PDA

View Full Version : Световен ден на целувката



love_sdv
11-18-2006, 20:08
Ами... научих, че утре е световният ден на целувката... но някой може ли да ми каже как по-точно се отбелязва този празник??? Много ви моля... дайте малко информация на непросветените

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-18-2006, 20:11
abe toq den ne be6e li predi mesec dva :smt017 i ne sum 4uvala nqkoi da go praznuva :roll:

love_sdv
11-18-2006, 20:20
не знам. на мен ми казаха, че е утре...
е, и празнува не е точната дума.. по-скоро отбелязва

Shadow_Walker
11-18-2006, 20:25
Ахах такова от типа утре е световния ден на целувката, изпрати го на нз си колко човека съм го получавал толкова пъти та не знам, кога е тоя ден в крайна сметка.Пък и от никъде другаде не съм чувал за него :lol:

kiroo
11-18-2006, 20:29
тоя ден явно е през седмица щото ми го пращат по ИСК приятелите и трябва да го пратя и аз на поне 8 човека :)

love_sdv
11-18-2006, 20:44
на мен не ми го пратиха така... ама щом казвате...
макар че като се замисля то няма лошо да има повечко такива дни ;)

kiroo
11-18-2006, 20:48
на мен не ми го пратиха така... ама щом казвате...
макар че като се замисля то няма лошо да има повечко такива дни ;)
тоя празник е хуу че човек сам може си го напраи:)

love_sdv
11-18-2006, 21:13
и това е така!
Ехеее доказахме, че е възможно всеки ден да е Бабин ден! И после кой не бил гений??? ;)

Boot
11-18-2006, 21:32
Ако изобщо имаше такъв ден най-логично би било да го отбележиш като изпиеш нечий мозък с целувки и го оставиш без слюнка.

Jose
11-18-2006, 21:36
Ми аз не вярвам много на тея работи, защото и аз в skype съм го получавал много пъти в ралични дни така че .... :? едва ли има такъв ден ;-)

11-19-2006, 07:52
NA 15.11 E SVETOVEN DEN NA {{{{{}}}}}}}
CELUVAITE SE VSEKI DEN!!!!!!!!! :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

{Sweety_f}
11-19-2006, 09:19
abe spored tva sa gluposti ...ama nz....ami izlez s priqtelq ti i go otbelejete kakto trqbva hxhxa...nz

kiroo
11-19-2006, 09:23
аз ще разцелувам хората по улицата тогааа :lol:

Kiss-kata
11-19-2006, 14:38
аз ще разцелувам хората по улицата тогааа :lol:

Koлко яко, излизаш на улицата и те целува някой непознат! :smt007

ruff_rider_lady
11-19-2006, 19:45
Е колко пъти в годината е тоя ден на целувката ?! Както и да е . Просто нацелувай човека , който харесваш/обичаш (няма значение какъв ти е) .

tra-la-la
11-19-2006, 19:59
13.02 20:31 - За бога братя, ЦЕЛУВАЙТЕ СЕ!!!

Днес е националния ден на Целувката.

Още един празник!! Тоя българин неуморен да генерира празници в делнични дни/ б. р./ Да не говорим, че го получавам няколко дни по ред, кога последно е тоя Ден на Целувката - вчера, днес или миналия ден? ама сигурно е заради разликата в летоброенето...

Ако не зарадваш с тази новина никого, няма да ти върви в тия работи 7 години.

интересно, ако нацелувам всичките ми колеги на секундата, и после вземем, че спретнем една оргиика, ей така за да довършим туй дето сме почнали, какво ли ще стане?? сигурна съм, че гадже не само в следващите 7 години няма да видя, ами и в следващите 7 века:) б. р.

Тестът е проверен.

/ ?! Представям вариантите за проверка:

- по горе описания от редактора начин

- или в лабораторни условия - В Магаданския институт навярно, с бели мишлета - върху тях работи, 7 години не им върви , самоубиват се масово в аквариума на специално сложената за тази цел змия:)...

...Та тестът е проверен от личен опит. / казах ли Ви??/

След 4 дни, обещава авторът ясновид/ обзалагам се, че е близък роднина на Маг София/, след 4 дни някой ще ти се обясни в любов, и то видите ли, някой който наистина те обича. Кой? Мене ли? Няма такова животно, дето да се излъже...

Ако скъсаш веригата (оковите) връзката / ПОСЛЕДНО КАКВО КЪСАМЕ??? винаги ще бъдеш неудачник!!!

как пък не? / ако питаш мене, ако сътворя обратното, ще съм полуидиот :)

Та, така изпрати това съобщение на 15 човека...

И на 100 човека в контакт листа си да го пратя / точно толкова са към днешна дата/, пак автора на тези глупости няма да го застигне и една моя целувчица:) Туй ме грее в този ден студен!!