PDA

View Full Version : Вие сте ужасно пропаднали!Радвам се че не съм един от вас!



Алминатора
11-20-2006, 13:16
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
И всички казват едно-"Беше ми тъпо,влезнах във форума на Тийн Проблем и насторението ми се оправи!"
Като думите са придружени с някой направо разбиващ линк от рода на "pOmo6t penisa mi se smalqva" и " Lele male kolko gadno" или "Prawih i svirki a tq se nasra" и всичкте на гадна и дразнеща латиница.Но ламерщината ви не спира до тук.Милионите теми от рода на "Какво правите в момента" и "Какво срахте за последно" придружени от един още по ламерски отговор "koi Go IntereSYvA?" и после всички разказват своите недотам приятни занимания.Или пък особено компетентите отговори.
Веднъж едно момче си мислеше за проблем с пениса-и естествено беше написал.
"Hora pomognete mi mislq 4e imam ne6to gadno na penisa,pod glavi4kata e i prili4a na vazel4e na kojata"
И естествено особено компетентните МОМИЧЕТА,които определено са наясно с анатомията на МЪЖКИЯ пенис отговориха:
Otodi na lekar! и O boje kakva e taq gadost!
Е аз направо паднах на стола от смях,поради факта че хора които никога не са имали пенис се мислят за компетентни и отговарят малоумно.В интерес на истината това "възелче" придържа пениса към кожичката.Е заради чудесните отговори сигурно пичът е останал без главичка на пениса.
И последно-ако някой има проблем-споделете го с родителите си а не с тези извратеняци тук-единственият отговор който ще получите от тях е "Idi na lekar".
За това са родителите-да ви помагат.Ох деба изписах толкова много-за какво?
А и btw Тони мила ако още пишеш тук(надявам се че не е така) прати ми едно ЛС.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]

koalka
11-20-2006, 13:47
Тъпанари сме,че се опитваме да помагаме на хората.А и плюс това говориш супер общо и още нещо-какво да му кажат,освен отиди на лекар.Знаеш ли го какъв е тоя дето пита.Ами ако му дадем съвет,някакъв ненормален ще вземе да ни послуша и какво?Мислил ли си?Или не...А и да не милслиш,че на някой му пука,че е обсъждан от хора,които дори не познава..хаха.Форума на еди кое си-дреме ми.Аз пиша в тоя форум и ако искат да ме обсъждат все ми е тая.Плюс това не ни познаваш повечето,така че не можеш да твърдиш,че сме някакви тъпанари.Предполагам ще почнеш да се защитаваш,ако ти кажа,че ЗНАМ,че си комплексар,нали?

11-20-2006, 13:59
Тъпанари сме,че се опитваме да помагаме на хората.А и плюс това говориш супер общо и още нещо-какво да му кажат,освен отиди на лекар.Знаеш ли го какъв е тоя дето пита.Ами ако му дадем съвет,някакъв ненормален ще вземе да ни послуша и какво?Мислил ли си?Или не...А и да не милслиш,че на някой му пука,че е обсъждан от хора,които дори не познава..хаха.Форума на еди кое си-дреме ми.Аз пиша в тоя форум и ако искат да ме обсъждат все ми е тая.Плюс това не ни познаваш повечето,така че не можеш да твърдиш,че сме някакви тъпанари.Предполагам ще почнеш да се защитаваш,ако ти кажа,че ЗНАМ,че си комплексар,нали?
Хахахаха аз съм всичко друго но не и комплексар...
Висок съм 1.84,красив,умен и със завидно голям пенис.За какво да си избивам комплекси?

iiirish
11-20-2006, 14:04
съжалявам, че ще трябва да го кажа, но мисля, че той до известна степен е прав. в крайна сметка тук се пише за щяло и нещяло, кой за каквото се сети и което му дойде на ум! много от темите са напълно безмисленни (особено тези във "секс"), теми които принципно трябва да се разискват с родителите, но не и непознати, които не могат да дадат напълно обективно мнение и само ще объркат питащия. а това, че момичета отговарят на въроси относно мъжката анатомия... честно казано и на мен ми се струва глупаво! но има доста недосрасли пикли във форума, които си пъхат носа навсякъде само и само да натрупат мнения!
иначе форума си е готин със единственото изключение на тъпите и елементарни отговори на някакви си 13-14 годишни лапета без грам опит (макар че има хора от форума които наистина уважам за мненията им като например CooL^GriL извинявам се ако съм объркала ника)

koalka
11-20-2006, 14:09
Тъпанари сме,че се опитваме да помагаме на хората.А и плюс това говориш супер общо и още нещо-какво да му кажат,освен отиди на лекар.Знаеш ли го какъв е тоя дето пита.Ами ако му дадем съвет,някакъв ненормален ще вземе да ни послуша и какво?Мислил ли си?Или не...А и да не милслиш,че на някой му пука,че е обсъждан от хора,които дори не познава..хаха.Форума на еди кое си-дреме ми.Аз пиша в тоя форум и ако искат да ме обсъждат все ми е тая.Плюс това не ни познаваш повечето,така че не можеш да твърдиш,че сме някакви тъпанари.Предполагам ще почнеш да се защитаваш,ако ти кажа,че ЗНАМ,че си комплексар,нали?
Хахахаха аз съм всичко друго но не и комплексар...
Висок съм 1.84,красив,умен и със завидно голям пенис.За какво да си избивам комплекси?Сега незнам тоя дето е писал темата ли ми отговаря или не?Но няма значение-аз ще отговоря.Аз не съм твърдяла,че си комплексар-чети по-вничателно,но ето-веднага тръгваш да се оправдаваш,което ме навежда на мисълта,че както аз нете познавам и не мога да твърдя нищо със сигурност,то така и ти не ме познаваш и не можеш да твърдиш нищо със сигурност.Така че темата ти е безмислена...

teardrop
11-20-2006, 14:13
Щом не си комплексар, явно нагънатият ти мозък, разположен в красивата главица, подпряна на атлетичното тяло с големия пенис, не е могъл да съобрази, че не бива да се слагат всички под общ знаменател. Тук наистина има глупави теми и глупави мнения, но за сметка на това хората се опитват да помагат на другите да разрешат проблема си (повечето поне). Отделен е въпросът, че не винаги успяваме. А и фактът, че някой изказва тук проблема си, не значи, че не го е споделил с други - приятели, родители, роднини. Колкото повече мнения, толкова по-голяма възможност за по-дори резултати. И освен това, много се съмнявам, че някого го интересува това, че в някакъв форум в някакъв сайт някой си го бил определил като един от многото тъпанари, дето не могат да мислят. Всеки има право на мнение, но въпросните хора, които казват подобни неща, вероятно са прочели 2-3 теми, 4-5 мнения и вече убедено си изграждат грешна представа за всички. Извинявам се много, но това е глупаво!

mnogomili4kata-sf
11-20-2006, 14:14
Прав си!И аз това забелязвам от поне 4-5 месеца.Тук нещо умря :-k Чета някви мнения на 12-13 годишни-абсолютно некомпетентни и безсмислени :smt011 Направо ме е яд за форума

summer_04
11-20-2006, 14:35
От една страна си прав!Форума се разваля,заради някаки 12-13 годишни ,които действително си пъхат носа там,където не им е работа!И дават толкова компетентни мнения,че е направо нереално!Обаче тук има и супер много хора,които отговарят адекватно на зададените въпроси(които понякога са адски тъпи), нали е форум,създаден с цел да се помага на некомпетентните,защото никой не се е родил научен!А за безсмислените теми-във всеки форум ги има,малко или много! :wink:

Reich_06
11-20-2006, 14:49
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
И всички казват едно-"Беше ми тъпо,влезнах във форума на Тийн Проблем и насторението ми се оправи!"
Като думите са придружени с някой направо разбиващ линк от рода на "pOmo6t penisa mi se smalqva" и " Lele male kolko gadno" или "Prawih i svirki a tq se nasra" и всичкте на гадна и дразнеща латиница.Но ламерщината ви не спира до тук.Милионите теми от рода на "Какво правите в момента" и "Какво срахте за последно" придружени от един още по ламерски отговор "koi Go IntereSYvA?" и после всички разказват своите недотам приятни занимания.Или пък особено компетентите отговори.
Веднъж едно момче си мислеше за проблем с пениса-и естествено беше написал.
"Hora pomognete mi mislq 4e imam ne6to gadno na penisa,pod glavi4kata e i prili4a na vazel4e na kojata"
И естествено особено компетентните МОМИЧЕТА,които определено са наясно с анатомията на МЪЖКИЯ пенис отговориха:
Otodi na lekar! и O boje kakva e taq gadost!
Е аз направо паднах на стола от смях,поради факта че хора които никога не са имали пенис се мислят за компетентни и отговарят малоумно.В интерес на истината това "възелче" придържа пениса към кожичката.Е заради чудесните отговори сигурно пичът е останал без главичка на пениса.
И последно-ако някой има проблем-споделете го с родителите си а не с тези извратеняци тук-единственият отговор който ще получите от тях е "Idi na lekar".
За това са родителите-да ви помагат.Ох деба изписах толкова много-за какво?
А и btw Тони мила ако още пишеш тук(надявам се че не е така) прати ми едно ЛС.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]абе като гледам имаш 130 мнения някъде така че...кво говориш въобще???[

ftw
11-20-2006, 14:50
Хмм , не съм комплексиран [-X , на ден отделям 10 - 15 мин за форума "Любов" и "Секс" само ,щото другото не си заслужава толкова според мен. Вярно има някои хора ,които имат мн тъпи мнения и тн. , но просто ми е интересно да чета какво става с хора от другите градове и тн. ,пък и чета само отговорите на някои хора ,за които имам добро мнение.
А ти вече се замисли ,че никой не е длъжен да чете отговорите и да слуша съветите на всички ,както и тези които не му харесват. Може да си загубя 2 - 3 минути да напиша отг. за проблема на някого , но ако ме послуша и съм прав , ще съм му помогнал за тези 120-180 секунди.Вече отделно да говори с майка си за проблемите си. И нищо лично ,но леко ми се виждаш комплексар :) , да не говорим ,че четеш PC mania.. И вече за кои "вие" говориш ,това да не ти е екип по психология... + замисли се какво значи изрод и извратеняк..

tra-la-la
11-20-2006, 14:53
значи мисля че човека е прав ама само в известен смисъл ся нямаш никакво право да ни обиждаш второ секи мойе да пише как то иска ако искам мога да пиша и на китаиски но вайното е че хората ме разбират следващото което искам да кажа е че като те гледам и ти си регнат тука и то дайе си пуснал повече от 100 мнения така че тва автоматично те вкарва в наща група на "ИЗПАДНАЛИТЕ" съгласен съм и с "koalka" че темата ти е безмислена въпреки че има едно смисле но нещо прав си че има много тъпи теми които се повтаят нямат смисъл но "приятелю" не деи да ни обиждаш защото нз на колко год си предполагам си праил секс но я си спомни как си се чувствал преди тва ми нали и тия лапета трябва да научат нещо не че аз сум с е учил от форуми де но ако мислим като тебе трябва да се върнем още 500 год назад и пак съм съгласен с "koalka" мисля че си комплексар като не ти харесва форума наи близкото до акъла е да не го четеш и да не пишеш в него!!!


ППС. НЕКА АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА НАПРАВЯТ ТАКА , ЧЕ ДА МОГАТ ДА ПИШАТ САМО ХОРА КОИТО ИМАТ РЕГИСТРАЦИЯ ТАКА ЩЕ СЕ НАМАЛЯТ ТЕМИТЕ С НЕСЕРИОЗЕН ХАРАКТЕР И ДА СЛАГАТ БАН НА ВСЕКИ КОИТО ПУСКА КОФТИ ТЕМИ И ЩЕ ВИДИТЕ КАК ЗА 2 СЕДМИЦИ ЦЕЛИЯ ФОРУМ ЩЕ СЕ ИЗЧИСТИ И ЩЕ ИМА САМО КАЧЕСТВЕНИ НЕЩТА

ludo_mace
11-20-2006, 15:04
Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]Тва последното изречение е много оригинално... :smt005 Вярно, че има страшно много абсурдни теми, но ако ти е направило впечатлениe голяма част от тях са измишльотини, пускани от "гости". Хич не се нерви толкова, защото наистина силно сe съмнявам на някой тук да му пука дори съвсем маааалко кво са писали некви там от някой си форум ::: В тоя сайт си има много интересни и забавни неща, а тва че има може би също толкова глупости... Еми... Дреме ми на Янко :-$

11-20-2006, 15:06
а вие от каде сте толкова сигурни че всички тъпи и абсурдни отговори са дадени от 12-13годишни?вие самите казвате че е кофти да поставят вси4ки под об6т знаменател....но вие самите са6то го правите...може да има разни пикли дет си жрат носовете нажсякаде,но 100% това не са само малките......замислете сееееееее!!!

machoka
11-20-2006, 17:51
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.

Ех, недей бе, съвестни и коректниЙ гражданино! Добре че ми каза, че съм извратеняк.. не се обиждам, споко - от глупостите на всеки срещнат най-малко пък мога да се обидя. По-скоро ги приемам с една ехидна, подигравателна усмивка. Оставям ги да говорят, така, както ще оставя и теб да си злобееш, вместо да заключа жалката ти темичка, в която си позволяваш да обиждаш потребители на този форум, дошли да ПОМАГАТ НА НЕПОЗНАТИ, решили да изгубят по този начин от ценното си време.


Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
Най-малко пък ме интересува двуличното говорене 'зад гърба'. Имаше някаква простотия от рода на 'нека ми говорят зад гърба, могат единствено да ми гледат гъ**' ;)



П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.
Аха, да разбирам ли, че ти си от тези, които и 'посрещат, и изпращат по дрехите'? Zna4i ako napi6a ne6to na latinica, postyt mi 6te se obezmisli? Zna4i za teb e vajno na kakuv ezik pi6a, a ne kakvo kazvam?
Колко плитко..

Я по-добре не казвай в ПС Манията кой си, щото като те видят с тия 100+ поста, ще те заклеймят като един от нас - извратеняк и пропаднал човек :lol:

Самото ти самочувствие на 'по-човек' от останалите те принизява до един обикновен самохвалко, решил да бъде по-различен и да се открои, макар и с ограниченото си мислене.

Mimka_sweet
11-20-2006, 18:19
За някои неща си прав като например за тва "Иди на лекар" наистина тъпо е ама.. ИНАЧЕ СИ ПЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛЕН ИДИОТ!!! :evil:

kiroo
11-20-2006, 18:39
за първи път в историята на форумите и спама и всичко, да съм сългасен с Мачока :D

11-20-2006, 18:40
съжалявам, че ще трябва да го кажа, но мисля, че той до известна степен е прав. в крайна сметка тук се пише за щяло и нещяло, кой за каквото се сети и което му дойде на ум! много от темите са напълно безмисленни (особено тези във "секс"), теми които принципно трябва да се разискват с родителите, но не и непознати, които не могат да дадат напълно обективно мнение и само ще объркат питащия. а това, че момичета отговарят на въроси относно мъжката анатомия... честно казано и на мен ми се струва глупаво! но има доста недосрасли пикли във форума, които си пъхат носа навсякъде само и само да натрупат мнения!
иначе форума си е готин със единственото изключение на тъпите и елементарни отговори на някакви си 13-14 годишни лапета без грам опит (макар че има хора от форума които наистина уважам за мненията им като например CooL^GriL извинявам се ако съм объркала ника)

Мерси :D
По темата - наистина Анито е права, аз дори избягвам да посещавам раздела "Секс", защото всяка втора тема е: "На 11 съм и забременях като му духах", "Ще се насе** ли ако правя анален", "Нормално ли е да съм на 12, а пениса ми да е само 26см"... Но това си е до хората...

Едно от нещата, за които Алминатора е прав е писането на кирилица. В много форуми това е наложено като 'закон' и хората си го спазват. Аз лично много харесвам този форум, не го посещавам от 1-2 седмици, а от доста време и мисля, че наистина нещо трябва да се направи по този въпрос.

HopeLesss
11-20-2006, 18:42
съжалявам, че ще трябва да го кажа, но мисля, че той до известна степен е прав. в крайна сметка тук се пише за щяло и нещяло, кой за каквото се сети и което му дойде на ум! много от темите са напълно безмисленни (особено тези във "секс"), теми които принципно трябва да се разискват с родителите, но не и непознати, които не могат да дадат напълно обективно мнение и само ще объркат питащия. а това, че момичета отговарят на въроси относно мъжката анатомия... честно казано и на мен ми се струва глупаво! но има доста недосрасли пикли във форума, които си пъхат носа навсякъде само и само да натрупат мнения!
иначе форума си е готин със единственото изключение на тъпите и елементарни отговори на някакви си 13-14 годишни лапета без грам опит (макар че има хора от форума които наистина уважам за мненията им като например CooL^GriL извинявам се ако съм объркала ника)

Мерси :D
По темата - наистина Анито е права, аз дори избягвам да посещавам раздела "Секс", защото всяка втора тема е: "На 11 съм и забременях като му духах", "Ще се насе** ли ако правя анален", "Нормално ли е да съм на 12, а пениса ми да е само 26см"... Но това си е до хората...

Едно от нещата, за които Алминатора е прав е писането на кирилица. В много форуми това е наложено като 'закон' и хората си го спазват. Аз лично много харесвам този форум, не го посещавам от 1-2 седмици, а от доста време и мисля, че наистина нещо трябва да се направи по този въпрос.

Това бях аз :roll:

11-20-2006, 18:51
Къв си ти бе, смотан. Некво 15-16 годишно лапе дет иска да се праи на важно. Чета си аз из твоите постове и кво намирам. Свръх интелигентната тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=812425&highlight=#812425
50% от постовете ти са обиди, другата част се натискаш да ставаш модератор. Общо взето... ЖАЛКА ИСТОРИЯ.

KuReC
11-20-2006, 19:20
Къв си ти бе, смотан. Некво 15-16 годишно лапе дет иска да се праи на важно. Чета си аз из твоите постове и кво намирам. Свръх интелигентната тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=812425&highlight=#812425
50% от постовете ти са обиди, другата част се натискаш да ставаш модератор. Общо взето... ЖАЛКА ИСТОРИЯ.

bravo lud toq e nqkuf baluk det sa prai na mnogo oboroten tuka v neta selqnin vari si gleai golemia penis xaxaxa 10 santa i bqgai ot tuka shtot si super smeshko we ..

BornFromPain
11-20-2006, 19:33
bravo lud toq e nqkuf baluk det sa prai na mnogo oboroten tuka v neta selqnin vari si gleai golemia penis xaxaxa 10 santa i bqgai ot tuka shtot si super smeshko we ..

Хахахх май такива като тебе формират общото мнение за форума ;П Да си беше траял.. Тъкмо се бяха изредили по-умните да мажат положието и ти взе че се бръкна ахха :>

sherry
11-20-2006, 20:07
Ми много теми са несериозни, има флуудъри, всякакви некомпетентни мнения, да! Но има и хора, които помагат. Чела съм много полезни съвети, дадени от форумки в разделите Секс и Любов. Фъки често помага с музиката...Мачока не го оставихте на мира, все трябва да ви чисти флуд-ърниците, а аз самата съм стояла будна до 2-3 през нощта, за да пиша някоя тема на напълно непознат човек...С цел, просто да съм полезна. Извод -> не всички са такива, не всички пускат безсмислени постове, има някои лапета, които влизат и се лигавят, но има и познавам много свестни потребители.

3абаВно
11-20-2006, 20:10
Истина е, че този форум е един от най-смешните. Аз затова го посещавам. А ти защо пускаш тази тема? За да се убедиш, че след като не са те направили модератор (:lol:) този форум е тъп. Същата работа като историята за лисицата и гроздето...

Колкото до тъпите постове...прав си. Това няма да се промени, защото адимнистраторите този форум разчитат на "тъпите" поттребители. Предпочитат да има много "глупави" потребители и тъпи теми отколкото малко, но "умни" потребители със смислени потребители. Нова е напълно нормално. Колкото повече, толково по-добре. Защото от "тъпи" потребители се печели далеч по-лесно и по-добре. Те са по-податливи на реклами, а и не знаят как да си ги махат. Да точно така. Доста от "по-умните" потребители знаят как да си махат рекламите, а и дори да не знаят как не се влият от тях. Тогава няма да се печели от тях. Естествено далеч съм от мисълта, че печелят толкова много от реклами. По същата причина не е забранено писането на латиница и т.н. Просто този форум разчита на "тъпите" потребители.

И все пак този форум е страшно полезен. Стига да знаш как да отделиш помията от полезното. Самият аз съм прочел и научил много тук.

panterata
11-20-2006, 20:19
от части си прав.. наистина има мн тъпи теми и т.н , но има и някой които просто са малки и неопитни и затова питат , а ги е срам да споделят с родителите си..

brain_stew
11-20-2006, 20:26
Хммм...една толкова тъпа и безсмислена тема ви развълнува толкова!Тва, че някакъв си взет от гората (едва ли не) се оплаква от форума и е направил тема, не значи че всички трябва да почнете да плюете!Запазете си мнението за себе си, защото никой не ви го е искал!Има и по-лоши форуми от този!Наистина има много глупави теми с глупави мнения, но те само забавляват!Лично аз не съм срещала проблем със спам, флууд и т.н. изключая темата за снимки, която наистина беше прекалено задръстена от флууд!Има си специален раздел за оплакване от модератори, администратори и прочее, не му е тук мястото!А и от темата няма смисъл!Една от многото тъпи теми, която според автора, прави форума тъп!

Joey Tempest
11-20-2006, 20:32
Вие сте ужасно пропаднали!Радвам се че не съм един от вас!

А, как ще не си. Баш един от нас си. :twisted: :twisted:

Нищо лично. ;-) Наздраве! :mrgreen:

i'm so excited!
11-20-2006, 20:34
много ясно, че сме пропаднали.
ама нали ни е добре.
аре наздрае

LunaTriCk
11-20-2006, 20:48
И на кой му пука ?
Я отиди на лекар. :-D

kaloqn_pe6o
11-20-2006, 20:49
ебати шоуто :smt119 хахахахаххахаха

niGGa
11-20-2006, 20:52
Тъпанари сме,че се опитваме да помагаме на хората.А и плюс това говориш супер общо и още нещо-какво да му кажат,освен отиди на лекар.Знаеш ли го какъв е тоя дето пита.Ами ако му дадем съвет,някакъв ненормален ще вземе да ни послуша и какво?Мислил ли си?Или не...А и да не милслиш,че на някой му пука,че е обсъждан от хора,които дори не познава..хаха.Форума на еди кое си-дреме ми.Аз пиша в тоя форум и ако искат да ме обсъждат все ми е тая.Плюс това не ни познаваш повечето,така че не можеш да твърдиш,че сме някакви тъпанари.Предполагам ще почнеш да се защитаваш,ако ти кажа,че ЗНАМ,че си комплексар,нали?
Хахахаха аз съм всичко друго но не и комплексар...
Висок съм 1.84,красив,умен и със завидно голям пенис.За какво да си избивам комплекси?
Щото не си всичко останало, примерно ?

ODB36
11-20-2006, 22:30
точно ти ли ще кажеш бе геимърче,малък фарфалак,тва че си нямаш гадже не означава че тука трябва да си изливаш яда!

dream_dragon
11-21-2006, 06:48
Имаше подобна тема, но поднесена много по-добре от Акедемика, ако негреша. Чудесно го беше направил. Задал я беше добре и нямаше обиди към съфорумниците. А не ти ли мина през ума, че щом имиш регистреция и 126 мнения си един от тези "извратеняци такива"? Ти самия не си по-добръ, защото вместо да си се хилиш на стола си решил да си излезеш от сянката и да ни храниш. Аз самия в началото се ядосах на форума, потребителите и много неща. Обаче после осъзнах, че никой не ме знае и мога съвсем спокойно да си давам мненията и да моля за помощ. Май съм го правил два-три пъти. Та ако си решил, че изявлението на първата ти сраница е нещо което трябва да ни накара да се замислим, относно тъпите си теми и мнения не мисля, че си прав. Вярно, всеки си признава има и тъпи теми и спамерски постове, но не това е важното, защото така още по-добре се отличават компетентните и найстина разбиращите. Относно 12-13 годишните нека питат, малки са защо да не го правят. Вярно, че възраста им е невероятна малка, но щом не говорят с техните нека поне тук да обсъждат темите любов и секс. Ако ги оставим да се учат от филмите и съучениците си или хората от улицата няма ли да добият грешна представа за тези интимни неща? Ако има място на което можеш да говориш открито ( скрит зад профила си) то това е мястото и естествено да научиш достатъчно, за да не допуснеш тъпа грешка в бъдештето.

rosskata
11-21-2006, 08:13
8) Автора, споко, и ние се радваме, че не си един от нас...
Мен лично ме кефи да съм тъпа извратенячка...Мухахаха...

Пък и реално погледнато, струва си да си тук- на простотиите се забавляваш, а и има много яки потребители, с които става лафче, и спор... 8)

skate_warrior
11-21-2006, 08:41
Абе като гледам автора на темата с тия 100 мнения вече май е един от нас :lol: :mrgreen:

evil_lady_in_black
11-21-2006, 11:31
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
И всички казват едно-"Беше ми тъпо,влезнах във форума на Тийн Проблем и насторението ми се оправи!"
Като думите са придружени с някой направо разбиващ линк от рода на "pOmo6t penisa mi se smalqva" и " Lele male kolko gadno" или "Prawih i svirki a tq se nasra" и всичкте на гадна и дразнеща латиница.Но ламерщината ви не спира до тук.Милионите теми от рода на "Какво правите в момента" и "Какво срахте за последно" придружени от един още по ламерски отговор "koi Go IntereSYvA?" и после всички разказват своите недотам приятни занимания.Или пък особено компетентите отговори.
Веднъж едно момче си мислеше за проблем с пениса-и естествено беше написал.
"Hora pomognete mi mislq 4e imam ne6to gadno na penisa,pod glavi4kata e i prili4a na vazel4e na kojata"
И естествено особено компетентните МОМИЧЕТА,които определено са наясно с анатомията на МЪЖКИЯ пенис отговориха:
Otodi na lekar! и O boje kakva e taq gadost!
Е аз направо паднах на стола от смях,поради факта че хора които никога не са имали пенис се мислят за компетентни и отговарят малоумно.В интерес на истината това "възелче" придържа пениса към кожичката.Е заради чудесните отговори сигурно пичът е останал без главичка на пениса.
И последно-ако някой има проблем-споделете го с родителите си а не с тези извратеняци тук-единственият отговор който ще получите от тях е "Idi na lekar".
За това са родителите-да ви помагат.Ох деба изписах толкова много-за какво?
А и btw Тони мила ако още пишеш тук(надявам се че не е така) прати ми едно ЛС.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]
Така ще говора в личен план.Аз съм сигурна, че съм по навътре с секса от множеството момичета на моята възраст.А и съм сигурна поне за някои хора, че са компетентни в много отношения повече от теб ! А и незнам ти какъв си че да ни съдиш нас, те хората са казали " не гледай в чуждата паница".Очевидно не си много интелигентен щом и ти незнаеш как да пишеш, защото аз намерих поне 10 правописни и пунктуационни грешки в това нещо , което е по-нагоре.Жалка работа , няма какво повече да кажа . Очевидно завиждаш на хората в този форум и ако не ти харесва можеш спокойно да се разкараш !

11-21-2006, 15:56
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
И всички казват едно-"Беше ми тъпо,влезнах във форума на Тийн Проблем и насторението ми се оправи!"
Като думите са придружени с някой направо разбиващ линк от рода на "pOmo6t penisa mi se smalqva" и " Lele male kolko gadno" или "Prawih i svirki a tq se nasra" и всичкте на гадна и дразнеща латиница.Но ламерщината ви не спира до тук.Милионите теми от рода на "Какво правите в момента" и "Какво срахте за последно" придружени от един още по ламерски отговор "koi Go IntereSYvA?" и после всички разказват своите недотам приятни занимания.Или пък особено компетентите отговори.
Веднъж едно момче си мислеше за проблем с пениса-и естествено беше написал.
"Hora pomognete mi mislq 4e imam ne6to gadno na penisa,pod glavi4kata e i prili4a na vazel4e na kojata"
И естествено особено компетентните МОМИЧЕТА,които определено са наясно с анатомията на МЪЖКИЯ пенис отговориха:
Otodi na lekar! и O boje kakva e taq gadost!
Е аз направо паднах на стола от смях,поради факта че хора които никога не са имали пенис се мислят за компетентни и отговарят малоумно.В интерес на истината това "възелче" придържа пениса към кожичката.Е заради чудесните отговори сигурно пичът е останал без главичка на пениса.
И последно-ако някой има проблем-споделете го с родителите си а не с тези извратеняци тук-единственият отговор който ще получите от тях е "Idi na lekar".
За това са родителите-да ви помагат.Ох деба изписах толкова много-за какво?
А и btw Тони мила ако още пишеш тук(надявам се че не е така) прати ми едно ЛС.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]
Така ще говора в личен план.Аз съм сигурна, че съм по навътре с секса от множеството момичета на моята възраст.А и съм сигурна поне за някои хора, че са компетентни в много отношения повече от теб ! А и незнам ти какъв си че да ни съдиш нас, те хората са казали " не гледай в чуждата паница".Очевидно не си много интелигентен щом и ти незнаеш как да пишеш, защото аз намерих поне 10 правописни и пунктуационни грешки в това нещо , което е по-нагоре.Жалка работа , няма какво повече да кажа . Очевидно завиждаш на хората в този форум и ако не ти харесва можеш спокойно да се разкараш !
Така е по навътре си в секса от повечето момичета на твоята възраст,защото повечето момичета на твоята възраст си играят още с кукли.

XePouH
11-21-2006, 16:41
секи с проблемите си и мненията си

In4iTu_
11-21-2006, 17:26
Изобщо не ми пука, кой какво е говорил за мен в някакъв друг форум, който дори не посещавам, не ми се вярва да има обидени форумци. Не може да изказваш общото си мнение за толкова много хора на базата на някакви 100 мнения...За латиницата съм съгласна, но пък всеки има право да пише така, както му харесва.

scion_of_Storm
11-21-2006, 17:32
Пахахаха...мизерен опит, братле. И що не се показа отново?
В твоя случай е по-добре да кажеш:"Сера си тук, сера си там. И винаги аз мириша деба".
Естествено, че ще има такива теми, като има и идиоти, които да ги пишат. Повечето са едно 12-13 години(no offence) и е нормално за възрастта им. Ама ти си супер извисен бе, не ще и дума. Невероятен си. А форума на PC Mania и самата ПиСкъ са невероятни и те! Ако ще се занимаваш с нещо сериозно, вземи списание за компютри, а не за "как да разкъртите компа в 3 стъпки". Скрий се, ебаси. Като те гледам може да пишеш интелигентно обаче реагираш и мислиш като 11 годишен. Ама няма ли да се появиш повече? Пишем и бягаме? Смел си, не отричам, и як при това :mrgreen:

PaSsioN_GiRL
11-21-2006, 18:55
Щом не си комплексар, явно нагънатият ти мозък, разположен в красивата главица, подпряна на атлетичното тяло с големия пенис, не е могъл да съобрази, че не бива да се слагат всички под общ знаменател. Тук наистина има глупави теми и глупави мнения, но за сметка на това хората се опитват да помагат на другите да разрешат проблема си (повечето поне). Отделен е въпросът, че не винаги успяваме. А и фактът, че някой изказва тук проблема си, не значи, че не го е споделил с други - приятели, родители, роднини. Колкото повече мнения, толкова по-голяма възможност за по-дори резултати. И освен това, много се съмнявам, че някого го интересува това, че в някакъв форум в някакъв сайт някой си го бил определил като един от многото тъпанари, дето не могат да мислят. Всеки има право на мнение, но въпросните хора, които казват подобни неща, вероятно са прочели 2-3 теми, 4-5 мнения и вече убедено си изграждат грешна представа за всички. Извинявам се много, но това е глупаво!

Правилно !

648541
11-21-2006, 19:50
ne sum 4ela koi kvo e pisal...ama 6te kaja samo edno kum avtora na temata....SKRIII SE BE MALOUMIK :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

TikiraYang
11-21-2006, 21:47
koi go interesywa hah ?

quench
11-22-2006, 07:28
Не,сега човека е прав. И на мен ми е идвало да напиша такава тема. Има едно 50-60 % теми и мнения,които или трянва да се премахнат,или да се систематизират в общи теми. Но е абсолютно прав за това,че съществуват малоумни изказвания,които показват,че авторите или се ебават,или не са си погледнали в гащичките още. Но начина,по който сложи всички под общ знаменател,не е етичен,най-малкото. Но е малдеж,да му е простено.
:lol: :P :wink:

feshankaa
11-22-2006, 17:07
Аз не мисля че 12-13 годишните развалят форума! Аз лично съм на 13 и не мисля 4е със не6то съм допринесла за глупавите теми! Не обвинявайте хората ,като ги сравнявате по годините.Тва не е правилно,за6тото има 15-16-17 годишни идиоти ,които пускат тези теми -хора с неизживяно детство!

quench
11-22-2006, 19:29
В тоя ред на мисли може и да си на 45 и още да не ти е дошъл акъла в главата... :lol:

leko_otkachena
11-22-2006, 19:39
Чета си тук.Чета си там.И какво разбирам?Потребителите на тоя форум не са просто тъпи-те са прости извратени изроди без капка мозък в главата.Не се обиждайте-вие сте си такива.Има и едно изключение но то одавна се отказа да пише редом с вас,извратеняци такива.Вие изобщо имате ли си представа как сте обсъждани в онлайн пространството?Във форума на РС Мания има поне 10 теми за вас и всичките са от поне 10 страници!
И всички казват едно-"Беше ми тъпо,влезнах във форума на Тийн Проблем и насторението ми се оправи!"
Като думите са придружени с някой направо разбиващ линк от рода на "pOmo6t penisa mi se smalqva" и " Lele male kolko gadno" или "Prawih i svirki a tq se nasra" и всичкте на гадна и дразнеща латиница.Но ламерщината ви не спира до тук.Милионите теми от рода на "Какво правите в момента" и "Какво срахте за последно" придружени от един още по ламерски отговор "koi Go IntereSYvA?" и после всички разказват своите недотам приятни занимания.Или пък особено компетентите отговори.
Веднъж едно момче си мислеше за проблем с пениса-и естествено беше написал.
"Hora pomognete mi mislq 4e imam ne6to gadno na penisa,pod glavi4kata e i prili4a na vazel4e na kojata"
И естествено особено компетентните МОМИЧЕТА,които определено са наясно с анатомията на МЪЖКИЯ пенис отговориха:
Otodi na lekar! и O boje kakva e taq gadost!
Е аз направо паднах на стола от смях,поради факта че хора които никога не са имали пенис се мислят за компетентни и отговарят малоумно.В интерес на истината това "възелче" придържа пениса към кожичката.Е заради чудесните отговори сигурно пичът е останал без главичка на пениса.
И последно-ако някой има проблем-споделете го с родителите си а не с тези извратеняци тук-единственият отговор който ще получите от тях е "Idi na lekar".
За това са родителите-да ви помагат.Ох деба изписах толкова много-за какво?
А и btw Тони мила ако още пишеш тук(надявам се че не е така) прати ми едно ЛС.
П.П.Още един пример за ламерщина-всички имат прекалено големи аватари.Надявам се че накрая ще се появи Coki и ще раздаде правосъдие под формата на банани на тези които са си позволили аватари с размер 640х480.
П.П.П. Ако на някой от модераторите му пука поне малко за случващото се тук няма да изтрие/локне тази тема.
П.П.П.П.Готов съм да отговоря на всички ваши въпроси свързани с моята позиция относно потребителите на форума,само ако са на КИРИЛИЦА И БЕЗ ЦИФРИ ВМЕСТО БУКВИ.Останалите мнения са безавторитетни за мен и са пълен шит.

[/i]ama s edna duma dori i da se izkaja kato izrod ti si qko prost/a

die_die_my_darling
11-23-2006, 12:53
mnogo si prav pisna mi da gledam komentari ot roda na:ma tq .... az neq mn si q obi4kAm i nekvi apsolutni ligav6tini ili nekoi po4va da se mazni na moderatorite....tva super mn me drazni i riskuvam da bada bannata otnovo samo za6toto kazvam kakvoto mislq

quench
11-23-2006, 13:03
Радвам се,че не съм модератор,щях да съм ебаси фашиста! :lol: :wink:

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 14:24
да ама има и много готини теми...
има теми в които се помага на човека с различен отговор от ''отиди на лекар'' не мислиш ли?

_donna_
11-24-2006, 13:09
И сега тази образователна тема,която ни съобщава,
че всъщност сме пълни идиоти ще бъде прочетена само от тези,
на които им пука,че на НЯКАКЪВ СИ са му избили нервите.

Може и да са жалки,но поне се забавляват пишейки из форума.
Готино им е.Или поне се преструват достатъчно добре.
А ти вместо да правиш нещата,от които ти е готино си седнал
да обясняваш на хората за тва колко са умни..

буаХАХАха.. :smt005

koalka
11-24-2006, 13:12
mnogo si prav pisna mi da gledam komentari ot roda na:ma tq .... az neq mn si q obi4kAm i nekvi apsolutni ligav6tini ili nekoi po4va da se mazni na moderatorite....tva super mn me drazni i riskuvam da bada bannata otnovo samo za6toto kazvam kakvoto mislqАми тогава като ти е писнало да гледаш някои неща,защо пишеш и посещаваш форума?

kudravoto
11-24-2006, 13:13
az puk se radvam 4e ne si edin ot nas! :wink: