PDA

View Full Version : Kolko chesto?



lor1
11-20-2006, 19:34
Kolko chesto izlizate s priqtelq ili priqtelkata si v sedmicata g/d?bez da se broi vijdaneto v u4ili6te,ako ste v 1 daskalo:)

malkata_
11-20-2006, 19:39
Ima6 predvid s gadjeto li....amii as s moeto vseki den...kato nqkoi i dryg yikend toi otiva pri lelq si na gosti i si po4ivame malky edin ot dryg.. :mrgreen: 6to pita6?!ti s tvoeto(ako ima6 takova-6toto neznam)kolko 4esty se vijda6?! :D :wink:

iiirish
11-20-2006, 19:52
горе-долу по около 3 пъти в седмицата (най-много 4 но това е рядкост). вярно, че искам да бъда с него непрекъснато и денонощно, но в крайна сметка всеки си има и малко лично пространство - аз уча, той работи и т.н.

lor1
11-20-2006, 20:38
ami pitam,zashtoto az imam golqm problem..toi po4ti ne iska da izliza.ne samo s men(ili pone dokolkoto znam),a po princip.vinagi ima da u4i..ili..izmislq si postoqnno opravdaniq.govorila sym s nego za tova.kazah mu,4e prosto kato ne iska da e s men,trqbva da skysame,vypreki 4e az mn go haresvam.a toi kaza,4e sym bila nai-strahotnata priqtelka,koqto nqkoga e imal i nai-qkoto momi4e,koeto bil poznaval..be6e super iskren,uverqvam vi.kaza mi go lice v lice..i vse pak zashto ne iska da se vijdame po-4esto?!

malkata_
11-20-2006, 20:44
emi to i s moq v na4aloto be6e taka-izmislq6e nqkvi tapi opravdaniq da se vijdame po 3 maksimym 4 pytu v sedmicata...nakraq mi pisna i go popitah za6to pravi taka..a toi mi kaza 4e..mnogo me haresval ama se strahyval da ne se vliubi do y6i i posle da go zareja i da go naranq..no my dokazah 4e ne sam takava ve4e 10 meseca i polovina sme zaedno i mnogo se obi4ame i sme 6tastlivi...mom4etata prosto sa si takiva.. :roll:

lor1
11-20-2006, 21:11
pff..ako se vijdahme po 4 pyti v sedmicata 6te6e da e 4udesno!nie se vijdame po 2!!!!(without at school)

air_wisp
11-20-2006, 22:13
лятото всеки ден
сега по-рядко защото зимата не я пускат толкова...рядко, рядко 3 пъти в седмицата

lor1
11-21-2006, 05:28
qvno ne az sym bygnata...

dream_dragon
11-21-2006, 06:12
Един-два пъти седмично, но май е само веднъж. За един месец се събират пет или шест.

{Sweet_Dreams}
11-21-2006, 07:16
Само петък,събота и неделя за огромно съжаление :cry: :?

malkata_
11-21-2006, 07:26
Maliiii as bez moq i edin den nemoga(ve4e sam sviknala da se vijdame vs den)...a vie kak izdarjate da se vijdate tolkova rqdko... :?:

iskamTe_vednaga
11-21-2006, 08:05
vseki den obiknoveno sme zaedno.estestveno se slu4va nqkoi den da ne uspem da se vidim no ob6to vzeto ne propuskame vazmojnost da se vidim :smt008 :smt007

{Sweety_f}
11-21-2006, 10:07
ммм.......аз излзизах може бо всеки ден или през ден...

koalka
11-21-2006, 10:09
Ами обикновено по два пъти в седмицата,през уикенда,защото сме различни смени,а и мен не че пускат до много късно.Но понякога и 3 пъти в седмицата.И полудявам,много ми липсва.

Juicy_Lucy
11-21-2006, 12:35
амии..2-3 ..различно..понякога това,че се виждаме сравнително рядко страшно много ме вбесява..ама какво да правя..мисля,все пак,че така е по-добре,защото знам колко бързо нещо ми омръзва и писва...

priti_kiti
11-21-2006, 13:29
ъ ми..
напоследък не се виждаме,но преди във всеки един удобен момент.. което ще речр 2-3 пъти в седмицата

CVETELLINA
11-21-2006, 13:41
Ами всеки ден се виждаме по принцип,в много редки случаи през ден

LO6IQ
11-21-2006, 16:02
,a po princip.vinagi ima da u4i..ili..izmislq si postoqnno opravdaniq.
Зубър ! Бой .. хаха базик .. само да ти кажа - аз не познавам момче което учи .. има нещо но това може да ти каже само той . невъзможно да предпочетеш да седнеш да учиш, вместо да отидеш да видиш гаджето ... ! (освен ако има нещо гнило) :shock:

lor1
11-21-2006, 17:16
,a po princip.vinagi ima da u4i..ili..izmislq si postoqnno opravdaniq.
Зубър ! Бой .. хаха базик .. само да ти кажа - аз не познавам момче което учи .. има нещо но това може да ти каже само той . невъзможно да предпочетеш да седнеш да учиш, вместо да отидеш да видиш гаджето ... ! (освен ако има нещо гнило) :shock:

ami da-znam.zatova i iskah da kysame,zashtoto mi pisna.mnogo si go obi4am,ama kvi sa tiq gluposti .. pri koeto,toi kaza,4e 6te izlizame pove4e i 4e ne iskal da se razdelqme,zashtoto mn dyrjal na men i iska da sme zaedno..a kajete mi sega!a ne vijdam osoben napredak 6to se otnasq do izlizaneto..

VeSna
11-21-2006, 17:20
pff..ako se vijdahme po 4 pyti v sedmicata 6te6e da e 4udesno!nie se vijdame po 2!!!!(without at school)

Ако питаш мен и ти трябва да си щастливка !!! Ние с мойто мило се виждаме на 2 седмици по 1-2 дена..... :smt010

lor1
11-21-2006, 17:22
pff..ako se vijdahme po 4 pyti v sedmicata 6te6e da e 4udesno!nie se vijdame po 2!!!!(without at school)

Ако питаш мен и ти трябжа да си щастливка !!! Ние с мойто мило се вийдаме на 2 седмици по 1-2 дена..... :smt010

ot 1 grad li ste?kak izdyrja6??az otka4am..

VeSna
11-21-2006, 17:30
lor1 това е най-лошото, не сме от един град, вече е студент... Доста рядко се виждаме, а как издържам...? Когато много ми домъчнее разглеждам снимките ни... Представям си какво ще бъде, когато се видиме... Абе издържам някакси :wink:

11-21-2006, 21:44
lor1 това е най-лошото, не сме от един град, вече е студент... Доста рядко се виждаме, а как издържам...? Когато много ми домъчнее разглеждам снимките ни... Представям си какво ще бъде, когато се видиме... Абе издържам някакси :wink:

ami mila ,kakvo da ti kaja..i tova sym go prejivqla.prodyljavai da vqrva6 v negovata liubov i ne ostavqi razstoqnieto da obyrka ne6tata mejdu vas.da,6te ti lipsva super mnogo,no pyk sy6to taka kato se vidite 6te vi e neveroqtno sladko :)

lor1
11-21-2006, 21:46
lor1 това е най-лошото, не сме от един град, вече е студент... Доста рядко се виждаме, а как издържам...? Когато много ми домъчнее разглеждам снимките ни... Представям си какво ще бъде, когато се видиме... Абе издържам някакси :wink:

ami mila ,kakvo da ti kaja..i tova sym go prejivqla.prodyljavai da vqrva6 v negovata liubov i ne ostavqi razstoqnieto da obyrka ne6tata mejdu vas.da,6te ti lipsva super mnogo,no pyk sy6to taka kato se vidite 6te vi e neveroqtno sladko :)

tova bqh az..sorry

strange__
11-22-2006, 16:14
Maliiii as bez moq i edin den nemoga(ve4e sam sviknala da se vijdame vs den)...a vie kak izdarjate da se vijdate tolkova rqdko... :?:
Гледай сега такива са обстоятелствата :!: Мислиш,че на мен не ми се иска всеки ден да сме заедно?! Напротив...обаче ситуацията е такава,че и аз и той все пак имаме и други ангажименти и задължения....живота не са само целувки и мили думи :roll: Това е положението-вече не сме от едно училие,той си ходи на лекции,аз на даскало,нашите не ме пускат всяка вечер да си се размотавам до колкото си искам,учене. Много пъти съм се питала имаме ли все още допирни точки и се оказва,че всъщност са твърде малко,но какво да се прави имам нужда от него и тези 2-3 пъти в седмицата,когато се виждаме са най-прекрасното време :wink: Живота е такъв...

AngelOfDarkness
11-22-2006, 16:40
Айде бе, нали това искате-някой по-зле от вас. Има. Да ви обезсмисля темата сега: в началото се виждахме всеки ден по минимум 2-3 часа, а събота примерно цял ден... Естествено нормално е да не издържаме един без друг.
Сега не сме се виждали от 3-4 месеца. Защо? Защото няма как и май няма да има как скоро. Всичко е наред, не ме разбирайте грешно, защото някой преди мен каза "живота не са само целувки и мили думи".
Така че няма абсолютно никакво значение кога и колко се виждате!
Глезотии!
Аз вече яко си калих нервите............Поне знам, че НИЩО няма да ни раздели. Хората в положението ми от години, покрай самотата си, могат да са истински щастливи и сигурни в своята половина, накъде там....
Просто не стойте да се самосъжалявате и да се оплаквате по форумите, ами погледнете нещата от друг ъгъл-когато се виждате рядко го оценявате по-добре, мечтаете за това, разбирате колко е истински човека до вас, планирате какво ще правите, за да е много готино, а и... страстта и желанията се усилват ;)

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
11-22-2006, 19:11
hmmm emi po4ti vseki den idva da me vzima ot daskalo s malki izklu4enie,a ina4e subota i nedelq zaduljitelno si se vijdame...zatova neka kaje sredno 6 puti v sedmicata =]=]=]

MiSS_Bee
11-22-2006, 19:41
obiknovenno se vijdame 2 ili tri pati v sedmicata :( za6toto toi e dosta zaet hodi na trenirovki seki den Ina4e mn se obi4kame :smt050

brutal_baby
11-23-2006, 13:46
ми доста често

TheGod
11-23-2006, 13:52
Не е задължително да иска да излизате момчето.
Все пак има и такъв тип хора, както момчета така и момичета.
Може да предпочита да се въждате у тях или у вас...
Например моята приятелка не си пада много по ходенето по кафенца и дискотечки както 95% от тийнеиджърите в днешно време, но все пак го прави понякога я заради мене я защото и се е приискало...
Така че може и за това да е попитай го!

Упс..!
Забравих да каже, че ние се виждаме всеки ден(макар по някога да се случва някой да има по големи ангажименти за деня и да не се видим). Просто живеем през 2 входа и няма как да не става това :wink:

teardrop
11-23-2006, 14:10
Хм, ние сме от един клас, което значи, че се виждаме всеки ден. Но щом не броим училище...значи се получава, че сме си изцяло сами само събота и неделя и понякога, например 2-3 пъти през седмицата след даскало.

die_die_my_darling
11-23-2006, 15:42
2-3 nai mnogo 4 pati v sedmicata pove4e vreme prekarvam s nai dobri si priqtel ma toi e gei i za tva gadjeto mi ne revnuva :)

emociika:)
11-23-2006, 19:29
Събота и неделя и 1-2 пъти през седмицата. За повече нямам време, а и имам нужда от малко лична свобода- да уча, да бъда с приятели и т.н.