PDA

View Full Version : исках да споделя с някого, не е нужно да четете



11-20-2006, 11:08
животът - не вярвах да е толкова жесток.замислените ми фразички се изтриха днес, отмиха се след като пуснах водата.болката ме поряза и за първи път помислих за другите...сълзите ми проливаха се за други хора, а аз..аз страдах за тях и мислех колко е несправедливо всичко.
някак си изведнъж осъзнах че забравям малко по малко близките ми хора.снимките и образите им се изтриват видимо от мен и днес когато загубих него виждам колко преходно е всичко.
бучката в гърлото си я има, но се появи и вина - незнам от къде но се появи и ми е трудно да дишам от нея..
нямаше последна среща, последен поглед и последна усмивка..
има само доктори, болници, кръв и безследно изчезнали спомени.
за 1 час очите ми гледат в друга разцветка, а душата просто боли, незнам как да го опиша по друг начин. сякаш всичко мога да изхвърля в коша за преработка, всичко се рециклира нали?! но не и чувствата за жалост...


просто днес ми се случи нещо ужасно и исках да споделя с някого, благодарна съм на тези които са прочели това

sunny_girl16
11-20-2006, 11:37
Мила, не дръж всички тези чувства в себе си. Потърси някой, с който да споделиш и да поговориш. Дори и някой непознат. Виждам, че всичко е твърде лично,но ако все пак имаш нужда от подкрепа можеш да ми пратиш на лично съобщение e-maila си или как се пишеш в Скайп. Готова съм да ти помогна. Само не се отчайвай,чу ли !

malkata_ve6tica
11-23-2006, 17:19
ima6 moqta podkrepa,vsi4ki znaem kolko e tejko da prejivee6 mnogo truden moment!uspeh,i gore glavata

Jenninka
11-23-2006, 17:34
Прочетох го.Хубаво е,че осъзнаваш,че всичко е преходно.Не знам какво ти се е случило,но както казаха по-горе ГОРЕ ГЛАВАТА!Човек ако е силен ,може да преодолее всичко..Това ,което не ни убива,ни прави по-силни:) Нали така?

koalka
11-24-2006, 12:39
Какво се е случило?