PDA

View Full Version : Suvet.. molq vi se :(((



11-18-2006, 17:02
Znachi... dnes se vidqh s edin deto ot mn vreme se poznavame ama ne sme se vijdali ot 10 meseca nqkude i si pishem po neta,vse iskashe da se vijdame ama az vse go lujeh ne mojeh i mu pisah 4e ne moga da se vidq s nego... Taka no dnes toi zvunna i vika iskash li da se vidim?Az mu kazah che nqma problem i 6te se vidq s nego... otivam na sre6tata SAMA zashtoto toi taka kaza,i otivam toi govori po telefona,trugnahme na nqkude uj samo dvamata prez cqloto vreme ne sprq da govori po telefona i hop... kakvo da stane ima sre6ta s o6te 2ma.... :smt013 qdosah se mnogo... i prez cqloto vreme si govore6e s tqh men vse edno me nqmashe, i doidoha i te i sled nqma i tri kra4ki o6te 5-6 choveka ot drugata strana na ulicata te trugnaha....AZ se oburnah i si trugnah po putq... stana mi mnogo kofti razplakah se i plakah po ulicite :cry: :cry: :cry: toi mi e zvunql ama ne sum 4ula telefona ne che 6tqh da mu vdigna,kofti mi e :( ama toi puk me kefi ne e losh,jalko za postupkata mislq che ne go zaslujavah tova otno6enie provali mi cqlata ve4er no vupreki vsi4ko si me kefi :( Kakvo da pravq???? :smt017 :smt009

I_ve7o
11-18-2006, 17:06
ole bahti..otvratitelniq..ne stiga 4e si se syglasila da izleze6 s nego ami i te e zaebal..btw hybavo si napravila 4e si si trygnala spok...ne go tyrsi 4akai toi da te potyrsi i yspeh :))

Ninska
11-18-2006, 17:34
zareji go ili 4akai da ti se obadi

rali4ka91
11-18-2006, 17:55
Пффф тоя е глупак.Въобще не се занимаваи с него.

koalka
11-18-2006, 18:06
Еми така се е случило,момчето не си е струвало и продължаваш напред без да ти пука,защото извинявай...ама да си на среща и да говориш по телефона без да й обърнеш и малко внимание.Еми бил си е мухльо,а и освен това той те е поканил...

{Sweety_f}
11-18-2006, 20:00
spored men govori s nego i mu kaji 4e ti e stanalo mn kofti ot tova....i mu kaji 4e iskate da se vidite samo dvamata...

brutal_baby
11-18-2006, 20:05
spored men govori s nego i mu kaji 4e ti e stanalo mn kofti ot tova....i mu kaji 4e iskate da se vidite samo dvamata...
оххх лелел на колко си ми е мн чудно!! кка ще му каже че и станало кофтии тии нещоо не си с всичкия си май или си мн малка! не знам!

11-18-2006, 20:14
spored men govori s nego i mu kaji 4e ti e stanalo mn kofti ot tova....i mu kaji 4e iskate da se vidite samo dvamata...
оххх лелел на колко си ми е мн чудно!! кка ще му каже че и станало кофтии тии нещоо не си с всичкия си май или си мн малка! не знам!

ne kazvai che ti e stanalo kofti 6toto 6te bude super tupa postupka davai napred,ne mislq che si zaslujava... takiva sa mnogo zaebi go 6te sre6tne6 drug po dobur!

JiMiTo
11-18-2006, 21:55
кофтито е, че 10 месеца си го лъгала, че неможе да се видите...а след това след като се съгласяваш изниква някаква много лоша ситуация която не е в твоя полза...сякаш е нагласена..да ти го върне за това...хмм интересно :-k ...а до колкото разбрах го и харесваш ? а бе момичетата сте много странна природа...

panterata
11-18-2006, 22:00
тегли му майната :) и гледай напред :)

Jose
11-18-2006, 22:02
Много тъпа постъпка :evil: Недей да съжеляваш [-( не го търси, чакай той да ти се обади пак :-D УСПЕХ !!! :-D

The`G_i_r_l
11-18-2006, 22:57
Забрави го тоя.Не си заслужава да тъжиш за някой,който е постълип по такъв гаден начин :!:

iiirish
11-18-2006, 23:04
има два варианта:
1 - той е искал да ти "го върне" за непрекъснатите откази да излезете и ако е така доколкото разбирам е успял
и 2 - възможно е ти да не си разбрала това дали ще сте сами или не. понякога човек е нормално да се обърка било то заради невнимание или отнесеност...

не прибързвай и най-добре му вдигни телефона ако ти звъни