PDA

View Full Version : Незнам какво да правя?!?!?!Помощщ



djidjito
11-19-2006, 13:42
Zdraveite na vsichki!Imam nujda ot malko pomosht.Predi edna sedmica skasah s priqtelq mi,s negohodehme okolo 8 meseca.Mn go obicham i haresvam,oba4e toi postoqnno mi govori i me kara da pravime sex.Spali sme mn pati obache nqma nikakva trapka sas nego.I minaliq petak se skarahme s nego za6toto toi ne iskashe da doide v nas da gledame film i t.n. a predpo4eta da ide s priqtelite mu na mehana da vecherq.,strashno mn se qdosah.Inche se behme razbrali da doide v sabotata v nas da svarshime rabotata i da izlezeme na diskoteka.Obache toi si reshi 4e vpetaka neiska da doide zashtoto shte gledame samo film a nqma da se ebeme na pravo kazano.I taka az mu se obadih v sabota vecherta i mu kazah che moje mn da se obichame da ne mojem edin bez drug no ne sam mu samo za sex.I min. sabota kato stana tva az se napih strashno mnogo i moita pr. go vikna da doide vav nas da ne sam si sami zashtoto mi e losho,no toi otkaza da doide.Ta sega sam s drugo momche no zasajalenie ne izpitva nishto kam nego:(i se polychava kofti sityaciq.Helppp :? :? :?

sOutH^pArk
11-19-2006, 13:52
А ти сигурна ли си, че той има някакви чувства към теб, щото от това, което прочетох останах с друго впечатление - че те иска само за секс. Ако е така наистина въобще не се занимавай с него. Иначе ако си сигурна, че те обича говори с него и му кажи какъв е проблема. Ако нищо не се промени след разговора просто го забрави...не мисля, че такъв човек заслужава да го обичаш.

mp3f
11-19-2006, 13:54
Mili4ka,sry 4e te pitam ama na kolko godini si ? nz kakvo da pravi6 s tozi s koito si sk1sala ,no ti kazvam ako ne ispitva6 4uvstva k1m novoto mom4e po-dobre sk1sai predi ne6tata da sa stanali po-seriozni

a 6to se otnasq do tr1pkata za sex to zavisi ot 2-ta taka 4e ne t1rsi vinata samo v nego ili samo v teb

USPEH!!!! :|

koalka
11-19-2006, 14:17
Ами виж...моето лично мнение е,че това момче е боклук.Да ти е лошо и той да не идва,извинявай.Ти го обичаш,обаче убедена ли си,че той изпитва същото и не е само заради секса с теб.Всеки мъж иска да излезе веднъж само с приятелите си,но вие сте могли да ти съчетаете и двете.Просто,ако искаш това другото момче да не страда се раздели с него,нали нямаш чувства?Но не се връщай и при ония скапаняк,защото освен пак да се скарате няма какво да стане.Той НЕ те обича.Само по една постъпка негова може да се разбере...

11-19-2006, 16:06
Zdraveite otnovo.Parvo blagodarq 4e mi pisahte.Mi toi mi e dokazval n pati 4e me obi4a i t.n i az mn go obi4am no vna6ta vrazka nai golemiqt problem e sexa.A i zabravih da vi kaja 4e az imam problemi tam ot dolo i kato hodih na ginekolok mi kaza da ne pravq sex za6toto partniora mi 99% e veroqtno da se zarazi.Problemat tam ot dolo e 4e imam gabi4na infekciq,i ot n\gabi4nata infekciq se polu4avat rani i ne me pitaite kak hodq i kak stoq na stol za6toto bolkata e otvratitelna.I mn pati mu sam kazvala nali 4e pri4inata e v tova 4e 6te go zarzq i t.n no toi ne.i vinagi se sam 4uvstavala mn kofti i mn zle.