PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq



bebChO
11-19-2006, 14:55
vlubena sam v 1 momche ot 4 godini imame vrazka no ne xodim seriozno smisal taina vruzka!Toi si imash enqkolko priqtelki i prez tova vreme se razdelqxme no posle se subiraxme(razdelq li sme se za nai mnogo mesec)posledniq pat mi kaza che shte e razlichno i che shte sme zaedno no snosti go vidqx s druga i sega naistina neznam kakvo da pravq :( :( :( help

POLA^_^
11-19-2006, 14:57
Остави го..Продължавай напред...има ли смисъл да си с някого,който не те уважава...?!

DevilWish
11-19-2006, 15:54
Toi te podritva i edva li ne ma4ka dostoinstvoto ti.Za tova li si go gradila ili za da ima6 priqtel (ne taen) ,koito da te uvajava?

11-19-2006, 16:45
mi tapo e da e s teb izmejdu drugite si priqtelki i da se razdelqte kogato mu haresa :( zareji go!!!toi ne te zaslujava

11-19-2006, 16:45
mi tapo e da e s teb izmejdu drugite si priqtelki i da se razdelqte kogato mu haresa :( zareji go!!!toi ne te zaslujava

Lost_Kiss
11-19-2006, 16:54
Izpolzvate kato igra4ka .... kolkoto da ima ne6to kato zaden plan,rezarva,kakwo tolkowa my obi4a6 na takyw 4owek.Mila,vliubela si se v gre6niq 4owek!!Toi ne te zaslyjava....No ako iska6 po nqkakyw minimalen na4in da razbere6 dali i na nego my puka kolkoto na tebe,pravi i ti kato nego....S negovite kamyni po negovata glaWa.I ti tragvai s dr mom4eta,dori i da ne gi hareswa6,i ti kasai s nego i tragvai,moje da ti e malko trydno 6toto vse pak da pravi6 gadno na liubim 4owek,no t`wa e na4ina da razbere6 toi dali ima nqkwi 4ysvtva [to 6te si proli4i]...

Insatiable
11-19-2006, 17:55
Ама какви са тия работи бе ... "4 godini imame vrazka no ne xodim seriozno smisal taina vruzka!Toi si imash enqkolko priqtelki i prez tova vreme se razdelqxme no posle se subiraxme" ... Защо му позволяваш да те използва и унижава така? Ако ти наистина имаш чуваства към него поговорете си,обясни му че не искаш "връзката" ви да продължава по този начин.. от там нататъка сама си реши какво да правиш

11-19-2006, 18:17
Ama kakvi sa tiq raboti :?: :!: 6tom "toi" pravi tova zna4i 4yvstvata my ne sa istinski...as samata izpitvam takiva 4yvstva i sam sigyrna v priqtelq si...ne pozvolqvai na nqkoi da te ma4ka...pokaji my 4e stryva6 pove4e ot tezi s koito te zamenq vseki pyt...ne se predavai...kysmet :smt012

koalka
11-19-2006, 18:39
И търпиш това положение?Според мен той не те обича,да бъде с други...

iiirish
11-19-2006, 18:48
той, че е идиот - идиот е! но не мога да разбера как така ти си се връзвала през цялото това време на неговите лъжи! но стореното, сторено. сега е по-важно сама да съзнаеш грешката си и да се опиташ да не допускаш повторна като нея.
тегли му една на тоя и си гледай живота ;)