PDA

View Full Version : Пак любовна драма...



dead
11-18-2006, 21:23
Мислих, мислих и най-накрая измислих - ще споделя.
От 2 години насам съжалявам изключително много за една моя изключително голяма грешка. Запознах се с едно момиче. Харесахме се в последствие на което тръгнахме. От там тръгна всичко... През първите 2 месеца връзката ни вървеше повече от перфектно, но на третия, незнайно защо нещата се усложниха. Кой ги усложняваше ли? Ами аз. Никой друг освен мен. Постоянно и се карах за всичко и я отбягвах. Карах я да се чувства повече от зле. Виках, крещях и какво ли не. Нараних я много и въпреки всичко тя ме обичаше с все сърце. В края на 3-тия месец и казох, че не желая да бъда с нея повече, при което сълзите и потекоха и тя побегна. В следващите 2 месеца я виждах от време на време. Ставаше все по-слаба и по-слаба а беше нормално и красиво момиче. Нараних я много. Всеки път когато я виждах се чувствах по-зле и по-зле. Времето летеше а аз с всеки изминал ден се измъчвах повече и повече, любовта ми към нея нараства и не спира. Лягам и ставам с мисълта за нея. Обичам я толкова много, че не можете да си представите. Любовта е нещо прекрасно, но понякога и нещо болезнено. Както казваме човек оценява нещо чак след като го загуби. Наистина съм много объркан и не знам даже защо в момента пиша това. Може би просто да споделя с вас... Или може би, защото търся помощ? И аз не знам вече. Учете се от грешките на другите и не ги повтаряйте.

panterata
11-18-2006, 21:27
поговори с нея , кажи и че съжаляваш , кажи и това което казваш и на нас :) бъди смел! искрено ти желая успех :)

HopeLesss
11-18-2006, 21:27
А защо си я оставил? :-k Не знам, ако наистина толкова я обичаш, бори се за нея! Може би не всичко е загубено, може би още не е късно да си я върнеш! Предполагам, че тя е ужасно наранена, но ако все още те обича, сигурно копнее да и поискаш прошка и да я прегърнеш! Действай, защото може би това е единственият ти шанс. Ако почакаш още малко, може и да стане твърде късно!

iiirish
11-18-2006, 21:28
не само, че е жалко, но е и трагично, когато не оценяваме какво имаме до себе си. много пъти съм се питала защо трябва да загубиш нещо, за да разбереш колко ценно е то за теб! но все пак сме хора, а да се греши е човешко!

момичето много те е обичало. защо не се опиташ да я спечелиш наново? ако нейните чувства все още не са изстинали и ако ти съвсем искренно се покаеш за постъпките и държанието си спрямо нея, може би все пак ще успееш да си я върнеш! от това да стоиш със скръстени ръце и да си блъскаш главата - полза няма!

dead
11-18-2006, 21:31
coolgirl вече е късно. Минана 2 години и мисля, че в момента си има приятел. Поне така беше до преди 4 5 месеца...
Защо я зарязах ли? Защото беше толкова мила и добра, че я помислих за "лапе". В крайна сметка се оказа, че лапето съм бил аз. Връщане назад няма. Просто исках да споделя... май...

die_die_my_darling
11-18-2006, 21:33
dam..mene me zarqzaha taka predi 2 godini...
ako sega doide i mi se izvini 6te mu prostq no ne znam dali tq bi go napravila za teb se pak probvai e 4e si postapil idiotski e drug vapros..

dead
11-18-2006, 21:34
Понеже в този късен час, само вие(все още), представителките на нежния пол пишете по темата, нека ви попитам при същата ситуация вие как бихте реагирали?

panterata
11-18-2006, 21:34
не се отказвай!!! рискувай , пробвай се , бори се! не се отказвай преди да си опитал

dead
11-18-2006, 21:43
На скоро и се обаждах да излезем... На първия ден ми каза, че била заета а на втория да го оставим за утре. Утре-то не и се обадих, защото тя очевидно показа, че няма желание да излезем.

HopeLesss
11-18-2006, 21:47
На скоро и се обаждах да излезем... На първия ден ми каза, че била заета а на втория да го оставим за утре. Утре-то не и се обадих, защото тя очевидно показа, че няма желание да излезем.

Щом толкова лесно се отказваш, значи че не я искаш чак толкова... Когато човек истински желае нещо, той не се отказва НИКОГА!!! [-X

dead
11-18-2006, 22:03
Мисля, че да си смел и да се отказваш в някой отношения са 2 различни неща

exelero
11-19-2006, 02:03
Недей го мисли толкова ами се бори щото да ти кажа твоята история е 80% като моята само че при нас стана така че тя сложи края и сега яко зле работата още повече се побърках по нея

И сега виждам какъв съм бастун :? и какво загубих а уж тя по малката...

TraPPed
11-19-2006, 05:16
6tom e pobqgnala i e zaplakala,zna4i mnogo q e zabolqlo,moji bi mnogo te e obi4ala,taka 4e ima vyzmojnost da te obi4a o6te ili da strada za va6ata lubov,da iska da si q vyrne,a moje i da e zapomnila samo gor4ivinata i zatova,tq vse pak si ima dostoinstvo i samo s razgovor ne mislq 4e nqma da stane,trqbva da q spe4eli6 otnovo!

Krem4eto
11-19-2006, 06:26
Мислих, мислих и най-накрая измислих - ще споделя.
От 2 години насам съжалявам изключително много за една моя изключително голяма грешка. Запознах се с едно момиче. Харесахме се в последствие на което тръгнахме. От там тръгна всичко... През първите 2 месеца връзката ни вървеше повече от перфектно, но на третия, незнайно защо нещата се усложниха. Кой ги усложняваше ли? Ами аз. Никой друг освен мен. Постоянно и се карах за всичко и я отбягвах. Карах я да се чувства повече от зле. Виках, крещях и какво ли не. Нараних я много и въпреки всичко тя ме обичаше с все сърце. В края на 3-тия месец и казох, че не желая да бъда с нея повече, при което сълзите и потекоха и тя побегна. В следващите 2 месеца я виждах от време на време. Ставаше все по-слаба и по-слаба а беше нормално и красиво момиче. Нараних я много. Всеки път когато я виждах се чувствах по-зле и по-зле. Времето летеше а аз с всеки изминал ден се измъчвах повече и повече, любовта ми към нея нараства и не спира. Лягам и ставам с мисълта за нея. Обичам я толкова много, че не можете да си представите. Любовта е нещо прекрасно, но понякога и нещо болезнено. Както казваме човек оценява нещо чак след като го загуби. Наистина съм много объркан и не знам даже защо в момента пиша това. Може би просто да споделя с вас... Или може би, защото търся помощ? И аз не знам вече. Учете се от грешките на другите и не ги повтаряйте.


Поговори с нея!Кажи и за тази грешка!Ако те е обичала,както казваш преди ,значи ще се върне при тебе УСПЕХ!

koalka
11-19-2006, 06:45
Ако тя те обича още не е късно да се съберете!!!Кажи й,че я обичаш от все сърце,че не можеш без нея и искаш да сте заедно.Действай още сега.Обади й се да се видите!

koalka
11-19-2006, 06:46
И да добавя нещо.Ако приятелят ми така постъпи,тъй като ще го обичам винаги ще искам да се съберем след всички тези неща.И най-вероятно ще се съберем...

{Sweety_f}
11-19-2006, 09:28
ami pogovori s neq i se opitai da i obqsnish vsi4ko koeto pisa tuk.....zashtoto ne vqrvam tq da nqma 4uvstva kym teb

11-19-2006, 09:53
Вече е късно наранил си я много и явно сега си носиш последствията.

IKisseDAGirL
11-19-2006, 10:12
оф, ми ти сам се самонаказваш
ако наистина толкова те е грижа за нея, ще признаеш грешката си пред нея и ще я помолиш за 2-ри шанс.. само гледай да не пропилееш и него :?
гордостта ти по-важна ли е от това да поправиш стореното? ако не е, не губи време, а направи каквото трябва