PDA

View Full Version : Добродетелните хора са еднообразни а порочните многообразни.



хриси
11-19-2006, 09:42
много моля за помощ
за това есе

Amayo
11-19-2006, 16:13
Добрите момчета отиват в рая лошите - където си поискат.

strange__
11-19-2006, 19:47
Веднага бих създала антитеза,защото не съм съгласна с твърдението,че монотонния начин на живот е в следствие праведен живот.Поради причината,че няма безгрешни хора :!: Автоматично :arrow: на всеки живота в даден момент се разнообразява от нещо/някой и тогава къде е смисъла от първата част на заглавието?! И от кога разнообразието се причислява в графата пороци?! Нима е грешно да решиш,че вместо да отидеш на кафе (както всеки ден правиш),би могъл просто да се поразходиш в парка?! Пълни глупости...всеки един би могъл да намира щастието в дребни,или не толкова,неща.Би могъл всеки ден да променя нещо в себе си и обичайните си занимания и въпреки това да не прекрачва нечий си закони.Щастието се крие в правото на личния избор,а какво всъщност са пороците!? Цигари? Алкохол? Жени? Мъже...Любов? Желанието да се развиваш? Или какво? Ако би било грешно това да съм просто едно доволно от живота момиче,посрещащо неприятностите с усмивка и поставящо си за цел да ги преодолее,купете ми билет към Ада! Ако да обичаш и да бъдеш обичан отново е грешка,то вече пътувам със своя билет. И ако въпреки сивото ежедневие успявам да открия нещо различно,което ме кара да се усмихвам,би било равносилно на най-жестокия грях,моля наречете ме грешница :!: