PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно...ХЕЛП!



11-20-2006, 13:21
Става въпрос за едно момиче...Цяло лято бяхме заедно,говорихме си абе-бяхме неразделни.Не знам дали тя ме харесваше,но аз се влюбих до уши,но не посмях да й го каж за да не разваля приятелството ни.И сега няколко месеца по късно не мога да спра да мисля за нея...Всяка нощ я сънувам,ама шибаното даскало ни разделя...Какво да правя?

teardrop
11-20-2006, 13:44
Кажи й! Дори и даскалото да ви разделя, тя трябва да разбере, защото откъде знаеш, че не изпитва същите чувства? Трябва да направиш, каквото можеш, щом я харесваш, от опит глава не боли, пък оттам нататък дано нещата се развият добре. Не ми се вярва много точно училището да е причината да не й признаваш, може би те е страх, че ще те отблъсне или ще развалите приятелството си, но все пак ти знаеш най-добре, така че - не позволявай на обстоятелствата да ви пречат! Успех!

LaFee
11-20-2006, 15:54
щом толкова много я харесваш ами кажий го момичетата много се радват да слушат такива неща е повечето момичета де но ако тя не те харесва тогава не знам... въпреки че може и тя да има чувства към теб нали сте били заедно цяло лято ако си й бил неприятен тогава тя е нямало да дружи с теб така че говори с нея и виж какво ще ти каже
успех!

SaSeTo
11-21-2006, 19:45
Сподели и чувствата си,може пък и тя да те харесва,но и тя като теб да се двоуми дали да ти каже или не - нищо не губиш ако опиташ.Стискам палци за положителен резултат :-)

iiirish
11-21-2006, 19:52
ако смяташ, че прекалено много неща ви делят, ако мислиш, че нямаше допирни точки, то тогава просто се доближи до момиче, с което ще си щастлив. понякога простите решения се вземат трудно, но пред всеки рано или късно има избор, който трябва да нарпавим - харесва ни или не

haily
11-23-2006, 16:19
emi,kvo da pravi6 :smt017 .nai dobre vzemi i kaji 4e si vliuben ve neq,ako tq ima 4uvstva 6te te razbere i nai-veroqtno 6te trugnete :smt008 .ama ako ne te haresva....bate,seriozno stava.ama nai dobre i priznai i vij kvo 6e stane,otkolkoto da se izmu4va6 ](*,) a za daskaloto-emi 6te se vijdate kogato ne ste na daskalo i taka.vij bate nai dobre taka,kato momi4e ti go kazvam.ae i pi6i kvo e stanalo-haily_em@abv.bg ae USPEH [-o<