PDA

View Full Version : Za napushvaneto



Forbidden33
11-19-2006, 02:36
Имам си едни проблемки в ежедневието и си взех трева да пуша. Готоф мас*р сичко ок два изппуших - нищо! Викам си Ок то 1вия път се е така. После 2рия път пак 2 пак нищо. 4тия с едни приятели на запивка и го смесих с бира и водка и си се намазах порядъчно ама то с бира и водка съм така през 2 дена. досега колкото и да пуша, 3 сорта съм опитал нищо горе долу не ми става :? само няколко пъти като ставам ако съм седнал и леко не си чувствам караката :-k инача акъл сетива сичко си е нормално ! бати немога да разбера аверите дето са с мене след 2 и се хилят кат неноерманли при мен нишо няма ?!?!?

11-19-2006, 03:40
tova e qvno zashtoto ne zadyrjash pove4e vreme pusheka kato pusish ili prosto maseto e jimel,a tvoite priqteli ve4e do vnushenie 4e trqbva da se smeqt go pravqt

FaceR
11-19-2006, 07:22
Kато го пушиш не го пуши като цигара (макар че и така става) ами го засмуквай все едно смучиш от сламка това е най-простия пример който мога да дам :) .Задържай го около 3 най-много 4 секунди ,ако адски много те напира да го изкашляш няма смисал да се напъваш.За затапка си пафкам една цигара с кафе 3 в 1 :mrgreen: става чук направо.Не ти препоръчвам да смесваш алкохол и след това да се напушиш!!По добре си намери едно готино масе и се разбий само с него .Коза има много предимства пред алкохола!!!!Ааа и да не забравя внимавай като взимаш свита трева може да е друсана!!!сиреч да е месена с разни синтетики или други сортове трева!!

P.E.A.C.E. \/

WwanAdoO
11-19-2006, 11:00
Ааа и да не забравя внимавай като взимаш свита трева може да е друсана!!!сиреч да е месена с други сортове трева!
:shock: :shock: :shock:
Forbidden знаеш ли кво- тва че имаш проблеми си е оправдание само за пред теб, хехе... иначе според мен като пушиш още 1-2 пъти и вече ще те хване... защото много хора не ги е хващало първите пъти и това си има обяснение...

forbidden33
11-19-2006, 14:50
e az ne sum pu6il 1-2-5 puti. Kum 10. i zadurjam kum 6-8 sekundi- vsmisul baq. nz.. ebi go... to tfa ne e golqm problem ama samo s alkohol 6e trebe da si trepq mukata ... #-o 4e taq treva samo kinti davam i kurec

IlLuSi0nS`
11-19-2006, 17:16
смени дилара :wink:

forrzi
11-19-2006, 17:36
мдаа
и мен ме хваща наистина трудно
ама ако имаш желание...задържай повечко време и пуши по-често
или другото-смени дилара!

FaceR
11-19-2006, 20:33
Аз четсно предпочитам коза пред алкохола тия които имат опит и с двете ще ме разберат ;) .Но виж за да си оправиш проГлемите не ти трябва нито трева нито алкохол нито херца и тем подобни лайна не се ли справиш сам няма кой да ти помогне.Не е лошо да си пафкаш коз 1-2-3 пъти в месеца еи тай за разпускане.Не мога да разбера как така примерно 8 годишно лапе ще отиде до близкия магазин и ще си купи една водка ще се напие като казак и ще умре от алкохолно натравяне ](*,) а аз не мога да си пафкам коз на спокойствие при положение че не мога да умра от свръх доза!!!!Предпочитам коза пред алкохола защото от алкохола много се излагам търся да се бия :oops: а като си пафкам си заставам на едно място и не ми пука и ми е кеф а след като ме пусне съм 6 точки :mrgreen: ,докато като ме пуснe алкохола съм като парцал!!И все пак по-добре не ползвай нито едно от двете или ако ги ползваш ползвай в ограничени количества.Аз преди пиех много най-малко по 2-3 литра бира на ден ама един ден след като повръщах и срах едновременно си казах СТИГА и спрях :) .После се почна с акинетон пробвах няколко пути и на него казах НЯМА ШИБАН СМИСАЛ!!От утре ще отказвам цигарите и коза.Цигарите не смятам напълно да ги отказвам по 1 на ден :P.

Надявам се че си разбрал какво искам да ти кажа :) .
Малеее аз цяло интерпретативно съчинение написах :D .

Fukc/cenzura lek/
11-21-2006, 16:56
mene ako pitate nqma lo6o da si pu6i6 po 1-2-3-4 pyti na den :twisted:
pyk tui deto vikate ,4e mn hora ne gi hva6ta ot pyrviq pyt...e typo i zavisi izcqlo ot trevata....nai-lesniq na4in da si garantira6 napu6vaneto e da se izsipe6 malko pove4e pari za holandec ....togava ot 2 drypki ne problemite 6te si zabravi6,ami i imeto daje :shock:

11-21-2006, 17:02
Ami nz moje i trevata , koqto pu6i6 da e mn slaba i da ne te hva6ta ili ti ne si darpa6 dostata4no dibre nz ot kakvo moje da e to4no no sledva6tiq pat si drapni pove4e otkolkoto ot cigara i zadra6 pove4e za da stoi pove4e v belite ti drobove :mrgreen: no vqrno nedei da si razre6ava6 problemite s treva [-X ili ne6to podobno za6toto az ponqkoga sajalqvam za tva koeto sam pravila ](*,)

san`siro
11-21-2006, 20:38
mene ako pitate nqma lo6o da si pu6i6 po 1-2-3-4 pyti na den :twisted:
pyk tui deto vikate ,4e mn hora ne gi hva6ta ot pyrviq pyt...e typo i zavisi izcqlo ot trevata....nai-lesniq na4in da si garantira6 napu6vaneto e da se izsipe6 malko pove4e pari za holandec ....togava ot 2 drypki ne problemite 6te si zabravi6,ami i imeto daje :shock:

maiko 4ovek vii v sofiq s toz holandec.. tvae bahti 4uka :-D nii vyv varna nqmame takoa e6to oba4e edin aver be6e zel p1k predi tva bqh i pil dosta i ko lo6o mi be6e ne e istina posle :-D ina4e ot edno par4e 4tirima se napu6ihme 8-[ 8-[
ta po drugiq vypros :
1vo - ili sa vi dali nqkyv 6iban jumel 6toot sa ta videli 4e si novak (kat si kupuva6 glei smyrdi mnogo)
2ro - ne si opyval kat horata
Ai uspeh sledva6tiq pyt i ne prekalqvai

Az sym na mnenie vypreki 4e mn hora sa protiv tova 4e trevata trqbva se legalizira kat v holandiq. tam si4ko e legalno a ne sym 4ul da se oplakvat 4e si4k isa narkomani. 2-3 pyti na mesec da si pu6i6 nqma ni6to lo6o i nqma sa zaribi6. ina4e use6taneto ot qka mara e nezamenimo :-D

teenkopele
11-22-2006, 06:37
Чувал съм за хора, които ги хваща от 6-7 път, тъй че споко. Има кога да започне да те хваща.
Иначе, това дали ще се напушиш или не, зависи от доста неща: колко пушиш, колко дълго задържаш след дръпка, организъм и т.н.

:arrow: Идея- Взимай си от различни места, пуши с различни хора, докато попаднеш на добра тревица, но все пак внимавай, колкото можеш повече, тревата да не е друсана, защото може да стане фалът! Пример- приятел на приятел пуши трева, обаче не знае, че е друсана (с кокайн, ама не съм сигурен), след което в Пирогов, родителите разбират...абре става мазало. :wink:

via_dolorosa
11-23-2006, 18:41
Мене лично си ме хвана от първия път ... просто мога да ти кажа , че тревата ти е лоша , за това не те хваща ...плюс това някой беше написал пуши по - често - ако вземе да пуши всеки ден след третия месец , вече ще ти трябва перфектен джоинт за да те хване ... както в началото. Най - добрият съвет е СМЕНИ СИ ДИЛЪРА!!!

WwanAdoO
11-24-2006, 20:30
друсана (с кокайн, ама не съм сигурен)
Не ми се вярва, че някой нормален дилър ще да друса коза с бело :roll: Иначе кокоса е друга работа :mrgreen:

IdiOtKa
11-24-2006, 20:44
mene ako pitate nqma lo6o da si pu6i6 po 1-2-3-4 pyti na den :twisted:
pyk tui deto vikate ,4e mn hora ne gi hva6ta ot pyrviq pyt...e typo i zavisi izcqlo ot trevata....nai-lesniq na4in da si garantira6 napu6vaneto e da se izsipe6 malko pove4e pari za holandec ....togava ot 2 drypki ne problemite 6te si zabravi6,ami i imeto daje :shock:

maiko 4ovek vii v sofiq s toz holandec.. tvae bahti 4uka :-D nii vyv varna nqmame takoa e6to oba4e edin aver be6e zel p1k predi tva bqh i pil dosta i ko lo6o mi be6e ne e istina posle :-D ina4e ot edno par4e 4tirima se napu6ihme 8-[ 8-[
ta po drugiq vypros :
1vo - ili sa vi dali nqkyv 6iban jumel 6toot sa ta videli 4e si novak (kat si kupuva6 glei smyrdi mnogo)
2ro - ne si opyval kat horata
Ai uspeh sledva6tiq pyt i ne prekalqvai

Az sym na mnenie vypreki 4e mn hora sa protiv tova 4e trevata trqbva se legalizira kat v holandiq. tam si4ko e legalno a ne sym 4ul da se oplakvat 4e si4k isa narkomani. 2-3 pyti na mesec da si pu6i6 nqma ni6to lo6o i nqma sa zaribi6. ina4e use6taneto ot qka mara e nezamenimo :-D

хмм ..незнам маина не съм много навътре на темата трева .. но имаше един път в които незнам от каде доидетая трева както и да е ..и свивам такава обаче нито мирише нито нищо ..и аз си викам ае ше сложа по малко тютюн ...в интерес на истината се чудих дали наистина е трева (тва ня го разпраам че сички мно ше се смеят) и както и да е палим 3ма човека ...след 10 минути се бяхме разглубили ..

BornFromPain
11-24-2006, 23:07
Имам си едни проблемки в ежедневието и си взех трева да пуша. Готоф мас*р сичко ок два изппуших - нищо! Викам си Ок то 1вия път се е така. После 2рия път пак 2 пак нищо. 4тия с едни приятели на запивка и го смесих с бира и водка и си се намазах порядъчно ама то с бира и водка съм така през 2 дена. досега колкото и да пуша, 3 сорта съм опитал нищо горе долу не ми става :? само няколко пъти като ставам ако съм седнал и леко не си чувствам караката :-k инача акъл сетива сичко си е нормално ! бати немога да разбера аверите дето са с мене след 2 и се хилят кат неноерманли при мен нишо няма ?!?!?

Абе т'ва е нормално.. Нас кварталните начадилки какви ли не пости ни носиха за да се начадим и ние пак стоиме и гледаме тъпо и "еми.. май пак не".. Докато един ден след сигурно 10 чадения просто отвътре не го усетих, че няма как да не е това..
Има един въпрос който помага да разбереш дали си се начадил в началото.. поне при мен действаше - "абе сега по-различно ли ми е отколкото като идвахме насам.." и от там се замисляш колко всъщност изобщо не е същото и воала.. Осъзнал си начадването ахах :>

teenkopele
11-25-2006, 03:37
друсана (с кокайн, ама не съм сигурен)
Не ми се вярва, че някой нормален дилър ще да друса коза с бело :roll: Иначе кокоса е друга работа :mrgreen:

Абре, доста балъци са се навъдили, ама какво да се прави?!
...а и не вярвам кокосът да има такъв ефект. :mrgreen: :mrgreen: :wink:

WwanAdoO
11-25-2006, 10:05
Еми аз познавам един, дето няма такъв балък- само му крадяхме кашетата, а и други му ги крадяша, супер много пари са му крали, не знае къде е Дунав и някви такива... но пък даже той не би дал пари ейт така на вятъра. А за кокоса... хаха, нз дали разбра че не говоря за обикновен кокос, но дали вярваш или не, ефектът е неповторим...

teenkopele
11-26-2006, 04:11
Най-голямата веселба е...(Чувал съм.)

Отиваш да изпушиш някакъв джойнт, като преди това си го напълнил със сухи листа, с някакви турбо гъзари и на въпросът "Как е коза,копелета?", отговорът обикновено е "Бахти, коза...страшен чук." :smt005 :lol: :wink:

/wan`a`doo/
11-26-2006, 11:16
Най-голямата веселба е...(Чувал съм.)

Отиваш да изпушиш някакъв джойнт, като преди това си го напълнил със сухи листа, с някакви турбо гъзари и на въпросът "Как е коза,копелета?", отговорът обикновено е "Бахти, коза...страшен чук." :smt005 :lol: :wink:

ei tva ve4e az ne mu shvanah smisula... :-k :-k :-k

GanJa7a
01-01-2007, 18:58
Абе ако ще пушите трева пушете нещо качествено.И не си мислете че ще се надрусате със некви ебахти и случайните растения и билки който ви попаднат вкъщи.Всеки може да го хване джойнта стига да е хубав.Неска напушух една путка дето и беше за първи път е тя штеше да умре от едно супер малко слиме свито в половин листче.Едва е закарах до тех,и си вкарах ебаси и гадната параноя хахаха.