PDA

View Full Version : Iskam d a vi popitam ne6to za Fresh Fashion agenciqta



HeH4o_m
11-20-2006, 18:51
Kolko struva kato te odobrqt da izkara6 kursa i da ti napravqt profesionalni snimki?Abe izob6to kolko apri struva da te ima v kataloga im za da mogat da te angajirat :) ? mersi

Misi
11-21-2006, 12:57
am...men su6to me interesuva mnogo tazi qgenciq..predi vreme ima6e kasting v grada i me izbraha i sega neznam, trqbbva da se qva v Sf, no tam nai-veroqtno 6te iskat pari za kursove i me e strah da ne sa porednite lujci..Ima dosta nerealizirani hora ot tazvi agenciq, koito se 4uvstvat izlugani, za6toto sa dali parite si na vqturA...bez da postignat tova, za koeto sa me4tali....MOLQ NQKOI AKO MOJE DA KAJE NE6TO PO VUPROSA NEKA GO NAPRAVIIIIII

karina_91
11-21-2006, 13:29
Edna moq priqtelka q odobriha i vlezna v tazi agencia FRESH FASHION!iskaha i mislq 4e okolo 100 leva za grim i za razni dr raboti i i praviha snimki!ai tva e koeto znam :P

ani4kata
11-21-2006, 13:46
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D

SINDEL
11-21-2006, 14:07
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D


В модния бизнес трябвало да си умен?!?? Пфффф :smt005
Мноо си зле, мила. В модния бизнес тряя само и единствено да оправяш когото трябва редовни4ко и си уредени4ка :smt018 :smt018 :smt018

too_sexy
11-21-2006, 16:29
moq savet e da ne se zapisvae v ni6to svarzano s fresh fashiot az uj imam dogovor s tqh za koito sigorno sam platila nai malko 100lv. 4e i pove4e pravqt ti edni snimki v sofiq i nz.posle kade otivat te ina4e vednaj za 2 god.me izvikaha i ni6to ne mi platiha vii sami precenete struva li si

11-22-2006, 15:56
i az imam dogovor s taq agenciq.Iskam da kaja 4e po golqmo precakvane ne sam imala do sega.dava6 im ludi pari posle i men me izvikaha no ne sa mi pla6tali ni6to.

Misi
11-22-2006, 19:33
i az imam dogovor s taq agenciq.Iskam da kaja 4e po golqmo precakvane ne sam imala do sega.dava6 im ludi pari posle i men me izvikaha no ne sa mi pla6tali ni6to.
E, dobre de...kolko pari si dala ...100te lv. za snimki ili tam o6te nqkolko lv. za kursove ili i dvete?!
Moje prosto da ne sa namerili podhodq6ta realizaciq za tebe vse o6te..

Momi4eta, a kato ste si platili figurirate li v saita? Kak sa vi imenata (ako razbira se jelaete da spodelite )

BLaCk_LaDY_
11-23-2006, 08:20
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D


oshte edno zabludeno devoiche...az sym ot 13 godini model(v momenta sym na 16) i moga da ti kaja,che ne moje prosto ei taka da otidesh na konkurs.Znam kak stava vsichko.Otivash,pravish defile,na koeto nikoi ne obryshta vnimanie,zashtoto nai-vajnoto neshto za parite.Davash primerno 2000 leva na organizatorite na konkursa i si MIss i bnqma znachenie nito v kakvo si oblechena,nito kolko mnogo si krasiva,nito kak shte se predstavish na defileto.Na konkursi ne se hodi s krasota i intelekt(kato ne kazvam,che trqbva da si nqkoq Baba Qga),a s pari!! Hodi la sym na konkursi v Parij,Milano,Singapur,Braziliq,Ohaio i t.n...gadno e,kogato vidish,che si po-krasiva ot stanalata Miss,no tova e-samo pari.V dneshno vreme veche e taka.Predi 50 godini syshto e imalo konkursi za krasota i ne vinagi se e plashtalo,za da stanesh Miss.Taka,che mila ne se izkazvai ne posgotvena i ne mi govori kak trqbgva da si umen,za da vlezesh v modniq shoubiznes.Segashnite konkursi za krasota sa pylna parodiq i e nai-lesniq nachin da se realizirash KATO NESHTO ako imash pari...tova e cqlata istina i kolkoto da ne mi q priqtno da go kaja...

11-23-2006, 19:15
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D


oshte edno zabludeno devoiche...az sym ot 13 godini model(v momenta sym na 16) i moga da ti kaja,che ne moje prosto ei taka da otidesh na konkurs.Znam kak stava vsichko.Otivash,pravish defile,na koeto nikoi ne obryshta vnimanie,zashtoto nai-vajnoto neshto za parite.Davash primerno 2000 leva na organizatorite na konkursa i si MIss i bnqma znachenie nito v kakvo si oblechena,nito kolko mnogo si krasiva,nito kak shte se predstavish na defileto.Na konkursi ne se hodi s krasota i intelekt(kato ne kazvam,che trqbva da si nqkoq Baba Qga),a s pari!! Hodi la sym na konkursi v Parij,Milano,Singapur,Braziliq,Ohaio i t.n...gadno e,kogato vidish,che si po-krasiva ot stanalata Miss,no tova e-samo pari.V dneshno vreme veche e taka.Predi 50 godini syshto e imalo konkursi za krasota i ne vinagi se e plashtalo,za da stanesh Miss.Taka,che mila ne se izkazvai ne posgotvena i ne mi govori kak trqbgva da si umen,za da vlezesh v modniq shoubiznes.Segashnite konkursi za krasota sa pylna parodiq i e nai-lesniq nachin da se realizirash KATO NESHTO ako imash pari...tova e cqlata istina i kolkoto da ne mi q priqtno da go kaja...

OpZzZ...Spor mejdu modelki...opasno... :wink: Am dobre de, BLaCk_LaDY_, sled kato stava vupros EDINSTVENO za pari4ki, ti kolko nabuta, za da se razhojda6 na volq iz defiletata na "Parij,Milano,Singapur,Braziliq,Ohaio i t.n."...?Btw znae6 li ne6to za Fresh Fashion?
..i o6te ne6to v gorespomenatata agenciq Fresh Fashion ne stava vupros samo za modeli, a i za statisti i t.n....na men li4no 4isto modelskata profesiq ne mi dopada osobeno...az li4no su6to sum razo4arovana ot konkursi, no tova ne ozna4ava, 4e 6te se otkaja ot me4tite si...zanimavam se s mnogo sceni4ni deinosti i smqtam, 4e da se zapi6e6 kum nqkoq agenciq ne e garanciq za uspeh, no vse pak nqkakva predpostavka...
I posledno - Black Lady - ne smqtam, 4e 6tom si otdavna v bran6a, hodi6 po kunkursi, za da gi pe4eli6...vsqko pone malko zanimavalo se s takibva ne6ta momi4e znae kak stoqt rabotite i otiva na konkurs edinstveno, za da izqvi sebe si, a za6to ne i da q zabeleji nqkoi i t.n....smqtam, 4e vseki konkurs e edna stupka napred, 4e dori i da ne pe4eli6...ako ne drugo pone pove4e opit ima6, sled tova si po uverena v sebe si. Az su6to sum hodila po kuonkursi i makar, 4e ne sum pe4elila ni6to, koeto "da e promenilo jibvota mi" ili ne6to ot roda, sega se 4uvstvam 100 puti po-uverena v sebe si...
Ne mislq, 4e trqbva da se opravdavame s parite, za da spuvame ambiciite si...4ovek trqbva vinagi da se stremi napred i nagore...
Ina4e mersi za infoto \:D/

Misi
11-23-2006, 19:17
Aaaa..tova bqh az :)

BLaCk_LaDY_
11-23-2006, 21:18
milichka vij...prava si,che e edna stypka napred.No razbirash li..samite modni agenti aide ne vsichki,no po-golqmata chast ot tqh,tova ne gi interesuva-gledat da si priberat parichkite i tova e.Nqma da komentiram kolko sym plashtala,nqma smisyl.A chuvstvoto..nqma ravno,koronata,cvetqta,emociqta-nezabravimo e i nishto ne moje da se sravni s tova.Kaji mi koe momiche ne si mechae da stane Miss?Moje i da ima takiva,no sa malko.Kato bqh po-malka naistina prejivqvah tejko tova,che koronata ne e moq :-) ama sega vsichko mi e qsno i ne se qdosvam tolkova.Pojelavam na vsichki momicheta,koito se zanimavat s moda da uspeqt!!!!!! :P

х
11-24-2006, 08:03
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D


В модния бизнес трябвало да си умен?!?? Пфффф :smt005
Мноо си зле, мила. В модния бизнес тряя само и единствено да оправяш когото трябва редовни4ко и си уредени4ка :smt018 :smt018 :smt018

vij mila, razbiram 4e ima6 nqkakva bedna informaciq, predpolagam ot nai-dobrata ti priqtelka, koqto e re6ila 4e kato nikoi ne q iska v revutata si, agenciqta i e 6ibana... :roll:

kakvo zna4i da znae6 kogo da opravq6? tam ve4e igrite sa mn opasni, i ne stava v1pros za pari, a za mn pari! osven tova mn mn momi4enca sa izl1gani po tozi na4in! sex s1s model po katalog struva 1000lv, i ako si misli6 4e kato vleze6 v kataloga 6te stane6 miss... [-X
trqbva da si mn hitra! ne miss, a parcal i prostitutka stava6 bez da se useti6! miss ne se stava s 2000lv, kakto nqkoi po-dolu be6e pisal! stava se, ako si legne6 s 40veka, koito 6te dade 200 000lv, za da stane6 to4no ti miss...a i ne e kazano 4e trqbva da spi6 s nego, ako znae6 koi e, i kak da mu zav1rti6 glavata!mn mn hitrost ti trqbva za da stane6 ne6to v modata...trqbva da si priqtelka na vs v agenciqta, da pomaga6, da si znae6 rabotata, p1k moje i bez pari da stanat ne6tata!

a na konkurs e mn lesno da se otide...nqkoi po-dolu be6e pisal 4e trqbvalo da dava6 pari za da u4astva6! kato momi4e, koeto e u4astvalo v1v vs konkursi za koito si 4uvala, 6te ti obqsnq 4e 1 st ne s1m dala! nito za kurs, nito za book, nito za konkursi, nito za nagradi, a s1m pe4elila dosta specialni nagradi, kakto az taka i priqtelkite mi! vsi4ko e v1zmojno! spe4eli doverieto na kogoto trqbva, ne podpisvai dogovori, b1di na6trek, ne se s1glasqvai na niski honorari, ne prodavai tqloto si, u4astvai v1v v1zmojno nai-mnogo ne6ta! tova sa osnovnite pravila, koito trqbvada spazvate, kogato se zaemete da se zanimavate s tova!

ani4kata, bqh az, zabravih da se logna!

pak kazvam ako nqkoi se interasuva naistina, a ne e do61l da obqsnqva 4e modelite sa t1pi i eblivi :smt005 , da pi6e li4no! \:D/

х
11-24-2006, 08:17
abe vie ludi li ste? za6to ne zalojite na ne6to poznato? visajes, X-graund? az s1m model ot 5 godini, i dori i na 13, ne bih se navila na takiva izmamnici! momi4eta, imaite moz1k! zalagaite na sigurno! vseki grad si ima regionalna agenciq, k1deto mogat da vi osigurqvat nai-mnogo rabota! a ako se stremite k1m svetovniq podium, hodete na konkursi, zaposvaite si koga i k1de sa kastingite!!! da, hubavo e da ima6 book s1s snimki, no ne nai-vajnoto! nemoje6 da dade6 100lv za book, 200 za kurs, i da te izvikat na 2 u4astiq za po 20 lv! ako ima momi4eta ot varna, moga da se sre6tna s tqh i da si pogovorim po tiq v1prosi! modniq biznes ne e lesen! trqbva da si mn umen i da moje6 da lavira6...v bg jiveem vse pak!!! moq s1vet e-HODETE PO KONKURSI! kastingite za miss bg, visages models, ellite models, best models, supermodel, top lica i mn mn dr .. po4ti prez mesec ima castingi! :)

ako ste zainterasovani mi pi6ete li4no!!!
nadqvam se s1m pomognala!
:D


oshte edno zabludeno devoiche...az sym ot 13 godini model(v momenta sym na 16) i moga da ti kaja,che ne moje prosto ei taka da otidesh na konkurs.Znam kak stava vsichko.Otivash,pravish defile,na koeto nikoi ne obryshta vnimanie,zashtoto nai-vajnoto neshto za parite.Davash primerno 2000 leva na organizatorite na konkursa i si MIss i bnqma znachenie nito v kakvo si oblechena,nito kolko mnogo si krasiva,nito kak shte se predstavish na defileto.Na konkursi ne se hodi s krasota i intelekt(kato ne kazvam,che trqbva da si nqkoq Baba Qga),a s pari!! Hodi la sym na konkursi v Parij,Milano,Singapur,Braziliq,Ohaio i t.n...gadno e,kogato vidish,che si po-krasiva ot stanalata Miss,no tova e-samo pari.V dneshno vreme veche e taka.Predi 50 godini syshto e imalo konkursi za krasota i ne vinagi se e plashtalo,za da stanesh Miss.Taka,che mila ne se izkazvai ne posgotvena i ne mi govori kak trqbgva da si umen,za da vlezesh v modniq shoubiznes.Segashnite konkursi za krasota sa pylna parodiq i e nai-lesniq nachin da se realizirash KATO NESHTO ako imash pari...tova e cqlata istina i kolkoto da ne mi q priqtno da go kaja...


o6te edno mnenie, izp1lneno s1s zloba po ve4e realiziralite se momi4eta! model se stava, za da se pe4elqt pari, a ne za da se davat ALO!?? az s1m na 18, i naistina ot pove4e ot 5 godini si izkarvam hlqba s taq profesiq, hem s1m ot varna, kato otida v sf(dai boje vlqza v sofiiskiq) 6te b1de ve4e super! edin model v sf, samo ot revuta pe4eli po 2-3000lv mese4no! imam mn priqtelki deto otidoha v sf da u4at, i spokoino si se izd1rjat ot rabota v agenciqta! v1ob6te ne stava duma za sex! ako se ebe6 po por14ka vzima6 500lv na ve4er+ bak6i6a, koeto e 6to-gore 1000lv na ve4er! no az dale4 ne govorq za tova! s1jalqvam momi4eta 4e ste mladi i hubavi, a taite v sebe si takava zloba i nenavist k1m malko po-realiziralite se ot vas! vie spokoino mojete da nastignete uspelite si s1u4eni4ki! a i ne vseki moje da e 55kg na 180sm! moje bi ne vi e tam silata! ako si 160, nikoq agenciq ne ti e vinovna 4e nqma6 u4astiq! sorri!

ak0 nqkoi naistina iska da stane model, i ima nujnata viso4ina, da mi pi6e li4no! blagodarq ako nqkoi e pro4el celiqt mi post! :-D

BLaCk_LaDY_
11-24-2006, 08:33
izobshto ne si izkazvai kompetentnoto mnenie,che v sluchaq az sym izpylnena sys zloba,ok? nito me poznavash,che da govorish taka! izkarvai si hlqba,men tvoq jivot ne me interesuva.az kato iskam da stana miss-shte stana.lek den na vsichki