PDA

View Full Version : Как се разпознава скъсан презерватив?



Teenage'
11-19-2006, 08:47
Досега не ми се е случвало и слава Богу,но все пак да ви попитам,как се разпознава?Моля някой "щастливец"да опише :wink:

brutal_baby
11-19-2006, 09:33
е мн странен въпрос!не можеш ли сам или сама да намериш отговора??

Teenage'
11-19-2006, 09:34
е мн странен въпрос!не можеш ли сам или сама да намериш отговора??
imam vpredvid vazmojno li e nqkade da ima malka dup4ica,za6toto edva li 6te se vijda ili kato se zakasa celiq zapo4va :-k

kiroo
11-19-2006, 09:43
разпознава се по визитата ти в родилното след 9 месеца :twisted:

Teenage'
11-19-2006, 12:46
разпознава се по визитата ти в родилното след 9 месеца :twisted: [-X

~~`MaLaK-b3b40`~~
11-19-2006, 12:56
разпознава се по визитата ти в родилното след 9 месеца :twisted: =D> =D> samo taka ...

aa po temata napylni go s voda moji da si proli4i :smt005 :smt005

koalka
11-19-2006, 13:27
Еми...пълниш го с вода и виждаш.

air_J
11-19-2006, 13:48
Еми...пълниш го с вода и виждаш.
А после как го използва, ако не е тайна? :-k

11-19-2006, 15:22
оффф
като праиш секс и приклчиш с перзерватива тогава го пълниш с вода да провериш дали не е бил скъсан
не пълниш презреватива преди половия акт
а по темата: ако презервативът е скъсан, обикновено трудно ще забелжиш малката дупчица която едва после се разширява
просто купуваш качествени, внимаваш с ноктите и за да сте спокойни - след свалянето му проверка с водица ;-)

air_J
11-19-2006, 15:55
оффф
като праиш секс и приклчиш с перзерватива тогава го пълниш с вода да провериш дали не е бил скъсан
не пълниш презреватива преди половия акт
а по темата: ако презервативът е скъсан, обикновено трудно ще забелжиш малката дупчица която едва после се разширява
просто купуваш качествени, внимаваш с ноктите и за да сте спокойни - след свалянето му проверка с водица ;-)
Ако нямаме кинти, би ли предложила техника за повторното му използване? :-k

bulgarche
11-19-2006, 16:17
По дупките най-леснмо ще различиш здравия от скъсания...по друго не се сещам сега :smt017 ](*,)

Teenage'
11-19-2006, 16:43
Хора,хора....не сте ме разбрали. [-( Попитах по време на половия акт как се различава.Нещо малката дупчица по голяма ще стане и ще се види или си остава малка.Или как?

Kitana
11-19-2006, 16:55
абе то неможе всеки път да се пълни с вода!!!!!!! особено и спермтата вътре става адско мазало... .. ми ако усетиш усетиш ако ли не ще си проличи след 9 месеца.. винаги има дори и малък шанс нещо да не е в ред АКО ТИ Е ПИСАНО ТАКА ЩЕ Е ! СЪЖЕЛЯВАМ...

mimencety_
11-19-2006, 17:16
sled kato si svyr6i6 rabotata go naduva6 i ako izdi6a na4i e puknat

a o6te kogato e otvoren edva li moje da e skysan osven ako si nqkoi nekadyrni6 i ne go skysa6 sam

Atula
11-20-2006, 03:19
Vrzuvash go sled tova dobre i stqgash nisko vuzelcheto i to se poluchava edin vid nalqgane, pri koeto ako ima dupchica tq shte se razshiri i shte si prolichi, che ste "omazali peizaja". No po vreme na poloviq akt moje da razberete samo, che se e izhluzil--puk i da razberete, che se e skusal 6te vzmete sushtite merki, kakto ako razberete za sluchiloto se sled tova. I naistina: ne mojesh vseki put da go pulnish s voda, a i da go naduvash... aide be.

Майн
11-20-2006, 10:21
УФ.. ама сте едни.. хората ви предложиха най-лесния и сигурен начин. След приключване на половия акт пълните с вода и ако изтече значи има вероятност за фал и е време за план Б. Т.е. спешна контрацепция ако се налага. Купувайте само качествени презервативи. Досега никога не съм имал проблем в това отношение с Дюрекс и Лайфстайлс, а доста съм ги ползвал.

siXt_senSe
11-20-2006, 16:51
УФ.. ама сте едни.. хората ви предложиха най-лесния и сигурен начин. След приключване на половия акт пълните с вода и ако изтече значи има вероятност за фал и е време за план Б. Т.е. спешна контрацепция ако се налага. Купувайте само качествени презервативи. Досега никога не съм имал проблем в това отношение с Дюрекс и Лайфстайлс, а доста съм ги ползвал.
Именно,просто го пълниш на края или след прекъсване ако е установена авария и гледаш.Няма значение какво става вътре със спермата.То си е вътре.После просто го връзваш,увиваш в тоалетна хартия например и хвърляш в гюма.Ако е станало нещо - демек е спукан,следва спешна контрацепция

Keridan
11-20-2006, 19:03
Качествените презервативи се късат при неправилно поставяне, което води до въздув в резервоачето. Ако недай си боже се скъса, то дупката не остава малка - все пак това е латекс, който се разтяга и от малката дупчица става голяма!

Kitana
11-20-2006, 19:24
а това за презарвативите където вие всички плюете и отри4ате тези от 20 ст. за мои си опит взехме лифестайл, дюрекс и тези обикновенните и след вси4ките ми разтягания и дърпания и глупости дето правих последен се скъса този от 20 ст. 1-во си отиде лайфстайла после дюрекса...
нз аз ве4е се 4удя какво да позлзвам май ще спра дюрекса..

ultra
11-21-2006, 00:59
Тези от 20 ст.нищо им няма.Здрави са си,стига да знаеш наистина как да го ползваш ПРАВИЛНО.Някой писа именно по темата.
Имах радостта,първото ми гадже да ме научи на някои трикове как се познава дали е спукан кондома и от тогава даже съм показвала на момчета (което е лошо,понеже има такива които секс.културата им е толкова зле,че си проличава,чак като си легнеш с тях).А именно завързваш презерватива след като е свършена работата и изтласкваш всичкия въздух към резервоарчето,ако не цвръкне от някъде си е Ок =D> .Пълнила съм презерватив от 20 ст.с вода и събира мНОГО,ама МНОООГООО литри-беше се издул на големина като водна топка и чак тогава се пукна,тъй че им имам вяра.
Имайте предвид,че като се скъса презерв. може да останат части във влагалището и да предизвикат възпаление,затва винаги оглеждайте за останали части.Един приятел ми разправя,че именно по този начин хванал неговата в изневяра-правили го и като го извадил по члена му имало парче латекс. [-X
Друга позната пък и се къса презерватива и част от него остава във влагалището,от което получава остри болки,отива на гинеколог и чак тогава и вадят парченцето остатък.
На мен ми се е случвало да се изхлузи и да го търся с пръсти ТАМ ВЪТРЕ. :-# ](*,)
Тъй,че много внимавайте.

krem4et0
11-21-2006, 07:55
И ние правим така след секс-вързваме презервътивът и стискаме-ако изкочи нещо-ок,ако ли не значе е ок. Късали сме 1 път презерватив и то в сюблинният момент,така че гаджето не можеше да отреагира. Единственото което направи е да го извади и да свърши на крака ми и по дивана.Добре,че пия хапчета и скъсаният презерватив не ме плаши!

iskamTe_vednaga
11-21-2006, 08:17
Хора,хора....не сте ме разбрали. [-( Попитах по време на половия акт как се различава.Нещо малката дупчица по голяма ще стане и ще се види или си остава малка.Или как?
ako prezarvativa e bil skasan povreme na poloviq akt dup4icata 6te se oveli4i i 6te stane golqma i nqma kak da ne razberete.moje da poznaete 4e prezarvativa e skasan ako kura vliza prekaleno lesno :mrgreen: :mrgreen:

11-22-2006, 17:17
Хора,хора....не сте ме разбрали. [-( Попитах по време на половия акт как се различава.Нещо малката дупчица по голяма ще стане и ще се види или си остава малка.Или как?
ako prezarvativa e bil skasan povreme na poloviq akt dup4icata 6te se oveli4i i 6te stane golqma i nqma kak da ne razberete.moje da poznaete 4e prezarvativa e skasan ako "мъжкия полов орган" vliza prekaleno lesno :mrgreen: :mrgreen: =D>

Nen0RmalniK
11-24-2006, 20:35
Досега не ми се е случвало и слава Богу,но все пак да ви попитам,как се разпознава?Моля някой "щастливец"да опише :wink: tctctcc... mn si zle we .. gleda6 ima li dupka nekade !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nifada_
11-24-2006, 20:45
Много ме разсмя с тази тема...Как..? Ами гледаш го дали има дупка. Стискаш спермата да мине към края така че да стане балонче и ако излезе от някъде значи е скъсан. Не очаквай да тикаже сам: Добър вечер! Аз съм презерватив, но скъсан... http://www.gifpark.ru/Gifs/SMILES/2/36_12_6.gif