PDA

View Full Version : какво да направя



раздвоена
11-18-2006, 19:33
значи може малко и смешно да ви прозвучи ама аз съм девствена и съм на 15 години и много ми се иска да правя секс ама годжето ми е на купон а аз съм сама в нас и незнам какво да направя да му се обадя ли да му кажа макар че знам че няма да дойде или да си седя само със желанието? :oops: :( :?

brutal_baby
11-18-2006, 19:37
амии виж сигурна ли си че го искаш напълно и то точно с него !ако е така няма кво да му мислиш звънни му и му кажи само да се погрижи за презервативите и тва е! мисля че на индивидите от мъжки пол адски много им допада жената да е спонтанна и импулсивна!!тва още повече ще му вдигне адреналина!и аз съм имала такива случаи!гаджето е на работа а аз самичка и ЗАГОРЯЛА за секс! мина за 20 мин и готово! аз понякога съм мн ненаситнаа

Sladkata_Nansi
11-18-2006, 20:04
Gadjeto ti e na kupon,a ti ne si s nego :-k

{Sweety_f}
11-18-2006, 20:07
ako si s sigurna 4e obi4ash tozi 4ovek i iskash da go napravish s nego ....,nqma kakvo da se 4udish

Pezzzz
11-18-2006, 20:12
Gadjeto ti e na kupon,a ti ne si s nego :-k

А той знае ли че сте гаджета ? :smt017

kiroo
11-18-2006, 20:14
Gadjeto ti e na kupon,a ti ne si s nego :-k

А той знае ли че сте гаджета ? :smt017

фундаментален въпрос :lol:

panterata
11-18-2006, 20:53
защо пък да не дойде?? ми обади му се и го извикай у вас :) стига да не му провалиш купона . не можеш да дочакаш утре? и с презерватив :) !!!

brutal_baby
11-18-2006, 21:06
защо пък да не дойде?? ми обади му се и го извикай у вас :) стига да не му провалиш купона . не можеш да дочакаш утре? и с презерватив :) !!!
и да му провалиш купона????? о божеее

kiroo
11-18-2006, 21:07
ааахахахаха де тоя късмет да съм на купон и да ми звънне някое момиче че и се праи секс :lol: всмисъл да не е приятелката ми де, тогава се губи еуфоричното чуство

brutal_baby
11-18-2006, 21:10
ааахахахаха де тоя късмет да съм на купон и да ми звънне някое момиче че и се праи секс :lol: всмисъл да не е приятелката ми де, тогава се губи еуфоричното чуство
аааа неее! убивамм те!! леле ако аз ти бях приятелка:))) тцтцтц ако е приятелката ти?? такъв ли е проблема??

kiroo
11-18-2006, 21:11
ааахахахаха де тоя късмет да съм на купон и да ми звънне някое момиче че и се праи секс :lol: всмисъл да не е приятелката ми де, тогава се губи еуфоричното чуство
аааа неее! убивамм те!! леле ако аз ти бях приятелка:))) тцтцтц ако е приятелката ти?? такъв ли е проблема??
ти ако ми бе приятелка щеше си на купона с мене....и да се наливаш :lol:

panterata
11-18-2006, 22:38
аз съм на мнението че когато момчето е отишло на купон без приятелката си , значи е искал малко да си разпусне без нея да се види спокойно с приятели. също мисля че не е нужно като чуе за секс и веднага да напусне купона освен ако не е мн ограничен. и др-то което е че тя не е правила секс до сега , значи може да издържи до утре , а не да проваля вечерта на момчето с приятелите му заради спонтанното си решение. аз специално ако съм излязла с приятелки само ,няма да се прибера , защото на гаджето ми му хрумнало нещо...

kiroo
11-18-2006, 22:40
аз съм на мнението че когато момчето е отишло на купон без приятелката си , значи е искал малко да си разпусне без нея да се види спокойно с приятели. също мисля че не е нужно като чуе за секс и веднага да напусне купона освен ако не е мн ограничен. и др-то което е че тя не е правила секс до сега , значи може да издържи до утре , а не да проваля вечерта на момчето с приятелите му заради спонтанното си решение. аз специално ако съм излязла с приятелки само ,няма да се прибера , защото на гаджето ми му хрумнало нещо...
абсолютно точно мнение:) само дето мъничко се пренебрегва мъжкия нагон, който не може да се сравни с женския :-D а иначе дали тази вечер или утре през деня ще е секса се тая, купонът обаче няма да е всеки ден

11-18-2006, 23:39
Estestveno,4e nikoga ne bih se pribral,ako priqtelkata mi se obadi i mi zaqvi spontanno,4e i se pravi sex!Az sum takuv,4e ako ne me predrazpolojat sex ne moga da pravq,kamo li sled nqkvo si obajdane!O6te pove4e,4e si devstvena,toest ne ste go pravili,toest zabravi da se vurne izob6to zaradi tvojte pri6tqvki!A i e tvurde veroqtno na kupona da ima gotini macki i sega da mursuva s tqh i vuob6te da ne mu e do tebe sega!Nali znae6-sprite ima da ti kaje ne6to! :-D :-D :-D Ne6tata moje da ne sa taka,kakto si gi predstavq6!

mgxpower
11-19-2006, 01:19
Викни ме мен до 5 минути съм във вас и ще свършим работата ще останеш много доволна!
Нека гаджето ти се забавлява на купона :lol:
(Шегувам се)
Намери си някой друг за другия път да знаеш :P или действай сама...,което е малко тъпо при положение ,че не си отваряна! :wink:

koalka
11-19-2006, 06:52
Е,надали ще стане.Той и може и да е подпийнал малко.Явно си много уверена в гаджето си,щом го пускаш да купон сам.

Nen0RmalniK
11-24-2006, 20:54
Gadjeto ti e na kupon,a ti ne si s nego :-k

А той знае ли че сте гаджета ? :smt017 xaxaxaxaxaxaaxxaaxxaAXAXxaxaxa :D

11-24-2006, 21:20
izvinqvaite ama za6to tolkova mnogo ot vas sa i otgovorili na drugiq den kogato se predpolaga 4e ve4e rabotata e svar6ena i 4e kupona e minallllll

11-24-2006, 23:54
значи може малко и смешно да ви прозвучи ама аз съм девствена и съм на 15 години и много ми се иска да правя секс ама годжето ми е на купон а аз съм сама в нас и незнам какво да направя да му се обадя ли да му кажа макар че знам че няма да дойде или да си седя само със желанието? :oops: :( :?

ще дойде

ПСИХОЗА
11-25-2006, 00:00
значи може малко и смешно да ви прозвучи ама аз съм девствена и съм на 15 години и много ми се иска да правя секс ама годжето ми е на купон а аз съм сама в нас и незнам какво да направя да му се обадя ли да му кажа макар че знам че няма да дойде или да си седя само със желанието?


И какво като си девствена, съвсем нормално си е на 18-19 да направиш секс за 1 път с човек, който обичаш защото тогава ще е свършил тийнейджърският вихър и ще знаеш, че любовта е мн мн преди секса.