PDA

View Full Version : Не мога да спра да го обичам



Mafiotkata_7200
11-20-2006, 16:02
Вече минаха 2 години,а моята любов към него продължава да гори.Той вече ме е забравил,щастлив е с неговите поредни,а аз във всеки търся част от него и дори не знам дали бих обичала др момче,както него.Обвързвала съм се с много и си казвам ще ги обикна ще го забравя с времето ноо [-X Страх ме е че никога няма да го забравя.Аз го харесвам такъв,какъвто беше тогава,а не сега-надменен,нафукан,груб Толкова е сладък,а вътрешно колко се е променил :cry: Знам че нищо не може да има м/у нас,но спомена за миналото.. Всеки път като го видя всичко ми се преобръща.Точно заради това не съм го виждала вече 3 месеца,страх ме е :smt010 толкова гадно бих се почувствала :( Толкова сълзи съм проляла,страдала съм,измъчвала съм се :smt010
Би ме разбрал само този който го е преживял знам .. но все пак исках да споделя и ако може нещо да ме посъветвате [-o< Вече не издържам

iiirish
11-20-2006, 16:29
няма начин да не страдаш след раздяла щом си обичала, но трябва да знаеш, че след всеки край идва едно ново начало, с което може да изживееш най-голямото си щастие. не се отчайвай, а бъди упорита и скоро времето ще притъпи чувствата ти към него

Shadow_Walker
11-20-2006, 16:32
Ти самата каза, че си влюбена във човека, който той е бил преди...но преди, не сега.Сега както казваш ти е различен.Ти си влюбена в спомена за него, а не в самият човек.Разбери, че този, в когото си влюбена все още, вече не съществува и продължи напред :)

koalka
11-20-2006, 17:47
Ти казваш,че го обичаш,а убедена ли си,че това не е носталгия по миналото?Само питам,защото е възможно и да е така,но може още и да го обичаш.По-добре ще е да не го виждаш,а да се опиташ да си живееш живота.Просто се опитай максимално малко да мислиш за него,излизай с приятели,разсейвай се.Трябва да положиш усилия,за да се справиш.

Mafiotkata_7200
11-20-2006, 18:14
Май наистина сте прави,това момче вече не съществува.Но мислите ли че през това цялото време не съм се разсеивала,не съм излизала .. Напротив пробвах какво ли не. Разума е разбрал,че вече го няма край той е минало,но за сърцето е много трудно и невъзможно :smt010 :smt010 :smt010

miloto_girl_4e
11-20-2006, 18:22
Позната ми е супер много тази история, защото аз съм я преживяла(да не кажа, че за съжаление малко или много още я преживявам..)
Ходих с едно момче, скъсахме преди .. почти година и.. той се промени, стана надут, стана некво.. метеросексуално момченце..
И да, моят човек също като твоят го няма.. вече на негово място е друго момче, което не ме привлича..
Както казаха в един пост над мен, ти не си влюбена в него, а в спомена за него, за моменти, в които сте били заедно и сте били щастливи...
Замисли се, ако сега тепърва го беше срещнала, дали изобщо би се влюбила в него?
Съвет ми е трудно да ти дам, защото и аз не съм открила за себе си.., просто времето притъпява чувствата и болката ...
Ще откриеш своят майстор, споко :wink:

perky_girl
11-20-2006, 18:31
Какво да ти кажа?Какво да те посъветвам?То и аз съм в същото положение-като доста хора в този форум включително и ти?!Офф тази любов! ](*,)

Както казах и преди малко в една друга подобна тема,май най-добрия вариант е да го забравиш..много е трудно..да..но знай,че само времето ще ти помогне..поне ще претъпи малко болката...

Упсех,дано бързо го забравиш!

KuReC
11-20-2006, 18:49
za 2 godini tolkova vreme i ne si zabravila 1 mom4e wow bi ne se vlubvai pak 4e nqmq sa 2 mi 10 :shock: :shock: :shock:

HopeLesss
11-20-2006, 18:49
Спри да живееш в миналото. Почни да се радваш на всеки миг светлина. След време много ще съжаляваш за пролетите сълзи, защото те нито ще ти върнат изгубената любов, нито ще ти помогнат да превъзмогнеш болката! Бъди силна и докажи на себе си, че можеш да се справиш! Докажи, че ти владееш живота си и че не може някакво си момче да те контролира психически!

Mafiotkata_7200
11-20-2006, 18:50
Времето,времето,времето то всеки казва че уж времето лекувало ама минаха 2 години :cry: :smt010 Колко трябва да чакам ?! :smt010

{Sweety_f}
11-20-2006, 18:57
ami.....nz kak da ti pomogna,no s vremeto horata se promenqt,a sled akto toi nqma u4stvakym teb trqbva po nqkakyv na4in naistina da go zabravish....

He3HauKa
11-20-2006, 19:19
Мила единственото нещо ,което ще ти помогне е времето.Намери си хоби,излизай с приятели,запознай се с нови хора.Постепенно ще ти претръпне,ще продължаваш да изстръпваш при мисълта за него,но вътрешно ще знаеш,че той е минало.Казвам ти го от опит,защото съм го изпитвала .

Devilish Kidnapper
11-20-2006, 19:34
моят съвет е да си харесаш друго момче
да и времето лекува, но не можеш да чакаш цял живот все пак живота е пред теб :wink:
и отново вземи да си харесаш друго момче не живей с спомените от миналото
и аз съм изпитвала любовна мъка като теб даже мога да се закълна, че е същата история като твоята,но си харесах едно мн хубаво и симпатично момче и забравих да мисля за старата си любов
сега като се сетя,че 2 години съм се измъчвала за него и какво ли още не ми става смешна все пак той не е единственото момче на земята
затова започни да се заглеждаш по др момчета :wink: