PDA

View Full Version : Любовни трикчета



Никитооо
11-20-2006, 14:16
Хора кажете някфи любовни трикчета или момиче да ме изревнува или отново да иска да е с мене да и стане гадно,като се има впредвид че това момиче ме обича и сега като сме скъсали продължава да ме целува понякога и да ми казва че ме обича и след време пак ще сме си заедно,просто малко време на разнообразие.
Кажете някфи трикчета че по-бързо да се върне при мене ? Нещо да и стане гадно ама без да я обидя или да ми се сърди абе квото и да е?

AliceSw
11-20-2006, 15:08
ей вие мъжете с тия трик4ета ще ме побъркате, не зная осъзнавате ли го, тва е най-отвратиттелнот нещо на света, например ся ако някой ти каже да си хванеш др приятелка онази да изревнува, ей тва е най-голямата глупост, кояот можеш да направиш, 4есно

по дяволите, тя те целува и ти казва, 4е те оби4а => викаш я на кафе и си изяснявате отношенията и толкова, мн ли е сложно, или предпо4иташ някъв план, в който вс може да се обърка, а ???

11-20-2006, 15:33
кат не знаеш кво е положението не говори... За сега сме сиги изяснили но не можем да тръгнем точно сега :)

Някой си
11-20-2006, 17:51
Само жените правят такива простотии(не се обиждайте дами, но никак не го харесвам това, а много хора го правят)...отиваш казваш, каквото имаш да и казваш, целуваш я и тя осъзнава каква глупачка е била и се връща при теб...ако го осъзнае...прави си изводите :wink:

KuReC
11-20-2006, 19:22
dam trik4eta bol 200 grama vodka 6ti svur6at dobra rabota

panterata
11-20-2006, 20:08
амии дръж се все едно не я харесваш , не ти пука за нея и т.н :) знайш ли как набързо ще се разтича след теб :) или я накарай да ревнува като се занимаваш с др момиче ( обръщаш специално внимание на др показно пред нея ) :)

BeBcHeTo
11-20-2006, 20:19
Пффф.....кфи са тия тапотиии

LO6IQ
11-21-2006, 15:25
кат не знаеш кво е положението не говори... За сега сме сиги изяснили но не можем да тръгнем точно сега :)
ХаХа ...гепа ли те мацката ,а !? :-D