PDA

View Full Version : ne iskam da go naranq....



11-19-2006, 20:17
s edno mom4e sam ot 5 meseca no mejdu nas ne6tata ne varvqt taka kakto predi.ne se karame tolkova no i nqma ni6to int,nqma trupka.problema e 4e toi mn me obi4a i ne iskam da naranq 4ustvata mu iskam naistina da sme priqteli za6toto i predi da tragnem bqhme samo fr,kak da postapq taka 4e da ne go boli tolkova naistina ne iskam da go naranq.znam 4e nqma na4in no vse pak....ako imate mnenie kajete

mrsy
11-19-2006, 20:22
Приятелство :arrow: Любов - Да
Любов :arrow: Приятелство [-X

sunny_girl16
11-19-2006, 20:28
Приятелство :arrow: Любов - Да
Любов :arrow: Приятелство [-X
Да, няма да се получи да си останете приятели. Опитай се да му обясниш,че имаш нужда за известно време да останеш сама и че това не е заради него. Така поне няма да го нараниш толкова.

sOutH^pArk
11-20-2006, 00:31
Възможно е да си останете приятели, ако и двамата го искате, но едва ли ще е същото като преди. Иначе просто му кажи истината - че няма тръпка и, че нещата не са както са били преди. Кажи му, че ти е много трудно да му кажеш това, защото наистина много държиш на него и не искаш да нараниш чувствата му. Не съм съгласна с горното мнение - да му кажеш, че имаш нужда да останеш за известно време сама и това не е заради него, защото по този начин ще му дадеш напразни надежди и още повече ще го нараниш в последствие.

Nadelina
11-20-2006, 05:09
Edinia ot dvamata vinagi strada.. Vse nqkoi trqbva da izstrada tazi razdqla...

HopeLesss
11-20-2006, 07:07
Възможно е да си останете приятели, ако и двамата го искате, но едва ли ще е същото като преди. Иначе просто му кажи истината - че няма тръпка и, че нещата не са както са били преди. Кажи му, че ти е много трудно да му кажеш това, защото наистина много държиш на него и не искаш да нараниш чувствата му. Не съм съгласна с горното мнение - да му кажеш, че имаш нужда да останеш за известно време сама и това не е заради него, защото по този начин ще му дадеш напразни надежди и още повече ще го нараниш в последствие.

Съгласна съм! ]

maldini
11-20-2006, 07:19
s edno mom4e sam ot 5 meseca no mejdu nas ne6tata ne varvqt taka kakto predi.ne se karame tolkova no i nqma ni6to int,nqma trupka.problema e 4e toi mn me obi4a i ne iskam da naranq 4ustvata mu iskam naistina da sme priqteli za6toto i predi da tragnem bqhme samo fr,kak da postapq taka 4e da ne go boli tolkova naistina ne iskam da go naranq.znam 4e nqma na4in no vse pak....ako imate mnenie kajete
Всичко ,каквото мислиш му го казваш направо,така мисля,че най-добре ще се получи.Няма смисъл от лъжи или всякакви севеподобни оправдания.Пък той,ако иска може да ти остане приятел,ако не ще го зарязваш и това е.Накрая все той ще съжалява повече. :wink:

koalka
11-20-2006, 11:01
Ами щом не го обичаш и нямаш тръпка към него по-добре се разделете.Няма смисъл да го лъжеш...И неговото щастие е важно,но при това положение ти ще си нещастната.

iiirish
11-20-2006, 12:51
Приятелство :arrow: Любов - Да
Любов :arrow: Приятелство [-X

cS_LaMeRkA
11-20-2006, 13:09
Възможно е да си останете приятели, ако и двамата го искате, но едва ли ще е същото като преди. Иначе просто му кажи истината - че няма тръпка и, че нещата не са както са били преди. Кажи му, че ти е много трудно да му кажеш това, защото наистина много държиш на него и не искаш да нараниш чувствата му. Не съм съгласна с горното мнение - да му кажеш, че имаш нужда да останеш за известно време сама и това не е заради него, защото по този начин ще му дадеш напразни надежди и още повече ще го нараниш в последствие.

Съгласна съм с теб!
Само, че искам да допълня, че не съм съгласна със
Приятелство :arrow: Любов - Да
Любов :arrow: Приятелство [-X
, защото съм имала одавна едно... , с което сега сме си приятели дори не се осеща разлика, поне аз, не виждам, гад е като преди :) ! :roll:

teardrop
11-20-2006, 14:17
s edno mom4e sam ot 5 meseca no mejdu nas ne6tata ne varvqt taka kakto predi.ne se karame tolkova no i nqma ni6to int,nqma trupka.problema e 4e toi mn me obi4a i ne iskam da naranq 4ustvata mu iskam naistina da sme priqteli za6toto i predi da tragnem bqhme samo fr,kak da postapq taka 4e da ne go boli tolkova naistina ne iskam da go naranq.znam 4e nqma na4in no vse pak....ako imate mnenie kajete
Всичко ,каквото мислиш му го казваш направо,така мисля,че най-добре ще се получи.Няма смисъл от лъжи или всякакви севеподобни оправдания.Пък той,ако иска може да ти остане приятел,ако не ще го зарязваш и това е.Накрая все той ще съжалява повече. :wink:

SaSeTo
11-21-2006, 19:40
Приятелство :arrow: Любов - Да
Любов :arrow: Приятелство [-X

И според мен няма да се получи - няма да е същото като преди да станете повече от Fr.

Slunchy
11-22-2006, 09:16
Ако си с него от жал да не го нараниш го нараняваш повече.По добре му кажи истината-така го лъжеш :( И аз съм била в такава ситуация-казвам ти го от собствен опит.

pampers
11-22-2006, 10:53
ами 6том ве4е няма6 4увствА..кажи му го.. ако те оби4а 6те те разбере ...ти не може да ходи6 с него по принуда само и само той да не страда...при всяка раздяла единия страда..за6то трябва ти да се измъ4ва6...да си с него на сила..съветвам те да не го праи6... [-X аз направих тая гре6ка...да ходя от съжаление ии..не можах да издържа мн... :?