PDA

View Full Version : ako te zapla6vat s noj v u4ili6te



BUBU_to4ka_TO
11-20-2006, 17:30
dnes s priqtelqt mi se pribirahme zaedno ot u4ili6te i kogato nablijihme spirkata 5-6 mom4eta vzeha da idvat kym nas i po4ti vseki ima6e noj v rykata zapo4naha da ni zapla6vat hubavo 4e na spirkata ima6e hora a i avtobusa byrzo doide no kakvo da pravq ako i utre se poqvqt i ne izvadq tozi kysmet???? ne poznavam nito edin ot tqh nito priqtelqt mi gi poznava...nqma kak da kaja na policiqta za6toto 1) dnes ni6to ne ni napraviha (utre ne se znae) 2) i da kaja na policiqta az nito imenata im znam nito kato lica moga mn mn da gi opi6a....
molq vi daite syvet kakvo da pravq....
P.S. na6te nqmat kola za da me vzemat ot u4ili6te pyk i sa na rabota po tova vreme....

suzanna
11-20-2006, 17:40
pomolete povechko friends da izchakvat avtobusa s vas. ne mislq che biha vi otkazali. kato sa poveche hora edva li shte q imat taq smelost...

11-20-2006, 17:44
kazvash na gadjeto si da kupi edin gazov pistolet
i da te zema ot daskolo ako doidat da vi zaplashvat strelqsh/lq malko pod vrata v drehite da mogat da se na poqt i ste padnat na zemata ot raz :)
samo trqbva da vnimavete s posokata na vqtura :)

Moi priqteli spasiha edno momi4e ot iznasilvane s gazov pistolet !!! no si e i otgovornost da nosish orujie trqbva 4ovek da ima otgovorno za deistviqta si .. i da se izpolzva samo za zashitata a ne za napadenie ...

KpuCuTo0o
11-20-2006, 17:47
Kak taka nqma da kajesh na policiqta.. Pyvo kaji na vashte... posle i na policiqta zashtoto te sa vi napravili neshto.. Ta te sa vi zaplashili a i sa bili vyorajeni... Pyk tazi ideq s povecheto friends ne e losha... :) A kato kajesh na policiqta se pomychi da si spomnish licata im,.... pone samo na edin... moje da e ot golqma polza... A i ako gi vidite otnovo ne gi predizvikvaite i ne ima kazvaite nishto... Prosto gi oglejdai za chertite na licata im... Shte ti potrqbva... Sorry... I se pazi :)

summer_04
11-20-2006, 17:50
ujas ve4e 4ovek da ne moje da se dviji spokoino po ulicite!a we napravo e*ati gadnata rabota!emi osven s pove4ko priqteli!ili nz to puk ne moje vse s tqh ,ama pone za malko dokato se pouspokoqt ne6tata!uspeh!
p.p.i kajete sledbva6tiq put na policiqta nezabavno!

bulgarche
11-20-2006, 20:52
Утре и ти иди с нож, ама по-голям

sherry
11-21-2006, 03:51
Направо с брадвата иди :-D
Не, сериозно... Помоли приятеля си, следващият път да идва с повече хора, да видим тогава онея дали ще имат смелостта. Ако пак ви заплашват, кажи на полицията. Ама тва как така посред бял ден с ножовете? Хората на спирката не им ли вдигнаха скандал? :shock:

Nu[m]b
11-21-2006, 05:27
dnes s priqtelqt mi se pribirahme zaedno ot u4ili6te i kogato nablijihme spirkata 5-6 mom4eta vzeha da idvat kym nas i po4ti vseki ima6e noj v rykata zapo4naha da ni zapla6vat hubavo 4e na spirkata ima6e hora a i avtobusa byrzo doide no kakvo da pravq ako i utre se poqvqt i ne izvadq tozi kysmet???? ne poznavam nito edin ot tqh nito priqtelqt mi gi poznava...nqma kak da kaja na policiqta za6toto 1) dnes ni6to ne ni napraviha (utre ne se znae) 2) i da kaja na policiqta az nito imenata im znam nito kato lica moga mn mn da gi opi6a....
molq vi daite syvet kakvo da pravq....
P.S. na6te nqmat kola za da me vzemat ot u4ili6te pyk i sa na rabota po tova vreme....

Плати на 2-3 мутри по 200-300лв. те знаят кво да правят :twisted:

InitialD
11-22-2006, 16:12
Хората имат един рецептор в мозъка който отговаря за самосъхранението ...аз успявам напоследък да го изключа...разбира се това е много рисковано...защото се хвърляш без да мислиш за живота си..но пък тогава врагът ти не е по-силен от теб...много хора го правят това...дори и тези с ножовете!

n00bstyLe
11-22-2006, 19:41
помоли някои по големи френдове да ви чакат след даскало... ама така повечко да са по възможност около 10 :lol:
и кфи са тия олигофрени за безпричина да ви нападат и заплашват... мен са ме заплашвали ама тогава беше един съученик и си имаше причина...
не знаам... НЯМАМ ДУМИ !

leko_otkachena
11-22-2006, 19:54
emm povtarqm se,no men vecher sled uchilishte me izprashtat do avtobusa makar,che neznam v avtobusa kakvo moje da se sluchi!I poprincip karam nqkolko momcheta + priqtelq mi da me izprashtat

катя89
12-11-2006, 18:01
Отиди при кварталния той е затова.Ако незнаеш какво е квартален,това е районния инспектор.

d3s0
12-11-2006, 20:37
направете им така неречения КУР КАПАН
10 човека ваши да ви чакат на спирката, ти и приятеля ти идвате ония започват да ви занимават, други десет ги налазват и накрая всички весело и задружно им скачате на главите

NaDuFcHe
12-11-2006, 20:53
Awe z agazof pistolet ako qnmash 18 mnoo trudno she stane..ama si vzemi eidn nervoparaletichen sprei prodavat gi vuv vsichki orajeini i si gotova trugvat da idat kum vas pruskash go i dokato se gurchi ediniq i dr gledat kfo mu e se kashirahs nqkude

Пенчу
12-12-2006, 09:18
ами ако ме заплашват с пистолет? кво да направа? :-k


idi s po-golqm :mrgreen:

princess
12-12-2006, 11:19
mislq 4e parvo trqbva da kaje6 na va6ite, a utre pomoli nqkoi priqtel da te izprati do spirkata i da iz4aka s tebe avtobusa!

kati_0513
12-12-2006, 11:25
dnes s priqtelqt mi se pribirahme zaedno ot u4ili6te i kogato nablijihme spirkata 5-6 mom4eta vzeha da idvat kym nas i po4ti vseki ima6e noj v rykata zapo4naha da ni zapla6vat hubavo 4e na spirkata ima6e hora a i avtobusa byrzo doide no kakvo da pravq ako i utre se poqvqt i ne izvadq tozi kysmet???? ne poznavam nito edin ot tqh nito priqtelqt mi gi poznava...nqma kak da kaja na policiqta za6toto 1) dnes ni6to ne ni napraviha (utre ne se znae) 2) i da kaja na policiqta az nito imenata im znam nito kato lica moga mn mn da gi opi6a....
molq vi daite syvet kakvo da pravq....
P.S. na6te nqmat kola za da me vzemat ot u4ili6te pyk i sa na rabota po tova vreme....

Освен родтелите ти, друг няма да може да ти помогне...
Аз също нося ножче, но само за самозащита, поради причината, че има ненормални в моя град и нямам вяра на никого, нашите знаят за ножчето, знаят и за всичко около мен, знаят и, че не бих го използвала ако нямам основателна причина, имат ми пълно доверие...
Само родителите ти могат да ти помогнат, както казах вече...

black_boy
12-12-2006, 14:50
pomolete povechko friends da izchakvat avtobusa s vas. ne mislq che biha vi otkazali. kato sa poveche hora edva li shte q imat taq smelost...