PDA

View Full Version : Как да заговоря моми4е..... ?



^_^
11-18-2006, 21:17
Здравейте!Еми зна4и искам да питам...например ходя си аз из даскалото и виждам едно хубаво моми4е...как да го заговоря... :-k

iiirish
11-18-2006, 21:23
спъваш я и чакаш да ти удари шамар :lol: и не само ще ти говори, а направо и ще вика :lol:

Boot
11-18-2006, 21:30
Не я заговаряш изобщо, защото, след като си достатъчно мухлясал, за да питаш какво да правиш в някъф пробит форум, значи си достатъчно мухлясал, за да не ти обърне никфо внимание мацката.

panterata
11-18-2006, 21:33
ами кажи и че искаш да се запознаете и готово :) или я занимавай там с някви глупости.. не бъди срамежлив :)

love_sdv
11-18-2006, 21:34
стига бе! голямо съпричастие извадихте!
ами... отиваш и я заговаряш без да я питаш колко е часа.. казваш нещо, което не е чувала преди това, не залиташ, не пелтечиш и с една дума си напълно спокоен... само я издебни да е сама... щото аз ак осъм с приятелки никога не се навивам, ама иначе.. почти винаги. Ама истината е, че колкото повече опитваш, толкова по-добър ще ставаш...

{Sweety_f}
11-19-2006, 09:41
mm....nz moe da q poglednesh i posle ddz moje da otidesh pri neq i da i kaesh kvo praish ti ne beshe lie di si koe momi4e hxhahx nz

mp3f
11-19-2006, 14:05
otiva6 i kazva6 :
Zdrasti!Kak e ? kvo staa?


ama go kaje6 edno takova...kak da go kaja...sramejlivo nai-mn da te smetne za nqkoi muhlio za tva davai po-napereno 8)

koalka
11-19-2006, 14:17
Ами отиваш и се запознаваш с нея,а и има много такива темички,не е зле да потърсиш.

Th3WildAng3l
11-19-2006, 18:25
:arrow: "Спри сприиииии .. имаш буболечка на главата ... готово махнах я .. ся че те спасих ми дължиш една среща."
:arrow: "Извинявай колко е часа? .. Да верен ми е часовника. Значииии .. 7 часа на кафе ?? Зарибена ли си ?"

PS: Такива изцепки лично на мен биха ми направили впечетление и не бих отказала (най-вероятно) да изляза с момчето.

hamilcar
11-19-2006, 19:06
Как да я заговориш ? Може би с отваряне на устата ти.

white_chik
11-19-2006, 19:09
"Ей,здрасти!Ти от кой клас си?Как се казваш?" нещо такова.Някои момичета ще те погледнат странно,но ако не си некъв лузър повечето ще се изчервят или ще се усмихнат и ще се запознаете.Не е кой знае каква философия

TheLastHero
11-19-2006, 19:18
:arrow: "Спри сприиииии .. имаш буболечка на главата ... готово махнах я .. ся че те спасих ми дължиш една среща."
:arrow: "Извинявай колко е часа? .. Да верен ми е часовника. Значииии .. 7 часа на кафе ?? Зарибена ли си ?"

PS: Такива изцепки лично на мен биха ми направили впечетление и не бих отказала (най-вероятно) да изляза с момчето.


подкрепям
99% от моми4етата биха се зарибили

ludo_mace
11-19-2006, 19:23
:arrow: "Спри сприиииии .. имаш буболечка на главата ... готово махнах я .. ся че те спасих ми дължиш една среща."
:arrow: "Извинявай колко е часа? .. Да верен ми е часовника. Значииии .. 7 часа на кафе ?? Зарибена ли си ?"

PS: Такива изцепки лично на мен биха ми направили впечетление и не бих отказала (най-вероятно) да изляза с момчето.
Аз пък на такива баналности най-много се дразня :-s Мислят се за мноооооооо оригинални, затова и в повечето случаи получават мн. оригинални отговорчета ::: Иначе по темата... Класическото "Нямаше как да не те забележа и да не изпитам желанието да ти кажа нещо" си върши работа 8) Тва на мен веднъж едно момче ми го каза миналата година... Беше много сладко :smt007 Пък ако мацката не ти се кефи, квото и да й кажеш, все ще те отреже, така че бъди подготвен :wink:

Pezzzz
11-19-2006, 19:26
Или те харесва или не... каквото и да и кажеш немисля, че ще има някакво значение... ако нете харесва и в кракта да и паднеш нищо... ама вече харесва ли те то само като се приближаваш до нея ще се забележи бтв на колко години си ?

11-20-2006, 17:10
:arrow: "Спри сприиииии .. имаш буболечка на главата ... готово махнах я .. ся че те спасих ми дължиш една среща."
:arrow: "Извинявай колко е часа? .. Да верен ми е часовника. Значииии .. 7 часа на кафе ?? Зарибена ли си ?"

PS: Такива изцепки лично на мен биха ми направили впечетление и не бих отказала (най-вероятно) да изляза с момчето.


подкрепям
99% от моми4етата биха се зарибили
Аз не бих се зарибила. ;-) Точно такива банални простотии, дето се имат за много умни са ми най-противни. :) По-добре ще е първо да я опознаеш отдалеч, а след това да я попиташ нещо примерно:
"Абе ти не беше ли вчера на стадиона" или нещо такова. Де да знам. Звучи тъпо, но може и да подейства. :) А ако се нацупи или нещо такова, не се впрягай, защото има адски много такива. Те или са прекалено затворени, или... не им се говори. Но няма значение. Be Happy. :P