PDA

View Full Version : Помощ за една дилема...



незнам
11-20-2006, 18:00
Тя се отнася до това за кандидатстването, но избора ми се влияе от други неща:
1. В момента уча в икономическа специалност - учи се всичко. Влече ме
2. Влече ме също и електрониката, въпреки, че почти нищо не разбирам.
Нея мисля да я съчетая с компютърния хардуер.
Но тук се появява спорта. От 10 години тренирам и винаги съм искал да стана най-добрият и сега когато ми се отдава възможност съм пред тази дилема. Ако тренирам (разбирайте всеки ден по 3 часа) няма да ми остане време за друго понеже физическата умора е голяма.
Ако тренирам трябва да си продължа със тази икономическата специалност, защото ще мога я уча задочно и ще ми е по-лесно, защото паралелно с това след завършване смятам да продължа да тренирам.
Но ако избера електрониката няма да мога да тренирам, защото за да схвана нещата трябва да уча много пък и тук се мешат и други неща, които уча в момента от носно компютри, мрежи и т.н. Моля помагайте

KpuCuTo0o
11-20-2006, 18:06
Mi ti spored men nqmash dilema a si napravo raztroen... :) Mi nqma li nqkyf nachin da gi sychetaesh.. Kakvo sportuvash? Ne moje li da uchish ikonomikata, da hodish na kursove tam za komputri ili tam koto i da e i da trenirash... Nesnam.. to po princip si zavisi samo ot tebe... ?

sladoled
11-20-2006, 18:12
Я поогледай нещата от практичната страна- какво ще ти осигури по- добра професионална реализация с по- високи доходи.Щото нали разбираш- ще се ожениш и на жена ти и децата въобще няма да им пука за дилемата ти .Ще искат пари, мноо пари O:)

Тудор
11-21-2006, 07:47
Да, изборът е прост. Честно да си призная, малко е жестоко да се потиска това, което е на душата, но е един вид инвестиция в бъдещето.