PDA

View Full Version : ПроблемчеЕе



mItaXs §||Lo0zE.It.aLL||§
11-19-2006, 16:41
Имам мн голям проблем! Повечето момичета ме харесват като приятел но нищо повече! Повечето ми казват, че споделят с мен повече от колкото с най-добрите си приятелки! Питах сестра ми защо е така.Тя миказа че ако едно момиче иска от партниора да се държи мило, нежно и да я излушва, то тя ще излезе с момиче а не с момче! така ли е? Какво да направя за да не търсят в мен човек който да ги излушва и да им съчувства, а човек който да е обект на желанието, човек който би обичала на по високо ниво от приятелство колкото и силно да е то !!! Не знам как съм направил това впечатление за мен, но искам да се промени! - вие сте сега !!! помагайте !!!

TheFreakBoy92
11-19-2006, 16:45
Имам мн голям проблем! Повечето момичета ме харесват като приятел но нищо повече! Повечето ми казват, че споделят с мен повече от колкото с най-добрите си приятелки! Питах сестра ми защо е така.Тя миказа че ако едно момиче иска от партниора да се държи мило, нежно и да я излушва, то тя ще излезе с момиче а не с момче! така ли е? Какво да направя за да не търсят в мен човек който да ги излушва и да им съчувства, а човек който да е обект на желанието, човек който би обичала на по високо ниво от приятелство колкото и силно да е то !!! Не знам как съм направил това впечатление за мен, но искам да се промени! - вие сте сега !!! помагайте !!!
и аз съм така :|

Lost_Kiss
11-19-2006, 16:50
ima nqkoi momi4eta koito si padat po lo6ite mom4eta (E,kazah nqkoi-Az ne sym ot tozi vid),no ima i dr momi4eta koito si padat po mom4etata koito izsly6vat i pomagat v dadena sityaciq.Prosto ne se promenqi a si tarsi polovinkata....Ne si stryva da se promenq6 zaredi drygite,ako tolkowa iska6 da se promeni6 promneni se zaredi sebe si a ne zaredi nqkwi momi4eta koito gledat no ne vijdat kakaw si vsa6tnost
okEy ??? :)

IlLuSi0nS`
11-19-2006, 16:54
когато срешнеш момиче което харесваш няма да можеш да се държиш просто като приятел дори и да искаш..

koalka
11-19-2006, 17:42
Ами няма начин-ако имаш много добри приятелки те си те възприемат като приятел и нищо повече.Това може с времето да се промени,а може и да не се.Ми...все ще се намери момиче,което да не те възприема само като приятел,не може всички да са ти само приятелки.А и ти не говориш да определено момиче,а за всички момичета.Когато си набележиш определно момиче,тогава можеш да действаш.