми идва?" или "Бременна ли съм?" :roll:

-*-*-*-*-*-
11-19-2006, 13:49
Ami ako nqkoi moje da dade oste info po vyprosa mi ot internet ste mu byda blagodarna