PDA

View Full Version : Въпрос:какво да направя?



LO6IQ
11-20-2006, 18:37
Така ... искам да ви попитам нещо . Ето го и него :
Двама мои приятели ме запознаха с едно момиче по скайп , което е било от техния клас , аз и писах и и дадох снимки , и тя също ми даде . На мен много ми хареса , също така тя ми написа че съм сладък :-s , аз и написах : и ти .. и тя каза : мерси .. тя си пишеше с приятелите ми и им е казала че съм и симпатичен . Въпроса е : какво да направя ? :smt009 :smt009
Тя е 2ра смяна , аз -1ва . Тя е на 14 , аз също . На една височина сме . Незнам :-s ... какво да направя . Попитах я дали иска да се видим ,тя каза : ами добре .. кога да стане това ? Дали е удобно през седмицата ? Какво е нужно да направя за да я впечатля с нещо ? На кафето какво да правя и аз незнам
Съжелявам ,че повтарям една от темите , но в другата не намерих необходимите отговори които биха ми били полезни . :-k
Мерси предварително :smt016

LO6IQ
11-20-2006, 18:46
Аиде Моля някои от по опитните да хелп-нат .. в момента си пиша с нея и се чудя какво да правя ? :|

koalka
11-20-2006, 18:57
Ами не е зле да отидете на кафенце не през седмицата,а през уикенда,иначе се разминавате.Ами казваш й на срещата,че я харесваш и искаш да стане нещо между вас...бъди открит...

panterata
11-20-2006, 20:03
хахах аа голям си сладур :) на една височина били.. хахха :) амии мисля да я поканиш на кафенце когато ви е удобно и на 2та :) да се поопознаете , говорете си разни неща , кажи и че ти харесва и така :) дръж се естествено и не се срамувай :) успех

BeBcHeTo
11-20-2006, 20:32
Ами не е зле да отидете на кафенце не през седмицата,а през уикенда,иначе се разминавате.Ами казваш й на срещата,че я харесваш и искаш да стане нещо между вас...бъди открит...

TheFreakBoy92
11-20-2006, 21:11
хай.ами аз не съм "опитен" но според мен кафето не е най-доброто място за среща :/ .по-добре някъде първо на кино и после да се разхождате и може и филма да коментирате нз. така мисля и бих направил аз.

dream_dragon
11-21-2006, 06:27
Честност, това е, симпатяга. Откритост и нищо повече, а срещата я направете някога когато и двамата имате време. ПРез седмицата ми се струва неудибно, между смените голямо препускане е. Изпиваш си напитката и айде на час.

marche
11-21-2006, 07:26
ами де да знам,прави и комплименти :smt017 поразпитай я за не6то,и искай пак да се видите

{Sweety_f}
11-21-2006, 10:12
ами....можеш да й кажеш 4е ти е харесала....нз нз тряббва да попиташ мом4етата те биха ти дали по добър съвет..:)

$hEfKaTa
11-21-2006, 11:30
Ако си сигурен че и тя те харесва действай!Внимавай да не си пропуснеш шанса.....като отидете в кафето седни по-близо до нея иии като дойде момента я целуни...обаче не избързвай много...помъчи я малко,за да я накараш да жадува целувката..айде ии успехчета ;)

OPEL
11-21-2006, 11:49
Ще ти кажа, какво бих направил аз:
Кафенцето там ще бъде, само за опознаване. После бих се разходил с момичето, поговорил, даже в момент бих е прегърнал с ръка през кръста или бих е хванал за ръка, и после вече, когато отидем на някое по тихо местенце, бих и казал всичко. Разбира се всичко става с много комплименти, зарибявки, свалки ама... НО да не забравяш някои неща:
1. Нещата не винаги вървят по план, и по пътя все нещо ще се обърка.
2. Да те смята за симпатичен и да те харесва, са две много различни неща, такаче недеи мечтай много, а само за секунда слез за малко, да бъдеш готов за всичко.
Задължително събота или неделя.


П.С. За първи път ли ще излизаш с момиче ?
УсПеХ

LO6IQ
11-21-2006, 15:32
ОПЕЛ - пич не за първи път , ноо ходенето по кафета не е в мой стил просто исках да чуя вашето мнение .. Мерси на всички - намерих отвовори на въпроса си .. мерси пак :mrgreen: