PDA

View Full Version : Тъпи ли са готините Момчета???



aMf1
11-19-2006, 19:01
Доста хора мислят че хубавите жени са тъпи ,а никои нищо не казва за хубавите мъже? И така според вас Тъпи ли са готините Момчета???

Jamalska
11-19-2006, 19:04
Гласувах Не.Сичко си е до човека...И до средата и до ужасно мн неща :mrgreen:

3абаВно
11-19-2006, 19:09
Да.

aMf1
11-19-2006, 19:14
лично аз съм виждала доста мочета направени "модерни" и като си отворят устата...зле :-({|= даже мога да дам пример за Валери Божинов готин е кафи ме но от вс негови интервюта който съм гледала съм останала с впечатлението че не знае да говори... :-k

RAWRRR
11-19-2006, 19:25
лично аз съм виждала доста мочета направени "модерни" и като си отворят устата...зле :-({|= даже мога да дам пример за Валери Божинов готин е кафи ме но от вс негови интервюта който съм гледала съм останала с впечатлението че не знае да говори... :-k
Бог дал-Бог взел...
Дал в краката,забравил главата :mrgreen: .
Не всички готини момчета (като за мен готини,в никакъв случай не означава модерни) са тъпи и обратното,но има такива които се опитват да прикрият липсата си на действащ мозък със скъпи дрешки.
Външният вид е определящ само за хора без други качеста,както съм казвала много пъти! :-)
@aMf1 оправи си правописа,после съди кой какъв е ;-)

_donna_
11-19-2006, 19:30
Че нали са готини?

BornFromPain
11-19-2006, 19:32
Ами мноо ясно че не са.. Щото за да си готино момче не трябва да си тъп.. Както и при момичетата - ако някое момиче е тъпо както и да изглежда не бих казал че е готино :П

psycho_girl
11-19-2006, 19:33
glasuvah ne, oba4e si zavisi ot 4oveka :mrgreen: sre6tala sum tupi super qki a za ne tupi suuuper qki ne se se6tam :smt005

rosskata
11-19-2006, 19:37
Ако се абстрахирам от това, че "готин" и "тъп" са за мен малко взаимноизключващи се качества... Всичко е до човека... Има всякакви хора и няка закономерност между външен вид и характер... :roll:

Mimka_sweet
11-19-2006, 19:40
mi si4ki mom4eta sa tapi tei 4e DA!!!

scissorhand
11-19-2006, 19:46
Готин красив ли трябва да означава в случая? Ако е така, според мен може да има тъпи и грозни хора, тъпи и красиви хора, умни и грозни хора и умни и красиви хора. Извод => хората са всякакви, между красотата и акъла няма особено голяма връзка.

пп:момчетата направени "модерни" тип валери божинов са изключение, те са и грозни, и тъпи. :-)

Crazy_teen4e`f
11-19-2006, 19:47
Всичко зависи от човека.Познавам красиви момчета,които са адски прости,познавам и красиви момчета,които са готини и не се държат като простаци...

LunaTriCk
11-19-2006, 19:55
я някой да даде определение на "готин" :?: :-k чудя се колко съвпадения ще има. Мойто мнение е, че всичко е относително

priti_kiti
11-19-2006, 20:04
оо много е трудно да преценя..
точно защото в момента се сещам за два ексемпляра - и двамата адски готини, но единия супер кух, а пък другия е много умен и възпитан.. въобще сичко си опира до човека наистина,не може да се съди по външния вид..

mrsy
11-19-2006, 20:06
Не :---)

tainstvenata
11-19-2006, 20:07
mmm tuka nqma da glasuvam zashtoto ponqkoga ima mn gotini koito nemogat da varjat i edna dumi no ima i takiva koito sa umni i po vazpitani

RudeBunny
11-19-2006, 20:20
лично аз съм виждала доста мочета направени "модерни" и като си отворят устата...зле :-({|= даже мога да дам пример за Валери Божинов готин е кафи ме но от вс негови интервюта който съм гледала съм останала с впечатлението че не знае да говори... :-k
Бог дал-Бог взел...
Дал в краката,забравил главата :mrgreen: .
Не всички готини момчета (като за мен готини,в никакъв случай не означава модерни) са тъпи и обратното,но има такива които се опитват да прикрият липсата си на действащ мозък със скъпи дрешки.
Външният вид е определящ само за хора без други качеста,както съм казвала много пъти! :-)
@aMf1 оправи си правописа,после съди кой какъв е ;-)
suglasna sum.. glasuvah da.. no ima sushto taka i izkliucheniq.. i sa shtastlivci tezi koito gi otkriqt ;)

NiKOLAN
11-19-2006, 20:50
Да.

Boot
11-19-2006, 21:02
Мъжемразката в мен още като погледна темата и каза ДА. И после си се изхилих на глупостта.
Роската правилно отбеляза, че готин и тъп са взаимноизключващи се.
Обаче в интерес на истината, доста от красивите мъже са тъпи. Както и доста от грозните. Както и красивите жени. Както и грозните. Много глупави хора има, всъщност...

InHell
11-19-2006, 22:14
Коректния въпрос е "Глупави ли са красивите мъже".
Лично аз, не мога да си падна по момиче, което е адски красиво но......умствения й капацитет е по-нисък от на хлебарка.

machoka
11-19-2006, 22:23
Всичко готини мъже и жени са тъпи, както и всички метъли смърдят :---)

teenkopele
11-20-2006, 00:37
Сичко си е до човека...И до средата и до ужасно мн неща :mrgreen:

С това, темата е приключена. :wink:

Unknow
11-20-2006, 01:12
Сичко си е до човека...И до средата и до ужасно мн неща :mrgreen:

С това, темата е приключена. :wink:

И аз мисля така.Дали е готин или не.....държанието му зависи от самия него.От това как си е развил като личност, като възпитание.

ATAKABG
11-20-2006, 02:12
Много са относителни понятията "готин","умен" и "тъп"... Въпрос на гледна точка.

RAWRRR
11-20-2006, 02:25
Много са относителни понятията "готин","умен" и "тъп"... Въпрос на гледна точка.

Всъщност,всичко на този свят е въпрос на гледна точка ;-) .
(Нихилиста у мен се пробужда,въпреки късния час)

brain_stew
11-20-2006, 11:26
Всъщност,всичко на този свят е въпрос на гледна точка ;-) .


И винаги зависи от гледната точка! :wink:
Ама все пак да бяхте уточнили за кои "готини" мъже/момчета става дума!Тая пуста гледна точка-всеки си има собствена представа за готин мъж/момче!Аз лично първо обръщам внимание на характера и после на външния вид!Та ако е умен човека, характера му е добър, то и самия човек е готин...за мен!Но все пак както се каза много пъти всичко е въпрос на вкус, гледна точка и другите там бози за индивидуалното мислене на даден човек!

kudravoto
11-20-2006, 11:29
оо много е трудно да преценя..
точно защото в момента се сещам за два ексемпляра - и двамата адски готини, но единия супер кух, а пък другия е много умен и възпитан.. въобще сичко си опира до човека наистина,не може да се съди по външния вид..


i az sum na tova mnenie!

koalka
11-20-2006, 12:10
Аз под готин например не разбирам някакво чалгарче,с фешън дрешки.Женкар,интересуващ се само как да забие някаква 13-годишна и така.Готин за мен е човек,който се държи супер яко,залага на любовта,облича се нормално,и обича момичето,с което е.И ако това момче е готино,хич не е тъпо.

pampers
11-20-2006, 12:25
ами за съжаление пове4ето са тъпи...все пак зависи си и от 4овека но..в пове4ето слу4аи са прости.. :-D

evil_lady_in_black
11-20-2006, 15:12
Според мен не са.Просто всичко зависи от характера.Аз познавам много фешанчета които са супер готини и по характер

nikinkaaa
11-20-2006, 16:30
Не

Reich_06
11-20-2006, 16:52
ебати тъпата тема просто!!!"тъпи ли са хубавите момчета?"ти на колко си че разсъждаваш за човека само по външния вид???а и никой не е казал че хубавите моммичета са тъпи-бъркаш се!казва се че русите момичета са тъпи-не хубавите!темата е адски неуместна!

summer_04
11-20-2006, 16:57
ебати тъпата тема просто!!!"тъпи ли са хубавите момчета?"ти на колко си че разсъждаваш за човека само по външния вид???а и никой не е казал че хубавите моммичета са тъпи-бъркаш се!казва се че русите момичета са тъпи-не хубавите!темата е адски неуместна!
az ne mojah da rabera kakva e vruzkata tup-gotin,ama aide!

KiLLeR_InSTiNkT
11-22-2006, 12:38
Всичко опира до човека, до средата, в която живее - родители, приятели и прочие. Много относително би било да казваме, че еди кои си са "тъпи", защото правят "това" или "онова" или само защото са красиви... Всяко правило си има изключение.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-22-2006, 12:49
ne vsi4ki sa tupi.. :) pone tai si mislq :P no naistina ima nqkoi koito napravo sa.. pla4evno tupi :-s

oTPoBHa
11-22-2006, 13:26
хахаа аз лично разделям момчетата на две огрооомни категории - чалгаджии и...хм, айде да не кажа under-и, защото не смятам примерно black metal-а за under.. Та значи бяха чалгарите и тия, които слушат някаква по-различна музика. По мое скромно мнение досега не съм срещала тъп металист :D да изключим позьорите - тях ги има навсякъде ама те са си съвсем отделна група, числящи се към "задръстените" , които идеално се вписват като подкатегория на чалгарите :) срещала съм тъпи селяни чалгари, тъпи sk8-търи (аха, повечето скейтъри, които познавам са ужасно надути и..прости ся да не се обижда никой!) тъпи writer-и, но тъп grunge-ър или металист/пънкар/скинар/блейдър/байкър и каквито още има, по дяволите!!! не съм срещала . и да, има доста истина в това, че яките момчета (никой да не бърка як с модерен!!) са тъпи..на тях каквото и да им говориш, не им пука особено. При мен обикновенно е така. Ся рядко са случаите, в които хем е хубав, хем е интелигентен (не прекалено, разбира се), забавен, мил, готин и т.н. Всеки човек си има и добри, и лоши страни. Зависи какво е направил той в даден момент и на каква страница си отворил живота му.

crazy_sexy_cool`f
11-22-2006, 14:02
някои са адски тъпи, но има някои, които са умни! Тва е като спора за блондинките и брюнетките...

CVETELLINA
11-28-2006, 12:55
Хахаха абе тъпи..Не мисля,че са тъпи.. :roll: То това дали си тъп или не си,зависи изцяло от човека,а не от външния му вид или от пола му :wink:

BeBcHeTo
11-28-2006, 14:00
Не.Вси4ко си зависи от самото мом4е

quench
11-28-2006, 15:25
Аз като готино момче,мога да кажа,че съм яко тъп! На световното за тъпаци не мога да взема първо място,щото всеки път ми го вземат под носа,ей затва!
:lol: :wink: :lol: :wink: :-D

*Sumerian_Haze*
11-28-2006, 15:58
Зависи какво се разбира под готин, но като цяло изобщо не е нещо определящо

11-29-2006, 18:36
хахаа аз лично разделям момчетата на две огрооомни категории - чалгаджии и...хм, айде да не кажа under-и, защото не смятам примерно black metal-а за under.. Та значи бяха чалгарите и тия, които слушат някаква по-различна музика. По мое скромно мнение досега не съм срещала тъп металист :D да изключим позьорите - тях ги има навсякъде ама те са си съвсем отделна група, числящи се към "задръстените" , които идеално се вписват като подкатегория на чалгарите :) срещала съм тъпи селяни чалгари, тъпи sk8-търи (аха, повечето скейтъри, които познавам са ужасно надути и..прости ся да не се обижда никой!) тъпи writer-и, но тъп grunge-ър или металист/пънкар/скинар/блейдър/байкър и каквито още има, по дяволите!!! не съм срещала . и да, има доста истина в това, че яките момчета (никой да не бърка як с модерен!!) са тъпи..на тях каквото и да им говориш, не им пука особено. При мен обикновенно е така. Ся рядко са случаите, в които хем е хубав, хем е интелигентен (не прекалено, разбира се), забавен, мил, готин и т.н. Всеки човек си има и добри, и лоши страни. Зависи какво е направил той в даден момент и на каква страница си отворил живота му.


всички сме тъпи бе... \:D/ 8-[ хаха зависи от гледната точка..тъп си ако попадаш в някоя от ония фешански категории хаха :smt118

lunnoto_momi4e
11-29-2006, 19:36
Всичко си е до човека!Гласувах "не",защото има някои супер готини пичове които не са тъпи,но има и такива,които още щом си отворят устата ти се иде да се гръмнеш как си могъл да го помислиш са готин....и честно да си кажа 2рите са повече!

crazy_girl_91
12-02-2006, 14:01
Според мен зависи от момчето :)

ErinEverly
12-02-2006, 14:07
Между красотата и интелекта няма абсолютно никва връзка. Просто красивите хора се надуват и престават да използват сивото си вещество, защото смятат, че не им трябва. Да не говорим за това, че си мислят, че са повече от другите.
От тази гледна точка може да се каже, че са глупави. Но пряка връзка между красотата, мозъка и поведението няма.