PDA

View Full Version : Изместиха ме като приятел...



alexbga
11-18-2006, 19:26
На кратко сас моя най-добър приятел (Христо) се познаваме още от преди детската градина.От тогава сме си заедно и си се кафим на живота заедно немога да се оплача всияко БЕШЕ ок.Но винаги има "НО" се намеси друг мой приятел с който се познаваме едва от година (Тихомир) той е малко по-голям от нас ние сме на 14 ,а той е на 16 няма значение годините не играят важна роля в моята история.
Тихомир се намеси ж нашето приятелство.
Сега Ицо не ми обръща достатъчно внимание,спря да ме вика да излизаме,да пише,когато излезем по някаква случайност и другите ги няма той задължително трябва да викне някой с нас общо взето Тихомир си ме измести.
Сга Ицо споделя всичко на него,излизат заедно не ме викат,питах ги има ли някаква причина ,а те си измислят някакви си ти там... УПРАВДАНИЯ
Въпросът ми е как да си върна приятеля с който сме отрасли?
Моля Ви помогнете ми направо сам отчаян.
Благодаря предварително!

Sisley^BaBy
11-18-2006, 19:36
рано или късно новия му приятел ште го за*б* щото си4ко на тая възраст е преходно както и интересите... ицо пак ще иска да излиза с тебе но не го приемай веднага ! нека се помъ4и малко за да разбере какво е загубил ! :) успех !

alexbga
11-18-2006, 19:40
Надявам се да излезе така точно както ти го каза.
Но живота не е математика и някои неща не могат да се пресметнат.
Мога само да се надявам това да стане.
Благодаря!
А да имате някакъв вариант ако това не стане?

Sisley^BaBy
11-18-2006, 20:06
vinagi stava taka nedei gleda pesimistichno na neshtata :P~~

In4iTu_
11-18-2006, 20:13
Ами говори с него - обясни му, че усещаш, че се отдалечавате един от друг...и т.н. ти си знаеш :wink:

Archangell
11-19-2006, 10:56
Абе като кажете "говори с него" ! Какво ще говори, да не се женени, че ще разговаря с него "защо не му обръща внимание". Моят съвет и най-доброто което можеш да направиш в подобна ситуация е и ти да не му обръщаш, ама никакво внимание. Рано или късно ония двама ще се скарат или ще си изтъпеят. Тогава като дойде пак да ти се мазни му дай урок.

SummeRLove08
11-19-2006, 13:33
Първият вариант е да поговориш с него и да му обясниш че не ти е приятно.
Вторият е да изтъкнеш някакви лоши черти на Тихомирчо(не ти го препоръчвам обаче :? )
Третият е да си мълчиш и Ицето скоро ще осъзнае грешката си. ;-)