PDA

View Full Version : kogato vsi4ko se srine...predi da e po4nalo



BeBencEto
11-19-2006, 08:36
taka...i az da pusna temichka...che ot otdavna ne sum...puk sega vijdamproblema si dosta seriozen i ujasen...v daskaloto ima momche,koeto opredeleno haresvam..puk i spored men i toi ne e koi znae,kolko bezrazlichen,zashtoto postoqnno otvrushta na pogledite mi...az iskah da se zapoznaq s nego oshte predi edna sedmica...obache vse otlagah i otlagah za sledvashtiq den...po-skoro ne ot sram,a ot nesigurnost dali tochno tova iskam..i eto doide i denqt ,v koito bqh tvurdo reshena da se zapoznaq s tozi chovek...bilo to dori ottam natatuk vsichko da e samo za ednoto zdrasti..ako se okaje che dosegashnite prognozi za chuvstvata mu nqmat nishto obshto s realnostta...vsichkite mi priqtelki mi kazvat che me haresva..negoviq priqtel postoqnno gleda nakude hodq...no vse pak...taka ot duma duma zapochnah da porazpitvam vcher za nego v skype...poneje me beshe mnogo qd che ne uspqh i v petuk da se zaoznaq s nego..a puk dva dena da ne go vijdam si e mnogo :mrgreen: i izvednuj nauchavam ot razni hora...che vuprosnoto momche,koeto tolkova mnogo haresvam e trevoman...i to ne che pushi samo po kuponi...zashtoto s mnogo trud tova mojeh da go preudoleq...ako imashe za kakvo da se hvana...ami pushi absoliutno vseki den....i to ne ot tazi godina a ot otdavna...i izvednuj za men vsichko se srina...a dori ne beshe pochnala...i sega sedq i se chudq,kakvo mi se sluchva i kakvo da napravq....znaeh si che ne moje vsichko da e tolkova hubavo,kolkoto izglejdashe...daite mi suvet kakvo da pravq,zashtoto naistina ne znam...imam opredelen plan,no iskam i da chuq drugo mnenie.. :cry:

iiirish
11-19-2006, 09:07
според мен слух или два не са доказателства за това какъв е той и какво прави. по някакъв начин (чрез познати) се опитай да се запознаеш например с приятеля му и от там да научиш каква е истината. казвам истината, защото за много хора се хосят такива определения, които им лепват какви ли не печати, но не винаги с тях се белязват правилните хора

{Sweety_f}
11-19-2006, 09:11
ami spored men po-dobre ne se zanimavai s nego zashtoto shte te zavle4e na dolu....opitai se da go zabravish...no ako tolkva mnogo go haresvash se opitai da mu kajesh 4e tva koeto pravi ne e hubavo....i nz nz tazi istoriq napravo me potrese ako se beshe slu4ila na men....nz kakvo shtqh da pravq....

rali4ka91
11-19-2006, 09:13
Ами щом е тревоман и това не ти харесва, не вижам какво можеш да направиш.До колкото разбеах няма да се съгласиш с това да пуши всеки ден, така че...по добре започвай да се оглеждаш за други момчета.

IKisseDAGirL
11-19-2006, 10:41
от личен опит мога да кажа, че макар и да не трябва да се интересуваме от това, което говорят хората, в слуховете винаги има капка истина.. защото никой няма да тръгне да говори ей така от нищото.. мн често обаче нещата се изопачават или преувеличават [-(
нищо няма да ти стане ако въпреки всичко се запознаеш с него - това не е като да си легнете примерно :lol:
от това само ще спечелиш, дори и да не потръгне между вас, едно познанство в повече не пречи :wink:

просто ако решиш, че искаш да си с този човек, не се впускай веднага във връзка, а преди това го опознай добре и прецени дали си заслужава... освен това хората се променят, никога не е късно ;-)

koalka
11-19-2006, 13:23
Ами защо не питаш пирятеля му?Виж...ако това наистина ти е проблем,не започвай нищо с него.Ако имаш предрасъдъци няма какво да се лъжеш,че ти е все тая.

11-19-2006, 18:03
emi....nali za momenta stava duma samo za zapoznanstvo???zapoznai se s nego i 6te vidi6 dali 6te si dopadnete ako tova 4e e trevoman naistina te pritesnqva tolkova ne dopuskai otno6eniqta vi da se zadalbo4at tolkova,no.......v pove4eto slu4ai ot opit glava ne boli taka 4e probvai i 6te vidi6 kakvo 6te stane

хахаха
03-04-2007, 20:31
ужас, където и да отида, се тея проблем чета :-D

И не са слухове- тамън чадих с него :smt006

+не е влюбен, повярвай ми :-s

WindfaLL
03-10-2007, 08:46
[quote="BeBencEto"]taka...i az da pusna temichka...che ot otdavna ne sum...puk sega vijdamproblema si dosta seriozen i ujasen...v daskaloto ima momche,koeto opredeleno haresvam..puk i spored men i toi ne e koi znae,kolko bezrazlichen,zashtoto postoqnno otvrushta na pogledite mi...az iskah da se zapoznaq s nego oshte predi edna sedmica...obache vse otlagah i otlagah za sledvashtiq den...po-skoro ne ot sram,a ot nesigurnost dali tochno tova iskam..i eto doide i denqt ,v koito bqh tvurdo reshena da se zapoznaq s tozi chovek...bilo to dori ottam natatuk vsichko da e samo za ednoto zdrasti..ako se okaje che dosegashnite prognozi za chuvstvata mu nqmat nishto obshto s realnostta...vsichkite mi priqtelki mi kazvat che me haresva..negoviq priqtel postoqnno gleda nakude hodq...no vse pak...taka ot duma duma zapochnah da porazpitvam vcher za nego v skype...poneje me beshe mnogo qd che ne uspqh i v petuk da se zaoznaq s nego..a puk dva dena da ne go vijdam si e mnogo :mrgreen: i izvednuj nauchavam ot razni hora...che vuprosnoto momche,koeto tolkova mnogo haresvam e trevoman...i to ne che pushi samo po kuponi...zashtoto s mnogo trud tova mojeh da go preudoleq...ako imashe za kakvo da se hvana...ami pushi absoliutno vseki den....i to ne ot tazi godina a ot otdavna...i izvednuj za men vsichko se srina...a dori ne beshe pochnala...i sega sedq i se chudq,kakvo mi se sluchva i kakvo da napravq....znaeh si che ne moje vsichko da e tolkova hubavo,kolkoto izglejdashe...daite mi suvet kakvo da pravq,zashtoto naistina ne znam...imam opredelen plan,no iskam i da chuq drugo mnenie.. :cry:[/quote

Копелее,чак сега ти видях темата :mrgreen: :-D :-D :-D :-D какво да ви кажа,той наистина се оказа тревоман и най лошото е че дори да я харесва няма да направи нищо.Ето вчера го засякохме в едно др даскало как се напушва обаче като я видя и хоп очите му светнаха О_О :)))

03-10-2007, 08:57
хахахахахахахахаха аз дори бях забравила,че съм пускала такава тема.. па да не говориме колко е тъпа и колко съм си променила мнението отностно нещата и всичку.. така че може спокойно да се локне или да се изтрие.. щот се пак еот ноември... :smt005 :smt005

miloto_girl_4e
03-10-2007, 08:57
хахахахахахахахаха аз дори бях забравила,че съм пускала такава тема.. па да не говориме колко е тъпа и колко съм си променила мнението отностно нещата и всичку.. така че може спокойно да се локне или да се изтрие.. щот се пак еот ноември... :smt005 :smt005


Добре, слагам и ключето :wink: