PDA

View Full Version : Ако може да ми помогнете малко



:(
11-20-2006, 14:05
От Пловдив съм и имам следния проблем:
Значи проблема е следния чатя с едно момиче от известно време и искам да я заговоря като я видя ама просто незнам какво да и кажа при срещата ни. Много пъти съм я виждал около училище ,но от далече имам шанса да я спра , ама не го правя защото нз как и какво да и кажа след това

11-20-2006, 14:07
Кажи и ”Хайде да си початим довечера!” :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evil_lady_in_black
11-20-2006, 14:08
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ами държи се по-спокойно.И не започвай с някакви тъпи въпроси от рода на "коя е любимата ти музика " Покания на кафе или на дискотека или нещо подобно то разговора сам ще си тръгне.

:(
11-20-2006, 14:13
Какво кафе бе хора , аз нз как да я заговоря и как да я спра независимо , че си чатим свободно.

evil_lady_in_black
11-20-2006, 14:16
Ами бъди малко по естесвен не се притеснявай тя едва ли яде момчета ?!?!Дръж се така както в чата

Mimka_sweet
11-20-2006, 14:59
Emi kaji i "Hey kak si kakvo pravi6?" i ako naistina si mnooogo nerven prosto i go kaji nqa da ta pomisli za nqkvo lapi daje 6te i stane6 po-sladak 6tom si go priznava6!!!
P.S tq poznava li te i do sq govorili li ste si ?

:(
11-20-2006, 15:47
Да знай ме кой съм, ама не сме се срещали от близко, а искам да я заговоря,когато я видя.Ама нз някак си ми е странно просто така да я спра и да и кажа "как си?" примерно ,като до сега нито сме говорили, нито сме се виждали.

bulgarche
11-20-2006, 15:57
Спри я и я питай дали е тя момичето с което си пишеш. Щом си пишете имате какво да си кажете => и на живо също