PDA

View Full Version : auu,h0ra..;]



elito^^^
11-20-2006, 18:46
horaa,predi 1-2 dena vi pisah 4e ima 1 mom4e koeto postoqnno me zqpa i vi pitah kfo da praq...e dneska stana ne6to legendarno prosto!zna4i varvq si az po koridora i piq kafe i op...toi se podprql na 1 prozorec i si lafios nekuf negov fr...takmo misleh da se vurna 4e me be6e sram,i izvednuj re6ih 4e e tupo tfa i trygnah kum nego....ta minavamm az i toi estestveno me zqpa6e i az po4nah da go zqpam ama ne otlepqh o4i ot nego....i izvednuj nz kfo mi stana izpusnah si kafeto ama to4no pred nego bqh...e slava bogu 4e ne go polqh de :wink: ...ama naprao super nelovka situaciq 6oto se gledahme ne otlepqhme pogled 1 ot drug...E samo iskah da spodelq pak ako iskate da mi kajete ne6to kazvaite :wink:

mucinkata:)
11-20-2006, 19:24
xix,ei na tfa mu se vika gaf... :lol: ..emi mila tfa ot 1 strana e dobre 6oto pone e razbral 4e go haresva6..aide uspeh po natatuk(sledva6tiq pat go zalei s kafeto)

malkata_
11-20-2006, 19:29
Egati ne e 4ak tolky golqm gaf...ama sledva6tiq pyt go zalei verny s kafeto pyk dano my doide akyla i se seti da ti kaje 6to te zqpa.. :mrgreen: xexe ae kysmet

iiirish
11-20-2006, 19:56
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;)

panterata
11-20-2006, 19:59
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;) и аз така мисля :)

elito^^^
11-20-2006, 20:01
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;) и аз така мисля :)

ama az ne go zalqh..ako go bqh zalqla dosega da sme gajeta :wink:

panterata
11-20-2006, 20:05
абее ясно е че те харесва иначе защо ще те зяпа :) няма смисъл :) просто е явно някав срамежлив , но не ти пречи ти да направиш 1та крачка в запознаването и да му кажеш да излезете напр :) няма лошо. успех и бъди смела :) няма цял живот само да се зяпате а :) хаха

BeBcHeTo
11-20-2006, 20:21
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;) и аз така мисля :)
и аз съм на тфа мнение

FaTaLn0t0_LaDy
11-21-2006, 09:18
Аууу бахти якото е станало..де да знам ако бях на твое място в 1я момент щях да се притесня и да се засрамя ама след тва ше си кажа "ехх много хубаво стана"... :mrgreen: ...мила наистина трябва май ти да направиш нещо по въпроса с запознастовото....успеххх...: )

{Sweety_f}
11-21-2006, 09:59
haxh nelofko.....naisita no az mislq 4e toi naistina te haresva nqma kakvo da se kriete 4uvstvata oshte.....deistvaite:)

Sarabi
11-21-2006, 10:44
xix,ei na tfa mu se vika gaf... :lol: ..emi mila tfa ot 1 strana e dobre 6oto pone e razbral 4e go haresva6..aide uspeh po natatuk(sledva6tiq pat go zalei s kafeto)

По панталона :mrgreen: И веднага започваш да го зарибяваш по най-успешния и сигурния начин :lol:

kobrichka
11-21-2006, 11:19
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;)

=D> =D> =D>

LO6IQ
11-21-2006, 16:47
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;) и аз така мисля :)
и аз съм на тфа мнение
И аз съм на т'ва мнение :mrgreen:

Mimka_sweet
11-21-2006, 18:04
заливането с кафето ти е дало повод за запознанство. жалко, че не си го използвала. следващия път бъди по-настоятелна и упорита ;) и аз така мисля :)
и аз съм на тфа мнение
И аз съм на т'ва мнение :mrgreen:
клубът се увеличава :mrgreen: