PDA

View Full Version : Той го иска,а аз не знам..



_F...
11-19-2006, 19:30
Бях с едно момче но скъсахме (преди близо 7 месеца) и наистина много се мъчих за него тези 7 месеца..И днес си писахме отново,и той ми каза че му е кофти за тва което се е получило че иска пак да сме заедно (а аз също го искам супер много).Ноооо той каза че е свикнал да прави секс с момичетата с които ходи и това ще му липсва ,защото аз все още не съм правила секс.Той каза че би ме изчакал около месец да реша дали искам да спя с него..Наистина не знам какво да правя защото страшно много искам да съм с него.

siXt_senSe
11-19-2006, 19:47
Знаеш ли като го чуеш това отстрани как звучи??Звучи така "знаеш ли сега се очертава че няма с кого да спя,а пък преди сме ходили и си мисля че като ти се извиня и се възползвам от чувствата си,ще спя с теб.Искаш или не??"Много грубо казано от моя страна,за което ти се извинявам,но пак си помисли заслужава ли си

tra-la-la
11-19-2006, 19:54
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 toq pi4 e poludql mai ne6o be q mu tegli edna maina i ne go slu6ai basi boklukaaaaaa

mrsy
11-19-2006, 19:58
Търси си друг ;) Тоя не струва :!:

{Sweety_f}
11-19-2006, 19:59
ako se 4uvstvash gotova za tva i ako smqttash 4e go obi4ash dostaty4no za da napravish tazi kra4ka.....ne mu misli mnogo no ako ne se u4vstvash gotova nqma smisyl da se prinujdavash..

tra-la-la
11-19-2006, 20:14
ako se 4uvstvash gotova za tva i ako smqttash 4e go obi4ash dostaty4no za da napravish tazi kra4ka.....ne mu misli mnogo no ako ne se u4vstvash gotova nqma smisyl da se prinujdavash..

i dvete trbva da pomislite vse edno az da ti kaja are poneje pose6tavame edin i su6ti forum are da te eba iska6 li NE MI PUKA DALI ISKA6 ILI NE no tva e su6toto razbira6 li poqvqva se nqkuv pulen breten dolnoprobna pomiq deto ot 7 meseca ne q e pital kak e i i vika are az o6te te obi4am ama iskam da se 4ukam e6toto malkata e o6te glupa4e ( izvinqvai za izraza) i znae 4e tq 6te mu vurje a teb ne te razbiram kvo q ukorqva6 da deitva

panterata
11-19-2006, 20:16
на колко сте години?? мии аз мисля че трябва да решиш дали ти е време.. може би момчето е право.. не може без секс , сексът е мн важен за една връзка

11-19-2006, 20:57
az sum na 14 toi na 17

11-19-2006, 21:03
(sq sledvat burni psuvni)

Cherlotte
11-19-2006, 21:09
Не, не става дума само за възрастта. Дори да бяхте на една и съща възраст, подобни условия от негова страна са абсурдни. А ако се вържеш на такова нещо, ще постъпиш много глупаво. Ако някой наистина те обича, няма да ти поставя условия, няма да те кара да правиш неща, за които не си сигурна дали изобщо ги искаш. Използва те или поне ще те използва, ако направиш това, което е поискал от теб. Само секс му е в главата и дори да му го дадеш, за което после ще съжаляваш, съм сигурна, че скоро няма да се задоволи само с теб и ще отиде при останалите момичета, с които е "свикнал да прави секс". Изборът е твой - надявам се ще постъпиш правилно. :wink:

TheFreakBoy92
11-19-2006, 21:29
аве ако питаш мен ...заеби го тоя...само секс иска явно

11-19-2006, 21:41
Мисля да му кажа че не мога да му дам още това което иска,но ако иска да е с мен с удоволствие бих се върнала при него.Така поне ще разбера дали му е само за секса.какво ще кажете?

11-19-2006, 22:04
Не, не става дума само за възрастта. Дори да бяхте на една и съща възраст, подобни условия от негова страна са абсурдни. А ако се вържеш на такова нещо, ще постъпиш много глупаво. Ако някой наистина те обича, няма да ти поставя условия, няма да те кара да правиш неща, за които не си сигурна дали изобщо ги искаш. Използва те или поне ще те използва, ако направиш това, което е поискал от теб. Само секс му е в главата и дори да му го дадеш, за което после ще съжаляваш, съм сигурна, че скоро няма да се задоволи само с теб и ще отиде при останалите момичета, с които е "свикнал да прави секс". Изборът е твой - надявам се ще постъпиш правилно. :wink:

Abe moito momi4e-otkdue znae6 kakvo mu e v glavata na nego we!?!Ej taka kato po4nete da se izkazvate i mi stava mnogo bolno za bulgarskata mladej,kolkoto i pensionersko da zvu4i!Misli s glavata,a ne sus slivata i togava se izkazvaj!

brutal_baby
11-19-2006, 22:11
ами виж сега явно не сте един за др! той търси нещо което за теб още не е време !ако наистина си сигурна че няма да те изебе и после да те захвърли , а че ще е отговорен и ще сте заедно направи го!но не трябва да правиш нещо насила!ако беше мааалко по голяма можеше да рискуваш!но на тази още крехка възраст не е мн препоръчително!зашото тва ще ти остане в съзнанието ти и малко трудно ще се отървеш!но ако имаш малко повече опит ще го приемеш по лесно!!но все пак решението си е лично твое!

angel with broken wings
11-20-2006, 05:47
ОоО този твой "приятел" мисля че не те заслужава :-k Но проблемът явно е че ти го обичаш......кофти. Все пак ти предстои да го направиш за първи път и това ще го помниш цял живот! А ако го направиш прибързано , можеш да съжаляваш :!: Не бързай да загубиш девствеността си.Защо просто не му кажеш, че насилва нещата и че когато си готова да го направите ще му кажеш?! Ако наистина те обича, в което се съмнявам, ще те разбере ама май ще ти каже да вървиш подяволите :-k или нещо от сорта :-s

someone`
11-20-2006, 05:59
ako misli6 4e go obi4a6,davai...puk i 6te ti haresa :))

marche
11-20-2006, 06:53
zarreji go,ima mn svestni mom4eta ,toq ne e ot teq

Cherlotte
11-20-2006, 09:23
Abe moito momi4e-otkdue znae6 kakvo mu e v glavata na nego we!?!Ej taka kato po4nete da se izkazvate i mi stava mnogo bolno za bulgarskata mladej,kolkoto i pensionersko da zvu4i!Misli s glavata,a ne sus slivata i togava se izkazvaj!
Това е израз, пък и ако беше прочел поне какво е написала тя в първия си пост, щеше да разбереш за какво говоря. Човек, който поставя следното условие "или ще го направиш и ще съм с теб, или не - тогава се махам - имаш месец, за да решиш" показва абсолютно недвусмислено какво иска, не мислиш ли? Така че недей да бъдеш разочарован от българската младеж поне в мое лице, защото мисля с главата си и говоря напълно обосновано, както виждаш.

koalka
11-20-2006, 10:52
Това,че е свикнал не ви пречи да бъдете заедно.Ако той има чувства към теб ще те изчака и повече от месец.Такива ултиматуми някой да ми поставя хич не ми харесва.За това сама реши,говори с него и му кажи,че все още не си готова може би след време ще си.Ако си-направи го с него.Казах-ти решаваш.

summer_04
11-20-2006, 13:44
zn imam 4uvstvoto ,4e horata ot den na den stavat vse po-nagli i po-nagli!tva napravo e nerealno,ama i az kvo se u4udvam!emi skupa smqtam 4e predi men mng qsno vsi4ki sa ti kazali,4e tozi ne struva i edinstvenoto koeto moje da napravi6 ,za da ne sujelqva6 posle e da mu tegli6 edna dulga i 6iroka i nikoga pove4e da ne mu se vruzva6!

teardrop
11-20-2006, 13:56
Знаеш ли като го чуеш това отстрани как звучи??Звучи така "знаеш ли сега се очертава че няма с кого да спя,а пък преди сме ходили и си мисля че като ти се извиня и се възползвам от чувствата си,ще спя с теб.Искаш или не??"Много грубо казано от моя страна,за което ти се извинявам,но пак си помисли заслужава ли си

Reich_06
11-20-2006, 14:26
zn imam 4uvstvoto ,4e horata ot den na den stavat vse po-nagli i po-nagli!tva napravo e nerealno,ama i az kvo se u4udvam!emi skupa smqtam 4e predi men mng qsno vsi4ki sa ti kazali,4e tozi ne struva i edinstvenoto koeto moje da napravi6 ,za da ne sujelqva6 posle e da mu tegli6 edna dulga i 6iroka i nikoga pove4e da ne mu se vruzva6!напълно съм съгласна!заражи го!не можеш да се унижаваш и да ходиш с момче което иска едва ли не само секс от теб!той не би ходил с теб ако не му пуснеш=>не те заслужава=>не ти трябва!

Mitakskia
11-20-2006, 16:01
off :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

strange__
11-20-2006, 16:10
Когато има любов,няма значение как е свикнал...ултиматоми като този звучат смешно и са много по-показателни от всичките мили думи,които е способен да изрече... :roll:

iskamTe_vednaga
11-21-2006, 07:17
spored men toq trqbva da e podale4ko ot teb! Ako ima6e ne6to kam teb nqma6e da ti kaje podobno ne6to ot sorta 6te se iz4akam edin mesec da re6i6 dali 6te spi6 s men .badi 100% sigorna 4e ako ne mu pusne6 6te te zareje.A kamoli parviq pat trqbva da ti e s 4ovek koito obi4a6 i mu ima6 doverie.V protiven slu4ai 6te sajelqva6 4e ti e bil parviq ;( e aide UMNATA

Slunchy
11-21-2006, 09:15
Според мен търси само секс-ти решаваш дали искаш да си с него.Ако бях на твое място не бих се събрала отново с него-но все пак избора е твои.Упех

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-21-2006, 10:21
Знаеш ли като го чуеш това отстрани как звучи??Звучи така "знаеш ли сега се очертава че няма с кого да спя,а пък преди сме ходили и си мисля че като ти се извиня и се възползвам от чувствата си,ще спя с теб.Искаш или не??"Много грубо казано от моя страна,за което ти се извинявам,но пак си помисли заслужава ли си
Tochno taka i az sum na sushtoto mnenie,po dobre ne se zanimavai s nego [-X :roll:

IKisseDAGirL
11-21-2006, 13:06
Знаеш ли като го чуеш това отстрани как звучи??Звучи така "знаеш ли сега се очертава че няма с кого да спя,а пък преди сме ходили и си мисля че като ти се извиня и се възползвам от чувствата си,ще спя с теб.Искаш или не??"Много грубо казано от моя страна,за което ти се извинявам,но пак си помисли заслужава ли си
и изобщо не е грубо, ами си е точно така 8)