PDA

View Full Version : Pod vliqnie na alkohola!



[LP]_precakaNa
11-18-2006, 20:04
Hora super sam TUPA mn TUPA :x
zaradi edno mom4e se napih poneje super mn si go obi4kam i tam tragna vsi4ko..... otidohme na disko s fr i se darjah kato pulna kurva pod vliqnieto na alkohola!Vsi4ki mi se natiskaha bqh ne6to kato centar na vnimanieto... (za keoto mn zajalqvam)
sled tova gadjeto mi ili biv6oto ili i az nz kak da go nareka me razpita 6to pla4a (po 4ata de) i az mu razkazah i toi mn po4na da revnuva i se qdosa i kaza 4e ve4 ene me obi4a i ne iska da me vijda!!!! Ot tva super mn se natajih po4nah da se samoobvinqvam narqzah si razete s staklo ](*,)
(sqka6 mn sajelqvam za tva no si struva6e bolkata)! Molq vi narode kajete mi kakvo da pravq. tova mom4e po4ti mi se kalne6e 4e me obi4a a az se napih zaradi nego i napravih tezi gluposti za koito stra6no MN MN MN sajelqvam :smt010 ... az si go obi4am stra6no mn no nz dali si zaslujava da se nervq okolo nego sled kato nqma smisal da se borq tolkova mn ve4e :-k

Mn sry za latinicata ama si imam mn rabota ](*,)
mersi 4e mi pomognahte predvaritelno :wink:

11-19-2006, 09:06
Не се съди толкова строго всеки прави грешки.Ако приятелят ти найстина те обича ще ти прости.Ма как е могъл да ти каже вече не те обичам-истинската любов е безусловна и всеопрощаваща.Мисля, че ще се осъзнае и че ще ти прости

[LP]_precakaNa
11-19-2006, 17:08
Ami to ima6e i malko pove4ko de ama az sq da ne se zadulbo4avam! az se skarah s negoviq priqtel i toi re6i da si omasti kato ni razdeli (t.e toi mu nagovori super gluposti za mene koito ne sa verni i gadjeto mi re6i da mu povqrva) Qvno ne me obi4al dostatu4no :-k no ve4e sam mn po dobre i 6tom ne go interesuvam ve4e nqma smisal da si trovq nervite (hmmm mai mn burzo se otkazvam no nemoga po drug na4in da ne se obvinqvam :( ) Ta i sega sam si mn happy sled kato ne se nervq s glupostite na fr-to mu :) No az sam si sviknala da se precakvam de :mrgreen:
Ama mersi mn za izkavaneto :-)
aide po jivo po zdravo i bez problemi :wink:

Sarabi
11-20-2006, 08:42
Ахахахха :lol: :lol: Все едно описваш моята ситуация преди около 3 месеца :lol: Точно ей така съм се размазала просто от алкохол и влизам в диското.И там естествено довотия,натискане със почти всеки,който налети и т.н :lol: А там са били приятелите на гаджето и му изцепили всичко...даже не знам дали и един от тях не танцува с мене...ама не си спомням точно :mrgreen: .И естествено там големитя обяснения,глупости,извинен ия...ама в крайна сметка се зарязахме :mrgreen: Не,че нямаше да стане след няколко дена,де,и на двамата ни беше станало супер тъпо един с друг.Ама диското просто стана извинение.Ако смяташ,че наистина не те обича...ами зарежи го по-добре,за да не ти губи времето в празни приказки.


Пиян в диското RuuUUulLzzzZZzz

LaFee
11-20-2006, 16:06
ako naistina sujalqva6 obqsni na priqtelq si 4 emnogo sujalqva6 bila si leko podpiinal ai tova te e nakaralo da se durji6 leeko neadekvatno osven tova do kolkoto razbrah toi ne e bil v diskotekata a ti si mu razkazala za slu4kata ...tova mom4e trqbva da e blagodarno 4e ima priqtelka kato teb koqto mu spodelq vsi4ko ami ako si be6e premul4ala ....

[LP]-precakaNa
11-21-2006, 15:32
Hehe mersi mn za suvetite ama ve4e si skasahme :-D
Ta i kakto kazvate mai samo sum si gubela vremeto
sq sam si extra \:D/ :smt005

tequila
11-21-2006, 21:34
евала :wink:

Amayo
11-21-2006, 21:51
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/HPM/CM51~Beer-Ugly-People-Posters.jpg

strange__
11-22-2006, 07:15
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/HPM/CM51~Beer-Ugly-People-Posters.jpg
:lol: :lol:
А темата май може да се заключи...момичето е разрешило проблема по някакъв начин :wink:

MiRaCuLiXbb
11-22-2006, 09:52
-precakaNa]
sq sam si extra \:D/ :smt005
Екстра си била... :shock: Сигурно като скъсаш със следващото си гадже ще се обесиш. Бахти лудата шматка, заключи се в килера и не се пускай навън.

Fukc/cenzura lek/
11-22-2006, 12:11
Причакай се с някоя тухла зад ъгъла е ,сдухано ЛП фенче.....

InitialD
11-22-2006, 15:56
Направо ми е жал за идиотки като тебе..и сигурно дискотеката е била Амор нали?Хахаахаха всички дет ходят там им има нещо!!! :lol:

LaFee
11-22-2006, 18:49
Направо ми е жал за идиотки като тебе..и сигурно дискотеката е била Амор нали?Хахаахаха всички дет ходят там им има нещо!!! Laughing

mani mani ne dumai ujas bratle vednuj imah ne6tastieto da se ostavq da buda zavle4ena v toq hambar
rezultata be6e-razkurvaveniq mi nos to uj stana `` bez da iskam`` kakto se izrazi devoikata koqto mi smaza nosa ama to pod vlianieto na alkohola i nai-primerniq grajdanin iztre6tqva :smt017



sq sam si extra Dancing

aham taka zna4i purvo pisuka6e 4e
az si go obi4am stra6no i 4e
MN MN MN sajelqvam a sega sqka6 si na sedmoto neb eot 6tastie
OMG :smt011

Iztrezneite be horaaaa :smt019

leko_otkachena
11-22-2006, 19:56
shte go kaja leko bezchuvstveno makrat,che ne e taka ama sama si si vinovna :roll: